|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Darilo za rojstni dan - pomoč zavetišču
19.1.2008 17:07:37   
Anonimen
Ampak nekaj živali je gotovo že precej časa pri njih in so zdrave, tukaj nisem videla razloga, da oni ne bi smeli jesti hrane, ki bi jo prinesla.


Tudi za zdrave živali ni dobra vsaka hrana.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Darilo za rojstni dan - pomoč zavetišču
19.1.2008 17:07:43   
Anonimen
Mislim, da je za Horjul in Gmajnice že zgoraj napisano, da je pri njih dobrodošla. Ne rabi zdaj raziskovat naprej.Sta se ji javili obe punci.

Riders razumem vaš dogodek in se mi zdi, da je bilo tole z njihove strani zelo zelo podlo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Darilo za rojstni dan - pomoč zavetišču
19.1.2008 17:08:49   
riders
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Mislim da ima celo na internetni strani napisano kaj sprejema.


Nima.

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Darilo za rojstni dan - pomoč zavetišču
19.1.2008 17:11:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Mišljenje da bi pa taki zavrženčki mogli bit hvaležni za vsako drobtinico je pa grdo, zelo grdo.



Meni osebno je pa tole pretiravanje. Včasih se je treba malo zadržat pri besedi, preden kaj takega napišeš. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Darilo za rojstni dan - pomoč zavetišču
19.1.2008 17:15:19   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

karin, verjetno nisi dojela mojega bistva, jaz pa tvojega sem. vem, da tale hrana dolgoročno ni dobra za pse, ampak so res redki, ki se spomnijo sploh nest v zavetišče karkoli in mene nihče ne bo grajal, če sem nesla en kup mercatorjevih konzerv za pse in mačke v zavetišče, kljub temu, da moj pes tega ne je, ker mu jih ne dajem(no, se zgodi tudi to, da je kakšna nedelje, pa da dobi tudi to konzervo, pa je njegovo stanje še vedno vrhunsko). pač vsako leto določeno količino denarja namenim za to naše zavetišče in letos sem se pač odločila, da bom donirala hrano in za ta denar sem dobila precej več konzerv,kosti, priboljškov in igračk, kot pa da bi to vse kupovala pri nas v specializirani trgovini za živali.

ampak to ni point. tisti, ki so hoteli dojet, da se je OTROK odpovedal darilom v korist lačnim živaLIM V zavetiščih, je itak dojel.in ko boš imela otroka, se spomni, kako mu ne bi privoščila takšnega grenkega občutka v prsih ob takšni zvarnitvi, kot jo je doživela ridersina hčerka.



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Darilo za rojstni dan - pomoč zavetišču
19.1.2008 17:15:46   
Anonimen
tisti, ki so hoteli dojet, da se je OTROK odpovedal darilom v korist lačnim živaLIM V zavetiščih, je itak dojel.in ko boš imela otroka, se spomni, kako mu ne bi privoščila takšnega grenkega občutka v prsih ob takšni zvarnitvi, kot jo je doživela ridersina hčerka.


To da nimam otrok nima nobene veze. Jaz tudi pomagam zavetiščom. Samo ne z nekakovostno hrano. Ker pač nobeni živali ne privoščim da se hrani s tistim sranjem. Jaz  dam pač raje denar.
Lahko bi recimo zbirali denar, za sterilizacijo, ali pa za kkšno operacijo živali. Lahko bi nesli kaj proti zajedalcem. Ogromno stvari je ful potrebnih po zavetiščih. Hrana je še najmanjši strošek.
Polona ima pač manjše zavetišče in čist drugačen odnos do živali kot po večini zavetišč. Saj pravim, če bi poznali njeno delo bi razumeli.

Še bolje pa bi bilo recimo da punčka posvoji kakšno živalco na daljavo, pač nakazujete vsak mesec denar za to živalco in jo gre potem lahko tudi pogledat in mal počohljat. Pa bi točno vedela kam gre njen denar. Pomoje bi bila to boljša ideja no. Ne vem.

