|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
5.1.2008 11:17:09   
Principeska_
Hvala ti Metulj1 za vzpodbudne besede. Bom jutri poročala kak bo user posted image  Še enkrat hvala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu METULJ1)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
5.1.2008 11:17:54   
alysa
Se pridružujem ostalim. Tudi meni že zamuja, saj sem imela zadnjo user posted image  3. 12.

Držim pesti za vse nas, da čim prej zagledamo user posted image .

(odgovor članu METULJ1)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
5.1.2008 11:31:26   
sunny24
S 6 dnevno zamudo, je prišla user posted imageuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alysa)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
5.1.2008 11:48:07   
Principeska_
Sunny24 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa si le mogla dobit to tečko user posted image . Boš pa sedaj pridno user posted image user posted image user posted image  pa bo naslednji mesec tvoj mesec.
Držim pesti zate pa veliko sreče user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
5.1.2008 12:07:41   
Anonimen
Jaz bi morala dobiti M v torek, ampak sem včeraj opazila čisto malo krvi med sluzjo, in nato še rjav izcedek. Ustrašila sem se ko hudič, ampak vseeno upam, da to še ne pomeni prihoda user posted image , saj se mi to še noben mesec ni zgodilo...

Za vse držim pesti!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
5.1.2008 15:57:02   
METULJ1
Anonimen - po moje si mela vgnezditveno krvavitev. Držim pesti, da si user posted image  in da nas razveseliš s
eno lepo novičko. Močno naviiiiiiiiiiiiiiijam in držim pesti.

Pozdravčki

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
5.1.2008 17:07:03   
anchy82
Orhideje - glih kar sem prišla do računalnika...sem mal okrog hodila, da sem si ogledala kaj bom mogoče drug teden kupila...
user posted image mi zamuja...danes je 35.dan od prvega dneva zadnje...dobila pa naj bi jo 31.12. Test že imam doma spravljen, vendar ne vem, če bi ga jutri zjutraj, kot sem govorila, kar naredila?! Ali bi počakala do 9.1., ko je zadnji dan najdaljšega ciklusa, ki sem ga kdaj imela - to je 39 dni...?

(odgovor članu METULJ1)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
5.1.2008 19:59:12   
anchy82
Punce, kako kaže jutrišnje lulanje? Boste ziher? Mene je ful strah, in ne vem, če ne bi počakala še do torka, da vidim, kaj se po izcimilo... Kaj pa ve menite?

(odgovor članu anchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
5.1.2008 21:38:09   
stunfek
anchy, po mojem je najbolje, da počakaš na datum tvojega najdaljšega ciklusa, če ti ni problem zdržat user posted image . boš bolj sigurna v reztltat.

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu anchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
5.1.2008 23:24:44   
meta21
Punce, jaz vas občudujem, da uspete zdržat. Če mene ne bi bilo sram (pred lekarnarko), bi šla vsak dan v lekarno po nov test. Prvi je bil negativen (3 dni po povprečnem ciklusu), drugi (2 dni kasneje) je bil minus in zelo zelo zelo zelo bleda druga črtica (gledat sem mogla proti svetlobi, pa ne vem če ni bil samo obris tistega, kar bi se pač moralo pobarvat). Obakrat sem imela clear blue.
Ampak jaz se ne dam! user posted image  mi zamuja že 9 dni. Zdaj pa sem si kupila baby check in se bom jutri zjutraj pridružila vam. Upajmo, da bo čim več user posted image   user posted image  user posted image .  Se tipkamo zjutraj!

Lahko noč, bodoče mamiceuser posted image !

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
5.1.2008 23:32:02   
sunny24
OK, zjutraj 2 kapljici krvi, čez dan pa nič, razen mal rjave sluzi... WTF????user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
5.1.2008 23:33:43   
Kate26
Vsem, ki boste delale jutri oz. v kratkem testke, želim, da se vam prikaže user posted image  oz. močen +. Močno navijam za vas. Gremo, punce, gremo,...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
6.1.2008 9:27:55   
Principeska_
Jutro!

Jaz sem naredila danes test in je pokazal - niti sledi ni blo o drugi črtici user posted image  ampak M še vedno ni (zamuja 6 dni). A še kaj počakam do konec naslednjega tedna? Jaz ne vem kaj naj še več user posted image user posted image user posted image user posted image

Upam, da ste mele druge več sreče user posted image

(odgovor članu Kate26)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
6.1.2008 11:34:19   
meta21
Ojla!
Jaz sem se odločila, da mi vse te blede črtice zadostujejo. Pričakovala sem, da bo danes zjutraj kaj bolj močna, pa ni bila. Ampak dejstvo je da JE BILA. Sicer se še vedno ne upam rečt z gotovostjo in naglas, ampak mislim da bomo v začetku septembra trijeuser posted image .
Za vse ostale pa, če niste dobile user posted image , je še vedno upanje, ker je bil moj prvi test tudi - (3 dni po zamudi). Držim pesti in vam pošiljam user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  za srečo!

