|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A dones pa ne bo kofetka?
14.1.2005 20:24:46   
emaa
niso videt tko fini piškoti, da bi jim škodlo premal počivanja tko kot krofom, pa bom vidla, če pa ne bo v redu, pa bom upoštevala navodila na emablaži, če pa boim še vedno v dvomih o uporabi, pa se bom posvetovala z zdravnikom ali farmacevtom. Kaj češ vse ne moremo bit calvo tune:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   A dones pa ne bo kofetka?
14.1.2005 20:25:23   
Pia73
Ne, ne udb, kat pridruži se nam, nam gre bolj počas, ko nas je bolj malo,...

Kako pa si kaj ti na tale mlad petkov večer?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   A dones pa ne bo kofetka?
14.1.2005 20:26:11   
Udb
;)
Jaz sem pa kar fajn...čakam možička da pride domov!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   A dones pa ne bo kofetka?
14.1.2005 20:27:13   
Pia73
No, emamair boš poročala kako in kaj,... Jaz tudi sicer vedno raje naredim danes kot jutri ampak sedaj sem ob večerih tako utrujena, da sem samo še za na RR, ne morem nič, kar prelagam in prelagam na jutri, pa spet na jutri,... Saj bo minilo,...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   A dones pa ne bo kofetka?
14.1.2005 20:27:28   
biba77
Eeee, Pia,
saj ni bila fora v sladkem - pred peto uro, ker po njej ne disi!!! Drugace pa pri meni sladko gre nekaj casa, pol pa ne, pol pa spet...
Pia, daj se enkrat o zvijanju na zacetku nosecnosti. Kako se obcuti? Kot pri O? Kot pred M? Nekje vmes? Rahlo "pekoca" (ta beseda se mi zdi se najblizja)? Bolj posredini pod popkom al malo na levi, pa malo na desni? Jaz bom prej iz tega dizertirala, kot iz mojega faha...:(:(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   A dones pa ne bo kofetka?
14.1.2005 20:27:59   
Pia73
Jaz sem ga pa že dočakala in sedaj se on ukvarja s siniom, sicer pa ga bo itak zdajle spat dal,...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   A dones pa ne bo kofetka?
14.1.2005 20:28:40   
Udb
Tudi meni se zdi, da bi nam lahko vsem podelili vsaj magisterski naslov o znanju iz znakov nosečnosti...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   A dones pa ne bo kofetka?
14.1.2005 20:28:59   
emaa
No zdej grem pečt, bom prnesla za h kavi, če bo kera še tle takrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   A dones pa ne bo kofetka?
14.1.2005 20:29:19   
Udb
Moj bo pa tudi kmalu. Komaj čakam, ker se zelo malo vidiva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   A dones pa ne bo kofetka?
14.1.2005 20:31:39   
biba77
Ojla, udb!
Ma ves, jaz za vse ostale znake verjamem, da so sicer lahko ampak se mi vseeno zdi, da so dejansko bolj izraziti nekje pri kakih 6 tednih, ne prej... Tota "bolecina", ki pa se zacne ze malo pred pricakovano M, pa me spravlja v obup... Moj pozitivizem niha, razpolozenje tudi in .. eh, to ni tema za petkov kofetek!!

Emamair: navodila zdravnika in farmacevta? :)-:)- ... calvo tuna :bravo::bravo::)-:)-:bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   A dones pa ne bo kofetka?
14.1.2005 20:33:55   
Pia73
biba, na forumu Prvič noseča so velikokrat debatirale o tem,.. Jaz ti tukaj žal ne morem pomagat iz lastnih izkušenj,...jaz imam pred M, nekje 4 dni prej krče in nato pride M, pred nosečnostjo pa jih nimam,... Če pa sem čisto iskrena tudi to ni bilo vedno merodajalno, včasih sem tudi mislila, da sem pa potem ni bilo nič,... Je pa to res pri vsaki drugače, večina pa pravi, da jih špika eno na levi, drugo na desni,... Čisto resno ti bom nekaj povedala; nič še ni izgubljeno. Lej jaz sem prvega otroka rodila 8 dni po roku in so rekli, da ni prenošen. To pomeni, da je bil kasneje spočet. In tudi tokrat sem imela O sigurno kasneje, ker sem na 15. dan naredila en O test in ker je bila samo ena črtica O testov nisem več delala, saj sem mislila, da ta mesec pač nima O. Pa sem zanosila. Zgleda, da je bila O kasneje, ker je tudi :duda: za 4 dni mlajši kot kaže datum zadnje M; tako da res še ni nič izgubljeno,...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   A dones pa ne bo kofetka?
14.1.2005 20:37:13   
biba77
Hvala.

