|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  363 364 [365] 366 367   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Internacionalne klepetulje
26.1.2009 14:47:23   
mižek
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: mižek

ojla,

en lep snčen pozdrav iz našega konca slovenije, očitno res naša tema tone. Sem simalce vzela vseeno časa in se vam javljamuser posted image .

Sončnica, lepo da je pri vas vse ok, in da se imaš fajn, spps, ja boš morala skozi to, sicer pa si že enkrat šla, tako da si že profiuser posted image user posted image , in ti nebo povzročalo težav, naj ti razveselim, mi smo stari 13 mesecev pa še vedno ne spimo ponočiuser posted image , ampak bo že,..

No mi2 sva hvslabogu zdrava, se pa sliniva 100/uro, nama gresta dva zobka naenkrat ven tako da jih imava sedaj že 10user posted image user posted image ,

tako sedaj pa user posted image , ker kuham kosilo
user posted image user posted image v prvi nosečnosti nisem imela težav z nespečnostjo-kar se pa nespanja po porodu tiče,ker naša ni ponoč spala skor dve letiuser posted image user posted image


Pa si jo do takrat imela na prsih? Ker jaz sem mnenja da če bi bila že od vsega začetka na flaši teh težav nabi imela, sedaj pa bi se samo žuliluser posted image . Me pa zanima kako se je potem spanje pošlihtalo?user posted image

Ja sončnica, dnevi kar bežijo, odkar sem v službi mi vse tako hitro minevauser posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9101
   RE: Internacionalne klepetulje
27.1.2009 6:57:49   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: mižek

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: mižek

ojla,

en lep snčen pozdrav iz našega konca slovenije, očitno res naša tema tone. Sem simalce vzela vseeno časa in se vam javljamuser posted image .

Sončnica, lepo da je pri vas vse ok, in da se imaš fajn, spps, ja boš morala skozi to, sicer pa si že enkrat šla, tako da si že profiuser posted image user posted image , in ti nebo povzročalo težav, naj ti razveselim, mi smo stari 13 mesecev pa še vedno ne spimo ponočiuser posted image , ampak bo že,..

No mi2 sva hvslabogu zdrava, se pa sliniva 100/uro, nama gresta dva zobka naenkrat ven tako da jih imava sedaj že 10user posted image user posted image ,

tako sedaj pa user posted image , ker kuham kosilo
user posted image user posted image v prvi nosečnosti nisem imela težav z nespečnostjo-kar se pa nespanja po porodu tiče,ker naša ni ponoč spala skor dve letiuser posted image user posted image


Pa si jo do takrat imela na prsih? Ker jaz sem mnenja da če bi bila že od vsega začetka na flaši teh težav nabi imela, sedaj pa bi se samo žuliluser posted image . Me pa zanima kako se je potem spanje pošlihtalo?user posted image

Ja sončnica, dnevi kar bežijo, odkar sem v službi mi vse tako hitro minevauser posted image
dojila sem pol leta,naslednje leto in pol,se je pa prebujalauser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 9102
   RE: Internacionalne klepetulje
30.1.2009 23:41:35   
_ancica_
Ojla punce!!! user posted image
se vam zlo na hitrco oglasam, ker nimam nic vec casa za RR.  Imam prevec opravit s solo hehe. Z mojim sva se odlocila pocasi spet spravit v akcijo za malo pikico in sva rekla da ko bo bo. Se ne nameravam nic sekirat in lovit ovulacijo itd. user posted image

se vam se kaj oglasim, ko bo cas.

Lepo se imejte punce moje

spps...tebi pa zelim lep porod (ce se ne oglasim prej)  user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9103
   RE: Internacionalne klepetulje
1.2.2009 23:33:15   
mižek
hey, ancica

lepo da si se kaj spet oglasila tudi tukaj, večkrat bi se lahko, saj več vedno se
najde čas če le želišuser posted image .
Upam da vama tokrat uspe in da bo vse ok, seveda pa le počasi, nikamor se ne mudi,
sicer pa hudo vama pri poskušanju nebouser posted image ,če razumeš kaj mislim.

