|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.1.2008 10:17:17   
zvezda71
Inhalator bo v akciji od četrtka 17.01. v Hoferju.
Lep pozdrav vsem

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.1.2008 10:20:41   
zvezda71
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica*

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica*

IZVIRNO SPOROČILO: zvezda71

Dobro jutro
dobila reklamo od Hoferja otroške inhalatorje imajo v akciji!


KDAJ? kOLIKO STANEJO?



Še ni reklame na netu na njihovi strani user posted image

Akcija se začne v četrtek 17.01. stanejo 39.99

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.1.2008 10:46:07   
lemavrica
Albume v katerih so slike Jake sem dala pod geslo. Geslo je na google skupini.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu zvezda71)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.1.2008 11:20:47   
nana 27
Pozdrav še od ene prehladne in smrkaste druščine! Na dan porabimo več kot pol litra fiziološke in inhalator dela ves čas. Za RR imam zelo malo časa. Jaz se vklopim in sem vklopljena na RR ves dan, le da me ni za računalnikom user posted image  Rožica, če ti ni hudo zaradi denarja, so najboljši ultrazvočni inhalatorji, ki meglo razpršijo v manjše delce. Mi smo našega dobili v Sanolaborju. Mislim, da ga predlaga tudi pediatrinja na MON-u. Tule si preberi: http://med.over.net/forum5/read.php?46,4494858

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.1.2008 11:34:47   
Anonimen
Živjo mamice.

Midva sva pa danes imela P. Je bil priden, tudi ko je dobil pikico. Ga je zelo pohvalila. Obračat se je začel na boka, včasih mu pa s težavo rata tudi na trebušček. Priden user posted image . Sem bila zelo ponosna, še posebej, ker so ga spet sodelavci in sodelavke vidle in je bil tak dobrovoljček. Jih je gledal, se jim smejal,... Mamica pa seveda v user posted image . So mi sodelavci rekli, da zelo dobro zgledam, sem si mislila, kakšni hudi šarmerji in lažnivci. No, a dene pa vseeno dobro user posted image .

Mere za seznamček: TT 6400 g, D 63 CM.

Se še tipkamo,

T.

(odgovor članu nana 27)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.1.2008 11:35:19   
Anonimen
Nov nick je zato, da si malo ego nabijamuser posted image .

Z Rižolinom je super, zvečer ga malo šalčko 30ml mleka in 3/4 žlice rižolina zmešam in mu ga po žlički dam za popapat in nama kar dobro gre. To pomeni da večinoma ostane vse v ustihuser posted image . Potem pa čez normalno adaptirano mleko. Sem mu ga prve dni v mleko vmešala, pa se ne topi dobro in ne gre skozi Aventovo 3 luknjico in se je preveč matral.
Z ostalim pa začnem čez 11 dni, da ne bo spet zgražanja da še nima 4 meseceuser posted image .


(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.1.2008 11:37:11   
lumpa6
če kateri pride prau



Uveljavljanje olajšave za vzdrževane družinske člane do 31. januarja 2008
  Zavezance za dohodnino, ki med letom niso uveljavljali posebne olajšave za vzdrževane družinske člane, in zavezance, ki so olajšavo med letom uveljavljali, pa želijo te podatke spremeniti, DURS poziva, naj do 31. januarja 2008 oddajo vlogo za uveljavljanje posebne olajšave za vzdrževane družinske člane. V tem primeru bo odmera dohodnine poenostavljena, zavezanci pa bodo prejeli odločbe o odmeri dohodnine za leto 2007 veliko hitreje, kot sicer. V preteklosti so takšni zavezanci uveljavljali olajšavo v dohodninskih napovedih. Pri dohodnini 2007 pa teh ni predvidenih, saj bo Davčna uprava RS najpozneje do 31. maja 2008 na dom poslala informativne izračune dohodnine, ki bodo ob določenih pogojih postali odločbe. Če torej takšni zavezanci ne bodo oddali vloge, bodo naslednje leto najverjetneje prejeli napačen informativni izračun dohodnine, saj ne bo upoštevana olajšava za vzdrževane družinske člane. Če bodo ti zavezanci želeli uveljavljati olajšavo, bodo morali na davčni urad po prejemu informativnega izračuna poslati ugovor. Dohodnina jim bo tako odmerjena šele jeseni 2008. Zavezancem svetujemo, da se pred oddajo vloge s svojimi družinskimi člani (zakonci, izvenzakonskimi partnerji, otroki, …) dogovorijo glede uveljavljanja posebne olajšave. Obrazec vloge je dostopen na vseh davčnih uradih in izpostavah, lahko pa se ga natisne tudi s spletne strani Davčne uprave RS. Podpisano vlogo je potrebno oddati po pošti ali osebno na pristojni davčni urad oziroma izpostavo (kjer je zavezanec vpisan v davčni register). Vlogo bo mogoče oddati tudi prek sistema eDavki in to od konca decembra dalje.
Priloge tega sporočila so:
- širše pojasnilo glede uveljavljanje posebne olajšave za vzdrževane družinske člane pri  informativnem izračunu dohodnine za leto 2007,
- ključna vprašanja in odgovori v zvezi z vlogo za uveljavljanje posebne olajšave za vzdrževane družinske člane pri informativnem izračunu dohodnine za leto 2007,
- obrazec Vloge za uveljavljanje posebne olajšave za vzdrževane družinske člane pri informativnem izračunu dohodnine za leto 2007

