|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 21:10:34   
julci
Dodi si sploh ne znam predstavljat kolko cunj je vsak dan za oprat,pa zložit,jaz pa še kera druga pa vzdihuje,ko ma  pranje za4 člane.Ta za 9 kg bi ti vsaj kakšno pranje prešparalo.

Nataša pa veš da te bomo pogrešale.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 21:11:24   
stephany
user posted image user posted image  Dobrodošle vse nove čvekice! user posted image user posted image

Danes sva kljub dežju malo vozičkala. Sem čez voziček potegnila dežno prevleko, sebi pa kapuco na glavo, pa sva šla malo v park, potem pa še v mojo firmo. Mi je gospa na OD-jih obljubila, da mi bo potegnila ven cifre - odločam se namreč, da bi šla delat skrajšan delavnik- po šest ur.
Najraje pa sploh ne bi šla nazaj user posted image user posted image user posted image . Me je že zdaj groza, če samo pomislim na konec porodniške.
Pa tako hitro se bliža... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu stephany)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 21:15:08   
trixi
dober večer

družina povečerjala, kuhinja pospravljena, naša frajla je šla pohajat- baje da je cel dan študiralauser posted image  in si zaslužiuser posted image -, fanta sestavljata puzle, jaz pa moram dat mal možgane na off, pa da prebolimuser posted image , k sem danes plačala zavarovanje za avto, hišo, otroke.

Vidim, da debatirate o pranju. Ma, mi tud mamo stroj od Gorenja 6 kilski, ma čisto brez veze, jaz rada perem večkrat pa po malo, tako, bolj za sproti. Sušilc pa čist en levi, samo da je. No, meni je dovolj, da posuši brisače in kakšno malenkost, drugače, pa če se le da sušim zunaj. Smo itak na vasi in če imam srečo se žehta tako lepo posuši na vetru. Itak pa je meni najljubše gospodinjsko opravilo cunje vesit, sem čudna neuser posted image . Tako lepo sortiram po vrsti, spodnje, majčke, hlačke, pa po barvi, pa kljukice morajo bit vse enake in iste barve- boh ne daj, da je en kos perila z dvemi različnimi kljukicami pripet user posted image user posted image

Ajej, fanta sta se skregala, grem tamalega spravit v posteljo, ta velikega pa naterat, da mi zamenja žarnico, je luč crknila pr avtu. Pridem še kaj pokukat, čau 

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 21:16:56   
natasaom
ampak mi bo pa pasalo mal okolje zamenjat......pa mogoče se bo kakšen z idealnimi merami vame zaljubu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu stephany)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 21:19:31   
julci
IZVIRNO SPOROČILO: stephany

user posted image user posted image  Dobrodošle vse nove čvekice! user posted image user posted image

Danes sva kljub dežju malo vozičkala. Sem čez voziček potegnila dežno prevleko, sebi pa kapuco na glavo, pa sva šla malo v park, potem pa še v mojo firmo. Mi je gospa na OD-jih obljubila, da mi bo potegnila ven cifre - odločam se namreč, da bi šla delat skrajšan delavnik- po šest ur. Ne vem če ne bom to jaz jutr naredila,če boslučajno dež,če ne pa v kengorujčka pa peške.
Najraje pa sploh ne bi šla nazaj user posted image user posted image user posted image . Me je že zdaj groza, če samo pomislim na konec porodniške.
Pa tako hitro se bliža... user posted image user posted image user posted image nisem daleč za tabo,pa me je že zdaj groza.Pri Mihanu sem šla delat 2 mesca pred iztekom porodniške,ker sem dobla takrat službo,drugače bi bila brezposelna.Pa sem prekinla porodniško in šla delat.Med porodniško pa sem delala vikende,ker sem imela ful nizko porodniško,moj pa je bil takrat zaposlen samo honorarno.Tk da res šele zdaj uživam v porodniški.


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu stephany)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 21:22:47   
julci
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

ampak mi bo pa pasalo mal okolje zamenjat......pa mogoče se bo kakšen z idealnimi merami vame zaljubu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pol pa ni čudno da je tvojgauser posted image strahuser posted image user posted image .Pa saj je prav malo resnega humorja.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 21:25:29   
natasaom
a kera rab kengurujčka? ga pošljem po pošti naj se javi na zs..ker lahko spregledam zarad službe pa to user posted image


ah,nč ga ni strah...bi mu pasalo da b kakšno kmetijo dobla user posted image

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 21:30:21   
natasaom
zdele me je klical,da mi je kulen kupil user posted image  kolk je prijazen

