|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: E-zmagovalke!
9.1.2008 15:03:44   
lejla007
Hej, Špelka!!!
ČAULI! user posted image user posted image user posted image Kako smo kaj danes? user posted image Znam, ne? hihi

Lara - jutri je pa tvoj dan! Boš vidla, kako vesela boš prišla domov - potem pa takoj sporočit, kaj si uredila user posted image

Jaz že sedim zraven kozarca dizla user posted image Hranim svoje folikle... hihi

Pridne bodte!


(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: E-zmagovalke!
9.1.2008 16:08:46   
spelka12
lejla dizel user posted image , ti pa res onesnažuješ okolje. A ne veš, da je še bencin bolj ECO user posted image user posted image user posted image . Pozabila si nam povedat, da imaš 18.1. drugi UZ. Da bomo vse držale pesti za tebe saj veš.
Jaz sem pila v postopku pivo s fanto, ker samo pivo mi nikakor noče po grlu, mi je res ogabno. S fanto pa še kar gre. Zdej bom pa probala še z jabijam mešat. Bojda je to tud še kar znosna kombinacija. Bom testirala.
lara kaki emšo? Saj smo še mlade. Tam pri 80-ih bom pa že razumela. Danes in jutri so moje pesti namenjene samo tebi. Dobro opravi in prosim, ne ZAHTEVAM popolno poročilo.
Punce mene antibiotiki totalka zdelujejo. Sploh ne vem več, kaj je to normalna prebava. Štacune živijo od moje zaloge WC-papirja.
mijavček kdaj pa ti začneš spet z IVF-jem? Vem, da si v Lj. ne vem pa kdaj štartaš.

(odgovor članu lejla007)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: E-zmagovalke!
9.1.2008 16:15:10   
lara light
Oj, danes pa ste kar tu...lepo. Hvala punce! Bom poročala o vsemu.
Glede piva pa resno, zakaj je pravzaprav dobro, ker ima b vitamin ali je tu še kaj posebnega?
Lejla, naravni talent, pridna si in bodi mi lepo..
Spelka, tudi mene nekam puca, pa nimam antibiotikovuser posted image  in wc papir pospešeno vozijo s priklopniki na naš konec, vse hlače mi ostajajo v pasu...
Ajd, še pišem..

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: E-zmagovalke!
9.1.2008 16:17:36   
lejla007
Hej, Špelka!

Ja sej jaz pa pijem pivo s coca-colo... Verjetno ni ravno preveč zdravo, ampak mi pivo samo prav tako ne gre po grlu user posted image

Antibiotiki?!? A si še zmeri bolna? No, pa da ti končno odgovorim (saj vem, da si me že dvakrat vprašala) - do zdaj se počutim SUPER. Inekcije prav nič ne vplivajo name... Drugače se mi celo to dogaja, da se samo zjutraj, ko si dam inekcijo, spomnim, da sem v postopku - hecno, a ne? Imam pa občutek, da bo zdej mal drugač - po tej stimulaciji se bo pa verjetn tud pr men začel kej dogajat user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: E-zmagovalke!
9.1.2008 16:22:36   
lejla007
Lara, lep pozdrav še tebi!

No, tko kot sm rekla, danes je bil (kao) moj dan, jutri je pa tvoj, tko da bom MOČNO držala pestke!!!

(odgovor članu lejla007)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: E-zmagovalke!
9.1.2008 16:24:26   
lara light
Hvala lejla, hvala!user posted image

Pivo s coca-colo, ti paše? Pomaga? Ga vedno piješ tako? Sorry, me zanima..

(odgovor članu lejla007)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: E-zmagovalke!
9.1.2008 16:27:42   
lejla007
Ja, samo pivo mi je res user posted image - še nisi probala?

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: E-zmagovalke!
9.1.2008 16:29:50   
lara light
Ja seveda sem, tako je...ni mi preveč tudi meni všeč...a zakaj piješ sploh pivo? To, da pomaga rast foliklom verjetno, bo to?

(odgovor članu lejla007)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: E-zmagovalke!
9.1.2008 16:31:36   
lejla007
Ja, menda naj bi bila potem boljša kokoška user posted image

Pa pravijo, da je fino kakšen ananas pojest, ampak samo do ET. Potem, po ET pa kalamare in grozdje - pa ne me vprašat zakaj user posted image

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: E-zmagovalke!
9.1.2008 16:34:28   
lara light
Thanks! Bom tudi jaz tako! Še kokodakatuser posted image se naučim, če mi bo pomagalo, hvala za prijaznost. Kiss!

