|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 9:50:37   
tinaaja
Moram prav posebej pohvalit caj od Bebivala.. B ga je spila ze nekje dober deci do sedaj. Ponavadi je tok spila v celem dnevu user posted image

CV - kako si se pa ti zmenila pol v sluzbi? Skacica - a je kaj novega pri tebi?


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 3501
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 9:59:24   
draja
Jutro!

Vse najboljše Maks, Lukas in Klemen!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lukas močno, močno stiskam pesti, da operacija hitro in uspešno mine in boš zvečer že lepo praznoval svoj prvi rojstni dan!

Taja tudi zate stiskam pesti, da se hitro pozdraviš!

Meaa kako je šlo na izpitu? Aja, pa v Mami sem vaju videla z Lanomuser posted image

Še pohvalim slavljenca Žigo in Matiouser posted image user posted image user posted image . Pa tortico od Matieuser posted image .

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 3502
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 10:17:57   
tinaaja
Anja .. http://www.pediped.com/Product/CategoryInfo.aspx?cid=50

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 3503
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 10:22:16   
erna14
JOJ POZABLAVSE



 

VSE NAJ MAKS,KLEMEN IN LUKAS ZA PRVO PRAVP SVECKO
 
user posted image

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 3504
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 10:43:16   
Naomi
MAKS, KLEMEN & LUKAS veliko veliko veliko prvo svecko user posted image user posted image ( vec jest, vec zdravi bit...pridni ste pa tkoaltko- k ste po mamicah user posted image )



zabika...nch se sekirat...eni vec jejo eni manj...Hana je zdrava punčka sej ze od zacetka ni lih jedec...ampak pomoje ji nic ne fali...ne ubadej se s tem generalno, ker mas zdravo navihanko, prov user posted image pa ce pridete do 100 je to ze dos...tut ce velikrat ne...vazn da neki zauzije...user posted image

Sibil- drzimo pestke, da cimprej opravite in se podate na tojtico user posted image

vec l8r- garam

hasta la vista user posted image

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 3505
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 11:24:01   
soncek78
user posted image user posted image user posted image Vse najboljše Lukas, Maks in Klemen za 1.svečko!!!! Lepo praznujte!user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Smile and the world will smile with you!

Najina Sončica Nika je pokukala na svet 03.04.2007.

19. 04.2013 nas je razveselil najin sonček Luka.

Sedaj imava dva čudovita zakladka :D


(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 3506
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 11:30:11   
soncek78
Punce a ste videle da Jonas od Nalin DIHA SAM!


Kako lepo! Ma sem vesela... Samo tako naprej!user posted image user posted image user posted image

Sibil in Lukas- Držimo pestke za malega miškolina...pa polno user posted image user posted image  in user posted image  za mamico!

_____________________________

Smile and the world will smile with you!

Najina Sončica Nika je pokukala na svet 03.04.2007.

19. 04.2013 nas je razveselil najin sonček Luka.

Sedaj imava dva čudovita zakladka :D


(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 3507
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 12:01:10   
Anonimen
MAKS, LUKAS in KLEMEN vse najboljše za 1. svečko!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soncek78)
  Neposredna povezava do sporočila: 3508
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 12:02:50   
cv105
Lukas, Maks in Klemen .... VSE najboljše ... veliko zdravja in nasmeh na ustka! Mamicam pa user posted image user posted image user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja
CV - kako si se pa ti zmenila pol v sluzbi?


hvala ... danes so mi po tel prebrali pogodbo ... user posted image  ... tema pogajanj je le še delovni čas in delo od doma ... upam, da bo res "družini prijazno podjetje" user posted image  ... ju3 grem podpisat


za Jonasa od Nalin sem pa tudi jaz vesela ... samo, da se premika na bolje ... dajmo, srček mali user posted image

Pikca ... mah, to s težo ... jaz se poskušam ne sekirat ... itak nismo vsi idealni in niti vsi po jusu ... ko mi dr reče, da je prelahek, ji odgovorim, da ni upoštevala teže karakterja user posted image

(odgovor članu soncek78)
Neposredna povezava do sporočila: 3509
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 13:40:03   
tejčica
Naredila izpit!user posted image user posted image user posted image
Cv, super da se v službi vse dobro odvija.user posted image

Soncek78, dej se mal bolj razpiši no. Kaj si še doma al si že delavček? Nika je že ok?