Midva sva dokaj ok naju je bolezen zahaklala, tokrat tako kot treba, nos, kašelj, oči, za piko na i pa vročina, sedaj že gre sicer na bolje, ampak zeeelo počasi,... ampak počasi se daleč prideuser posted image

No upam, da se še ostale kaj oglasite, in da nebo vaša oz naša dolgotrajna tema izumrla, bi res bilo škoda, če pogledate malo nazaj ste nekatere postale prave prijateljice na daljavouser posted image

lep večer, oz lahko noč

< Sporočilo je popravil mižek -- 1.2.2009 23:34:12 >

(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 9104
   RE: Internacionalne klepetulje
2.2.2009 10:46:00   
sončnica24
Hojla, pa smo stari tri mesece uf res čas beži da je veselje.

Ancica lepo da si se oglasila da vemo da še živiš tam nekje v kanadiuser posted image . Lani sem ti bila za sneg fauš letos ga imamo dovolj je prav lepo samo zdaj ga nebi več imela ker bi rada z vozičkom kam šla, pa ne morem ker so pločniki katastrofauser posted image .

V sredo naju čaka ceplejnje tako da vam javim koliko smo zrastli in se zredili.

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 9105
   RE: Internacionalne klepetulje
3.2.2009 11:49:23   
spps
ojla!
kako ste?
ancica,pa kje hodiš?le potrudi se ,da udarimo kakšno debatouser posted image
mižek,sončnica-kaj novega?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9106
   RE: Internacionalne klepetulje
6.2.2009 18:02:26   
Anonimen
Pozdravljene!

Se vidi, da ste nekatere že mamice in ni več toliko časa za RR user posted image  user posted image  user posted image . To mene še vse čaka user posted image . spps, ti pa boš tud glih zdej na temu. Kako se držiš? Jst sem včeraj imela morfologijo in ugotovilo so... da je z otročkom vse ok, jst pa moram mal več pit tkočine, sicer pa je kri OK. SEm pa shujšala za 1 kg, saj sem v sredu bruhala in imela vročino, tako da mi ni pasalo popolnoma nič jest. Sem si pa zato vzela 2 dni dopusta in lenarim. Pravzaprav počivam in se skušam spraviti k seb po prehladu oz. karkoli me je že doletelo user posted image . Sem pa kar malo jezna ker naš user posted image  ni želel razkrit spola. Je sramežljiv. user posted image  user posted image  user posted image  Zgleda da po atu user posted image  user posted image  user posted image  Pa nič zato. Bo pa presenečenje, čeprav vem, da lahko še izvem kasneje za spol. Ampak mislim, da ne bom nič spraševala več o tem. Kar bo  pa bo. Občutek pa ima, da bo deklica. user posted image  Ampak ni važno, samo da bo zdravo in da speljemo do konca.

Lep vikend vsem!

Gantar

(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 9107
   RE: Internacionalne klepetulje
8.2.2009 8:06:58   
citrončica
IZVIRNO SPOROČILO: tany83

ojla dekleta

kako ste kaj???

se vam sam mal na hitro oglasim, da boste vedele da sem še živauser posted image ... odkar mam user posted image prav nimam nič časa... še krče ma čez dan tko da jo več al manj po rokah nosim in pol res nimam časa, ko pa zaspi pa hitro kaj nardim, ker mi itak čez dan ne spi, je pa ponoči zelo pridna in prespi celo noč skor user posted image user posted image user posted image sem full vesela tko si vsaj oddahnem user posted image . drugače smo pa v redu in lepo rastemo, se smejemo, jočemo, vse po malem, najbolj pa čakamo da greva k očku nazaj domovuser posted image ... user posted image user posted image user posted image

se bom potrudila in se vam še kaj oglasila in provala mal prebrat za nazaj, sam zdaj res nimam časa... tko da lep se mejte dekleta, pridno klepetajte in se vam kaj oglasim... user posted image

papa user posted image user posted image user posted image user posted image



pozdravljene vse,
saj veste,jaz na vsake toliko pridem pogledat med vas,da prečekiram,kako je tany,
in da vse skupaj še pozdravim,
in to je to:
lp,uživajte,upam da vsaj katera v lepšem vremenu,kot je tale naša kislicauser posted image
pa-pa

