|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 10:18:48   
lemavrica
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Moj ponoči sicer še ne pase kravic, se pa striktno obrača na bok in tako tudi spi zraven pa objema kovterček in si ga vleče čez glavo.


Joj, jaz se full bojim, da se bo pokril. user posted image  No, ma zadnje čase se kar odkriva, ker tako lažje puza po postelji. Pa danes se je full dolgo časa in naglas smejal - v sanjah. Sigurno 30s. Sem se takoj dvignila, sem mislila, da joče, pa ga pogledam, pa smeh do ušes z zaprtimi očmi. user posted image  Hmm, le kaj je sanjal..user posted image


Naš ima en ultra lahek kovtrček ki mislim da mu ni nevaren, ga pa seveda jaz ponoči striktno popravljam in mu vleče kovtrček dol iz glave.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 10:19:31   
Pikica pokica
Nana in Lemavrica, HVALA

< Sporočilo je popravil Pikica pokica -- 8.4.2008 10:21:11 >

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 10:25:50   
Anonimen
Kako so lepi copatki. user posted image

Jaz pa sem zdaj klicala pediatra in mi bo napisal napotnico! user posted image user posted image user posted image  Je rekel naj jo kar pridem iskati in tudi v Postojno v RA sem klicala in sva že dobila datum - 6.5. user posted image user posted image user posted image  Sem prav vesela. user posted image  In tako me hkrati skrbi kaj bodo rekli. user posted image

(odgovor članu Pikica pokica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 10:32:02   
sandra85
dobro jutro...
pa kaj je danes v zraku???
tut enej se je zbujaluser posted image zaspal je ob 9h, pol se je ob 23h hotel dojit, pa ob 3h (takrat sem ga uspela nazaj uspavat do 5h) takrat je pol 1 uro pri naju v postelji rogovilil, vriskal, cukal oba za lase...mi2 sva spalauser posted image pol pa je HB zaspal še do 10h

čeveljčki tut meni so všeč uni kot pikici pokici user posted image in nana hvala za link-tut js sem bila sigurna da se jih ne da naročit. zdaj bom mojega sfehtala, da kupimo ene čeveljčke prek spleta
une so mi všeč, ki gor piše i love mum i love dad

grem kavico pit

< Sporočilo je popravil sandra85 -- 8.4.2008 10:36:03 >


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 10:47:29   
škorpion
Dobro jutro oz. že dober dan!

Najprej se moram pohvaliti da smo že drugi dan zapovrstjo spali celo noč user posted image user posted image user posted image user posted image . Danes smo spali od 20.00 do 7.30 kako je bilo fano, Zvečer sem lahko  vse pospravila pa še naspali smo se fajno. Upam da se nisem prehitro pohvalili in da bo danes spet tako.

Moram pa vam javiti da sem bila včeraj na NS in da je bilo vse OK. Razmerje pa je 1/8540. Dobili smo tudi 3 slikice, cd pa nam ni dala ker se jim je nekaj pokvarilo. user posted image user posted image . Sandra lepo da misliš name.
Slikice pa če bom imela čas vam še danse prilepim v svoj album. Se ful lepo vidi.

Zdajle sem brala da se pisale nekaj o čeveljčkih. Zelo ste pridne da se posredobvale linke tudi tistim ki se še ne zanimamo toliko o tem. Ne bomo imele potem toliko dela.user posted image

Kar se pa tiče GH pa moram povedati da pri nas sploh ni problemo in da jemo vse povrsti in da ni ene hrane ki bi jo odklanjala.

No zdaj pa šibam da vam še prilepim slikice v album.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 10:53:46   
Anonimen
O Škorpion, user posted image  user posted image  user posted image  in čestitke za super opravljeno NS!!!


(odgovor članu škorpion)
  Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 10:57:35   
škorpion
Hvala za čestitke
V mojem albumu so že tudi slikice.