Zdej pa šibam it s Tajo naprej delat vrtiljak s pajki in netopirji.user posted image


(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 3510
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 14:15:28   
erna14
tejcica-bravouser posted image user posted image user posted image

jaz sem pa slabe volje v vrtcu razsaja rotavirususer posted image user posted image  in v eni skupini sta ostala samo se 2 otroka v nasi jih je se nekaj,vedar je danes enden bruhal....tako da nevemo ali je tud on ze dobil,upam da ne...zdaj me je pa tok strah tamavga jutr v vrtec peljat,ne vem kaj naj....a uvajat ga ne morem v nedogled,drug teden moram it delat z zacetkom tedna nekam,pa dons je bil 3 ure sam je tok jokov da k sm prsla je bil cist hripav od joka,baje ni tud pomagal ce so ga imele v narocju cisto nic...no ko sm jaz prsla se je pov ure tko k men stiskal,kot se nikoli,potem je bil pa spet stari ziga.

vprasanje-kako naj napisemo na torto zigi za prvi rj,zigu za prvi rj..,sploh ne vem
cv-super da si vsaj ti zadovoljna z sluzbo,pogodbo...me veseli da obstajajo se cool delodajalciuser posted image


aja pa se pozdrave posiljam....upam da me se naprej tok redno cekirajo

< Sporočilo je popravil erna14 -- 28.2.2008 14:18:25 >


_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3511
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 14:36:58   
cv105
meni bo glavo razneslo ... tako me boli ... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 3512
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 14:39:35   
erna14
IZVIRNO SPOROČILO: cv105

meni bo glavo razneslo ... tako me boli ... user posted image user posted image user posted image


vzam lekadol al pa si daj mrzle obkladke na tilnikuser posted image user posted image user posted image user posted image boga

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 3513
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 14:40:18   
Sibil_
Dan!

Čestitke še ostalima dvema slavljencema na današnji dan-Klemen in Maks vse najboljše za prvo svečko!user posted image user posted image user posted image

Najprej hvala vsem za čestitke in lepe želje za Lukasa.Je bilo kar mučno, ampak zdaj sva doma.Tortice pa na žalost danes ne bo, bomo verjetno med vikendom nadoknadili. Ima pa še en kup kontrol, tako da še ni konec tega cirkusa.user posted image

Erna-če razsaja Rota in je eden v skupini bruhal bo tvoj ta mali skoraj sigurno zbolel v roku treh dni.IN jaz res ne bi računala na kako delo drug teden, ker znaš tudi sama zbolet.Tale Rota je hudičev, pa še prenaša se tudi po površinah.Nabavi si sterilne tekočine in praške, pa rehidracijo itd.Samo nasvet-da ne bo spet anja komentirala, da kako vedno vse vem.

Za Nalin in Jonasa sem pa tut jaz ful vesela, da je mali ok, samo tako naprej.user posted image

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 3514
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 14:52:43   
erna14
sibill-upam da je vzrok bruhanja drug ne pa rotavirus,thx za nasvet

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 3515
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 14:55:43   
thaiss
 
Tejčica user posted image  user posted image  za izpit

erna jaz ti predlagam da imej Žigo par dni doma. V naši skupini je tudi razsajal RV konec januarja, trije otročki so bili v bolnici. Jaz sem ga imela takrat kr 10 dni doma, čeprav sva šele zaprav začela z uvajanjem!!


vprasanje-
kako naj napisemo na torto zigi za prvi rj,zigu za prvi rj..,sploh ne vem


mi smo se tudi s tem ubadali..sklanjanje pa tko... MATII lih ne izpade lepo, pa smo se odločli za okroglo torto, zgoraj bo pislo MATIA v sredini slikica, spodaj pa 1. ROJSTNI DAN 



aja pa se pozdrave posiljam....upam da me se naprej tok redno cekirajo


kdo, kdo kdo????



Erna-če razsaja Rota in je eden v skupini bruhal bo tvoj ta mali skoraj sigurno zbolel v roku treh dni.IN jaz res ne bi računala na kako delo drug teden, ker znaš tudi sama zbolet.


Sibil se NE strinjam, niso vsi dovzetni za vsak bacil!!! Matia je bil v vrcu tisti dan ko sta dva otroka bruhala in driskala, hvala Bogu smo se tokrat zmazali!!!!

cv105  super da so ti v službi prisluhniliuser posted image



_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3516
   [Brisano sporočilo]
28.2.2008 14:57:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sibil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3517
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 15:08:07   
draja
Erna evo ti pravilno sklanjanje imena Žiga:

imenovalnik: Žiga
rodilnik: Žiga, Žige
dajalnik: Žigi, Žigu
tožilnik: Žiga, Žigo
mestnik: Žigi, Žigu
orodnik: Žigo, Žigom

na tortico torej napiši Žigi (lahko tudi Žigu) za 1. rojstni danuser posted image

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 3518
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 15:08:28   
cv105
IZVIRNO SPOROČILO: erna14
vprasanje-kako naj napisemo na torto zigi za prvi rj,zigu za prvi rj..,sploh ne vem


aja pa se pozdrave posiljam....upam da me se naprej tok redno cekirajo


Žigi za prvi rojstni dan ... user posted image  ... ali pa kot je rekla meaa "Žiga ima 1. rojstni dan!"

drgač pa tvojim oboževalcem ... tudi jaz pošiljam koš poljubčkov user posted image  user posted image

upa, da Žiga ne zboli za RV ... mogoče res ne bo odveč, če ga imaš kak dan doma ... čisto iz preventive ...


