|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
7.2.2008 18:10:54   
mojcaziga
Mi smo danes prejeli vabilo na vpis, ki bo od 12.2. naprej.

Jap, gre zares user posted image user posted image user posted image

S seboj moramo imeti ali otrokov (in verjetno svoj) identifikacijski dokument ali izpisek iz rojstne matične knjige.

LP, Mjca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
7.2.2008 19:58:37   
spps
ojla!mi smo vabilo za vpis dobili včerajuser posted image user posted image user posted image me je kr stisnilo pri srčkuuser posted image user posted image user posted image user posted image ,kako beži časuser posted image user posted image user posted image .vpisat se pa mormo pri svetovalki na šoli-edin nič ne piše,kaj potrebuješ ob vpisu.zraven sem dobila samo vprašalnik kako bo otrok hodil v šolo,katere obroke bo imel ipd.-tega moram s sabo nest,ni pa treba pisat nobenih osebnih podatkov od otroka razen imena in priimka in kateri vrtec obiskuje.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
7.2.2008 21:08:36   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: spps

edin nič ne piše,kaj potrebuješ ob vpisu.


Nam so že na informativnem dnevu rekli, da s seboj prinesemo samo identifikacijski dokument oz. izpisek iz rojstne matične knjige za otroka. To je to.

LP, Mojca

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
8.2.2008 13:33:47   
spps
saj osebne imam vedno s sabo,tako da ni panike,vseen hvalauser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
8.2.2008 13:58:02   
Andra
Kaj nja pa jaz rečem, ko še sploh nismo dobili vabila, pa moram drugi teden prav tako našega fanta vpisat v 1. razred.
Šlamparija na kvadrat!!!

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
8.2.2008 21:04:41   
Anonimen
Mi smo tudi dobili za vpisuser posted image Mene tudi stiska, kako čas hitro minevauser posted image
Naši si bodo ogledali prostore v šoli,srečali z učiteljicami.Za vpis pa morajo prinesti izpisek iz matične knjige (rojstni list).
Septembra pa veselo v šolo!user posted image

(odgovor članu Andra)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
9.2.2008 10:07:51   
škorpionka
lep pozdrav
tudi mi še nismo nič dobili pa imami tudi prvošolarčka

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
13.2.2008 10:17:21   
spps
eto naša je vpisanauser posted image user posted image user posted image user posted image ,me že celo dopoldne v trebuhu stiskauser posted image user posted image user posted image -ja,zdaj pa gre zares....user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu škorpionka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
13.2.2008 10:41:27   
Lenny
Tudi najin škrat je od včeraj vpisan. Ponosen kot le kaj. Sva si za to umislila prav poseben dan, mami dopust, mulček ni šel v vrtec, pa tako samozavestno se je obnašal, da sem bila še sama presenenčena user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
13.2.2008 10:54:22   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Lenny

Tudi najin škrat je od včeraj vpisan. Ponosen kot le kaj. Sva si za to umislila prav poseben dan, mami dopust, mulček ni šel v vrtec, pa tako samozavestno se je obnašal, da sem bila še sama presenenčena user posted image


Pri nas že tudi poteka vpis od včeraj, ampak je mami nekaj bolna user posted image , pa bomo pli ali popoldne ali pa jutri.

Kak je bil postopek oz. ste morali kaj izpolniti ipd.

Lp, MOjca

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
13.2.2008 11:08:26   
Lenny
Hitro se pozdravi! user posted image
Na moje presenečenje sta samo dva lista. Pričakovala sem jih ene osemintrideset user posted image  
Vpisni list je za podatke o otroku (ime, priimek, naslov, kraj rojstva, datum rojstva, EMŠO), podatki o mami in očetu (ime, priimek, naslov, telefon), podatki o morebitnih posebnih potrebah otroka in zdravstvenih težavah in konec.
Potem še šola na drugem listu zbere podatke o tem, ali bo otrok obiskoval jutranje varstvo, OPB, ali bo jedel zajtrk, malico in kosilo, kdaj bo predvidoma prihajal v šolo in kdaj odhajal, v kateri vrtec je vključen, ali bo obiskoval dodatne ure športne vzgoje, ali ima kakšne želje, s kom bi bil v razredu. Mislim, da je to vse.
Pa ženska si je vzela čas in mu vse lepo razložila, tako da sva bila pri njej kakšne pol ure. Za otroke so imeli pripravljen risalni pribor, lahko so si ogledali učilnice in se pridružili sedanjim prvošolčkom. V glavnem zelo pozitivno.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
13.2.2008 11:10:48   
mojcaziga
Hvala!

