|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  370 371 372 [373] 374   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Internacionalne klepetulje
12.10.2009 0:05:17   
Ana009
hej,

se vam lahko pridruzim? mi smo se preselili pred pol leta v Nemcijo, Messel (med Darmstadtom in Frankfurtom). Smo 4 clanska druzina - midva plus dva mulcka - pupa (2,5 let) in decko (14 mesecev).

Od kod pa ste vse ostale? ce je katera iz Darmstadta ali Frankfurta, se lahko zmenimo za kkasno kavico.

Je katera slucajno iz Nemcije? oz. iz Hessna.. imela bi dve vprasanji oz. prosnji, ker mi nemscina res predstavlja tezavo..
Glede vrtca: vpisali smo tamalo (2,5 let) za 1.11. pa nismo dobili se nobenega papirja. se mi zdi, da so nas mal skenslal.. ima katera podobne izkusnje?

glede cepljenja: nasega enoletnika (14 mesecev) bi radi cepili se za hepatitis C, pnevmokok, meningokok ter norice. Pa me zanima, ce je moznost, da ne cepimo?

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 9301
   RE: Internacionalne klepetulje
12.10.2009 7:11:38   
Šarki
čauuser posted image
zadnje čase nas bolj mal tukaj pišeuser posted image  so nam internacionalke kr pobegnile, tko da smo sam ta domače ostale k smo se prej mal zraven uštulileuser posted image

dobrodošla, mogoče se bo pa še kera nova zdej skorajžla da mal bl zalaufamo tleleuser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Ana009)
Neposredna povezava do sporočila: 9302
   RE: Internacionalne klepetulje
12.10.2009 17:04:14   
NAJBOLJŠA
Ana,dobrodošla.
Ja, me smo ostale bolj domače, "tujke" so nam kr ušle...user posted image
Ste pa korajžni, glede preselitve , mislim.Kako to zgleda, v novo okolje....?


_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 9303
   RE: Internacionalne klepetulje
14.10.2009 11:44:00   
Šarki
jelou!
dons sm listek na avto dobla zaradi napačnega parkiranjauser posted image  no, mi ga vsaj pajk ni odpeljaluser posted image  ampak sem še zmer žalostnauser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 9304
   RE: Internacionalne klepetulje
20.10.2009 20:10:19   
NAJBOLJŠA
Parkirni listki, ja ja ja.. user posted image user posted image
Jaz pa šibam v službo, pa sem mal prletela v kontrolo...pa vas ni in ni in ni..... user posted image

Lep večer...
user posted image


_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 9305
   RE: Internacionalne klepetulje
21.10.2009 7:18:32   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Šarki

jelou!
dons sm listek na avto dobla zaradi napačnega parkiranjauser posted image  no, mi ga vsaj pajk ni odpeljaluser posted image  ampak sem še zmer žalostnauser posted image
kolk so ti pa zakasirali?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 9306
   RE: Internacionalne klepetulje
21.10.2009 7:18:34   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Ana009

hej,

se vam lahko pridruzim? mi smo se preselili pred pol leta v Nemcijo, Messel (med Darmstadtom in Frankfurtom). Smo 4 clanska druzina - midva plus dva mulcka - pupa (2,5 let) in decko (14 mesecev).

Od kod pa ste vse ostale? ce je katera iz Darmstadta ali Frankfurta, se lahko zmenimo za kkasno kavico.

Je katera slucajno iz Nemcije? oz. iz Hessna.. imela bi dve vprasanji oz. prosnji, ker mi nemscina res predstavlja tezavo..
Glede vrtca: vpisali smo tamalo (2,5 let) za 1.11. pa nismo dobili se nobenega papirja. se mi zdi, da so nas mal skenslal.. ima katera podobne izkusnje?

glede cepljenja: nasega enoletnika (14 mesecev) bi radi cepili se za hepatitis C, pnevmokok, meningokok ter norice. Pa me zanima, ce je moznost, da ne cepimo?

ojla!
seveda, se lahjko pridružiš, mogoče bodo pa nove članice pripomogle,da mal tema oživi :D

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Ana009)
Neposredna povezava do sporočila: 9307
   RE: Internacionalne klepetulje
21.10.2009 7:18:37   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: NAJBOLJŠA