Saj berem tudi "Prvic noseca", samo se ne najdem v tistih opisih :(:(:(:((:(:(:(.
Jaz ne vem, no, da ne morem bit ena od tistih srecnic, ki jim rata v pol leta! Al pa vsaj, da, ko jim rata, da to test takoj pokaze!
Pa ta Klomifen: sem ze prav jezna - samo upanje mi daje, rezultata pa ne vidim! Ne M in ne :modri:.

Besna...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   A dones pa ne bo kofetka?
14.1.2005 20:37:53   
Pia73
Aja pa še tole, sem že zadnjič eni pisala,...mogoče privat, se ne spomnim :zmeden: Naša draga Bejba, ki je že oktobra rodila, je imela full krče, pa je šla na UZ zaradi pregrade in jo je bilo strah, da jo bo M prehitela, zaradi krčov je bila namreč sigurna, da bo M prišla,... Pa je G po UZ rekel, da ne bo treba na operacijo, da je pregrada tako mala, mislim pa da ji je že kar naslednji dan test pokazal :modri: In danes je že tri mesece ponosna mamica!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   A dones pa ne bo kofetka?
14.1.2005 20:39:30   
Pia73
Ja, biba v zoprni situaciji si, to je res,... Jaz sem imela v vsej tej borbi po eni strani pravzaprav srečo,... M ni nikoli, ampak res nikoli zamujala, prišla je od 28-32 dneva,... Pa noben test mi ni nikoli pokazal napačno,...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   A dones pa ne bo kofetka?
14.1.2005 20:43:27   
cmokec
Kako kaj čveke? Kolk vas je dons mal, pa še tiste se za štedilnike držite.

PETTTTTEEEKK je. noge na mizo, pa roke na tipkovnico, pa kofetket.

Sem pozabla. A bo še kera mal kave?

cmokec

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   A dones pa ne bo kofetka?
14.1.2005 20:45:38   
biba77
Ves, tolazim pa se, da sva ze v petek spet narocena v neplodnostni (moj ma se en spermiogram, pol pa razgovor) in bomo videli, kako bo G komentirala. V cetrtek se delam test... Ce me ne bo prij dokoncno zvilo in lisica prisla...

Hej, kaj ko bi midve o cem dugem raje, ha? Saj se nobena vec ne pridruzi, ko jaz samo jamram.

Recimo eno o ... cokoladi. Danes sem poskusila temno Gorenjko z ingverjem. Meni je dobra, moj pa je rekel, da mi jo kar prepusca. Eno vrstico sem imela dovolj. Po cudezu (zadnje case)...
Ce sem :nosecka:, sem edina, ki lahko med osmo in enajsto dopoldan je cokolado, potem pa vec ne!! :)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   A dones pa ne bo kofetka?
14.1.2005 20:47:38   
biba77
Cmokec, a kapucino tud kuhas? Meni je po kavi slabo v zelodcu,:zmeden:.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   A dones pa ne bo kofetka?
14.1.2005 20:47:40   
biba77
Cmokec, a kapucino tud kuhas? Meni je po kavi slabo v zelodcu,:zmeden:.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   A dones pa ne bo kofetka?
14.1.2005 20:49:58   
cmokec
Za kapučino bol mal za počakat, za kavo brez pa kar v vrsto nalevo. Smetane pa nimam sploh.

