|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nestandardni znaki nosečnosti
18.1.2008 2:30:49   
RENY19
men  je edino danes  mal slo na kozlanje ko sem mogla moji macki wc cistit.... al   je pa glih takega ven spustil (smrdecega) al  kaj men se  je zdelo ko  da mi  cele obleke smrdijo.....bjek

celo zdelo se mi je  da  mi se macka mascuje da je  spuscala vetrove potem....  ce bom user posted image   bo to  smrdeco  nalogo opravljal moj dragi moz hahah (sem zleht ne  user posted image  )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: nestandardni znaki nosečnosti
18.1.2008 3:17:29   
RENY19
mene tut hrbtenica  ta mesec boli,  pa sem mislila  da mal fantaziram  vceraj sem sla zdravniku  in  mu pojamrala on pa men takoj napotnico  za rtg hrbtenice  a boli me sam spodnji del. jaz sem mislila   da  me zdaj boli zaradi tega ker sva z mozem bila na dopustu in sva menjala  posteljo......iz mekhne  na tdro.... eh moje fantazije.  athina je  nekam neucakana :) jaz mal upam no  nekak  kot da nocem opazit kake znake. vse jemljem z rezervo. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: nestandardni znaki nosečnosti
18.1.2008 10:30:56   
nincrli
kdaj pa se začnejo kazati prvi znaki?

(odgovor članu RENY19)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: nestandardni znaki nosečnosti
18.1.2008 15:06:48   
Athina
Ja, Reny, res sem neučakana :-)
Nincrli - nekatere vejo že takoj, še preden jim test pokaže user posted image ... je pa res, da so ti znaki lahko tudi malo (ali zelo) namišljeni ;-) psiha dela svoje ...

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: nestandardni znaki nosečnosti
18.1.2008 16:04:30   
Colicka
Kolkr vem iz izkušenjs vojih nosečih priateljic, je bil za veino prvi znak izostanek M!!! Šele potem je prišla slabost in vse ostalo ...

_____________________________

Novorojena deček in deklica sta s štorkljo letela nad deželo k svoji družini. Pa se oglasi deček: "Si tudi ti zdaj prišla na svet?" "Kaj si mislil, da sem tvoja stevardesa?" se je oglasila deklica.

(odgovor članu Athina)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: nestandardni znaki nosečnosti
21.1.2008 18:58:23   
Athina
Nekaj podobnega na to temo sem odkrila tudi tukaj

(odgovor članu Colicka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: nestandardni znaki nosečnosti
16.3.2008 11:47:41   
pinika
Oj! Mene so tud bradavičke ful bolele, na WC sem hodila zelo pogosto, v jajčnikih me je zbadalo, kot da bom dobila menzo. včeraj  me je začelo boleti grlo, danes pa sem naredila test in je pozitivenuser posted image user posted image . Hura! Sedaj pa čimprej do gineka!

(odgovor članu Athina)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: nestandardni znaki nosečnosti
16.3.2008 12:09:13   
Athina
IZVIRNO SPOROČILO: pinika

Oj! Mene so tud bradavičke ful bolele, na WC sem hodila zelo pogosto, v jajčnikih me je zbadalo, kot da bom dobila menzo. včeraj  me je začelo boleti grlo, danes pa sem naredila test in je pozitivenuser posted image user posted image . Hura! Sedaj pa čimprej do gineka!


Čestitke Pinika ... bravo!!! Upam, da pridemo ostale kmalu za tabo user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pinika)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: nestandardni znaki nosečnosti
16.3.2008 12:43:31   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: pinika

Oj! Mene so tud bradavičke ful bolele, na WC sem hodila zelo pogosto, v jajčnikih me je zbadalo, kot da bom dobila menzo. včeraj  me je začelo boleti grlo, danes pa sem naredila test in je pozitivenuser posted image user posted image . Hura! Sedaj pa čimprej do gineka!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITAMuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu pinika)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: nestandardni znaki nosečnosti
16.3.2008 13:30:50   
S@nta
Nenormalno me je bolela koža, od trebuha navzdol,sem že iskala simptome za herpes zoster,pa trica je bla boleča.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: nestandardni znaki nosečnosti
16.3.2008 14:31:14   
*anč*
-čuden okus(kovinski)
-nespečnost ponoči,utrujenost in zaspanost čez dan
-povišana temperatura( 37-37.3 do 12.tedna)
-prehlad
-pogosto lulanje
-boleče bradavice
-nenormalen apetit,zbujala sm se full lačna
-slabost ob čiščenju kopalnice(vonj čistil)


težko bi pa rekla kateri znaki so se pojavili pred in kateri po testu,ker je že nekaj časa minilo ...


