|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Se katera spomni vozička...
8.2.2008 20:00:21   
pavesna
Ups, šele zdejle sem prebrala, da ga v resnici že imaš. user posted image

(odgovor članu pavesna)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Se katera spomni vozička...
8.2.2008 22:34:49   
Aja32
Bravo Africa in ostale!!!user posted image user posted image user posted image Če bi imela jaz dvojčke, bi ga sigurno kupila... Legendarni so - sploh so mi pa napisi na zimskih vrečah všeč... 

(odgovor članu pavesna)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Se katera spomni vozička...
12.2.2008 11:16:09   
tatam
Afnica in Mpotocn KRASNI STE!!!
Otroci seveda še bolj,ampak tudi vozički so lepiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pavesna)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Se katera spomni vozička...
21.2.2008 12:28:46   
GoYa
Ups, šele sedaj sem opazila tole temo user posted image .

Jaz sem tudi navdušena nad tem vozičkom, sam si ga ne upam vnaprej kupiti (zaradi spola, da ne bi bilo kakih presenečenj). Kolikor vidim, sta ga relativno hitro dobile. Torej, če ga naročim, ko rodim, bo tudi ok? Itak ne greš takoj prvi dan ven, a ne.

Me pa zanima, ali ga res ne priporočate od rojstva daljeuser posted image . Jaz sem dve pediatrinji vprašala, ali je lahko 10-stopinjski naklon škodljiv, pa sta odkimali, da to ni taka reč. Namreč tudi MacLaren ne gre popolnoma v raven položaj, čeprav reklamirajo da je primeren od rojstva.

Koliko naklonov ima Cosatto - Samo 3? Je to premalo? MacLaren mislim, da ima 4.

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Se katera spomni vozička...
21.2.2008 16:32:27   
Bibči
Joj ravno ta voziček išče moja sestrična in ga nujno hoče user posted image . Afnica, poslala sem ti zs, da ne gnjavim vseh tukaj user posted image .
LP

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Se katera spomni vozička...
21.2.2008 18:15:02   
mpotocn
Voziček ima 4 pozicije naklona.
Prodajalec pravi, da je od rojstva naprej.

Je pa res zelo lahek, vodljiv, luštkan, malo prostora rabi v avtu.
Jaz imam že mal starejši pupi, a ne vem, če bi ga ravno od rojstva uporabljala. Stvar presoje. Mene tud mal moti to, ker otročkov ne vidiš.

Glede dostave zna biti ekspresno, če imaš kreditno kartico. Preko banke smo se mi (in Afnica isto) kr zelo zapletali s prodajalcem, končno je le prista na plačilo preko banke, ki je hodilo do njega 1 teden.

LP

_____________________________

NAJINE PUNČKE
Manca
Vita in Vesna

(odgovor članu Bibči)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Se katera spomni vozička...
22.2.2008 11:25:05   
GoYa
Mpotocn, ali pa Afnica, ali se vama zdi, da je najnižji naklon enak kot pri MacLarnu? Če sta mogoče videli MacLaren v živo in lahko primerjata.
Meni se zdita zelo podobna vozička kar se karakteristik tiče.

Kaj pa sedaj pozimi, ko sta otročka v bundicah, ali sta kaj utesnjena v vozičku, ker je voziček relativno ozek?

(odgovor članu mpotocn)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Se katera spomni vozička...
22.2.2008 20:48:09   
mpotocn
Jaz mclarna nisem videla v zivo, torej ne morem primerjat.
Vreči sta podloženi s flisom. Naši imata oblečene kombinezone, stari sta skoraj 7 mesecev, imata dobrih 7 kil, prostora pa je dovolj. Saj ga mora bit, jaz mislim voziček še kar nekaj časa uporabljat in upam, da se tamali strinjata. Ta velika je stara skoraj 3 leta, pa voziček še vedno imamo(mogoče ga rabita z babico dvakrat mesecno).
Po opisu sodeč sta vozička podobna, jaz sem imela drugače namen kupit mclarna, ker rada prej vidim kar kupim. Pač, cosato je bolj fensiuser posted image user posted image user posted image . Ampak po moje me bodo še zmeraj sprašvali, a sta punčki???

Goya, če si kje blizu Gorenjske, lahko ga prideš pogledat, ni problema.

_____________________________

NAJINE PUNČKE
Manca
Vita in Vesna

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Se katera spomni vozička...
22.2.2008 21:32:36   
GoYa
mpotocn, sem iz PO in že tako okorna, da se komaj v avto usedem, tako da žal ne morem priti na ogled. Hvala za ponudbo.
Ima pa MacLaren 10 - stopinjski naklon, torej se spusti za 170 stopinj. Mogoče, če se ti ljubi, daš vašega v vodoraven položaj in oceniš naklon. Bi ti bila zelo hvaležnauser posted image . Res bi ga rada imela, razen če je naklon res prevelik.
Sam matr, če oglašujejo, da je od 0+, pol bi že moralo biti user posted image .