(odgovor članu lejla007)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: E-zmagovalke!
9.1.2008 16:37:14   
lejla007
Kokodakat, ja user posted image Sam še to nam manjka! user posted image


No, jutri sporoči, kaj si uredila in kdaj bo tvoj dan D! Bom navijala, da čimprej! user posted image

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: E-zmagovalke!
9.1.2008 17:38:25   
lara light
Zelo lepa navijačica!

Lep poz.....ah, ne, lep kokokokodak!

(odgovor članu lejla007)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: E-zmagovalke!
10.1.2008 9:30:42   
lejla007
ČAU, punce!

Lara - kako je blo?
Špela - kako si kaj?
sm firbčna, a ne? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: E-zmagovalke!
10.1.2008 14:40:56   
spelka12
lara čakamo te. Poročilo prosim. Reško je bil sigurno čist navdušen nad tabo.
lejla bolna sicer nisem več, samo za preventivo jih moram še jest, pa kapo na glavo in ušesa pokrit, pa nč nagica hodt spat, pa....user posted image
Punce, ki so že dale postopke skoz pravijo, da pivo priporočujejo tudi zdravniki (sicer neuradno) in naj bi pomagal pri rasti in količini foliklov. Jaz sem ga kr nekaj spila in je bilo na UZ res vse črno.
Ja pa ananas do ET-ja (po ET-ju pa ananas bojda škodi in naj bi celo povečeval možnost splava, prav tako tudi tuširanje z vročo vodo user posted image ).
Nekatere pravijo, da moraš na punkcijo in na ET nujno v rdečih spodnjih hlačah (pa da boste še kej čez dale, bo dohtarje kap zadela drugače user posted image ).
Po ET-ju pa prisegajo na lignje in grozdje. To je samo ene par stvari, ki sem jih delala in jedla v postopku. Vem, da je vse samo v glavi ampak škodi sigurno ne. Tako da v trgovino po rdeče sp.hlačeuser posted image , ananas, grozdje, kalamare in ne pozabite na gajbo piva.

(odgovor članu lejla007)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: E-zmagovalke!
10.1.2008 15:16:59   
lejla007
No, zdej si mi pa dala napotkov, da morm kr beležko vn potegnt in si stvari zapisat user posted image user posted image user posted image   Lahko se pa pohvalim, da sem ravnokar spila (skoraj) celo pivo in to sredi belega dne! Če bi me kdo videl, bi si mislil, da nisem čist pri sebi user posted image

Aha... Rdeče hlačke praviš... Tud prav user posted image

Že letim v shopping (še dobr, da so razprodaje user posted image )!

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: E-zmagovalke!
10.1.2008 17:23:59   
lara light
Moje drage, sem doma! Endometrioza je spet v akciji, ti presnetauser posted image  Spet je ena velika cista...kaj naj...nič ne moremo, a ne? Glavo pokonci in v nove boje, si pravim. 
In danes je padla prva špikica Diphereline in gremo veselo na delo! Joj se mi je roka tresla, še nikoli nisem injekcije držala, kaj šele si jo dala. Grozno mi je bilo, a jasno, kot vse preživela. Ne vem, kako si bom sama jaz to dajala, mislim, da bom šla po pomoč v zd, al me bojo čudno gledaleuser posted image user posted image , kaj mislite?

Lejla, kako si ti? Spelka, dobro da si me spomnila...ananas! Pivo pa tudi, jasno!
Hvala, cel dan sem čutila, kako sta bili ob meni in res sem se korajžno držala. Tud moj srček je bil ponosen. Poljubček..šibam še malo v službo in vas berem zvečer!

(odgovor članu lejla007)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: E-zmagovalke!
10.1.2008 18:59:46   
lejla007
No Lara, da te še tukaj mal pocukam za rokav user posted image

Pa si se mi pridružila - med drogerašicami user posted image Že na temi IVF dec/jan sem te spraševala, če si v MB? Če sm si prav zapomnila user posted image Torej... Zelo sem ponosna nate, da si premagala tole prvo špikico, zdej bo šlo pa vsak dan lažje - boš vidla!!! Če se boš boljše počutila, greš lahko tudi v z.d. po pomoč, ampak jaz osebno mislim, da ne boš imela težav. Ko boš imela inekcijo pripravljeno, si z alkoholnim robčkom očistiš bušija, z levo roko primeš kožo, se z inekcijo približaš koži in NIČ NE POMIŠLJAŠ, ampak samo pičiš... Počasi si izbrizgaš diphereline, potegneš inekcijo ven.... in greš za eno uro nazaj zaspat user posted image user posted image user posted image Tko jaz nardim, ker si dam že ob 5:30. Sej vem, verjetno si misliš, da sm mal čudna, ampak sem zlo jutranji tip user posted image

Skratka, vesela sem zate!!!