(odgovor članu tany83)
Neposredna povezava do sporočila: 9108
   RE: Internacionalne klepetulje
9.2.2009 6:22:14   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: _ancica_

Ojla punce!!! user posted image
se vam zlo na hitrco oglasam, ker nimam nic vec casa za RR.  Imam prevec opravit s solo hehe. Z mojim sva se odlocila pocasi spet spravit v akcijo za malo pikico in sva rekla da ko bo bo. Se ne nameravam nic sekirat in lovit ovulacijo itd. user posted image

se vam se kaj oglasim, ko bo cas.

Lepo se imejte punce moje

spps...tebi pa zelim lep porod (ce se ne oglasim prej)  user posted image

kaj te tolk počneš?user posted image jaz tud hodim v šolo,ampak za RR še imam vedn časuser posted image user posted image user posted image
Le oglasi se še kaj ,preden  me zagrabi,ker potem pa res ne vem,kako bo s časomuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 9109
   RE: Internacionalne klepetulje
9.2.2009 6:22:16   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: mižek


No upam, da se še ostale kaj oglasite, in da nebo vaša oz naša dolgotrajna tema izumrla, bi res bilo škoda, če pogledate malo nazaj ste nekatere postale prave prijateljice na daljavouser posted image

lep večer, oz lahko noč
user posted image user posted image user posted image lepo,da nas opominjaš na stare čase...user posted image user posted image ampak očitno nima večina več časauser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 9110
   RE: Internacionalne klepetulje
9.2.2009 6:22:18   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: gantar

Pozdravljene!

Se vidi, da ste nekatere že mamice in ni več toliko časa za RR user posted image  user posted image  user posted image . To mene še vse čaka user posted image . spps, ti pa boš tud glih zdej na temu. Kako se držiš? Jst sem včeraj imela morfologijo in ugotovilo so... da je z otročkom vse ok, jst pa moram mal več pit tkočine, sicer pa je kri OK. SEm pa shujšala za 1 kg, saj sem v sredu bruhala in imela vročino, tako da mi ni pasalo popolnoma nič jest. Sem si pa zato vzela 2 dni dopusta in lenarim. Pravzaprav počivam in se skušam spraviti k seb po prehladu oz. karkoli me je že doletelo user posted image . Sem pa kar malo jezna ker naš user posted image  ni želel razkrit spola. Je sramežljiv. user posted image  user posted image  user posted image  Zgleda da po atu user posted image  user posted image  user posted image  Pa nič zato. Bo pa presenečenje, čeprav vem, da lahko še izvem kasneje za spol. Ampak mislim, da ne bom nič spraševala več o tem. Kar bo  pa bo. Občutek pa ima, da bo deklica. user posted image  Ampak ni važno, samo da bo zdravo in da speljemo do konca.

Lep vikend vsem!

Gantar
ojlla1
čestitke za OK morfologijouser posted image user posted image user posted image kako se pa počutiŠ? čestitke,še za pregurano polovičko nosečnostiuser posted image user posted image user posted image user posted image

kar se pa spola tiče-vse boste zvedli o0b pravem časuuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9111
   RE: Internacionalne klepetulje
9.2.2009 23:58:18   
malecka
Ojla, me zanima ali  katera iz internacionalnih klepetulj živi v Bruslju.... Saj vem, da je to osebno vprašanje pa vseeno me zanima.....user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9112
   RE: Internacionalne klepetulje
10.2.2009 6:13:10   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: malecka

Ojla, me zanima ali  katera iz internacionalnih klepetulj živi v Bruslju.... Saj vem, da je to osebno vprašanje pa vseeno me zanima.....user posted image
msilim,da iz Bruslja ni nobene tuuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 9113
   RE: Internacionalne klepetulje
10.2.2009 9:51:18   
Lianna
spps kmalu pa bo tvoj mesecuser posted image

Jaz sem zaključila z izpiti, tako da že nekaj dni uživam. Jutri pridejo moji sem in potem malo potepanja in domov. Sem noro vesela, ker grem domov, v svojo preljubo Slovenijo. Sem se v teh 6m naučila, da je najlepše domauser posted image  Čeprav že načrtujem eno daljše potovanje za čez poletjeuser posted image