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 21:32:20   
julci
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

zdele me je klical,da mi je kulen kupil user posted image  kolk je prijazen
ne vem a sem prav zastopla.A premog.Ne se smejat če sem mimo vstrelila


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 21:33:13   
dodi
Pri nas so vsi cepljeni.Mož je preko službe,kker je gozdar,otroke sav pa dala lani,vseh 8,vsaka doza25 evrov,dobili dve dozi lani (naš dodatek na veliko družino je šel ravno za cepljenje) za tretjo dozo pa morajo biti cepljeni sedaj pa ni cepiva.Letos je doza spet podražena in je 29 evrov tako da boi dod. na vel. družino spet šel v cepivo......vidiš tudi to jim je lani šlo v nos,ker smo jih cepili in po njihovo vrgli denar stran user posted image   user posted image  to pa so žleht ludje-če bi bilo pa kaj narobe bi blo pa ravno obratnouser posted image user posted image

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 21:34:56   
natasaom
kulen so slavonske klobasice user posted image

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 21:37:53   
hanna1
IZVIRNO SPOROČILO: trixi
Tako lepo sortiram po vrsti, spodnje, majčke, hlačke, pa po barvi, pa kljukice morajo bit vse enake in iste barve- boh ne daj, da je en kos perila z dvemi različnimi kljukicami pripet user posted image user posted image
.
...to pa tud jes rada nardim tako,ker se mi tok fajn zdi,da so cune barvno usklajene,pa hlače posebi,pa...eh....sem kr stran gledla ,ko je moj perilo obešal,takrat takoj po porodu,sem bla raj tih--glavn da je naredu user posted image user posted image


natasaom,veš da bomo vse mislile jutr na tebe,boš vidla,kak fajn občutek bo,ko boš prvi dan zaklučla

IZVIRNO SPOROČILO: natasaom
ampak mi bo pa pasalo mal okolje zamenjat......pa mogoče se bo kakšen z idealnimi merami vame zaljubu
user posted image user posted image user posted image mere česa user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: stephany

- odločam se namreč, da bi šla delat skrajšan delavnik- po šest ur.
Najraje pa sploh ne bi šla nazaj . Me je že zdaj groza, če samo pomislim na konec porodniške.
Pa tako hitro se bliža... ....stephany,če maš možnost,jo izkoristi,ker časa,ki ga preživiš zraven malčka,ti noben ne povrne--še itak prehitro zrastejo



_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 21:38:03   
natasaom
pa čist resna sem...
grem v mižule..
ma dodi jest te občudujem user posted image

hana je moj zobar ...joj me lulat.lahko noč user posted image

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 21:38:20   
julci
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

kulen so slavonske klobasice user posted image
sem tk vedla da sem mimo vžgalauser posted image user posted image user posted image sam pri nas pa pravimo premogu kolenuser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 21:40:20   
natasaom
hanna 92 let
          42 vročine
          pa 6 nul na računu user posted image

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 21:40:43   
dodi
Natašaom-srečno in brez treme jutriuser posted image user posted image bom mislila nate.
Zdaj pa res moram it peglat,vas še pol preberem preden grem spatuser posted image user posted image

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 21:43:02   
hanna1
IZVIRNO SPOROČILO: julci
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom
zdele me je klical,da mi je kulen kupil user posted image  kolk je prijazen
ne vem a sem prav zastopla.A premog.Ne se smejat če sem mimo vstrelila
user posted image user posted image user posted image

julci....si mi....polepšala večer...kolnuser posted image ..ne me kregat,sam...še tipkat ne morm....


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 21:44:09   
stephany
IZVIRNO SPOROČILO: julci

IZVIRNO SPOROČILO: stephany

Najraje pa sploh ne bi šla nazaj user posted image user posted image user posted image . Me je že zdaj groza, če samo pomislim na konec porodniške.
Pa tako hitro se bliža... user posted image user posted image user posted image nisem daleč za tabo,pa me je že zdaj groza.Pri Mihanu sem šla delat 2 mesca pred iztekom porodniške,ker sem dobla takrat službo,drugače bi bila brezposelna.Pa sem prekinla porodniško in šla delat.Med porodniško pa sem delala vikende,ker sem imela ful nizko porodniško,moj pa je bil takrat zaposlen samo honorarno.Tk da res šele zdaj uživam v porodniški.
 Jaz tudi tako uživam v porodniški. Pa še v bolniški sem bila skoraj od začetka. So me že takrat spraševali, če mi je kaj dolgčas in če mi čas počasi teče. Sploh nisem imela teh problemov. Meni se je vleklo samo tisti teden čez rok, ko moj sonček ni hotel prit na plano.
Pa zoprno mi je, ker so v tem času, ko me ni, menjali programe in se bom morala na novo učit user posted image , pa ena je šla v tem času v penzijo, pa dve novi sta tam.