Vir: pojasnilo Durs Več iz rubrike Dohodnina
  vIR: http://www.racunovodja.com >>>
0

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.1.2008 11:42:35   
*tajda*
sandra za seznamček ti sporočam mere od našega rekorderja  v teži in sicer 3,5 meseca 7900 gramov in 65 cm  user posted image

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.1.2008 11:46:15   
Anonimen

Že nekaj časa hočem nekaj vprašat, pa potem vedno pozabim:

user posted image Kakšne razmake imate med obroki, koliko časa od začetka enega jedenja do začetka naslednjega me zanima. Pa če lahko pripišete ali polno dojite, dodajate ali samo adaptirano mleko.
Midva sva še vedno na 3 ure, torej 9h, 12h, 15h, 18h, 21h, ko se zbudi-ponavadi okoli 3-4h. Pa sem gledala na Aptamilu da bi bil počasi že čas za podaljšat razmake na 4 ure in večjo količinouser posted image . Če je katera že podaljševala razmake, kako se je obneslo?



(odgovor članu lumpa6)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.1.2008 11:46:18   
*tajda*
mali se redi mama pa hujšauser posted image

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.1.2008 11:49:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

sandra za seznamček ti sporočam mere od našega rekorderja  v teži in sicer 3,5 meseca 7900 gramov in 65 cm  user posted image


user posted image user posted image user posted image to ti je pravi korenjak. Sicer pa Žan samo za 700g zaostajauser posted image .

(odgovor članu *tajda*)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.1.2008 11:53:44   
Anonimen
hojla,

december06 imaš ZS z mojim mejlom za diagrame....


kako ste? Berem da vas je veliko bolnih... no upam da vam bo čimprej bolje!Je pa res da je vreme najbolj primerno gojišče za viruse in ostale golazni...

Naš knedel AJAJAAAAAAAJAJAAAAJAAAAEEEEEEEja na igralni, si tlači roki v usta, malo jamra. Ma pa novo foro, ko je zelo zaspan in utrujen, nekako melodično jamra, "žalostno poje" in se s tem uspava.... svašta....

(odgovor članu *tajda*)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.1.2008 11:59:35   
*tajda*
srček jst močno upam da bo šlo zdaj priteži bolj počasi user posted image  glede hranjenja moj še vedno hoče jesti na 3 ure,razen ponoči seveda ki je  enkrat,nikoli pa ne popije  več kot 180 ml.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.1.2008 12:18:31   
Anonimen
ga.Srček, jaz pojma nimam. še kar naprej nič ne gledam na uro. dojim polno + kaka žlica soka, sadja, zelenjave ali kaše z mojim mlekom na dan. ko so ga zmerili pri P sem se pomirila glede možne lakote in ne pretiravam z GH. čeprav se mi zdi da še vedno veliko dojim

(odgovor članu *tajda*)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.1.2008 12:45:35   
nana 27
Srček, naša je stara 4 mesece in deset dni. Težka je 8,2kg in dolga 67/68cm(domače merjenje). Prejšnji teden sem ji poskusno dala žličko goste hrane, pa je kar ven teklo, zato sem se odločila,da počakam še kakšnih 14 dni. Ona ne je, kot piše na škatli. Svoje mleko si še črpam, a ga ni dovolj za ves dan. Bomo videli, kako dolgo še. V glavnem na obrok popije 130ml mleka. Nikoli več. Tudi, če pripravim več, dela kot švicarska urica in neha, ko ima v trebuščku 130ml. Razmiki - na tri ure, razen ponoči, ko brez mleka zdrži 7 ur (prva runda). Čez dan popije še 200ml čaja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.1.2008 13:41:07   
nana 27
Pa smo še mi dobili Hoferjev katalog.  Inhalator bo v akciji od 17.1. dalje. Cena je 40 EUR. Piše pa:- za aerosolno terapijo,- tiho delovanje,- maska za odrasle in otroke. Če morda katero zanima in ni dobila kataloga, v akciji bodo od ponedeljka dalje enodelne in dvodelne pižamice, žabice in nogavičke v kompletu, body-ji za dojenčke (kratek rokav), posteljnina in spodnji deli trenirk. http://www.hofer.si/si/html/offers/ponudba_od_ponedeljka_14_01_08.htm

