|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sama sebi smotana.
16.1.2008 11:58:11   
Anonimen
Da zame je to prvič. In res si fulll želim v tretje ni šlo,upam da bo šlo zdaj v četrto. Ti si rabila dosti časa, da si zanosila ?

(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Sama sebi smotana.
16.1.2008 12:27:12   
spps
prvič sem zanosila v drugo,me pa zato zdaj nekaj matra.delamo na user posted image  od oktobra.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Sama sebi smotana.
16.1.2008 12:54:25   
Kepica83
Midva pa veselo user posted image brez zaščite že od avgusta ampak sma do zdaj imela veliko stresa in mislim da je to krivo. Kaj se bomo zdaj zmenile kateri dan in ob kateri uri bomo test delale? Pa da vidimo koliko  bo srečk nosečkuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Sama sebi smotana.
16.1.2008 13:26:07   
Nasy
Punce, bodte bolj sproščene, tko boste največ nardile zase! Baje ima psiha ful močan vpliv na vse skupaj!
Drugače pa vam vsem želim, da bi zagledale magični plusek!!!


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Sama sebi smotana.
16.1.2008 13:41:51   
Colicka
Kaj potem od skupnega testa?
čeprav pri meni dvomiim, da bo sploh treba kaj delat, ker sem danes že enkaj opazila na papirju ...videt tečka že prihaja ...če en drugega, bom vsaj vesela, da pride točno, ker ne maram zamujajnja - al naj bo točno al pa je najj sploh ne bo! :) in potem pride user posted image

_____________________________

Novorojena deček in deklica sta s štorkljo letela nad deželo k svoji družini. Pa se oglasi deček: "Si tudi ti zdaj prišla na svet?" "Kaj si mislil, da sem tvoja stevardesa?" se je oglasila deklica.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Sama sebi smotana.
16.1.2008 16:23:32   
Anonimen
še ena!!!! tudi jst je ne pričakujem 21.1.
no bomo use skupej delale test user posted image kolk fajn user posted image
jst ga morm še kupit..ga še nimam doma..
glede znakov je tko...prsa me bolijo, ampak ne kej konkretno preveč-tko..ob straneh..
mam pa malo napet rebuh..
pa neki podobnega ugnezditveni sm mela (blo je ob pravem času in zgledalo je tud podobno)-ampak ne vem če je bla res.

bomo vidli kaj se bo pokazalo 21. user posted image

(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Sama sebi smotana.
16.1.2008 16:41:04   
Kepica83
tudi jaz imam napet trebuhuser posted image . Pa test še tudi morem kupit. In kdaj bomo delale teste?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Sama sebi smotana.
16.1.2008 18:22:17   
Anonimen
če jo ne pričakujemo 21., potem bi jih lahko delale 22. al pa 23. ... da bo za sigurno pokazalo user posted image   user posted image

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Sama sebi smotana.
16.1.2008 18:23:11   
Anonimen
kateri test pa čmo kupit?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Sama sebi smotana.
16.1.2008 18:26:05   
Kepica83
Baby chek ali pa clear blue.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Sama sebi smotana.
16.1.2008 19:17:42   
freha
Kako ste ene zelo disciplinirane!
Ojoj jaz sem pa dans že delala en test,
pa ka me briga tistih par evrovuser posted image
jaz bi jo mogla dobit 23. pa je NOČEM!

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Sama sebi smotana.
16.1.2008 19:29:51   
Anonimen
če se tkole skupej zmenmo da ga bomo delale, se mi zdi da je kr lažje počakat.
al uvedemo še kazen az tiste ki kršijo pravilo? user posted image

(odgovor članu freha)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Sama sebi smotana.
16.1.2008 19:37:21   
pike
Pozdravljene,
Mene pa zanima če imam cikle različno dolge od 30 -50 dni, kateri dan je pol že smiselno delat test nosečnosti. Začetek zadnje M je bil 2.1.2008 in od zdaj se že 1 teden zelo trudiva. Upam pa, da user posted image na 2-3 dni tudi daje rezultate, saj so moji cikli kar dolgi. In niti približno ne vem kdaj bi naj imela O. ene pravijo, da jo imajo takoj za M ene na sredini, ene pa malo pred Muser posted image Eh tečna sem že sama sebi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Sama sebi smotana.
16.1.2008 22:56:45   
Colicka
moj datum je pa jutri, ampka sem (če je ne bouser posted image ) pripravljena počakat do ponedljeka, 21.11, sej takrat bi tud že vam, ki jo čakate že znalo pokazat ...
Bomo vidli, popoldne sem piisala, da prihaja, ker sem dopoldne nekaj roza videla na papirju, no pa je še eni, mogoče šepride, upam, da ne, je pa ta roza zadevica 12 dni po O - prepozno za O? Sicer bo pa kmalu jasno ...

_____________________________

Novorojena deček in deklica sta s štorkljo letela nad deželo k svoji družini. Pa se oglasi deček: "Si tudi ti zdaj prišla na svet?" "Kaj si mislil, da sem tvoja stevardesa?" se je oglasila deklica.

(odgovor članu pike)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Sama sebi smotana.
17.1.2008 9:40:56   
Anonimen
dobro jutro!