Pa čist iz mojga primera.....mojadva se še dotakneta ne whiskasa ker sta pač vajena hillsa. Se kar streseta k zavohata tisto konzervo.


(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Darilo za rojstni dan - pomoč zavetišču
19.1.2008 17:23:35   
riders
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

tisti, ki so hoteli dojet, da se je OTROK odpovedal darilom v korist lačnim živaLIM V zavetiščih, je itak dojel.in ko boš imela otroka, se spomni, kako mu ne bi privoščila takšnega grenkega občutka v prsih ob takšni zvarnitvi, kot jo je doživela ridersina hčerka.


To da nimam otrok nima nobene veze. Jaz tudi pomagam zavetiščom. Samo ne z nekakovostno hrano. Ker pač nobeni živali ne privoščim da se hrani s tistim sranjem. Jaz  dam pač raje denar.
Lahko bi recimo zbirali denar, za sterilizacijo, ali pa za kkšno operacijo živali. Lahko bi nesli kaj proti zajedalcem. Ogromno stvari je ful potrebnih po zavetiščih. Hrana je še najmanjši strošek.
Polona ima pač manjše zavetišče in čist drugačen odnos do živali kot po večini zavetišč. Saj pravim, če bi poznali njeno delo bi razumeli.

Še bolje pa bi bilo recimo da punčka posvoji kakšno živalco na daljavo, pač nakazujete vsak mesec denar za to živalco in jo gre potem lahko tudi pogledat in mal počohljat. Pa bi točno vedela kam gre njen denar. Pomoje bi bila to boljša ideja no. Ne vem.

Pa čist iz mojga primera.....mojadva se še dotakneta ne whiskasa ker sta pač vajena hillsa. Se kar streseta k zavohata tisto konzervo.




Sem dojela, ja, da je denar najbolj dobrodošel. Ampak sem tudi napisala, zakaj nismo zbirali denarja.

Moja mačka jé vse, tudi no name hrano in je lepa, zdrava mačka, s prekrasno dlako. Hrano ji kupujem v Muellerju, Hoferju, Lidlu, Merkatorju, Sparu. Večkrat jo menjam, tako da jé različne znamke. Nisem še opazila, da je zaradi tega kaj narobe z njo. Ampak ker tudi jaz želim svoji mački najboljše, bom šla po to opevano hills hrano, če je res tolk boljša.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Darilo za rojstni dan - pomoč zavetišču
19.1.2008 17:24:55   
Anonimen
Zakaj pa obstaja potem toliko vrst hrane? No, tole me pa res zanima.
Torej moj pes ne bo je del pedigre, ker tvoj kozla po njem. In zato ker tvoj kozla, je hrana slaba. user posted image  Ali hills hrana. Tvoja mačka ne kozla, moja pa na to hrano hira. user posted image  Ker kadar poje wiskas, kar skače in prede in prede...kot v reklami.


Gre se zato, da zavetišča tako oglašujejo, da jim primanjkuje hrane in vsega ostalega. Prideš pa tja, pa doživiš hladen tuš. Predvsem se gre tu za otroka, ki je hotel narediti dobro delo, mamica se je že 5 januarja pozanimala kaj in kako. In obe punci nista izrecno napisali, da hrane ne rabijo, še kopirali sta: kako lahko pomagam.

Gre se za osebno moralo in spoštovanje.Navsezadnje če bi vse na tak način odpisali ali odslovili, bi živeli tile revčki kako? Od zraka? Takrat bi bilo pa tako vseee dobrodošlo, od merkatorjeve hrane do hilldsa, pedigreja....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Darilo za rojstni dan - pomoč zavetišču
19.1.2008 17:25:23   
Anonimen
Ampak ker tudi jaz želim svoji mački najboljše, bom šla po to opevano hills hrano, če je res tolk boljša.