Parkirni listki, ja ja ja.. user posted image user posted image
Jaz pa šibam v službo, pa sem mal prletela v kontrolo...pa vas ni in ni in ni..... user posted image

Lep večer...
user posted image

ojla !

a me še lahk enkrat dodaš na Fb? n9isem dobila vabila.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 9308
   RE: Internacionalne klepetulje
21.10.2009 9:12:52   
Šarki
čau! jest mam pa dons en pisni preizkus na dursu... držte pesti, ker bomo na podlagi rezultatov vabljeni na razgovore. res da sem imela čas samo enkrat vse prebrati, ker je fuuuuul tega, sam upam da je kej not ostal... sm mal živčna, bl zato k zdej nimam kej več narest, sam čakat še da grem...

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9309
   RE: Internacionalne klepetulje
21.10.2009 9:34:06   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Šarki

čau! jest mam pa dons en pisni preizkus na dursu... držte pesti, ker bomo na podlagi rezultatov vabljeni na razgovore. res da sem imela čas samo enkrat vse prebrati, ker je fuuuuul tega, sam upam da je kej not ostal... sm mal živčna, bl zato k zdej nimam kej več narest, sam čakat še da grem...
user posted image user posted image user posted image  že držim user posted image  - boš vidla,da bo šlo.
Ob kolkih pa maš?  Kdaj pa potem izveš rezultate?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 9310
   RE: Internacionalne klepetulje
21.10.2009 11:31:49   
Šarki
sem že nazaj user posted image  zvem po telefonu če sem prišla naprej. full sm bla huda k sm računalniško nalogo zakomplicirala in je nism mogla zaključit, sem šla še enkrat od začetka in sm bla sekundo dvejst fertikuser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9311
   RE: Internacionalne klepetulje
22.10.2009 9:32:53   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Šarki

sem že nazaj user posted image  zvem po telefonu če sem prišla naprej. full sm bla huda k sm računalniško nalogo zakomplicirala in je nism mogla zaključit, sem šla še enkrat od začetka in sm bla sekundo dvejst fertikuser posted image
bomo držal pesti,da bo šlo skoz user posted image

kdaj pa pričakuješ klic?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 9312
   RE: Internacionalne klepetulje
23.10.2009 8:50:40   
Šarki
jest mislim da če danes ne bodo poklicali, da bom po pošti dobila da pač nisem izbrana. drugač bodo pa tukaj po novem letu spet rabli, tko da se ne sekiram preveč. seveda bom pa full vesela če dobim službo, da ne bo pomote.

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9313
   RE: Internacionalne klepetulje
31.10.2009 8:08:08   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Šarki

jest mislim da če danes ne bodo poklicali, da bom po pošti dobila da pač nisem izbrana. drugač bodo pa tukaj po novem letu spet rabli, tko da se ne sekiram preveč. seveda bom pa full vesela če dobim službo, da ne bo pomote.
oj.
a so te klicali?user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 9314
   RE: Internacionalne klepetulje
31.10.2009 12:40:01   
Šarki
ja, včerajuser posted image  grem v 2 kroguser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9315
   RE: Internacionalne klepetulje
31.10.2009 17:56:03   
spps

IZVIRNO SPOROČILO: Šarki

ja, včerajuser posted image  grem v 2 kroguser posted image

user posted image user posted image user posted image čestitke! kdaj pa imate spet prizkus al kaj mate?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 9316
   RE: Internacionalne klepetulje
20.11.2009 10:00:51   
NAJBOLJŠA
Hojla, bejbe.. user posted image
Kako ste kaj?
Pri nas je zunaj lep sončen dan, ki kr vabi ven... user posted image
A pri nas znotraj, smo tri bolnice. user posted image .Ema, ki je že mal boljša, in nima vročine, a kašlja kr fejst.Potem je tu tudi mala Zala, ki je trenutno v fazi visokih vročin, .....in še moja malenkost, ki je pa nekje vmes...Niti nimam več vročine, a sem taka, ko bi se mi skoz sanjalo..Pa glava...obup.user posted image
V bistvu sem od torka že doma, a meni ni kaj prida bolje...Za danes in jutri sem se še izborila, da sem doma, v nedeljo pa delam cel dan...Moram.user posted image
K sreči sem potem še par dni doma, da se bova z Zalo spravili k sebi...
Kako ste ve?user posted image
Spps, huda nova "fotka"... user posted image user posted image user posted image user posted image
Kaj počenjata, hodita ven, al bomo že kmalu smučali..???
Pišita kaj, meni je dolgčas...
Lep dan vama želim.. user posted image



