|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova nagradna igra Sončna hiša!
4.1.2008 8:46:17   
Anonimen
Zarkla, ni dovolj, moraš še kaj dopisat. Saj se lahko zmisliš.

poleg odgovora nam zaupajte še kakšno izkušnjo, prigodo ali pa kako si predstavljate tovrstna razvajanja z družino ali v dvoje - le tako si lahko zagotovite sodelovanje v nagradni igri.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nova nagradna igra Sončna hiša!
6.1.2008 16:08:37   
tweetek
Senior suite 5 - Štorklja

Midva pričakujeva najinega prvega otroka in bi rada pred prihodom user posted image še zadnjič kam odšla v dvoje; sončna hiša se mi zdi idealen kraj za počivanje, odklop od norega urnika in skrbi in za pogovore o tem kako bo v troje še lepše... Še posebej če se lahko pogovarjaš ob izvrstnem kozarčku vina (za dragega) in kakšnim krepčilnim čajem in posladkom (za mami) potem ko se ves prerojen vrneš iz dobrodejne savne.......Hmmmmmmmuser posted image temu se reče uživati v pričakovanju!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nova nagradna igra Sončna hiša!
6.1.2008 21:47:02   
siskamiska
 
SENIOR SUIT  5 - ŠTORKLJA
je odgovor user posted image user posted image user posted image

Lani poleti sta se nama pridružila dva fantka.  Od takrat je naše življenje dvakrat lepše a trikrat bolj pestro. Ko sem čez dan sama z njima je uspeh opraviti najnujnejšo osebno higieno. O kakšnem wellnesu le sanjam, zato si želim da bi se mi sanje uresničile.
Pravijo , da če si nekaj zelo želiš da se ti uresniči user posted image .

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nova nagradna igra Sončna hiša!
9.1.2008 8:34:19   
Baby
Odgovor je: SENIOR SUIT  5 - ŠTORKLJAuser posted image
Že dolgo nismo uživali. Prišli bi vsi trije in sigurno maksimalno uživali.
Tako v naravi, kot v sončni hiši in tudi kje v vodi.


(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nova nagradna igra Sončna hiša!
9.1.2008 16:14:20   
Anonimen
SENIOR SUIT 5 - ŠTORKLJA

mmmmmmm razvajanje...piknik, sprehodi, ribarjenje, splavarjenje, jahanje, kolesarjenje, ogledi starih obrti, zdravi zajtrki, scumprani menuji po prleško, gibanice, potice, sokovi, finska in BIO savna, masaže...Prekmurje, Prlekija, Vlado Kreslin, Miško Kranjec...in nenazadnje, štorklje user posted image  nikoli se ne ve, kaj vse lahko prineseš iz Prekmurja user posted image

(odgovor članu Baby)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nova nagradna igra Sončna hiša!
10.1.2008 13:06:26   
Nika v službi
Senior Suit 5 - Štorklja

No, nam bi previjalna prišla še vedno zelo prav, čeprav najina princeska šteje že 2 leti... Smo še pleničarji in prostor za previjanje je v hotelih vedno problem, potem pa improviziraš na postelji, pisalni mizi, foteljih... pravo razkošje bi bilo imeti čisto pravo previjalno mizo v sobi.

In še navodil za uporabe suite ne bi potrebovala. user posted image  Smo kar vajeni razvajanja. Midva z možem, ko sva bila še v dvojini, sva obdelala praktično vse slovenske terme in wellnesse, sedaj, ko smo trio, pa na blagodejne učinke vode navajava tudi že najino malo bučko. Whirlpoolčki so ji strašno všeč, mi jim pravimo "bablsi" (iz ang. bubbles). Ker beseda nima "R"-ja, gre tudi naši Niki prav dobro z jezika.

Novoletno razvajanje smo morali zaradi uroinfekta in kasnejših črevesnih težav celotne širše družine (mogoče pa je bil rota virus, kdo ve) na žalost odpovedati (Radenci so šli pa-pa), zato bi se kompenzacija v obliki take nagrade hudo prilegla.

Sem si prihranila še lanski dopust, ni problema, samo recite. Opravičilo za vrtec pa bom tudi napisala.user posted image

Hvala, ker mislite na vse nas, ki se radi razvajamo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nova nagradna igra Sončna hiša!
10.1.2008 13:12:03   
N _ B
Senior suit 5 - štorklja

(odgovor članu Muca Copatarica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nova nagradna igra Sončna hiša!
12.1.2008 9:09:02   
Anonimen
Senior suit 5 - štorklja

Kaj je že to razvajanje user posted image

(odgovor članu N _ B)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nova nagradna igra Sončna hiša!
14.1.2008 8:32:49   
šnucika
senior suit 5 štorklja user posted image

Pred nekaj dnevi sem tole že nekje zasledila...mogoče v kakem časopisuuser posted image
Prva stvar, ki sem jo pomislila - a je to naredil in reklamira nekdo ,ki nima otrok?user posted image
Pisalo je ,da si starši privoščimo sproščujočo kopel in uživanje, med tem, ko otroci sladko spijo....user posted image user posted image
Seveda, ko zaspijo, če zaspijo...pa koliko je to sproščujoče, ko te med trenutki v dvoje vrže iz vode...."mami ,oči...pila vodico...lačna...pridi hitro!"..user posted image

Sicer pa si še nismo nikoli nič takega privoščili, mogoče pa bi bilo naši pupiki všeč in bi mirno spala...midva pa uživala.

