|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Turčija
15.1.2008 11:52:39   
Anonimen
Saskia02 hvala za informacije. Mislim da ste me prepričale. Gremo v Turčijo user posted image  In res si se potrudila s potopisom user posted image

(odgovor članu Saskia02)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Turčija
15.1.2008 22:35:31   
plenicka
Ko še nisem bila mamica sem bila v Turčiji, v kraju Kemer. Julija. Vročina je bila...ja, skoraj neznosna...zrak čez 40 stopinj, tudi ponoči se ni shladilo, morje skoraj 30...bila sem v hotelu s 3 zvezdicami, kar s tako majhnim otrokom ne priporočam, ker je hrana bolj slaba, da se izrazim zelo milo. Druga zgodba je v hotelih s 5 zvezdicami. Izleti z majhnimi otroci v tem času niso najbolj priporočljivi. Drugače pa mi je bila Turčija zelo všeč...in se bom še vrnila. Z otrokom. Vendar ne julija.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Mali princ)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Turčija
18.1.2008 14:50:05   
Saskia02
IZVIRNO SPOROČILO: peetra

REcimo da greva s fantom v OLUDENIZ ali FETHYE - ta aranžma dobiva na Sončku ali kakšni avstrijski agenciji.
S katerega kraja potem lahko greva na izlet v Pamukalle in Dalyan in ta safari ki si ga omenila?
In koliko stane (približno) vsak od teh izletov?
Probližno kolik bi naju prišel aranžma v agenciji (polpenzion je čisto dovolj, hote s 3* pa prav tako)? Datum pa je lahko od konec junija do konec avgusta za  dni.
Najlepša hvala za odgovor. lp


**** je pisala o destinaciji okrog OLUDENIZA. Meni je res žal, da tega predela še nisem videla. Sem pa ravno iskala kam se da letet iz Salzburga in sem našla, da TUI leti na DALAMAN, ki je letelišče za ta okolišu. Tu je link za to destinacijo iz Salzburga konec junija. Mogoče je kaj uporabnega zate. Je pa to najbrž bolj PRAVA TURČIJA in ne tisti instant turizem, ki ga nudijo v novih hotelskih rezorjih v predelu Kemer-Antalja-Belek. Naslednjič ko bom šla, grem sem....


http://booking.tui.at/booking/tui_at/index.php?KID=791000&nurflug=&laenderkenner=A&abflughafen=42&termin=1213912800&te_g=1&ruecktermin=1216072800&rute_g=1&verpflegung=-1&sportmoeglichkeiten=-1&zielgebiets_kenner=70&personen=25;25;;;;;&anzahl_treffer_seite=10&engine=pauschal&formular=4&&sortierung=&detail=hotel&startposition=0&zielgebiets_kenner=70&showresult=1

Pod hotelinfos je tudi mini zemljevid kje to je....

lp / Saša

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Turčija
19.1.2008 15:18:19   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Za naše poletne počitnice se letos ogrevamo za Turčijo. Imam pa nekaj vprašanj:

1. Pri kateri agenciji se najbolj splača pogledat aranžmaje?
2. Kako je z vročino v Turčiji julija ali avgusta: se da zdržat, sploh 3,5-letnemu otroku?
3. Kdaj se pri agencijah sploh začnejo ponudbe za poletje?

Tudi kakršna koli druga informacija v zvezi s Turčijo je več kot dobrodošla.





Sem bila že zeloo veliko krat in moram reči da je julija in avgusta vročina okrog 35°C  ali pa še več. Ob kakih 2 popoldan je skoraj biti nevzdržno z 3,5 letnim otrokom. Je pa res da nevem kako se na vročino odziva tvoj otrok.



(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Turčija
19.1.2008 15:20:48   
hmm...
Se opravičujem oziroma se od prej popravim* minimalna vročina je 35°C. Kdaj pa kdaj zraste tudi kar nekaj čez 40°C.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Turčija
20.1.2008 21:46:55   
kepa*
dekleta, kaj pa vročina konec junija? Recimo, da se tja odpravimo okoli 20. junija?

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Turčija
15.2.2008 20:53:16   
Anonimen
Turčija - Alanya - Incekum ve katra kaj več o tem? Šli bi ta hotel http://www.hotellongbeachresort.com/

Zanima me predvsem o Incekumu. Kako je tukaj? Kaj je v bližini?

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Turčija
16.2.2008 20:32:52   
Saskia02
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

dekleta, kaj pa vročina konec junija? Recimo, da se tja odpravimo okoli 20. junija?


jaz sem bila v turčiji/kemer samo 1x, zadnje dni junija. če mislite bit v glavnem v hotelu in na plaži se da zdržat. za okrog hodit se je meni zdelo zelo soparno in se težje prenaša kot enake temperature v egiptu, kje je suh zrak ali v grčiji, kjer ves čas piha. turčija ima ogormno voda, zelenja, pogorje taurus je na 2000 m in zato je res veliko vlage v zraku. in lahko naletite na dni, ko skoraj ne piha.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.




sex v nosečnosti
tailor

kolikokrat na teden imate spolne odnose v nosečnosti?

3 (20%)

2 (13%)

1 (30%)

več (5%)

nič (32%)


Število vseh glasov: 566

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!