Ni treba it, ker je ne bo jedla če je navajena na konzerveuser posted image

(odgovor članu riders)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Darilo za rojstni dan - pomoč zavetišču
19.1.2008 17:33:09   
Anonimen
Ker kadar poje wiskas, kar skače in prede in prede...kot v reklami.


Ja seveda, razumljivo. Jaz tud skačem po čokoladi, po solati pa zelenjavi sem pa lepo umirjenauser posted image .

Če mačka ni od malega navajena kakovostne hrane je pač noče in potem razumljivo hira. Tud otrok ne bo jedel špinače pri dveh letih, če ga prej z čokoladami in torticami futraš. Mojadva že od malega to jesta pa nista nič shirana in mirna. V bistvu sta čist kontrauser posted image

Nisem pa nikjer rekla da ne smete svojih živali hranit s to hrano, sam razumte pa, da pač nekateri drugače gledamo na to in je ne uporabljamo. Pa naj bomo to posamezniki ali pa nekdo ki ima zavetišče. In pač nismo veseli če nam nekdo to prnese.
Horjul pač ni zavetišče kot gmajnice. Deluje čist drugače.

Verjamem da je bilo hčerkici hudo in da bi mogoče to na lepši način uredili, sam res bi blo pametno se prej to pozanimat no.
Sicer pa kakor sm razumela ste se vidve s polono že vse zmenile in rešile, tak da boste uredile.

Mi je pa jasno da se bunite, tak k se na njo buni folk k jim ne da mačke za zunanje življenje, tako kot ne da psa za na ketno, ipd.
Sam ona ima pač taka pravila, tak sistem, take nadzore.....in vso pravico ima do tega.
Ona pač ne želi svojim živalim samo življenje, ampak jim želi dobro lepo življenje.

Hrano pa še vedno lahko nesete v gmajnice, jo bodo zagotovo z veseljem vzeli.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Darilo za rojstni dan - pomoč zavetišču
19.1.2008 17:40:23   
Strawberrie Cherrie
takole bom rekla. tisti, ki si lahko privošči nov plašč si ga bo, tisti, ki pa nujno potebuje toplo oblačilo pa si ga ne more privoščit, bo zadovoljen tudi z rabljenim. pravzaprav mu bo še mnogo ljubši in res bo hvaležen zanj, in tisti, ki si ga lahko privošči, njegove hvaležnosti ne bo razumel.

in mucek, ki je sestradan, bo neskončno hvaležen že za kravje mleko, da si nasiti prazen želodček.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Darilo za rojstni dan - pomoč zavetišču
19.1.2008 17:44:22   
Anonimen
in mucek, ki je sestradan, bo neskončno hvaležen že za kravje mleko, da si nasiti prazen želodček.


Res je, imaš čist prav. Sam v horjulu niso sestradaniuser posted image
Druga zavetišča pa jemljejo vso hrano, kakor je meni znano.
Polona pa mislim da jih hrani z Royalom. Vsaj mojadva je hranla s tem.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Darilo za rojstni dan - pomoč zavetišču
19.1.2008 18:00:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

in mucek, ki je sestradan, bo neskončno hvaležen že za kravje mleko, da si nasiti prazen želodček.


Res je, imaš čist prav. Sam v horjulu niso sestradaniuser posted image
Druga zavetišča pa jemljejo vso hrano, kakor je meni znano.
Polona pa mislim da jih hrani z Royalom. Vsaj mojadva je hranla s tem.



Nikjer ni zagotovila, da tam živalice niso lačne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Darilo za rojstni dan - pomoč zavetišču
19.1.2008 18:06:18   
riders
IZVIRNO SPOROČILO: Didlina

Nikjer ni zagotovila, da tam živalice niso lačne.


Niso, niso, sigurno. So zelo lepo oskrbovane, res.

Tole je šlo že malo predaleč, ni bil moj namen. Moj namen pisanja je bil tak, kot ga je dojela S_C.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Darilo za rojstni dan - pomoč zavetišču
19.1.2008 20:16:33   
Shania
Jaz sem jasno napisala:

IZVIRNO SPOROČILO: Shania

 .... hrano (če že, potem je res zaželjeno, da kvalitetno, ne raznih Mercatorjevih), včasih je bolje, kot samo hrano donirati denar, ker zavetišče kupi točno tisto, kar potrebuje.