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9114
   RE: Internacionalne klepetulje
11.2.2009 13:11:06   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

spps kmalu pa bo tvoj mesecuser posted image

Jaz sem zaključila z izpiti, tako da že nekaj dni uživam. Jutri pridejo moji sem in potem malo potepanja in domov. Sem noro vesela, ker grem domov, v svojo preljubo Slovenijo. Sem se v teh 6m naučila, da je najlepše domauser posted image  Čeprav že načrtujem eno daljše potovanje za čez poletjeuser posted image


ja,kmal se bo pa tud zame začelo zaresuser posted image user posted image vsi so -s,o že mal nestrpni,tk,da upam,da vsaj čez rok ne bomuser posted image user posted image

kdaj se pa vračaš v slo?




_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 9115
   RE: Internacionalne klepetulje
11.2.2009 17:16:01   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

spps kmalu pa bo tvoj mesecuser posted image

Jaz sem zaključila z izpiti, tako da že nekaj dni uživam. Jutri pridejo moji sem in potem malo potepanja in domov. Sem noro vesela, ker grem domov, v svojo preljubo Slovenijo. Sem se v teh 6m naučila, da je najlepše domauser posted image  Čeprav že načrtujem eno daljše potovanje za čez poletjeuser posted image


ja,kmal se bo pa tud zame začelo zaresuser posted image user posted image vsi so -s,o že mal nestrpni,tk,da upam,da vsaj čez rok ne bomuser posted image user posted image

kdaj se pa vračaš v slo?







V Slo. se vračam v nedeljo. Sedaj pa čakam, da naši pridejo. Je kar dolga vožnja do sem. So že 12h na potiuser posted image

< Sporočilo je popravil Lianna -- 11.2.2009 17:17:05 >

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9116
   RE: Internacionalne klepetulje
13.2.2009 4:41:06   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

spps kmalu pa bo tvoj mesecuser posted image

Jaz sem zaključila z izpiti, tako da že nekaj dni uživam. Jutri pridejo moji sem in potem malo potepanja in domov. Sem noro vesela, ker grem domov, v svojo preljubo Slovenijo. Sem se v teh 6m naučila, da je najlepše domauser posted image  Čeprav že načrtujem eno daljše potovanje za čez poletjeuser posted image


ja,kmal se bo pa tud zame začelo zaresuser posted image user posted image vsi so -s,o že mal nestrpni,tk,da upam,da vsaj čez rok ne bomuser posted image user posted image

kdaj se pa vračaš v slo?







V Slo. se vračam v nedeljo. Sedaj pa čakam, da naši pridejo. Je kar dolga vožnja do sem. So že 12h na potiuser posted image
uf...zdaj so že verjetn pri tebi-te pa še le izkoristite in si privoščite maksimalnouser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 9117
   RE: Internacionalne klepetulje
15.2.2009 22:10:33   
tany83
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Ja super Tany da tako lepo spita, se še dojita, pa kdaj odhajata k atiju?

Mi smo tudi pridni lepo spimo včasih malo več včasih malo manj, krče še tudi mamo sicer malce manj no pa saj bo ko se nasmeje pozabiš vse.

Najboljše volje je zjutraj ko je naspam in se tako lepo smeje ko pesmice poslušamauser posted image .

So pravi sončki ti naši mali user posted image



ojla končno sem se spravila, da vam mal odgovorim.. povem po pravici, da sem mi ne da dost pisart ker ko sem za računanikom sem sam zato, da četam z mojim... mi mala pobere vso energijo, še vedno jo zvija tko da nevem kdaj bo konec... drugače je pa fulll pridna,ko je ne zvija se skoz sam smeje in se že prevali iz trbuha na hrbet... user posted image in seveda dosti sva odzunaj in se sprehajava....
nazaj pa greva 29. marca user posted image user posted image user posted image user posted image komaj čakaaaaam

kako pa kaj vi???