Biba, ti nebi šla skupaj z mojmu očijam. On čokolado tako obužuje, da jo dela sam doma. Smo se že norca delal, de je vsakič boljša in da v Gorenjki že penjo. :)-:)-

cmokec

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   A dones pa ne bo kofetka?
14.1.2005 20:50:37   
Pia73
Ja cmokec jaz sedim pred računalnikom kot nasedli kit,..:)-:)-:)- Sem tak utrujena, da se mi še vstat ne da,... Pa nekaj malega posode me še čaka,...drugo pa boš hočeš nočeš počakalo na jutri. Ti pa si bila pridna, kajne?

biba mene dans ne utrujaš,... Pa saj več, da bi ti povedala, če bi me,...:)-

Kavo pa jaz obužujem,...:metulj: Samo sedaj spijem le eno na dan,...

Aja, nekaj mi je hotel RR štekat, da ne bo spet vse dol padlo,.. :zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   A dones pa ne bo kofetka?
14.1.2005 20:51:54   
Pia73
Jaz pa sedaj čokolado jem samo še v službi, doma mi kar ne paše,... Čist spremenjen okus imam, prvič je bilo popolnoma drugače. Pa obakrat nosim fantka,...:zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   A dones pa ne bo kofetka?
14.1.2005 20:56:00   
cmokec
Dons sem se bolj delala, da sem pridna. Mal sem sicer skuhala za jutri, ostalo sem pa gredala bolj po zraku, da nisem dela vidla.

Kar se pa kave tiče, sem jo jaz v nosečnost, kar sem jo vidla. In jo še vedno. Ampak takrat sem imela pritisk 55/95 in je bila del zdravljenja:)-:)- pritiska. Zjutraj dva dcl na eks.

Če pridem v lokal (ne vem, kdaj nazadnje je to sploh bilo) in ne vem, kaj bi pila, je to pol kr kava.

Biba, kolk si pa ti dons čudna? Da nisi ti mogoče noseča? Pejt do špegla, men je to sumljivo? :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

cmokec

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   A dones pa ne bo kofetka?
14.1.2005 20:56:14   
biba77
Hmmm, cmokec, kakor kdaj: v ponedeljek zjutraj sem nesla v sluzbo 300g cokolaco s celimi lesniki. Dobro, da sem vsaj malo mislila na sebe in takoj polovico daja zenskam h kavi, ker je do pol desetih (moje polovice) vec ni bilo:zmeden::zmeden::zmeden::zmeden:.
A belo cokolado tudi kuha?
Bela s celimi lesniki.... mmmmmmm...

Pia, posoda mene tudi caka. :( Ampak jaz vem, da bo mene tudi pocakala in se mi ne mudi k njej. Bom... Ja, le glej, da mi bos povedala, kaj mi gre!!! Da se streznim... Bi mi zdaj blo lazje, ce bi me katera z vedrom mrzle vode polila, kot da sanjam...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   A dones pa ne bo kofetka?
14.1.2005 20:59:27   
biba77
Cmokec a mas ti tisto ogledalo:

Ogledalo, ogledalo na steni, povej,
katera noseca v dezeli je tej (je biba noseca od prvega naprej??)? :)-:)-:)-:)-
Odkupim za vecjo kolicino cokolade po izbiri ali za pomivanje posode v protivrednosti cokolade. :)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   A dones pa ne bo kofetka?
14.1.2005 21:02:56   
cmokec
Biba, poglej se globoko v oči. Ampak res globoko. In to v oba na enkrat. Če se bo kaj zaiskrilo in zasvetili, pol je to to.

Je pa samo za enkratno uporabo, najbolje zjutraj.

Kar se pa vode tiče, sem z Gorenjske, pri meni ne bo šlo. Šparamo za zalivat. So tla že zdaj tako suha, ko ni padavin. Lansko leto je bil vsaj sneg. Pio prosi, ona ni Gorenjka.

cmokec

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Po spontanem splavu ni treba odlagati zano...
Najnovejše raziskave razkrivajo, da po spontanem splavu ni potrebno tri mesece odlagati s ponovno zanositvijo. Ravno zan...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?