SC mislim, tvoje razmišljanje je pa res fantastično - saj zavetiške živali itak lahko pojejo vsako hrano, ne glede na to, kakšna je a ne? Naj bodo hvaležne, da so sploh kaj dobile, verjetno? Tukaj se ne gre za otroka, ampak za živali. Pa dajmo začet z zgražanjem ...



_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Darilo za rojstni dan - pomoč zavetišču
19.1.2008 20:19:33   
Shania
IZVIRNO SPOROČILO: Didlina

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

in mucek, ki je sestradan, bo neskončno hvaležen že za kravje mleko, da si nasiti prazen želodček.


Res je, imaš čist prav. Sam v horjulu niso sestradaniuser posted image
Druga zavetišča pa jemljejo vso hrano, kakor je meni znano.
Polona pa mislim da jih hrani z Royalom. Vsaj mojadva je hranla s tem.




Nikjer ni zagotovila, da tam živalice niso lačne.


Ojoj, halo?! Mislim, si pa upaš. A si kdaj bila v Horjulu, mogoče? Ne, nisi, zato prosim vzdrži se neprimernih komentarjev.

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Darilo za rojstni dan - pomoč zavetišču
19.1.2008 20:23:28   
Shania
IZVIRNO SPOROČILO: Didlina

Zakaj pa obstaja potem toliko vrst hrane? No, tole me pa res zanima.
Torej moj pes ne bo je del pedigre, ker tvoj kozla po njem. In zato ker tvoj kozla, je hrana slaba. user posted image  Ali hills hrana. Tvoja mačka ne kozla, moja pa na to hrano hira. user posted image  Ker kadar poje wiskas, kar skače in prede in prede...kot v reklami.




Ojoj, pa to ni res user posted image  Pa ljudje dragi a vi sploh veste, kaj je kvalitetna hrana, ZAKAJ je kvalitetna in zakaj ne? A veš, eni imajo tudi blazno radi Mcdonalds, najbolje, da ga jedo vsak dan a ne? Sej ne bruhajo po njem, torej je potem to dobra hrana.user posted image



< Sporočilo je popravil Shania -- 19.1.2008 20:27:09 >


_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Darilo za rojstni dan - pomoč zavetišču
19.1.2008 20:25:57   
Shania
IZVIRNO SPOROČILO: Didlina




Gre se zato, da zavetišča tako oglašujejo, da jim primanjkuje hrane in vsega ostalega. Prideš pa tja, pa doživiš hladen tuš. Predvsem se gre tu za otroka, ki je hotel narediti dobro delo, mamica se je že 5 januarja pozanimala kaj in kako. In obe punci nista izrecno napisali, da hrane ne rabijo, še kopirali sta: kako lahko pomagam.

Gre se za osebno moralo in spoštovanje.Navsezadnje če bi vse na tak način odpisali ali odslovili, bi živeli tile revčki kako? Od zraka? Takrat bi bilo pa tako vseee dobrodošlo, od merkatorjeve hrane do hilldsa, pedigreja....



Ne ni res, ne gre se za otroka, gre se za živali. In ne, ni res, da se je mamica pozanimala oz. pozanimala se je le na forumu - a se tukaj oglaša morda Polona? Ne, se ne. Torej, pozanimala se je na napačnem koncu, čeprav jaz sem jasno napisala, kako je s hrano v Horjulu.

In tile revčki ne živijo od zraka, ampak od kvalitetne hrane, na srečo. Ne razumem, a ker so v zavetišču, potem lahko jedo neprimerno hrano? A bi za otročke tudi tako govorili?