(odgovor članu mpotocn)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Se katera spomni vozička...
22.2.2008 21:47:25   
frutka_
Moja prijateljica ima M (ne vem ali Quest ali Mod) ampak naklon vozička je po mojem mnenju neprimeren za novorojenčka. Ležišče je še vseeno toliko dvignjeno, da novorojenček, ki je celi mehki leze na stran. Prav grozno zgleda.
Kaj pa če kupiš kakšno rabljeno varianto za štart pa potem tole marelo kupiš. Meni se zdijo sicer M fajn marele.

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Se katera spomni vozička...
23.2.2008 21:14:50   
mpotocn
Jah, kaj pa vem, mal je dvignjen, sicer pa tudi nekateri drugi vozički ne gredo čisto v vodoravno pozicijo. Nekateri mal podlagajo in rešujejo zadevo, da je bolj vodoravno. Bom jutri probala bolj natančno pogledat, sam v stopinjah pa ne vem, če bom lahko tko natančnauser posted image  Po moje je res en isti šmorn kot Mclaren, saj sta oba algleška(če se ne motim), v igri je podoben denar, opis lastnosti...
Saj recimo tud Aria twin nekateri predlagajo za od rojstva, drugi spet ne...Tudi prodajalke dajejo različne informacije. Mogoče bi se kje na kkakšnem forumu našlo kakšnega razvojnega pediatra oz. fizioterapevta, ker tem jaz najbolj zaupam glede tah zadev za mnenje. Mislim, vsaj jaz sem v teh zadevah bolj previdna kot ne, dejstvo pa je, da so vsi dvojčki razvojno rizični zaradi položaja v trebuhu in potem ponavadi še zaradi prezgodnjega rojstva. In v vozičku se posebej poleti prebije dosti časa, zato je fajn, da je položaj vsaj koliortoliko pravilen. Moje mnenje pač.

_____________________________

NAJINE PUNČKE
Manca
Vita in Vesna

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Se katera spomni vozička...
23.2.2008 23:19:06   
NAVT
Že ves čas spremljam vašo debato in je voziček tudi meni všeč. Mi imamo sicer Hartana (od rojstva) in ima vodoraven položaj, ampak punce !!!!! v materinski so mi dvakrat (pri prvem in zdaj v drugo) rekli, naj se otrokovo posteljico privzdigne za cca 5 cm. Torej naj otrok ne leži v vodoravnem položaju, ampak naj podstavimo noge od postelje s kakšno deščico. Novorojenček preživi v posteljici precej časa, zagotovo dlje kot na sprehodu. Jaz res ne vidim težav z 10% naklonom. Mislim, da je veliko pomembnejše, da otrok leži na ravni podlagi, torej brez "preklopa" (upam, da me razumete). 

(odgovor članu mpotocn)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Se katera spomni vozička...
24.2.2008 5:53:33   
nektarina
IZVIRNO SPOROČILO: mpotocn


Saj recimo tud Aria twin nekateri predlagajo za od rojstva, drugi spet ne...Tudi prodajalke dajejo različne informacije.


Jaz pa ta voziček odsvetujem pred 6 mesecem oziroma preden otroka lepo sedita.  Mi smo ga nabavili  pri 6 mesecih, ko sta moja dva  začela sedet. Ko zaspita v vozičku pa se mi zdita mal pregognjena in jih non stop popravljam.
Če imam možnost,da imam družbo  imam raje    vozička. Notri  sta bolj komot, gremo vsepovsod in se ne motita. Zadnjič sem jih celo pot  mirila, ker eden je vzemal drugemu  flašo, dudo, ga je vlekel za kapo  in podobno. v glavnem imela sem  veliko dela z njima.

< Sporočilo je popravil nektarina -- 24.2.2008 5:54:44 >

(odgovor članu mpotocn)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Se katera spomni vozička...
24.2.2008 8:55:56   
Afnica
Naša 2 sta bila 40 dni na intenzivni in tam sta imela ležišče skoz pod naklonom. Pa veste, da se tam leži 24ur/dan. Zato tudi jaz mislim, da ta naklon ni sporen.