_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu S@nta)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: nestandardni znaki nosečnosti
16.3.2008 21:25:21   
Athina
IZVIRNO SPOROČILO: S@nta

Nenormalno me je bolela koža, od trebuha navzdol,sem že iskala simptome za herpes zoster,pa trica je bla boleča.


Tole mi pa ni čisto jasno ... koža te je bolela????
In trica? Kaj je to? user posted image

(odgovor članu S@nta)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: nestandardni znaki nosečnosti
17.3.2008 13:10:33   
glen
najbrž je mislila trticouser posted image

(odgovor članu Athina)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: nestandardni znaki nosečnosti
18.3.2008 10:40:58   
julika
dobro jutro punce
jaz pa mam eno vprašanje.a so katero bolele noge,mislim zgornji del nog(bedre)?

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: nestandardni znaki nosečnosti
18.3.2008 15:19:48   
Anonimen
Mene tudi že nekaj dni noge bolijo ampak od kolen dol, sem utrujena in imam malo vročine. Po moje bom spet kakšno virozo staknila. Po trebuhu me prav veselo šraufa, prebava je čist čudna do M pa imam še 6 dni. Glede na to, da na user posted image  še ne delamo bom zelo (prijetno) presenečena, če smo vseeno kaj pridelali.

(odgovor članu julika)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: nestandardni znaki nosečnosti
18.3.2008 15:23:55   
little angel
men mnjka se par dni do M, mi pa je slabo, vrtoglavica, spikanje bt 38, upam da bo kajuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: nestandardni znaki nosečnosti
18.3.2008 15:40:40   
Athina
IZVIRNO SPOROČILO: little angel

men mnjka se par dni do M, mi pa je slabo, vrtoglavica, spikanje bt 38, upam da bo kajuser posted image

little angel ... pravkar sem prilezla domov z vročino (37,7), vrtoglavica, slabo mi je, vsi znaki in še več ... upam, da ni (samo) viroza user posted image

(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: nestandardni znaki nosečnosti
18.3.2008 15:54:50   
little angel
IZVIRNO SPOROČILO: Athina

IZVIRNO SPOROČILO: little angel

men mnjka se par dni do M, mi pa je slabo, vrtoglavica, spikanje bt 38, upam da bo kajuser posted image

little angel ... pravkar sem prilezla domov z vročino (37,7), vrtoglavica, slabo mi je, vsi znaki in še več ... upam, da ni (samo) viroza user posted image



tud jaz upam da nimas virozeuser posted image jaz glede na to kolko sladkarij pojem je nimamuser posted image upam pa da se ne igra psiha z mano, do zdaj se se sicer ni...

(odgovor članu Athina)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: nestandardni znaki nosečnosti
18.3.2008 17:42:59   
pavlyna
nič prav nič ni blo drgač edino ene 14 dni po testu so me dojke začele bolet
user posted image user posted image user posted image in to tolk da se me ni smel fant niti dotaknituser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: nestandardni znaki nosečnosti
18.3.2008 18:02:40   
*bubyka*
Athina in little angel, dobro vama kaže!!! navijam, da ni samo viroza jauser posted image

Mene pa zanima, ko pravite da s vas dojke bolele....a to samo bradavičke? Ker mene ponavadi samo bradavičke bolijo pred user posted image , ta mesec me pa ne, ampak samo ob strani, pa baje da so večjeuser posted image Bi to lah bil znak?user posted image optimist ja ane?