Pikica pokica danes pa ne bo nič z sprehodom user posted image . Mogoče jutri

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 11:04:15   
lemavrica
Škorpion user posted image  za dobro opravljeno NS. Dobre slike iz UZ, res se ful dobro vidi.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu škorpion)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 11:08:29   
dreamz
Ciao! Spet dež user posted image  zdaj prav lije
zato dopoldne je čistilna akcija, popoldne tgovski center. user posted image

Nočno zbujanje: tudi Sebastien se zbuja fullkrat ponoči. Redko se zbudi "le" 2-krat.

Pesmice: tudi jaz sem iskala, da bi prek spleta kaj pobrala dol, pa nisem našla nič slovenskega. Pobrala sem italijanske pesmice...ki me spominjajo še na moje otroštvo user posted image . Kupila pa sem par cd-lev v Sparu.

Čeveljčki oz. copatki: Ma kako kupite prek spleta? Mislim glede številke, a ni boljše za otroka (pa tudi zase, saj imajo vse firme malo drugačne številke), da mu čevlje provaš, da vidiš kako mu stojijo na nogi, kako so prstki ipd.

user posted image Kako ve uspavate vaše user posted image ?
Jaz večinoma na zizi ali pa z ujčkanjem, sem provala tudi ga dat v posteljico, da sam zaspi, ampak se dere, ni šans. user posted image

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 11:09:04   
Anonimen
Ja res se full dobro vidi. user posted image  še enkrat. A za spol sta vprašala?

user posted image  Eno vprašanje: S čim oz. kako lahko opucamo te puzzle, ki so na tleh? Če jih prav fajn pomočim v vodo, bi se uničile?

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 11:09:42   
Pikica pokica
Ja, Škorpion, pa ta dež.. Lahko pa prideš na obisk user posted image .

Tianna, poskusi dati malemu ob hrani kaj tekočine ( jaz dam kar vodo) in prav lepo pije. Posledično je verjetno zato tudi manj na zizi user posted image . Prej ni hotla nič piti.

Je pa moj požerušček zdaj pojedel celo jabolko, 3/4 velike banane in 3 kekse zraven nadrobljene. Pa jo bom malo poredila!!! user posted image

Še mere za 7.m: 70 cm in 7.300g




(odgovor članu škorpion)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 11:10:14   
babyrok
Ojla,

danes smo spet fajn spali. Včeraj je spal od 20-6.45 ure, danes pa od 20-7.30, ampak se je ob pol petih zbudil in je spil kar precej vode. Očitno je bil fajn žejen, ker je včeraj zvečer jedel rižolino. Po flaški ni hotel mleka in sem mu ga še dodatno zgostila z rižolinom in je pojedel vse. Sploh ne vem zakaj se včasih spunta in noče flaše. Prvič se je zgodilo, ko je bil prehlajen in sem pač povezala s tem, da težje diha čez noč. Zdaj pa ni nič posebnega, pa spet ni hotel. Nič se ne sekiram, niti ga ne silim...bomo pa po žlici.

Včeraj sem mu prvič dala meso in ga je z veseljem jedel. Nisem ga miksala, ampak samo fajn skuhala in zvilico "strančirala" in zmešala z bučkami in krompirjem. Bila sem v nizkem štartu, če bi se mu kaj goltalo, pa je fanj "žvečil, kot bi imel polna usta zob"user posted image

Ne vem zakaj mu pa danes ni prov pretirano pasala ajdova kaša z jabolkom. Kar nekaj je kašljal vmes. Mogoč mu tiste grudice niso bile všeč, ker je nisem čist na fino zmiksala. Pojma nimam kako z mesom ni bilo problemov, z malo manj zmiksano kašo pa...kdo bi vedel?...se bo že navadu             

Drugače pa je novo mamamammmm, puzanje z večjo brzino, sploh proti mobitelu in dalincu (igrače proti tem dvem sploh niso zanimive)