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Darilo za rojstni dan - pomoč zavetišču
19.1.2008 20:27:21   
Shania
IZVIRNO SPOROČILO: riders

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

tisti, ki so hoteli dojet, da se je OTROK odpovedal darilom v korist lačnim živaLIM V zavetiščih, je itak dojel.in ko boš imela otroka, se spomni, kako mu ne bi privoščila takšnega grenkega občutka v prsih ob takšni zvarnitvi, kot jo je doživela ridersina hčerka.


To da nimam otrok nima nobene veze. Jaz tudi pomagam zavetiščom. Samo ne z nekakovostno hrano. Ker pač nobeni živali ne privoščim da se hrani s tistim sranjem. Jaz  dam pač raje denar.
Lahko bi recimo zbirali denar, za sterilizacijo, ali pa za kkšno operacijo živali. Lahko bi nesli kaj proti zajedalcem. Ogromno stvari je ful potrebnih po zavetiščih. Hrana je še najmanjši strošek.
Polona ima pač manjše zavetišče in čist drugačen odnos do živali kot po večini zavetišč. Saj pravim, če bi poznali njeno delo bi razumeli.

Še bolje pa bi bilo recimo da punčka posvoji kakšno živalco na daljavo, pač nakazujete vsak mesec denar za to živalco in jo gre potem lahko tudi pogledat in mal počohljat. Pa bi točno vedela kam gre njen denar. Pomoje bi bila to boljša ideja no. Ne vem.

Pa čist iz mojga primera.....mojadva se še dotakneta ne whiskasa ker sta pač vajena hillsa. Se kar streseta k zavohata tisto konzervo.




Sem dojela, ja, da je denar najbolj dobrodošel. Ampak sem tudi napisala, zakaj nismo zbirali denarja.

Moja mačka jé vse, tudi no name hrano in je lepa, zdrava mačka, s prekrasno dlako. Hrano ji kupujem v Muellerju, Hoferju, Lidlu, Merkatorju, Sparu. Večkrat jo menjam, tako da jé različne znamke. Nisem še opazila, da je zaradi tega kaj narobe z njo. Ampak ker tudi jaz želim svoji mački najboljše, bom šla po to opevano hills hrano, če je res tolk boljša.


Res je, ne opaziš. Opazli boste, ko po prepozno. Odpoved jeter, ledvic ... itd. Zamenjajte hrano, resno.

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu riders)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Darilo za rojstni dan - pomoč zavetišču
19.1.2008 20:27:58   
Shania
IZVIRNO SPOROČILO: Didlina

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Mišljenje da bi pa taki zavrženčki mogli bit hvaležni za vsako drobtinico je pa grdo, zelo grdo.



Meni osebno je pa tole pretiravanje. Včasih se je treba malo zadržat pri besedi, preden kaj takega napišeš. user posted image



Se strinjam. Lahko kar ti začneš.user posted image

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Darilo za rojstni dan - pomoč zavetišču
19.1.2008 20:28:42   
Shania
In zdaj dragi moji, skočite v luft, tako, kot vedno, ko se oglasim in povem tisto kar mislim. user posted image

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Darilo za rojstni dan - pomoč zavetišču
19.1.2008 21:20:58   
polona2
IZVIRNO SPOROČILO: polona2

Pri hrani je bolje vprašati v zavetišču, katero jemljejo, ker mislim, da določene hrane ne sprejemajo.
Mogoče bi otroci lahko poskrbeli za mačje in pasje priboljške in pa kakšne igračke...To je vedno dobrodošlo.
Ali pa skupaj donirajo za eno mačje drevo-praskalo?


Tole sem  jaz napisala takoj na začetku in opozorila na to, kar se vam je potem zgodilo...Verjamem, da ste razočarani, saj ste imeli dober namen. Obenem pa tudi razumem Polono iz Horjula. Škoda, ker je niste poklicali prej, potem bi se lahko odločili zbrane stvari donirati npr. zavetišču Obalnega društva proti mučenju živali.