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.1.2008 13:47:55   
nana 27
Inhalator je pa tale (se da iz prospekta prebrat): user posted image

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.1.2008 13:49:08   
cuma
Daaan!

Spet poskušam kaj napisati ... bomo videli, če bom prišla vsaj do polovice user posted image  ... me vedno nekdo rabi glih takrat ko grem na RR...

Torej: Danes frišne mere naše Tinkare pri 3,5mesecih: 7000g, 73cmuser posted image in 42cm obseg glavice user posted image

Cepljena bo drugi teden, ko pride še cepivo proti rotavirusu.

ga.Srček: Ne vem, kaj še čakamo s tem srečanjem... user posted image  Jaz lahko načeloma vsak dan ... povejte ostale user posted image !
 
razmaki med hranjenjem: čez dan na 3 ure, včasih na 4 (ker gospodična zadnje čase več spi čez dan), ponoči pa prvo rundo spi 4 - 6ur, potem pa kar na 3. spije pa 150ml z joško ali brez ... ker mi je mleko pred kratkim presahnilo ... ampak jo še vseeno zjutraj in zvečer priklopim ... čeprav ne vem koliko še bom, ker se zelo upira in odriva user posted image , kaj pa naj, če je mleka samo en požirek, ona je pa lačna user posted image .

Zobki: ena je spraševala o težavah pri izraščanju zob .... pri tastarejši so bile težave samo pri trojkah ... ostalo je šlo gladko skozi, brez težav. Imam pa Tinkaro na sumu, da bo zgodnja, ker me tako grize, da vidim zvezde. Roke, v vrat... karkoli ji pride pred usta ... slini se pa itak kot polžek user posted image .

Vsem bolanim eno user posted image  za zdravje!!!

Lp Cuma

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.1.2008 13:50:49   
Anonimen
Čau mamice!
Mi smo imeli včeraj posvetovalnico in je vse v redu. Cepljenje smo preživeli. Je pa ubožček tako jokal, da me je srce tako bolelo. Komaj sem ga potolažila. Prav nesposobno sem se počutila. Ne vem, očitno je imel včeraj slab dan... Že doma je bil jok. Prav čutil je, da pač nekam gremo. V ordinaciji je bil najprej priden... Nasmejan, vriskal je, pogovarjal se s sestro... Priden no. Ko pa je bil čas, da ga nesem do pediatra - tak jok. Groza. Ma ne jok - dretje. Tam se je potem umiril - za nekaj časa, do cepljenja. In potem zopet jok. Mene je že zdaj strah naslednjega cepljenja. Pravijo, da je hujše kot to prvo. Drži? A je katera že imela drugo cepljenje? Ti Misska, kajne? Kako je bilo?
No, na srečo nismo imeli nobene reakcije. Sem pa mu vseeno dala preventivno pol svečke in obkladek iz alkohola in vode.
Imamo nove mere: TT 7490g     D 64cm

Špotni del... Jaz ga imam še v Navetti. To pa za to, ker zaenkrat na sprehodih samo spi in ga okolica prav nič ne zanima.

Toplice... Mi imamo namen iti enkrat spomladi, če bo vse ok, v terme Olimia.


(odgovor članu nana 27)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.1.2008 13:57:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Čau mamice!
Mi smo imeli včeraj posvetovalnico in je vse v redu. Cepljenje smo preživeli. Je pa ubožček tako jokal, da me je srce tako bolelo. Komaj sem ga potolažila. Prav nesposobno sem se počutila. Ne vem, očitno je imel včeraj slab dan... Že doma je bil jok. Prav čutil je, da pač nekam gremo. V ordinaciji je bil najprej priden... Nasmejan, vriskal je, pogovarjal se s sestro... Priden no. Ko pa je bil čas, da ga nesem do pediatra - tak jok. Groza. Ma ne jok - dretje. Tam se je potem umiril - za nekaj časa, do cepljenja. In potem zopet jok. Mene je že zdaj strah naslednjega cepljenja. Pravijo, da je hujše kot to prvo. Drži? A je katera že imela drugo cepljenje? Ti Misska, kajne? Kako je bilo?
No, na srečo nismo imeli nobene reakcije. Sem pa mu vseeno dala preventivno pol svečke in obkladek iz alkohola in vode.