< Sporočilo je popravil šnucika -- 14.1.2008 8:33:57 >


_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Nova nagradna igra Sončna hiša!
14.1.2008 21:07:04   
Dadi
SENIOR SUIT 5-ŠTORKLJA

Mogoče bi se pa ob takem razvajanju štroklja za hip še enkrat ustavila  pri nas...
Slišat in videt je fantastično.... 

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Nova nagradna igra Sončna hiša!
15.1.2008 22:12:51   
Aneja2003
Senior suit 5 - štorklja

Tudi prepisano.... user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Nova nagradna igra Sončna hiša!
15.1.2008 22:48:44   
lotoska
Odg.: Senior suit 5 štorklja.


Ah Banovci, naš prvi dopust....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Nova nagradna igra Sončna hiša!
17.1.2008 21:18:36   
lotoska
Sem se ravno spomnila prigode iz Banovcev, kjer smo prvič preživljali dopust z našo dojenčico staro tri mesece: na zunanjem bazenu so mi ukradli kremo za sončenje (ne moreš verjet) res da je bila višji cenovni razred (HRubenstein), pa res lepa embalaža, obogatena s c vitaminom... Odložila sem jo poleg ležalnika na tla v senco, zraven prideta dve stari ženski in čez pet minut jaz že iščem kje je krema, naredim paniko... V glavnem upokojenki ignorirata, potem ko sem pa začela glasno spraševat če je kdo kaj videl se je ena pobrala stran, druga mi je pa začela torbico kazat da je nima. Do konca dopusta ju nisem več vidla, kreme pa tudi  ne.

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Nova nagradna igra Sončna hiša!
17.1.2008 21:27:52   
Wahoo RR
IZVIRNO SPOROČILO: Aneja2003

Senior suit 5 - štorklja

Tudi prepisano.... user posted image




Punce, saj veste da je potrebno še kakšno izkušnjo dopisat...drugače žal ne bo nagrad user posted image

_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu Aneja2003)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Nova nagradna igra Sončna hiša!
21.1.2008 19:40:28   
Anonimen
Senior suit 5 - štorklja
 
Terme Banovci-zato, ker želim za svojega otroka, ki potrebuje posebno nego, v najnežnejših otroških letih narediti čimveč, saj je voda tisto, kar mu nabolj pomaga!
Če pa bi nas poleg še malo razvajali, hmmm, kaj naj rečem prileglo bi se!
 

(odgovor članu Wahoo RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Nova nagradna igra Sončna hiša!
21.1.2008 20:06:36   
MIN
senior suit 5 storklja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Nova nagradna igra Sončna hiša!
21.1.2008 20:10:48   
TIA22
Senior svit 5- štorklja!

Kaj je to mir???
Jaz ga še na wc-ju nimam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Nova nagradna igra Sončna hiša!
23.1.2008 13:12:35   
frufru
Odgovor = SENIOR SUIT 5 - štorklja

Definitivno bi pasalo. Samo tisto ko otrok spi je omejeno samo na noč. Pri nas čez dan kakršnakoli sprostitev odpade. Bognedaj da pride v kopalnico. Mora pretipat vse odtoke, odpret vse pipe, če se le da na ful, da je potem kot v Benetkah. Za piko na i pa wc ščetka. Te sploh ne sme videt. Ne vem od kod mu ideja, da so vse ščetke za čiščenje zobuser posted image  In srčno upam, da je ta suit v pritličju, ker pred našim niso varne nobene stopnice, niti lestve za na podstrešje ne. In seveda bi pasala kakšna savna v dvoje, wirpool tudi. Pa je treba bit tudi takrat, ko mali spi zraven. Banovci sicer niso Portugalska, ampak malega res ni za pustit samega. user posted image Ja zvečer bi res pasala sprostitev in kakšna masaža, samo kdo bo pa oči odprte držal???

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Nova nagradna igra Sončna hiša!
23.1.2008 21:21:48   
Wahoo RR
Pozdravljene
 
Nagradna igra je zaključena.
Vsem se najlepše zahvaljujemo za sodelovanje.
 
Nagrajenka bo znana v kratkem user posted image
 
Hvala

_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 44
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?