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Darilo za rojstni dan - pomoč zavetišču
19.1.2008 23:51:54   
Anonimen
A se spet kregate, al kaj? Res ne morete enkrat obdrzat teme brez tega? user posted image

Kar se pa tice poceni in kvalitetne hrane .. od fanta macka je jedla whiskas al frieskies - skratka te, ta cenejse hrane. In ni jedla nic drugega, razen surovega mesa sem in tja in surove ribe. Salama? Ni sans. Zdaj ji je na mojo pobudo kupil Hills - in to senior, ker ima macka 8 let, ce ne vec (ne vem jaz tocno) - hrana je se brez dodatne soli. In prej grozno zbircen macek, ki je en obrok hrane valjal v posodi dva dni, tole poje cel obrok v enem dnevu. In se ful vec crklja, hoce jest salamo (saj ne, da bi bilo dobro to .. ampak ok) in je veliko bolj vesela teh raznih palck - priboljskov - za muce. Tako da bo absolutno na Hillsu, ne glede na to, da je drazja. Pa je macek lep in oh in ah, samo vseeno.

S cim moja babi futra macke in psa itak ne bi zgubljala besed .. pa so lih tko lepi in zdravi. Pa prejsnji kuza je dozivel 16 let, mesancek, pa mu je babi vcasih sla pect zvecer palacinke z marmelado, ker je bil "revez lacen". user posted image

(odgovor članu polona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Darilo za rojstni dan - pomoč zavetišču
20.1.2008 8:14:57   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: Shania

Jaz sem jasno napisala:

IZVIRNO SPOROČILO: Shania

 .... hrano (če že, potem je res zaželjeno, da kvalitetno, ne raznih Mercatorjevih), včasih je bolje, kot samo hrano donirati denar, ker zavetišče kupi točno tisto, kar potrebuje.



SC mislim, tvoje razmišljanje je pa res fantastično - saj zavetiške živali itak lahko pojejo vsako hrano, ne glede na to, kakšna je a ne? Naj bodo hvaležne, da so sploh kaj dobile, verjetno? Tukaj se ne gre za otroka, ampak za živali. Pa dajmo začet z zgražanjem ...




Draga Shania, si mi že doskrat zagrozila, da me boš dala na blokiranje, pa še tega vseeno nisi storila?

Kakorkoli že, tebi se gre samo za živali in greš čez trupla za to. Eni pač sočustvujemo tudi z ljudmi, ki jim je hudo. Zgleda da si šla v svojem življenju že dosti predaleč, da bi to sploh razumela.

In kot sem rekla, tam kjer je stiska so Mercatorjeve, Hoferjeve hrane zelo veseli in tista mucka, ki je lačna, jo bo z veseljem pojedla in bo enako hvaležna zanjo. Še 1x poudarim, da se tukaj niti ni šlo za dolgoročno hranjenje, ampak samo kot konzerva za priboljšek (no ja pri nas doma konzerve tretiramo kot priboljške), pa kakšno igračko...
Po tvojem mnenju tisti, ki nimajo dovolj denarja, da bi zavetišču donirali 15kg Royal Canina, naj raje ne dajo nič, ker dajejo po tvojem mnenju z vsem ostalim živali v nič...
Ja, res je smešno, še bolj pa žalostno.



(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Darilo za rojstni dan - pomoč zavetišču
20.1.2008 8:50:50   
Rok_LM
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR


S cim moja babi futra macke in psa itak ne bi zgubljala besed .. pa so lih tko lepi in zdravi. Pa prejsnji kuza je dozivel 16 let, mesancek, pa mu je babi vcasih sla pect zvecer palacinke z marmelado, ker je bil "revez lacen". user posted image



No končno ena pametna. user posted image

Drage punce, a ste pomislile koliko ljudi je poceni hrano, pa ne zato, ker bi bila tako dobra, ampak, ker nimajo denarja za kvalitetno. Riders, mogoče pa bi drugič njim kaj darovali, pa vam bodo zelo hvaležni.

Mačke pa naj si ulovijo kakšno bio miš pa bo.

_____________________________

Prvo polovico življenja ti uničijo starši, drugo polovico pa otroci.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?