|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ojoj!
18.1.2008 12:28:40   
amor real
user posted image  MINIKO kje si???

NAVIJAM ZA user posted image

user posted image

(odgovor članu Tiki55)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ojoj!
18.1.2008 12:29:54   
nelky
Miniko, daj oglasi se! Tudi mene zanima. Test si že naredila, a ne, k ga je itak najboljš naredit zjutraj.
Držomo pesti. Sporoči!

(odgovor članu Tiki55)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ojoj!
18.1.2008 12:48:15   
Anonimen
Miniko, mene bolijo pesti, ker jih tako tiščim. Povej, če naj jih še naprej ali lahko začnem ploskat in čestitat?user posted image

(odgovor članu nelky)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ojoj!
19.1.2008 10:59:15   
Kepica83
Hej punce! Test sem delala popoldan in je pokazal - . Samo nevem kaj naj.user posted image  Še vedno ni in danes zjutraj ob 3 mi je bilo tako slabo in se mi je vrtelo da sma z mojim mogla ob treh zjutraj iti na sprehod da mi je bilo malo boljše. Nevem če bi še mogla en test naredit z jutranjim urinom jutri ali kaj?user posted image Kaj mi ve priporočate in svetujete? Hvala vam, ker ste mislile na mene. To mi veliko pomeni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ojoj!
19.1.2008 11:03:47   
spps
dokler ni user posted image ,je vse možno.najbolj se priporoča da se dela test zjutraj s prvim urinom.navijam,da bo plususer posted image user posted image user posted image user posted image .ponovi test zjutraj.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ojoj!
19.1.2008 11:06:13   
Kepica83
Hvala spps! Nevem več kaj si naj mislimuser posted image . Sem brala o eni na prejšnji temi, ki je naredila 2 testa pa sta bila pozitivna kri pa negativna. Zdaj pa res več nevem če se da zaupat tem testom ali pa ne.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ojoj!
19.1.2008 11:15:13   
witto
miniko, ta s testi sem jast. Nikar se ne oziraj, saj je pri vsaki drugače. Ti kar pgumno, boš videla, da bo vse ok. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ojoj!
19.1.2008 11:26:20   
spps
se podpišem
pri vsaki je drugač.men pri prvi nosečnosti dolgo test ni pokazaluser posted image ,sem že mislila da nič ni,sam user posted image  pa ni bilo.tako,da čez čas sem ponovila test pa je bil pozitiven.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ojoj!
19.1.2008 11:51:16   
Kepica83
miniko, ta s testi sem jast. Nikar se ne oziraj, saj je pri vsaki drugače. Ti kar pgumno, boš videla, da bo vse ok.


Jaja ti si to. in kako si rešla kaj?user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ojoj!
19.1.2008 12:00:03   
witto
ma glej, nevem. V torek imam uz, tako, da bom takrat vedela na čem sem.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ojoj!
19.1.2008 12:03:47   
Kepica83
 witto držim pesti da bouser posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ojoj!
19.1.2008 12:05:12   
witto
Jah.......nevem no, sej pravim, nebom si metala pesek v oči. Ampak tudi pri tebi se bo vse uredilouser posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ojoj!
19.1.2008 12:21:19   
Kepica83
Ja upam da se bo res vse uredilo. Ker nevem več kaj si naj mislim. Te vrtoglavice pa slabost user posted image  pa ni in ni. Ti pa poročaj takoj kak boš rešla. Držim pesti!user posted image

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ojoj!
19.1.2008 13:44:34   
hmm...
Držim pesti za obe. Resnično vama privoščim da zagledata user posted image ali user posted image . Kakorkoli že. Pa poročajta čimprej, da se bomo lahko skupaj veselili in vama čestitali.