Evo, zdaj pa grem, ker je mamamammmm

(odgovor članu škorpion)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 11:11:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dreamz

user posted image Kako ve uspavate vaše user posted image ?
Jaz večinoma na zizi ali pa z ujčkanjem, sem provala tudi ga dat v posteljico, da sam zaspi, ampak se dere, ni šans. user posted image


Skoraj vedno mi zaspi na joški. Če pa ne, pa prižgem tisto igračko, ki sveti na stropu - ne vem kako se reče. user posted image  Take slikice se premikajo. Nekaj časa gleda, potem pa ga zmanjka. Danes pa ga je sesalec uspaval. user posted image

(odgovor članu dreamz)
  Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 11:15:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikica pokica



Tianna, poskusi dati malemu ob hrani kaj tekočine ( jaz dam kar vodo) in prav lepo pije. Posledično je verjetno zato tudi manj na zizi user posted image . Prej ni hotla nič piti




Ja, ampak moj noče nič pit. Ne po steklenički ne po žlički. S kozarca že nekako, ma ga bolj grize, kot da bi pil. user posted image

Tvoja pa je res pravi jedec. user posted image

(odgovor članu Pikica pokica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 11:15:45   
lemavrica
Naš se uspava na flaši, potem se pa še s kovtrčkom drgne po glavi in zaspi.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 11:16:28   
Rožica*
Hojla!

Kako ste DIETIČARKE?
Je katera na vodi? Jaz za enkrat sem!
Če bo kriza bo pa kakšno jabolko padlo.
Me je pa danes razveselila tehtnica in mi po sadnem dnevu pokazala še 1 kg manj kot včeraj . jupiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image
Sem dobila kar orng motivacijo za danešnji vodni dan.user posted image


Škorpion bravo, uživaj!!! . Hvala ti, ker deliš z nami te lepe trenutke.

Prespana noč. Kaj je to?'???user posted image

INFO. ZA VSE KI STE BLIZU AVSTRIJE!
V BIpi imajo še danes in jutri 20% znižano vso otroško hrano.
Poleg tega znižanja so že sami izdelki cenejši če imaš njihovo kartico potem pa še 20% na blagajni.
npr. Aptamil 800g stane z kartico 11€ in še popust. Jaz sem naredila manjšo zalogo, kašic, AM, in kosmičev.

Pri nas se je pa pokazal sonček user posted image user posted image user posted image . Grem pod tuš potem pa na en sprehod.

lep dan



(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 11:23:59   
Pikica pokica
Jeeee, tudi pri nas je nehalo deževati.
Končno bova lahko šli ven!!!
Škorpion, gresta zdaj ali vama je prepozno?

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 11:25:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: škorpion

V mojem albumu so že tudi slikice.



Ko to vidim, me kar stisne. Jaz bi tako še imela enega. Je rekel Jure, da potrebujemo še enega fanta, da bodo lahko igrali trojke (nogomet).

(odgovor članu škorpion)
  Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 11:29:09   
babyrok
Nana 27 - poznam. Hvala za inf.

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 11:29:40   
dreamz
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Skoraj vedno mi zaspi na joški. Če pa ne, pa prižgem tisto igračko, ki sveti na stropu - ne vem kako se reče. user posted image  Take slikice se premikajo. Nekaj časa gleda, potem pa ga zmanjka. Danes pa ga je sesalec uspaval. user posted image


To imamo tudi mi! Do 6. meseca je to včasih ponoči pomagalo, da je zaspal nazaj brez dojenja, ampak zdaj ne pali več. user posted image  je prerasel zgleda.

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 11:36:14   
dreamz
Še eno vprašanje. Sicer sem odprla tudi temo na forumu, a vprašam še vas:
user posted image Katere plenice čez noč?
Sebastien ima vsako jutro moker flekec na pižami. Provala sem mu dat tudi številko večje (4+), pa zadnjo noč sem mu dala pampers aktiv fit in nič ne zadrži lulanja. Aja, vse plenice kupujem v mullerju.