(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 3519
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 15:10:46   
skačica
dan!

Da se še jaz malo javim!

Najprej čestitke Žanu, Žigu, Matii, Lukasu, Klemnu in Maksu za 1. svečko. Vseeeeee najboljše od mene in Ize in vsakemu po en poljubček na lička.
Zdej samo upam, da nisem koga izpustila.

Sicer pa mi uživamo še zadnji prosti teden. V nedeljo smo šli na izlet v ZG v ZOO, sicer sem bla jaz že 4x dol, ampak mi je res veliko bolj všeč kot v LJ. Na žalost. Ograjice so nižje in otroček tudi iz vozička skoraj vse vidi, potke so asfaltirane tko da ni panike, vse je v ravnini,.... edin slona pa žirafe nimajo, ampak okuser posted image .

Včer sem bla v firmi, podpisala pogodbo za polovični del. časuser posted image , Iza je vse očarala, skratka jutri še nesem papirje na CSd in v pon. začnem delat. Mojga direktorja ni blo, zaenkrat delam tako kot je on rekeluser posted image  pol bomo pa
že vidli kako se bo dalo kaj zmenit.

Danes sva z moževo svakinjo generalno pospravile naše stanovanjeuser posted image . Ona je brezposelna(na žalost, upamo da ne bo več dolgo) in se mi je ponudila, da mi pomaga. Ja itak.

Anja- očala za malečko dobila v zagorju in sicer za 27 eurov- isto Julbo, je rekla, da na otroška očala da zelo malo maržeuser posted image . Men se je zdel ugodno, če katera želi... Optika Optikus.

Verjetno se je še kaj pomembnega zgodilo pa sem zdele pozabila. Aja, Iza ima že 4 zobke, je tko luštna, hodi ob opori v levo in desno, naprej, če jo kaj vpraša lepo pokima,...ma kar nekaj stvari obvlada no.

Zdej pa še par slikic v naslednjem postu, da mi ne bo vsega zbrisal.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 3520
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 15:18:50   
erna14



aja pa se pozdrave posiljam....upam da me se naprej tok redno cekirajo


kdo, kdo kdo????





ti na zs napisemuser posted image

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 3521
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 15:20:24   
skačica
user posted image
user posted image
user posted image
Iza vas pozdravlja.

Glede hrane: Jah, naša je tud en tak pacient, k ji je vse težko pojest, ona redko poje več kot 100 ml po moje, nikol ne merim. Prve 3 žlice poje s takim užitkom, da imaš občutek, da si premal skuhal pol se pa ustav in je za vsako žlico treba zraven klovna špilat. Mislim, da tud še nima 9 kil, nazadnje je imela 8.7 kg(en mesec in pol nazaj). Sem se nehala sekirat, nekaj sigurno ima še od mojega mleka(se dojiva še karuser posted image , imam počas že dost).

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 3522
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 15:21:33   
cv105
še nekaj pozabla napisat ... o vrtcu ... user posted image

moja mami pike dobi, če koga sliši govorit, da so v vrtcu uši, pa gliste, pa Rv, norice, **** bolezni ... in potem vneto popravlja in razlaga, da je vrtec hiša kot hiša in v njej so otroci in vzg ... in včasih pride otrok ali vzg v vrtec bolan in potem se ostali od njega nalezejo ... in nikakor se bolezni ne naleze "od vrtca" ampak od otrok oz. vzg ... user posted image  ... sem jih ravno prej slišala, ker sem rekla, da "je cel vrtec smrkav"

in res je, kot je včeraj napisala dskubin ... najdlje ponavadi v vrtcu otroci tistih staršev, ki so ali doma ali končajo s službo ob dveh ... nepisano pravilo ... in ja, baje se velikokrat zgodi, da kakšnega otroka pozabijo prit iskat popoldne user posted image  ... še iz mojih vrtčevskih časov se spomnim, kako smo prišli iz kolonije v savudriji in sva z mami čakali sterše ene punčke ... jih ni in ni bilo ... no, potem so poklicali ravnateljico, da je deklico peljala domov ... starši so bili čisto začudeni, češ kwa, a si že doma ... 6 letna deklica po tednu dni od doma user posted image user posted image user posted image user posted image

ampak to je že opravljanje ... ne bom več ...

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 3523
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 15:43:13   
erna14
aja pa hvala vsem za predloge za rd

< Sporočilo je popravil erna14 -- 28.2.2008 15:47:11 >


_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 3524
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 15:44:18   
Naomi
ampak to je že opravljanje ... ne bom več ...



...opravljanje sprosca hormon srece- names ene cokolade...ti kr...oprosceno user posted image

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 3525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?