Vso srečo! user posted image


(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ojoj!
19.1.2008 15:40:59   
Naja30
miniko, tudi jaz držim pesti za + user posted image

Moram pa ti povedat, da sem jaz imela iste znake in zamujala mi je kot tebi, pa sem imela cisto na jajčniku. Tako da če bo še en test negativen, pokliči G, da te pregleda.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ojoj!
22.1.2008 14:44:04   
škorpion
jaz držim pesti za vse ki čakateuser posted image  in upam da je ne boste dobile.Tudi jaz sem bila zelo nestrpna ko sem čakala na dve ćrtici, sem v tistem tednu kupila 10 testov, potem pa mi je pokazalo pri 1. danev zaostanka user posted image , in sem tudi delala test zvečer in kupila sem najcenejšega, pakirana sta dva. Da pa ti pokaže točno nosečnost ti pa mora G. narediti UZ. Takrat se najlepše vid. Če niste sigurn pojdite raje k G.


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ojoj!
22.1.2008 16:07:10   
little angel
miniko witto kaj je novega?sem sicer nova tu ampak me ful zanima kr z mojim tud pridno delama nauser posted image pa sem dans delala test pa ni nic pokazaluser posted image ampak user posted image pa se vedno ni

(odgovor članu škorpion)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ojoj!
22.1.2008 16:13:38   
julija30
Pozdravljena miniko

Tudi jaz sem bolj nova na tem forumu, sicer ga berem že kar dolgo.

miniko, držim pesti da tvoje user posted image  ne bo in da boš kmalu zagledala user posted image user posted image .




(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ojoj!
22.1.2008 16:15:22   
julija30
Sem pozabila, little angel, tudi tebi naj se obisk user posted image  odpove in čimprejšen user posted image user posted image  na testu.

(odgovor članu julija30)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ojoj!
22.1.2008 16:33:39   
little angel
hvala julija 30. kaj tudi vi delate na user posted image ?ali ze mate kaj?

(odgovor članu julija30)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ojoj!
22.1.2008 19:06:41   
julija30
little angel, ja tudi mi ustvarjamouser posted image bebico.
V petek grem po pingvinčka. Sem polna pričakovanj. Upam, da nam vsem uspe in to čimprej.

(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ojoj!
22.1.2008 19:22:07   
Kepica83
Hej! Prvo lep pozdrav novo pečenim RR-jevkam. Little angel in julija30 jaz še vedno čakam na user posted image . Ker sem decembra imela dve krvavitivi sem čakala 8.1. na tečko pa ni prišla pol pa sem zdaj čakala če je mogoče drugi datum od decembra pavi ampak user posted image  spet ni. Počakala bom še do jutri pol bom pa test naredila. Pa ve kako dolgo že delata na user posted image  ?

(odgovor članu julija30)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ojoj!
23.1.2008 9:28:55   
julija30
Ola minika
Kako kaj danes? Poročaj. Upam, da vse v najlepšem redu in da test pokaže user posted image user posted image .

Glede tega kako dolgo se že mi trudimo; v bistvu če vse skupaj seštejem, okrog 4 leta, najprej leto pa pol naravna pot, pol pa ni bilo nič, pa v ambulanto za neplodnost. Sedaj smo pa tukaj. Čakamo in čakamo, se pikamo, jemo tabletke, vendar vse, da čimprej zagledamo pikico.
Okotbra sem imela prvi ISCI vendar se pikica ni prijela, ostal nama je še en pingvinček in upam, da bo tudi ostal pri nama, seveda najprej pri meni in po devetih mesecih tudi v varstvu pri bodočem očku user posted image .


(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ojoj!
23.1.2008 9:51:38   
Kepica83
hej julija30! Ker me nekaj špika v jajčnikih bom še počakala z testom da vidim če se vlije user posted image  danes. Ne upam pa ne upam naredit testa. Prepričana sem da boš tudi ti kmalu zagledala user posted image user posted image . Res srčno upam in ti držim pesti, ker to je res dolga doba 4 leta in si res zaslužita da vama kmalu priveka na svet ena zlata beba.user posted image user posted image

(odgovor članu julija30)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ojoj!
23.1.2008 16:14:51   
julija30
Pozdravček mimika

To špikanje v jajčnikih je lahko tudi znak nosečnosti.
Upam, da je to to!

Hvala za lepe želje.


(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?