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu nektarina)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Se katera spomni vozička...
24.2.2008 9:08:38   
frutka_
Naklona v postelji in v vozičku ni za primerjat. Predvsem iz enega razloga. Ko voziček voziš, drdra. Dojenček v bistvu ni na miru ampak ga voziček ziblje in zaradi tega, pa seveda zaradi mehkih mišic, dojenček leze. Če ima naklon bo lezel na stran. Tako kot ti je ena napisala, nagne se na stran in "visi". Ne leži. Poleg tega ga nimaš k sebi obrnjenega in ga ne vidiš. To se mi zdi velik minus.
Seveda pa majhen naklon mora biti, ker če je široko previt ima glavico nižje od trupa. Ampak 10stopinjski nakon ni majhen.

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Se katera spomni vozička...
25.2.2008 8:44:13   
GoYa
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Moja prijateljica ima M (ne vem ali Quest ali Mod) ampak naklon vozička je po mojem mnenju neprimeren za novorojenčka.


Jaz sem gledala model Techno Twin.

IZVIRNO SPOROČILO: mpotocn

Mogoče bi se kje na kkakšnem forumu našlo kakšnega razvojnega pediatra oz. fizioterapevta, ker tem jaz najbolj zaupam glede tah zadev za mnenje.


Sem vprašala pediatrinjo na MON-u in pediatrinjo od hčerke. Obe sta mnenja, da 10 stopinj ni narobe.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Se katera spomni vozička...
25.2.2008 10:34:39   
tropical
150 funtov je koliko Euruser posted image

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Se katera spomni vozička...
25.2.2008 10:41:21   
sayuri
Punce, v Rutarju se kupijo posebne blazine za v voziček - ravno zaradi teh naklonov, pa nekateri vozički imajo mehkejše dno, kot drug. Verjetno imajo takšne blazine še kje drugje.

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Se katera spomni vozička...
26.2.2008 8:16:07   
GoYa
IZVIRNO SPOROČILO: tropical

150 funtov je koliko Euruser posted image


cca 200

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Se katera spomni vozička...
26.2.2008 9:52:41   
mpotocn
Za vse, ki vas zanima naklon:
http://www.moj-album.com/uredi/vivema3/11179276/
http://www.moj-album.com/uredi/vivema3/11179276/

_____________________________

NAJINE PUNČKE
Manca
Vita in Vesna

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Se katera spomni vozička...
26.2.2008 9:56:21   
mpotocn
S poštnino pride voziček okol 250 EUR.

_____________________________

NAJINE PUNČKE
Manca
Vita in Vesna

(odgovor članu mpotocn)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Se katera spomni vozička...
26.2.2008 10:21:06   
pavesna
Tudi mi ga nismo imeli od rojstva (kupili smo ga ko sta imela ene 3 mesece), uporabljati pa smo ga začeli, ko sta že dobro sedela. Kajti voziček nima trde podlage.

(odgovor članu mpotocn)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Se katera spomni vozička...
8.2.2009 13:41:55   
KATKA 3
Ojla!

Mene pa zanima, tiste ki imate ta voziček a ste zadovoljne z njim? Razmišljam o nakupu, mamo hartana pa sem ful zadovoljna z njim sam k mi gre komaj v avto, pa tolk enga časa porabim da se odpravim kam sama. Pa do kdaj mislite da je uporaben, da nista tko utesnjena notri? Če pa katera prodaja rabljenega sem pa tut interesentka!
lp,Katja

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Se katera spomni vozička...
8.2.2009 21:19:27   
soni
Katka 3 lep pozdrav, midve se malce poznava že od "novemberk 2007", kako sta tvoja malčka? Kar prehitro gre vse skupaj.

Jaz imam ta voziček in sem z njim zeloooo zadovoljna. Vzela sem ga pa ravno zato, ker je lahek, okreten, barvno zanimiv, predvsem za parček, ima zraven zimske vreče, ki jih kombiniram še kar k TFK-ju in  dežno prevleko. Ima sicer manjša kolesa, vendar v tem ni kakšen bistven problem, saj je kar vodljiv.
Voziček imam vseskozi v avtomobilu, tako, da je ta voziček uporaben za razna potepanja, trgovine, obiskovanja,......
Še vedno pa uporabljam TFK za domače sprehode, daljše izlete,...
user posted image


user posted image

lp

(odgovor članu KATKA 3)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Se katera spomni vozička...
8.2.2009 21:36:50   
KATKA 3
Ej mi smo v bistvu zdej kar super glede na vse.  Verjetn še kar fajn zaostajamo po teži za vami, drugače pa gre. Sej to me pa tudi zanima k sta že kar dost stara a bo še prišla marela kej dost v poštev, se mi po slikah zdi kar mal ozka. Men je drugače hartan prov super in udoben in tudi bi ga tuki pri nas doma še vedno uporabljala, mi gre pa včasih prov na živce k je tok enga dela da se kam spravimo,k sem tut večinoma sama, pa za na morje...Sej si dobila takrat odgovor na mail k se potem nisi nič več javila?(poleti)

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?