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 21:45:12   
hanna1
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom
hanna 92 let
         42 vročine
         pa 6 nul na računu user posted image

user posted image user posted image user posted image ...dons me boste čist uničle,tolk se že dolgo nisem režala


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 21:47:25   
makala
Čer.
Natasaom, a nisi rekla, da greš delat v dom upokojencev. Pa da bi se kdo od upokojencev zalubu vate? Bo moral bit pa res fit, da ga boš ti pogledla.user posted image user posted image  Nataska mal humorja. Jes ti tul želim, da se boš v novi službi dober počutila in da boš z veseljem hodila delat.
Popoldne sem bla na roditeljskem za tavečga v gimnaziji. Pa sem bla ful vesela, k ga je prof. ful pohvalu. Mi mamo že druge probleme: izbrat dva izbirna maturitetna predmeta. Ma ne bom vas s tem matrala.
Ja DODI res bi blo fino pridet k vam. Ne morem si predstavljat tako velko družino.

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 21:48:36   
julci
Dodi za cepivo naj ti ne bo škoda denarja.Sploh pri otrocih.Hvala bogu da se da prečit,ker so posledice prekrute.
Lonib moj mož je pri dveh letih prebolel sicer virusni meningitis,pa še dans čuti posledice.Ima sicer lažjo obliko epilepsije,malo mu tud spomin nagaja,...........tako da vem da ti s hčerko ni lahko po tej bolezni.Pomagajte ji kolkor se da.
Moja kolegica je pri 30 prebolela klopnega,je bila14 dni v komi.Po tistem se je mogla na novo učit vse,kar se nam zdi samoumnevno.Ima pa posledično hudo obliko epilepsije.Zato pa dnar ni nič v primerjavi s posledicami.


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 21:50:24   
julci
IZVIRNO SPOROČILO: hanna1

IZVIRNO SPOROČILO: julci
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom
zdele me je klical,da mi je kulen kupil user posted image  kolk je prijazen
ne vem a sem prav zastopla.A premog.Ne se smejat če sem mimo vstrelila
user posted image user posted image user posted image

julci....si mi....polepšala večer...kolnuser posted image ..ne me kregat,sam...še tipkat ne morm....

Ja no bolš vprašat,ko pa da mislim da ji je koln kupouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image No sem vas spet malo v smeh spravlauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 21:51:25   
julci
IZVIRNO SPOROČILO: hanna1

IZVIRNO SPOROČILO: natasaom
hanna 92 let
        42 vročine
        pa 6 nul na računu user posted image

user posted image user posted image user posted image ...dons me boste čist uničle,tolk se že dolgo nisem režala

kaj mi je pa tukaj ušlo

_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 21:52:12   
stephany
IZVIRNO SPOROČILO: hanna1

 IZVIRNO SPOROČILO: stephany

- odločam se namreč, da bi šla delat skrajšan delavnik- po šest ur.
Najraje pa sploh ne bi šla nazaj . Me je že zdaj groza, če samo pomislim na konec porodniške.
Pa tako hitro se bliža... ....stephany,če maš možnost,jo izkoristi,ker časa,ki ga preživiš zraven malčka,ti noben ne povrne--še itak prehitro zrastejo

Možnost naj bi imele itak vse, ker po zakonu pripada. Lahko pa imaš probleme v službi. Se spomnim, da je pri nas že pred leti ena hotla delat 4 ure, pa so jo v delovni skupini tako zaj...., da je šla na 8 urni delavnik.
Meni je šefica rekla, da ne pričakuje težav in da bi šlo, le kmalu se moram odločit. Najraje bi sicer 4 ure, a bi dobila okrog 270 Eur user posted image . To si pa skoraj ne morem privoščit. Se mi pa zdi, da če bi bila vsak dan dve uri prej doma, bi se pa tudi poznalo (pa še blizu imam - do varuške 5 minut peš od bloka, potem pa še dobrih 10 minut do službe).

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 21:52:33   
makala
Ja še to.
Moja ločevalna dieta je res v redu. V 10.dneh sem shujšala 3 kg,niti enkrat nisem bla lačna in jem vse, sam da ločujem. Sploh ni težko.
Mi pa tud mojuser posted image  stoji ob strani.

(odgovor članu makala)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?