_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9118
   RE: Internacionalne klepetulje
23.2.2009 6:28:07   
spps
ojla"! tu že pa nekaj časa ni bilo nobeneuser posted image user posted image

kje se skrivate?
kaj dogaja?


jaz sem še kar v enem kosu in zgleda,da še bom nekaj časauser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tany83)
Neposredna povezava do sporočila: 9119
   RE: Internacionalne klepetulje
23.2.2009 13:34:52   
sončnica24
Hojla punce, ja se še me spomniteuser posted image .

Tudi jaz sem polno zaposlena tako da res ni več časa za RR. Midva bova počasi začela z uvajanjem GH, tako da me prav zanima kako bo to minilo.

Glede kolik tany, midva sva si nabavla SabSimplex kapljice, pa flaške proti kolikam in mleko proti kolikam in imava sedaj že dober mesec mir, včasih še ga kaj zašraufa ampak ni nobene panike, ne vem če je vse to pomagalo ali se je enostavno navadil na hrano ampak mir imama, seveda pa sedaj en menjam ničesaruser posted image , bomo videli kaj bo zdaj ko bo začel jestiuser posted image .

Spps sedaj pa se res tvoji dnevi bližajo ha, boš vidla kako bo potem luštno.

Tany super da se vračata domov, bosta uživali na polno, verjetno vaju ati že zelo zelo pogreš.

Tako toliko z moje strani upam da se še mi kaj uspe oglasit.


< Sporočilo je popravil sončnica24 -- 23.2.2009 13:35:13 >

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9120
   RE: Internacionalne klepetulje
24.2.2009 6:32:48   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Spps sedaj pa se res tvoji dnevi bližajo ha, boš vidla kako bo potem luštno.
v to niti najmanj ne dvomimuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9121
   RE: Internacionalne klepetulje
24.2.2009 12:10:41   
tany83
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Spps sedaj pa se res tvoji dnevi bližajo ha, boš vidla kako bo potem luštno.
v to niti najmanj ne dvomimuser posted image user posted image


oj spps kmalu bo, samo še malo pa bo tudi pri vas veselo.... user posted image user posted image user posted image user posted image

mi smo kooončno dal skozi krčke in zdaj tud več podnevi spi, skoz bi se igrala in seveda se skot smejemo... danes so jo cepili... božica je spala 3 ure ko smo pršle domov in zdaj nazaj spi... no mam vsaj mal časa zase user posted image user posted image user posted image

lepo se mejte in spps tebi pa čim lažji porod user posted image

sončnica sporoči kako bo z uvajanjem GH ker mi bomo kmal za tabo user posted image


_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9122
   RE: Internacionalne klepetulje
1.3.2009 9:08:30   
spps
tany ,hvalauser posted image

mo,pa smo dočakali marec,sam našemu bebiju se še nikamor ne mudi...tako,zdaj še je sam vprašanje časa kdaj me zagrabiuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tany83)
Neposredna povezava do sporočila: 9123
   RE: Internacionalne klepetulje
1.3.2009 21:49:14   
tany83
IZVIRNO SPOROČILO: spps

tany ,hvalauser posted image

mo,pa smo dočakali marec,sam našemu bebiju se še nikamor ne mudi...tako,zdaj še je sam vprašanje časa kdaj me zagrabiuser posted image


čakam s tabo in navijam, da bi čiprej objela malo štručko in cartala... user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9124
   RE: Internacionalne klepetulje
2.3.2009 18:44:33   
sončnica24
Hojla, mi smo pa malo virozo staknili, smo že spet na pumpicahuser posted image , drugače pa smo zelo zelo dobro, se veliko smejemo in sedimo, no s pomočjo sevedauser posted image .

Ja Tany ti bom javila zadnjič sma malo kašice probala pa je kar šlo, drugače pa bova začela s kuhanimi jabolki pa potem bananami, korenčkom, krompirem potem pa mu bom to začela skupaj mešat če bo vse dobro prenašal.

Kaj več pa ti bom javila ko bomo v resni akcijiuser posted image .

(odgovor članu tany83)
Neposredna povezava do sporočila: 9125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  363 364 [365] 366 367   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  363 364 [365] 366 367   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?