Če pa ne uspe ta mesec, bo pa naslednji. Nama je zdaj uspelo v 7. ciklusu. Vsak mesec sem obupovala, ko je prišla user posted image , zdaj ko je pa očitno nekaj časa ne bo več, se mi pa že zdi, da je čakanje hitro minilo!

Mimogrede, vse spoštovanje tistim, ki vztrajate in čakate več let!


(odgovor članu Principeska_)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
6.1.2008 11:50:47   
METULJ1
meta21- iskrene čestitke. Želim ti mirno in lepo nosečnost. Upam,da se ti 12.01. pridružim. Tud midva sva zdej v 7. krogu.


Pozdravčki

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
6.1.2008 12:00:02   
skrivnost
meta21 - iskrene čestitke tudi z moje strani! Želim ti čimbolj mirno  user posted image  in čimmanj

user posted image ! Pazi na svojo pikico in uzivaj nosečnost!

BOdi močna še naprej!

BOdi lepo, jz grem pa navijat se za druge borke!

Pozdravcek!


(odgovor članu METULJ1)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
6.1.2008 12:08:19   
Principeska_
Meta21 iskrene čestitke. Želim ti srečnih user posted image  in zdravo user posted image .

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
6.1.2008 12:17:03   
Orhideje
Meta21. Iskrene Č E S T I T K E !!!!!!!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Želim ti nepozabno user posted image in čimveč lepih trenutkov v teh user posted image .


Upam, da se ti tudi ostale čimprej pridružimo. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
6.1.2008 12:19:31   
Orhideje
Principeska! user posted image user posted image user posted image . Tudi meni je pokazal enako kot tebi. Niti sledu o drugi črtici. Tok, da sem obupala. Saj je danes že 40. dan. Če bi bila noseča, bi mi sedaj že sigurno pokazalo. Ma, ja pa drugič.






Ostale borke - močno navijam za vas!!!

(odgovor članu Principeska_)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
6.1.2008 12:24:44   
Principeska_
Toti testi so neki čudi, milsim lahko bi pokazal dve črtici user posted image  ziher imajo napako...

Morda pa drugič, samo to res ni fer user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Orhideje)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
6.1.2008 13:59:52   
delfincica
Pozdravljene,
sem nova na forumu.
Ocitno nas ima vecina probleme z bolecimi prsami...

Jaz sem imela zadnjo M 12.12 (prvi dan), trajala je 6 dni (sibka), od 20.12 in vse do danes pa imam taaako otecene prsi, da so kar 1x vecje, spim skoraj nic, bradavice me obcasno ze kar pecejo, v notranjosti me skeli, spika....

user posted image

Je kateri kaj jasno?

(odgovor članu Principeska_)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
6.1.2008 14:19:24   
meta21
Hvala vsem za lepe želje! Sploh ne morem dojet, da sem user posted image in da ste vse to napisale meni. Počasi prihaja za mano...

Seveda si želim, da se mi čim prej pridružite. Že od 1.1. čutim, da bo letošnje leto še prav posebej plodno (v vseh možnih pogledih), tudi horoskopi govorijo meni v prid. Torej upam, da bo še naprej kriza s kadrom v porodnišnicah (ne zaradi zapletov, ampak zaradi gužveuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ).

Draga delfinčica, ti pa se malo počakaj in potem naredi test (kakšen dan po zamudi). Ne vem zakaj bi te prsi bolele cel mesec!? Kolikor jaz vem, je bila prejšnja krvavitev vseeno predolga, da bi jo lahko pripisala gnezditvi. Mogoče bi vprašala ginekologa? Ne vem!

Javi se še kaj!

(odgovor članu delfincica)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
6.1.2008 14:28:01   
delfincica
Meta21,

hvala za odgovor.

Tudi meni ni jasno zakaj so tako presneto boleče user posted image  ;

in se že počasi sprašujem, če morda ni kaj drugo narobe ?

user posted image

Vsekakor bom počakala na user posted image  , če je ne bo, bom nardila test (ne glede na rezultat) - takoj za tem obisk pri G.

Zadnja 2 meseca imam že cel cirkus s temi prsmi, ta mesec pa je totalna kriza...

Držim pesti vsem, ki čakate na user posted image .

lp delfincica

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
6.1.2008 15:04:04   
byanca
Pozdravljene! Delfinčica tudi jaz imam enake simptome kot ti.prejšnji mesec jih nisem mela, sem jih pa nekaj mescev  nazaj mela iste kot zdaj. sem bla prepričana, da sem user posted image , pa sem bla potem zelo razočarana.
Upam , da bo pri tebi drugače in boš kmalu user posted image zagledala. Jaz poskušam kartseda ignorirat vse možne simptome(po pravici mi ne rata tko kot je treba), ker me iz mesca v mesec vedno razočarajo.



(odgovor članu delfincica)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
7.1.2008 8:49:47   
delfincica
Pozdravljene!
 Byanca, saj tega se tudi bojim... user posted image

Ker sem 2 meseca nazaj bila že vsa presrečna, pa ni bilo nič...

Je pa res, da me takrat niso bolele tako dolgo in tako močno...

(odgovor članu byanca)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?