_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9317
   RE: Internacionalne klepetulje
20.11.2009 10:01:50   
NAJBOLJŠA
...lej, k mam 999 postov... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 9318
   RE: Internacionalne klepetulje
20.11.2009 11:30:06   
Šarki
jest sm imela v sredo že 3. krog razgovorauser posted image zdej pa čakam rezultate... sam je že tolk ura da ne verjamem da bom dons zvedla, tko da bom verjetn še cel vikend živčnauser posted image zdej mislm da je sam še DA in NE možen, ker smo bile samo 4 na psihotestih, držte pesti - cel vikend user posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 9319
   RE: Internacionalne klepetulje
26.11.2009 11:32:13   
NAJBOLJŠA
Šarki, držimo pesti,še vedno...
Pa kake razgovore maš to?


_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 9320
   RE: Internacionalne klepetulje
26.11.2009 16:41:51   
Šarki
dobla sem službouser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 9321
   RE: Internacionalne klepetulje
26.11.2009 20:36:09   
NAJBOLJŠA
bravo, bravo...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Boš zaupala kako in kje?
Čestitke , lepo praznuj in novim zmagam naproti!!user posted image


_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 9322
   RE: Internacionalne klepetulje
17.12.2009 9:14:08   
Ronči
Živjo,

za seminarsko bi rabila strateški plan zd (katerkoli) v tujini(evropska država) in strateški razvoj na državni ravni za primarno zdravstveno varstvo.
Mi lahko katera pogugla, saj vem žal samo angleški jezik..., POTEM SI BOM PA S PREVAJALNIKOM POMAGALA.

tNX, LP



_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Ana009)
Neposredna povezava do sporočila: 9323
   RE: Internacionalne klepetulje
17.12.2009 17:42:56   
rogljicek
IZVIRNO SPOROČILO: Ana009

hej,

se vam lahko pridruzim? mi smo se preselili pred pol leta v Nemcijo, Messel (med Darmstadtom in Frankfurtom). Smo 4 clanska druzina - midva plus dva mulcka - pupa (2,5 let) in decko (14 mesecev).

Od kod pa ste vse ostale? ce je katera iz Darmstadta ali Frankfurta, se lahko zmenimo za kkasno kavico.

Je katera slucajno iz Nemcije? oz. iz Hessna.. imela bi dve vprasanji oz. prosnji, ker mi nemscina res predstavlja tezavo..
Glede vrtca: vpisali smo tamalo (2,5 let) za 1.11. pa nismo dobili se nobenega papirja. se mi zdi, da so nas mal skenslal.. ima katera podobne izkusnje?

glede cepljenja: nasega enoletnika (14 mesecev) bi radi cepili se za hepatitis C, pnevmokok, meningokok ter norice. Pa me zanima, ce je moznost, da ne cepimo?



Tudi mi zivmo v Nemciji: v stuttgartu.
Kare se tice cepljenja otrok, lahko odklonis ce hoces. Priporocajo, ampak ni pa nujno. Hej, ampak mislim, da mi nase 2,5 letnice nismo cepili proti hepatitisu c, samo proti hepatitisu B.

(odgovor članu Ana009)
Neposredna povezava do sporočila: 9324
   RE: Internacionalne klepetulje
15.2.2010 11:12:06   
NAJBOLJŠA
Haloooo... user posted image user posted image user posted image user posted image
Kje pa ste vse , dame ?user posted image
Tema bo čist zamrla...
Spps, sem brala mal nazaj..pa nisem čist zihr, a sem te dodala na FB, al ne?.user posted image .Lahk mi tud ZS napišeš...user posted image

Eni ste na počitnicah, eni bomo pa drug teden..prima.
No, a bomo kero rekle...??user posted image



_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 9325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  370 371 372 [373] 374   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  370 371 372 [373] 374   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?