_____________________________



(odgovor članu dreamz)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 11:43:59   
škorpion
pikica pokica še vedno škropi in midve še kar spiva, drugače pa bi prišli na kavico, pa še dalinca mi je moj odnesu tako da še z avtom ne morem venuser posted image .

Moram pa povedati da grem danes k bioenergetiku, bom jutri čisto prerojena.user posted image .


(odgovor članu dreamz)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 11:45:50   
uska
Ciao,

U, kako nikakvo vreme. user posted image  April pač. Kaj pa počnete v teh dneh, da si polepšate dan? Jaz bom mogoče mojega user posted image peljala na bazen, ko se zbudi.
Se pa pridružujem vsem tistim, ki ste slabo spali danes ponoči. Naš Jure se je zbudil 3-4krat. Saj ne vem več, sem  čisto zblojena.

Sandra za evidenco: mi smo dobili prva dva zobka in sicer je uradni datum 3.4.

Pikica Pokica in Aljab, včeraj smo vas pogrešali. Smo delali na steperjih. No, Nefretiti tudi. Ampak ona ima razlog. user posted image

Pa, pa.

(odgovor članu dreamz)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 11:55:46   
helenav
dreamz poskusi z huggies, 12 ur ( kupljene v Famili) Klara ni več mokra od kar jih ima....pa še enih par poznam,ki so se rešle tega problema...

tudi mi imamo novo,,: mammmmammmaammmm...to pa uporablja, ko je lačna, žejna, ko me potrebuje, ko je zaspana...skratka za vse...user posted image

čakam da se zbudi da gremo na NFTH,...tianna zakajpa ti v RA? sem najbrž kaj preskočla...

mi smo danes dokaj vredu spali...je jedla enkrat, enkrat pa čajčka pila...zaspi pa HB samauser posted image user posted image user posted image , z dudico,ki jo za nočni spanec,potrebuje le minutko, pol jo pa pljune ven,čez dan, pa z njo spi.

gh če ni vse zmiksano, noče jestuser posted image user posted image user posted image ..upam, da ne bomo v nedogled miksale..joško pa imamo zjutraj, enkrat popoldne in pa zvečer.
Meso smo provali, vendar mi včeraj kuhana piščanja prsa zmiksana z zelenjavo ni hotela jestuser posted image .

rožica* jaz sem še vedno na dieti..vendar ne več ločevalni....trije obroki če dan so bili zame premalo..pa sadni dan polomija...skratka ni šlo....
sedaj ne jem kruha, ne jem sladkega ( razen ob nedeljah nekaj malega, za tolažbouser posted image ) jem vsake tri ure in zvečer vsak drugi dan orbitrekuser posted image user posted image ..bom javla kako  bo šlo dol.

grem se  pripravit...ona še kar spiuser posted image user posted image


_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu dreamz)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 12:03:55   
babyrok
Katere plenice čez noč?


Jaz sem že skoraj obupala nad plenicami, ko sem na enem forumu prebrala debato, da so Fixies (viola barva), ki jih prodajajo v BC, boljše od Pampersk. In res, nam se bolj obnesejo, ker imajo daljše stranske zavihke in jih lahko bolj pod hrbet zatlačim.

Drugače smo prej kupovali Acitiv Fit 4+ v Mullerju in zdanja runda je bla nora. Po 3x na dan je bil moker, ponoči pa itak.  Ker se Rok tudi ponoči veliko obrača, so mu spodnji zavihki zlezli ven oz. so se zrahljali in je bil moker po boku. HB mi je guppy na srečanju povedala, da je bila baje ena pošiljka full slaba in očitno sem jaz naletela glih na to (drugače sem že resno razmišljala, da ne znamo več povit). Od takrat naprej pa kupujemo te violične Fixies in niti enkrat še niso premočile. Zdaj so pa še celo v akciji.

(odgovor članu dreamz)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?