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: E-zmagovalke!
10.1.2008 19:04:57   
Barachiel
hoj hoj punce!

evo jest sem se tud prišla pofočkat, čeprav v bistvu (uradno) še ne spadam v vaš "klub".

vsem vam pa želim uresničitev vaših želja (user posted image ) in, da bo štorklja čimprej potrkala tudi na vaša vrata.

_____________________________

"Ljudje smo angeli z enim krilom, zato lahko letimo le objeti"

(odgovor članu lejla007)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: E-zmagovalke!
10.1.2008 19:06:47   
lara light
Lejčiuser posted image ...srce si! Hvala za vso spodbudo. A priznam, da sem jo že tolko o vas dobila, da sem res ok. Jaz sem pri dr Rešu v LJ. Ti pa na GK? al MB?
Bodi fajn in obveščaj, kako je s tabo, velja?

(odgovor članu lejla007)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: E-zmagovalke!
10.1.2008 19:12:43   
lejla007
Spyke - lepo dobrodošla!!!!!! Ti se nam kar pridruži pri čvekanju - bo čas do naših user posted image hitrej minil user posted image

Lara - aja, Reš?!? Ups, zdej sm pa mal kiksnla user posted image Jaz sm na GK LJ... Tudi ti sporoči, kako ti gre, prav?

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: E-zmagovalke!
10.1.2008 21:51:21   
lara light
Bom, lejla, se že kje staknemo v Lj!

Spyke, dobrodošla! Vso srečo..in da ti 08 prnese najlepše!

(odgovor članu lejla007)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: E-zmagovalke!
10.1.2008 22:57:50   
Barachiel
hvala vsem user posted image  no jaz si v novem letu želim zgolj in samo zdravja user posted image



_____________________________

"Ljudje smo angeli z enim krilom, zato lahko letimo le objeti"

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: E-zmagovalke!
11.1.2008 9:10:45   
spelka12
Dobro jutro.
spyke - kako to misliš, da ne spadaš še med nas? Tuki so dobrodošle čisto vse punce. Zdrave, bolne, tiste, ki še nimajo user posted image  in tiste, ki jih že imajo.... No a vidiš, da pašeš k nam. Pa dobrodošla user posted image user posted image . Si pa skromna, če si želiš samo zdravja user posted image . Jaz bi poleg še bebiko, en avto, stanovanje, pa povišico, pa....user posted image
lara - joj, a spet je E. na pohodu. Kaj a so ti veliko cisto našli? Ti moram prav čestitat za prvo špiko in pogum user posted image user posted image , boš videla, da bo šlo. Po 5-ih injekcija sploh ne boš vedela kdaj špikneš.
lejla a si že kupila rdeče hlačke?user posted image user posted image

(odgovor članu Barachiel)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: E-zmagovalke!
11.1.2008 9:20:17   
lejla007
Ojla, Špelka!
Mam že "municijo" pripravljeno za naslednji petek - od rdečih hlačk do modrca, pa še rdečo spodnjo majčko si bom gor navlekla user posted image zihr je zihr user posted image

Kako se ti kaj počutiš?
4. februar se biskovito bliža user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: E-zmagovalke!
11.1.2008 9:48:07   
spelka12
Peeteeeeeek jeeeeeee. To je odgovor na moje počutje. Zadnje čase sem skoz boljše volje. Pomoje ma Reško tud nekej zravenuser posted image .
No še zafarbaš v glavo pri punkciji, pol bo pa rdeči komplet popolen. Ziher je ziher user posted image user posted image .
Še 34 dni do Reškota user posted image , pa odštevam. Po svoje je super, da grem šele februarja, da do takrat urediva stanovanje, po drugi strani pa vem, da se mi bo vleklo in bom na koncu že čisto tečna.

(odgovor članu lejla007)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?