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: nestandardni znaki nosečnosti
18.3.2008 18:05:25   
Athina
IZVIRNO SPOROČILO: *bubyka*

Athina in little angel, dobro vama kaže!!! navijam, da ni samo viroza jauser posted image

Mene pa zanima, ko pravite da s vas dojke bolele....a to samo bradavičke? Ker mene ponavadi samo bradavičke bolijo pred user posted image , ta mesec me pa ne, ampak samo ob strani, pa baje da so večjeuser posted image Bi to lah bil znak?user posted image optimist ja ane?



bubyka ... držim pesti zate ... to je tudi znak, itak user posted image user posted image user posted image upam, da kmalu ugledaš user posted image .

Jaz pa ne vem, kaj naj, a naj vzamem kakšno tableto zaradi vročine (je že 38,4) ali raje ne? Ne čakam je čez 2 dni ...

(odgovor članu *bubyka*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: nestandardni znaki nosečnosti
18.3.2008 18:10:51   
*bubyka*
hihi, Athina hvalauser posted image ja za znakec, lahko vse vzamemo, kar ni običajno aneuser posted image user posted image user posted image

tudi zate upam da boš kmalu videla user posted image user posted image in da gremo potem vse za tabouser posted image

Joj čaki....38,4?? hm...a ni tko, da je v luliki malo višja T? Zdej če jo maš tam toliko, jaz še nebi tableta, če pa pod pazduho, oziroma pod jezikom, pol pa obvezno, ker to moraš že zbijat!

(al je v riti višja T?user posted image )

Uf še dva dni...boš pol v četrtek delala test?



(odgovor članu Athina)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: nestandardni znaki nosečnosti
18.3.2008 18:13:24   
Oaza
Mene pa zanima, ko pravite da s vas dojke bolele....a to samo bradavičke? Ker mene ponavadi samo bradavičke bolijo pred , ta mesec me pa ne, ampak samo ob strani, pa baje da so večje Bi to lah bil znak? optimist ja ane?
IZVIRNO SPOROČILO: *bubyka*

*bubyka*- tudi mene že dobrih 14 dni ful bolijo dojke in sicer ob strani (bradavičke ne). Prejšnji mesec je bilo isto, pa se je vseeno user posted image  prikazala. Tako, da se na te znake ne morem zanest. Mam še približno 5 dni do M (ker nimam rednih ciklov pa nevem točno). Mam pa že 3 dni občasno krče v spodnjem delu trebuha in mislim, da se ta obisk res najavljauser posted image .

Eh, pustimo se presenetit! user posted image

little angel in Athina, *bubyka*- user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za srečo!!!!

(odgovor članu *bubyka*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: nestandardni znaki nosečnosti
18.3.2008 18:16:43   
Oaza
IZVIRNO SPOROČILO: Oaza

Mene pa zanima, ko pravite da s vas dojke bolele....a to samo bradavičke? Ker mene ponavadi samo bradavičke bolijo pred , ta mesec me pa ne, ampak samo ob strani, pa baje da so večje Bi to lah bil znak? optimist ja ane?
IZVIRNO SPOROČILO: *bubyka*

*bubyka*- tudi mene že dobrih 14 dni ful bolijo dojke in sicer ob strani (bradavičke ne). Prejšnji mesec je bilo isto, pa se je vseeno user posted image  prikazala. Tako, da se na te znake ne morem zanest. Mam še približno 5 dni do M (ker nimam rednih ciklov pa nevem točno). Mam pa že 3 dni občasno krče v spodnjem delu trebuha in mislim, da se ta obisk res najavljauser posted image .

Eh, pustimo se presenetit! user posted image

little angel in Athina, *bubyka*- user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za srečo!!!!



Uf, joj- kaj sem zdaj to naredila? user posted image  
Tak je to, če nisi preveč vešč tega tipkanja na RR, a ne? user posted image

(odgovor članu Oaza)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: nestandardni znaki nosečnosti
18.3.2008 18:17:02   
*bubyka*
aha...tako torej...bemtiš....hvala Oazauser posted image
Potem je midve nekako enako ne pričakujeva! Tudi jaz imam zmešane cikleuser posted image
Ja veš krčki so lah tud znakec ane....baje da je nekatere nako zvijalo kot pred user posted image , pa so bile nosečke. Tako da naj ti ne vzamejo optimizmauser posted image



(odgovor članu Oaza)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?