Eh Tianna, pri nas je bilo isto. Se je sestri smejal, povedal vse možno, vriskal, pel, godrnjal. Pridevak P, ga slečem, je še vedno dobro raspoložen. Potem jo pa zagleda in jok. Totalka. Pomoje ji je v avri prečital da ni ok - Žabonka bo že razumela, ker imava isto P....
Skratka prvo cepljenje ok, drugo tuljenje ko jeshar.

Samo ne se počutit nesposobne zaradi tega!!!!! Kaj maš pa ti pri tem????

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.1.2008 14:07:08   
LEVASI
pri nas mala ponavadi je čez dan na 4 ure oziroma 3,5 ure - ima pa 5 obrokov dnevno. Če ji dam prej potem noče jesti, takrat ko ji dam po 4 urah pa lepo poje 200 ml - smo pa na aptamilu AR.

ena je spraševala za angelsound, da ji piska (sem že pozabila katera sem brala pred časom pa nisem utegnila odpisati) - tudi nam je piskal na začetku - oz. že prvo noč ko sem jo prinesla iz porodnišnice - grozno... skočila sem v zrak in malo dvignila iz posteljice in jo začela trest ker sem mislila da ne diha user posted image ona pa je spala kot top. Tok sem se ustrašla da so se mi roke še neki časa za tem tresle. No potem smo naštimali občutljivost na maksimum, ker imamo dormeo in je debelejši od ostalih jogijev. Zdaj zapiska včasih kadar ji preoblačim posteljico in nisem pozorna in se plošča premakne in ni na ravnem.. tako da pazim da jo vedo naravnam da ne doživim še enega živčnega zloma.

jaz mam pa eno user posted image - nam se je pa začel dogajat da nam spuščajo vse plenice k smo jih do zdej probal. Sploh ne vem kaj je narobe. Probal smo mullerjeve, active fitke, lumpije, fixies - vse puščajo - to se dogaja zadnjih 14 dni. Pa ni hudič da je ne znamo več zavit? Če jo zavijem jaz ali moj je isto... smo najprej mislili da jo pač slabo zavijem ampak očitno ji vedno spušča pa tud plenice so vse iste... pri strani ji gre po hrbtu navzgor in je mokra in tako vsak dan in čez noč. To se zgodi ko spi. Spi pa na boku - je mogoče to krivo? Kaj naj naredim? Sem že prav slabe volje ker je vedno mokra, se mi prav smili.



_____________________________

Naša prva princeska se je rodila 9.9.2007.
Druga princeska pa nas je osrečila 6.11.2009.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.1.2008 14:09:32   
nana 27
Cuma, lepo te je spet brati user posted image  Vidim, da je bilo še nekaj user posted image  in ker imam ravno čas user posted image .  Toplice bodo še počakale user posted image  Jaz bi šla raje v bazene z morsko vodo. Z Mihom smo bili pri osmih mesecih prvič na bazenu v Portorožu, in sicer v Laguni Bernardin (enodnevni izlet). Ful je užival. Če se pride zelo zgodaj, ko odprejo bazen (ob 7h zjutraj), je voda čista, nobene gužve, ogrevana morska voda in bazen za otročke - nekaj dopoldanskih uric pa je dovolj pa če je sonce, se da še fino zunaj po sončku sprehodit. Gor sem mu dala plavalne pleničke iz DM-ja in Fredov obroč.  Športni del vozička. Bom še počakala dva do tri mesece, da bo topleje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.1.2008 14:14:53   
nana 27
Tianna, nič se nesposobno počutit user posted image  Vsi otročki jokajo, če imajo pred samim pregledov preveč dražljajev pa še iz reda so, ker se morajo navadit na novo okolje. Za Miha se spomnim, da se je vsakič drl, kot da bi ga dala iz kože, Maja pa še trzne ne user posted image  Res so si različni. LEVASI, mora mala spati na boku zaradi polivanja? Kaj pa, če poskusiš kdaj spanje na hrbtu, da vidiš, če je res kriv bočni položaj?

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.1.2008 14:15:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: misska

Samo ne se počutit nesposobne zaradi tega!!!!! Kaj maš pa ti pri tem????


Ma ja, saj vem, ampak... Ubožček je tako jokal, jaz pa ga nisem mogla potolažiti. user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.1.2008 14:17:15   
Anonimen
Aja, pa še user posted image menstruacijouser posted image  sem včeraj dobila!!! Grrrrr...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?