|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: koliko za otroška oblačila?
8.2.2009 23:03:16   
MiNa*
Najlepša hvala za to stran od Nexa.
Kaj poštnina pride res samo 5€, je kaj odvisna od velikosti paketa, teže?
V kolikšnem času dobite?

Kakšne pa so njihove velikosti? Če pri nas za 4 letnico (je visoka) kupujemo 110-116 številko, kolikšno naročim njihovo, za 4 ali 5 let?

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: koliko za otroška oblačila?
8.2.2009 23:35:56   
tinatona
Potem moraš kupit vsaj velikost 5 let, če ne že 5-6. Moj mali ni ravno pri velikih (po moje ima kake 104cm), pa so mu trenirke H&M 104 prekratke. Majčke next 3-4 pa tudi...

(odgovor članu MiNa*)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: koliko za otroška oblačila?
8.12.2009 13:53:50   
zachary
Berem objave nekaterih in mi resnično ne gre v glavo... ...komu, če ne svojemu otroku, boste privoščili najboljše, ne razumem zakaj bi bilo pri oblačilih drugače.

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: koliko za otroška oblačila?
8.12.2009 13:55:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zachary

Berem objave nekaterih in mi resnično ne gre v glavo... ...komu, če ne svojemu otroku, boste privoščili najboljše, ne razumem zakaj bi bilo pri oblačilih drugače.

enostavno zato, ker se za moje pijme ne splaca kupit jopice za st. 56 za 45€ ker jo otrok preraste v 1em mesecu.

(odgovor članu zachary)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: koliko za otroška oblačila?
8.12.2009 14:05:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zachary

Berem objave nekaterih in mi resnično ne gre v glavo... ...komu, če ne svojemu otroku, boste privoščili najboljše, ne razumem zakaj bi bilo pri oblačilih drugače.


A ti sebi vedno privoščiš najboljše? Imaš najboljši avto, najboljše čevlje, najboljša oblačila, najboljše krožnike, najboljšo televizijo... ? In zakaj bi bilo pri otroku drugače? user posted image  Katere stvari pa so najboljše za otroka? Imaš mogoče seznam najboljših stvari, da veš, da so najboljše? A če kupim v H&M je tam najboljše al je v C&A najboljše? user posted image

(odgovor članu zachary)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: koliko za otroška oblačila?
8.12.2009 20:48:24   
princeska29
glej jaz svojim tudi privoščim najboljše a cote pa kupujem v kiku,intersparju in trgovinah kjer je pač ceneje in to ne zato ker jim ne bi privoščila temveč zato ker mi je škoda denarja za cote ki jih bo v enem mesecu prerastel ali pa uničil


_____________________________

AMADEJ 26.11.2001 2750g-48cm
STASA 17.01.2008 3850g-53cm
ALEX 17.12.2009 3700g-53cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: koliko za otroška oblačila?
8.12.2009 21:06:16   
kaya2007

IZVIRNO SPOROČILO: zachary

Berem objave nekaterih in mi resnično ne gre v glavo... ...komu, če ne svojemu otroku, boste privoščili najboljše, ne razumem zakaj bi bilo pri oblačilih drugače.


in kaj po tvojem je potem za otroka najboljše? baby dior, armani junior, D&G, burberry, blumarine..kupuješ te znamke ali kaj drugega?
logično je, da vsak kupuje po svojih zmožnostih. in meni je škoda dat za kos oblačila celo goro denarja, pa ne zato ker bi bila škrta, ampak ker me potem srce boli, ko tamali čez par mesecev stvar ni več prav..pa tako lepa oblekica user posted image zato take stvari kupim res samo občasno.


(odgovor članu zachary)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: koliko za otroška oblačila?
9.12.2009 16:30:01   
babylove
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007


in meni je škoda dat za kos oblačila celo goro denarja, pa ne zato ker bi bila škrta, ampak ker me potem srce boli, ko tamali čez par mesecev stvar ni več prav..pa tako lepa oblekica user posted image



Meni je pa škoda dat 50€ za hlače zato, ker bi se sicer na igrišču žrla in živcirala, ko bi se z njimi vlačil po kolenih, ali pa na drevo plezal, pa še kup za dragocene hlače nevarnih stvari počel. Pa jezna bi bila, ko bi jih uničil. Zato mu kupim hlače za 20€ in mi je čisto vseeno, kaj dela v njih.
Če bi imela večje finančne zmožnosti, bi mu pa morda kupila dražje stvari, ampak bi mi bilo zanje ravno tako vseeno kot mi je zdaj za cenejše.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: koliko za otroška oblačila?
10.12.2009 11:24:20   
noranate
Jaz recimo velik oblačil za naslednjo sezono (zimsko) bom kupila januarja. Tud bunde ponavad kupim spomladi, ker so velik cenejše. In tu prišparam velik. Zelo lepa, kvalitetna oblačila se da dans kupit v trgovinah brez da kupuješ neke znamke in obiskuješ trgovine z "zvenečimi" imeni. Ne šparam pa pri obutvi. Tukaj gledam, da so recimo škornji udobni, topli , ne premočijo, usnjeni . Naši 11- letnici sem dala za visoke usnjene škornje, z debelo muco znotraj 76 eur, in ni mi žal, saj če zebe v noge, zebe povsoduser posted image

(odgovor članu MiNa*)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: koliko za otroška oblačila?
24.10.2018 17:10:14   
AnyaStiglich
Pozdravljene,

Zelo bi mi pomagale, če bi mi izpolnile eno kratko anketo, ki se nanaša na blagovno znamko NEXT. In sicer kaj vas moti, kaj ne, ali bi si jo želeli v Sloveniji in kateri tekstilni oddelek. Vesela bom, če si boste vzele minuto časa.

Link do ankete : http://www.mojaanketa.si/anketa/642253344/0/

HVALA VAM

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?