Mene tudi nekam čudno prsa bolijo. Ne na dotik, ampak se kar same spomnijo in začnejo boleti. Bolijo me ob straneh,od pazduhe dol. Neka čudna  trgajočase bolečina. Zjutraj ob 4h me je zbudila neka čudna slabost. slabo mi je bilo ko sam vrag. Potem sem pa zaspala. Pa še to včeraj sem se šla tuširat,in ko sem obleke pobrala jih stisnila k prsim so me tako strašansko zabolele. Upam da zagledam magični user posted image .Al pa spet ne bo nič.

(odgovor članu Colicka)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Sama sebi smotana.
17.1.2008 9:49:28   
Kepica83
dobro jutro!

Mene tudi nekam čudno prsa bolijo. Ne na dotik, ampak se kar same spomnijo in začnejo boleti. Bolijo me ob straneh,od pazduhe dol. Neka čudna trgajočase bolečina. Zjutraj ob 4h me je zbudila neka čudna slabost. slabo mi je bilo ko sam vrag. Potem sem pa zaspala. Pa še to včeraj sem se šla tuširat,in ko sem obleke pobrala jih stisnila k prsim so me tako strašansko zabolele. Upam da zagledam magični .Al pa spet ne bo nič.


Jaz sem 100% da si nosečka, ker sem jaz prvi prvi nosečnosti imela popolnoma iste znake. Nekje ob isti uri sem se zbudila zaradi neverjetne slabosti. Kriza. Pa tudi prsi so me full bolele. Tak da mislim da je pri tebi uspelo. Pri meni se je žal prva nosečnost slabo končala tak da.. Kdaj boš delala test?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Sama sebi smotana.
17.1.2008 9:54:55   
Anonimen
oj. Bog te usliši, da bi bila nosečka. Ampak mene ne bolijo stalno prsa. Se kar spomnijo in začnejo pa potem nehajo. Veš jaz sem že čist obupana. Saj veš mi je tudi včasih čez dan slabo. Ampak to pripisujem psihi. Test bom delala 23.1. Če seveda ne bo tečke.

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Sama sebi smotana.
17.1.2008 11:05:44   
Anonimen
Pa pozabila sem vam povedati, da me full zebe. V stanovanju toplo 19 C. Jaz oblečene kod polh + odeja. Zebe pa ko sam vrag. Temperature pa nič.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Sama sebi smotana.
17.1.2008 11:35:53   
Anonimen
mene tud kr naprej zebe..a je to mogoče res kej z user posted image  povezano?
drgač me pa še vedno prsa ob straneh bolijo, pa bradavičke mislim da so ratale malo bolj občutljive...
pa trebuh me boli kot da bom user posted image  dobila-ampak za enkrt je ni še od nikodeer...samo povečan bel izcedek.
upam da je tudi 21. ne bo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Sama sebi smotana.
17.1.2008 11:45:28   
Anonimen
Če imaš povečan izcedek, a je to priprava za user posted image  ali je lahko tudi kaj drugega, a katera ve kaj o tem, ali si lahko user posted image , pa vseno imaš ta izcede, jaz upam na user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Sama sebi smotana.
17.1.2008 11:50:06   
Anonimen
a ni user posted image  povezana tudi z bolj močnim belim izcedkom?
se mi zdi da so punce govorile tko...
upam da je no user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Sama sebi smotana.
17.1.2008 11:55:57   
Anonimen
jaz nimam nič izcedka. Da res je povezano z nosečnostjo, beli tok. Ene ga imajo fulll. Ene pa nič. Upajmo na najbolje, da zagledamo magični user posted image . Mene malce boli v spodnjem delu trebuha ampak ni hudega. Anonimen kdaj pa moreš dobiti tečko ? Jaz jutri 18.1-23.1.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Sama sebi smotana.
17.1.2008 12:13:52   
Anonimen
jst je ne pričakujem v pon. 21.1.
bom šla danes test kupit...upam da bom kupla ta pravega-takšnega ki 2 črtice pokaže in ne samo eno user posted image

tud mene boli v spodnjem delu trebuha...  ponavadi me to začne tisti dan ko pride user posted image . sedaj se je to začelo pa že kr prej...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Sama sebi smotana.
17.1.2008 12:31:29   
Anonimen
oj! Mene je pa že tolkokrat presenetilo, da sem bila na koncu vedno user posted image user posted image user posted image . Ne razumem ene takoj zanosijo,me reve pa tako...user posted image user posted image .Ja ponavadi imam tudi jaz kar dosti izcedka pred tečko,belega toka. Zdaj pa ni nič.(do zdaj) suhe spodnjce.Kar bo pa bo, proti temu ne moremo nič. Kakor nam je usojeno.Vse sorte je že bilo,zadnje mi je zamujala 5 dni. Imela sem ful belega izcedka,in sem rekla aha zdaj pa nekaj bo. Klinac!user posted image user posted image Pokazala se je v vsej svoji visokosti,pa še kako huda.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Sama sebi smotana.
17.1.2008 14:33:13   
Kepica83
jst je ne pričakujem v pon. 21.1.
bom šla danes test kupit...upam da bom kupla ta pravega-takšnega ki 2 črtice pokaže in ne samo eno

tud mene boli v spodnjem delu trebuha... ponavadi me to začne tisti dan ko pride . sedaj se je to začelo pa že kr prej...


Če najdeš v trgovini takega ki pokaže dve črtici pa ne ene pol še nam javi, kje se dobijouser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?