|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: pissing
17.1.2008 9:48:07   
Bety upa
Veza dveh mora temeljiti na zaupanju in spoštovanju in partner naj bi bil tisti, kateremu lahko zaupaš najbolj skrite fantazije. In prav je tako. Medsebojni dogovor pa je potem, a to izpeljeta ali ne.
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Še enkrat preberi, kar si napisala, anonimna.

Problem je zopet v psihi, ki prebrane besede razume tako,kot hoče in ne tako, kot so napisane. Če bi debatirale v živo, bi se bolj razumele. V bistvu, enako mislimo.

LJudje smo različni.... In poiščemo partnerja, ki nam ustreza....

Želim vam veliko užitkov in osebnega zadovoljstva....

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: pissing
18.1.2008 17:03:53   
Anonimen
user posted image kaj je še sploh dans normalno

(odgovor članu Bety upa)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: pissing
18.1.2008 21:19:42   
žetev
...BREZ ZAMERE...AMPAK RES...A SMO ŽIVALICE????user posted image

....poniževalno..ogabno.user posted image ...žalostno...ljudje imejte se radi...pa ne natak način...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: pissing
20.1.2008 0:31:53   
Anonimen
Joj Bety upa, ti bi mogla z Gino skupaj prit, bi debatirale do onemoglosti, katera je bolj pametna.

(odgovor članu žetev)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: pissing
21.1.2008 12:40:07   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: žetev

...BREZ ZAMERE...AMPAK RES...A SMO ŽIVALICE????user posted image

....poniževalno..ogabno.user posted image ...žalostno...ljudje imejte se radi...pa ne natak način...user posted image

Pa dajte nehat pretiravat, a je kdo rekel da se nimata rada, naj počneta kar jima paše, sta vsaj odkrita en z drugim kar pa ogromno šteje.
Mogoče pa nisi za na ta forum.

(odgovor članu žetev)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: pissing
21.1.2008 21:54:47   
žetev
a dajte nehat pretiravat, a je kdo rekel da se nimata rada, naj počneta kar jima paše, sta vsaj odkrita en z drugim kar pa ogromno šteje.
Mogoče pa nisi za na ta forum.
...samo moje mnenje...jaz pač gledam na te stvari tako...
jaz nisemuser posted image , niti nisemuser posted image ...sem ženska in želim, da se partner z menoj obnaša kot zuser posted image žensko...s polno mero fantazije...lulali in kakali pa bomo na stranišču....ko nas tišči...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: pissing
22.4.2013 15:40:32   
slovenc79
stara tema, ampak jo moram odpret ker tole kar berem se mi zdi katastrofalno kako ljudje nimate nobenega spoštovanja do drugačnih.

no, jaz sem star 21 let in imam tudi fetiš na lulanje. želim si imet punco in zelo si želim da bi me polulala.

seveda vi niste vajeni tega, nekateri tega nikol ne bi počel, dobro, nismo vsi za vse, spoštujem to.

ampak tole, da je to neki bolanega in način žalitve in ponižanja?? nimate pojma kakšen občutek ima nekdo s takim fetišem. zato ne obsojajte!!! ne znam sicer razložiti zakaj si tega tako želim, ampak meni ta fetiš predstavlja zelo globoko intimnost, pri katerem moraš partnerju 100% zaupat. zame je to da se ti nekdo pusti polulat znak popolnega zaupanja.

popolnoma enaki ste kot homofobi, ampak zaradi pritiska družbe so geji sprejeti in vsak bo rekel da je biti gej nekaj čisto navadnega, kdor bo rekel da je biti gej bolano pa bo seveda nestrpen itd.. .
ko se pa pojavi nekaj drugega česar niste vajeni pa vi, kao "civilizirani in strpni" ljudje spet začnete obsojat.. GROZNO. zamislite se nad sabo, kakšna je vaša strpnost in spoštovanje ko se pojavi nekaj česar niste vajeni poslušat vsak dan da je treba spoštovat in sprejemat.

(odgovor članu žetev)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: pissing
22.4.2013 16:48:50   
Bakfark
5 let in 3 mesece kasneje so že ziher vsi mnogo bolj strpni.

(odgovor članu slovenc79)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: pissing
22.4.2013 19:52:20   
slovenc79
dvomim. je še vedno na kupe takih ki ta fetiš označujejo za psihično bolezen.

ampak iskreno, mene bolj skrbi ker si taki oz. take ki imajo ta fetiš zarad teh ljudi niti sebi ne upajo priznat da ga imajo, in dejansko mislijo da je neki narobe z njimi.

< Sporočilo je popravil slovenc79 -- 22.4.2013 19:54:25 >

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: pissing
23.4.2013 8:40:33   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

5 let in 3 mesece kasneje so že ziher vsi mnogo bolj strpni.


Ojoj, že dolg tlačmo tale forum :), men se bliža 10. obletnica :)

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: pissing
23.4.2013 12:25:42   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: slovenc79

dvomim. je še vedno na kupe takih ki ta fetiš označujejo za psihično bolezen.

ampak iskreno, mene bolj skrbi ker si taki oz. take ki imajo ta fetiš zarad teh ljudi niti sebi ne upajo priznat da ga imajo, in dejansko mislijo da je neki narobe z njimi.


če se spomnim še kaj s faxa je to res veljalo za spolno motnjo ,in ne psihično
ampak ja to je že 20let nazaj, lahko da je zdaj že drugače user posted image

Ma glede na to koliko ima zraven pri pranju možganov zdaj še RKc dvomim da na boljše.

Sicer sama nisem pristaš kakršnih koli experimentov, ampak če komu paše: zakaj pa ne!!

< Sporočilo je popravil alda -- 23.4.2013 12:28:09 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu slovenc79)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: pissing
23.4.2013 13:57:05   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: slovenc79
.. in dejansko mislijo da je neki narobe z njimi.


inkontinenca mogoče? user posted image

(odgovor članu slovenc79)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: pissing
23.4.2013 13:58:02   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: slovenc79
.. in dejansko mislijo da je neki narobe z njimi.


inkontinenca mogoče? user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: pissing
23.4.2013 14:21:02   
slovenc79
ne, inkontinenca ni fajn :D si ne želim tega. kontrola mora bit.

samo, kdo določa kaj je normalno in kaj je spolna motnja? to se mi zdi zelo nefer označevat neki kar je redko za motnjo, neki kar je pa pogosto, npr. kaj vem, gledanje jošk, recimo, pa normalno.. najhuje je pa gledat ljudi ki imajo kakšen nenavaden fetiš in potem sami mislijo da imajo motnjo in rabijo pomoč.. in to v družni kjer se kar naprej melje o spoštovanju drugačnih itd.

no ja, sam tko pač, da če pri spolnosti noben ne trpi ali ni škode, ni to nobena motnja :)

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: pissing
23.4.2013 14:48:48   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: slovenc79
samo, kdo določa kaj je normalno in kaj je spolna motnja?


a res rabimo spet debato okoli tega? mal poglej kaj je definicija normalnega in ti bo jasno. na splošno se "normalno" nanaša na pomanjkanje znatnega odstopanja od povprečja. torej, ne vem zakaj se čudiš. a ni normalno, da bo potem to spolna motnja? user posted image user posted image

(odgovor članu slovenc79)
Neposredna povezava do sporočila: 65
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?