|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: prvič na pregledu
17.1.2008 21:01:32   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

joj...verjetno me imate vrh glave, ne odneham pa ne odneham z vprašanji...
še to me zanima...saj to, da zdravnik vidi ali sem še nedolžna ali ne, ne zahteva nekega hudega pregledauser posted image



tole kaže na to, da je punca čisto nepodučena o osnovi svojega telesa.... pa to, da poznaš svojo vagino verjetno ne terja ne vem kake seksualne kilometrine.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: prvič na pregledu
17.1.2008 21:50:28   
Kepica83
Anonimna me veseli da se je vse vredu izteklo. Malo premalo si poučena o teh zadevah to moraš priznati. Kaj se pa nedolžnosti tiče pa kapa dol lahko samo rečem. Zdaj za v prihodnost pa ti polagam na srce izogibaj se prekomernega pitja alkohola in to svojo nedolžnost ohranjaj do pravega trenutka. In zaradi tega te niti malo ni treba biti nič sram ampak si kvečjemu lahko ponosna na to. Zdaj pa le uživaj življenje ampak po pameti. Zmenjeno?user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: prvič na pregledu
17.1.2008 22:44:00   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

20??? Pa že imaš spolne odnose? Ker pol je že skrajni čas da obiščeš ginekologa.


ja...a se ti zdi 20 premlada za spolne odnose...ali zakaj to sprašuješ?

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: prvič na pregledu
17.1.2008 22:47:12   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

20??? Pa že imaš spolne odnose? Ker pol je že skrajni čas da obiščeš ginekologa.


ja...a se ti zdi 20 premlada za spolne odnose...ali zakaj to sprašuješ?


Ne ne. Ne premlada ampak če jih  ima me je zanimalo,ker pol je vseeno prav da obišče ginekologa.

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: prvič na pregledu
17.1.2008 22:48:09   
Kepica83
mogoče nebi smela že napisat. Tiskarski škratuser posted image  sorry

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: prvič na pregledu
20.1.2008 21:44:43   
študentka Mici
Vsa čuda se dogaja. mene pa zanima za tiste, ki ne jemljete KT, in imate redne spolne odnose s kondomom, kolikokrat letno greste na pregled? In ko se naročujete pri sestri, kaj rečete, kakšen je razlog pregleda? Preventiva? Hvala.

_____________________________

Vse tiste, s katerimi smo v vezi preko zbirateljstva naprošam, da se v/na kuverto podpišete z vzdevkom iz RR, da se vam lahko za pošto tudi zahvalim. Hvala.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: prvič na pregledu
20.1.2008 22:02:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

oprosti,ampak pri 20 letih da si tako nerazgledana,bi se pa res lahko malce zamislila.


Priznam, da v tem primeru nisem bila odgovorna.......to že.

kje pa naj bi se kazala ta moja nerazgledanost? kaj ti je tok padlo v oči, da imaš takšno mnenje o meni?


Mogoče misli zato, ker si pri 20ih nedolžna in ne znaš ločiti ali si bila poseksana ali ne. Ker zdaj je pa res tako, da če si pri 15ih letih še nedolžen, je zagotovo nekaj narobe s tabo. In nisi razgledan ja...user posted image



Da ni s tabo kaj narobe in da nisi ti slucajno kaj nerazgledana. Me zanima, ce bos pri svojem otroku tudi na tak nacin odreagirala, halo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: prvič na pregledu
20.1.2008 22:23:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Mogoče misli zato, ker si pri 20ih nedolžna in ne znaš ločiti ali si bila poseksana ali ne. Ker zdaj je pa res tako, da če si pri 15ih letih še nedolžen, je zagotovo nekaj narobe s tabo. In nisi razgledan ja...user posted image



Da ni s tabo kaj narobe in da nisi ti slucajno kaj nerazgledana. Me zanima, ce bos pri svojem otroku tudi na tak nacin odreagirala, halo. user posted image



Zakaj halouser posted image  Meni se pač zdi, da če je ženska pri 20-ih nedolžna ni nič narobe. In ne vem kaj je narobe, če sprašuje, kako pa naj ve kako je pri ginekologu, če še ni bila.
Kako bom reagirala pri svojem otroku, če bo pri 20-ih nedolžen? A bi mogla kaj reagirat sploh?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: prvič na pregledu
21.1.2008 14:11:09   
Anonimen
Nisi razumela. Poudarila sem tam, kjer piše, da če se pri 15-ih še nisi dal dol, pa nisi normalen. V to sem se spotaknila in to se meni ne zdi normalno razmišljanje. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: prvič na pregledu
21.1.2008 23:09:44   
Anonimen
Zdi se mi, da prihaja do napake v razumevanju besedila.

Anonimen je napisal, da je punca nerazgledana; drugi anonimen pa je hotel to tezo ovreči in napisal, da je anonimen 1 to napisal zgolj zaradi tega, ker se dan danes že zelo mladi podajajo v svet spolnosti. S tem drugi anonimen ni napisal, da je s punco kaj "narobe" ampak jo je le hotel zaščiti. Ribica RR pa si to razlaga v smislu, da je anonimni 2 zgrožen.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: prvič na pregledu
22.1.2008 10:34:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Nisi razumela. Poudarila sem tam, kjer piše, da če se pri 15-ih še nisi dal dol, pa nisi normalen. V to sem se spotaknila in to se meni ne zdi normalno razmišljanje. 

Aha, zdaj vidim, ti nisi razumela. Preberi cel odstavek in ne jemlji besed iz konteksta...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: prvič na pregledu
22.1.2008 12:37:51   
piščanc
ja valda, ob 9h še ni vedla kam naj gre, ob 13h je bila pa že od ginekologa user posted image .

za vse mlade nedolžnice je pa **** napisala kako in kaj

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: prvič na pregledu
22.1.2008 19:46:56   
Anonimen
piščanc....sam ne bit preveč pameten prosim. 1. jaz nisem ob 9ih pisala na RR, ob 13ih pa sem odgovorila, ko sem prišla od ginekologa. 

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?