LP, mOjca

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
13.2.2008 11:11:08   
Volga
Mene najbolj skrbi tisti smotani prepis iz šole na šolo. Kaj če nam ne bodo ugodili? Res, kar slabo spim zaradi tega in otroku sploh nisem povedala, da je dobil vabilo za vpis, ker je že rekel, da on na tisto šolo ne gre.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
13.2.2008 11:29:53   
Lenny
Mene najbolj skrbi tisti smotani prepis iz šole na šolo. Kaj če nam ne bodo ugodili? Res, kar slabo spim zaradi tega in otroku sploh nisem povedala, da je dobil vabilo za vpis, ker je že rekel, da on na tisto šolo ne gre.


Pa se dejansko prepiše v drug šolski okoliš? Pri nas je bilo tako, da če gre samo za različna gravitacijska območja v okviru enega šolskega okoliša, potem to ne velja. Jaz sem si kar oddahnila, ker smo imeli isti problem.
Na šolo, iz katere je dobil povabilo, pa sem samo poklicala, da pri njih ne bo vpisan.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
13.2.2008 12:24:56   
spps
jaz, sem tud mogla dat oz. preverit  podatke o sebi in o mojem,zraven je še bila za izpolnit anketa za OPB ,drugega pa nič,dobila sem datum za zdravniški pregled ,roditeljski sestanek bo pa enkrat junija-takrat bodo bodoči prvošolčki poleguser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
13.2.2008 13:22:32   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Lenny

Mene najbolj skrbi tisti smotani prepis iz šole na šolo. Kaj če nam ne bodo ugodili? Res, kar slabo spim zaradi tega in otroku sploh nisem povedala, da je dobil vabilo za vpis, ker je že rekel, da on na tisto šolo ne gre.


Pa se dejansko prepiše v drug šolski okoliš? Pri nas je bilo tako, da če gre samo za različna gravitacijska območja v okviru enega šolskega okoliša, potem to ne velja. Jaz sem si kar oddahnila, ker smo imeli isti problem.
Na šolo, iz katere je dobil povabilo, pa sem samo poklicala, da pri njih ne bo vpisan.


Jaz sem klicala zaenkrat samo na šolo, na ketero želimo, da se vpiše in so rekli, da se mora vpisati tja na tisto, kamor se nočemo in potem na to, kamor želimo, poslati prošnjo za prepis. Bom klicala še na neželjeno šolo, da vidim, kaj bo. Ampak me res mori tole vse skupaj.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
13.2.2008 13:31:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Andra

Kaj nja pa jaz rečem, ko še sploh nismo dobili vabila, pa moram drugi teden prav tako našega fanta vpisat v 1. razred.
Šlamparija na kvadrat!!!


Mi ga nismo in ga tudi ne bomo. Ene šole so zelo "prijazne", prav res.

Se gremo pa vpisat danes popoldne in imam drisko, že ko samo pomislim.

Bomo pa potem po vpisu stvar proslavili s tortico in darili, ker ima tudi naš pes danes RD, tako da bomo to dvoje fino združili.

(odgovor članu Andra)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
13.2.2008 13:34:59   
Anonimen
Volga, na šolo, pod katero okliš pašete, se mora vpisat, tako kot so ti rekli.

Prepis potem ni noben primer, razen v primeru, če bi morali prav zaradi tvojega otroka potem še en razred odpreti, da bi ravno šli čez normativ. Ampak koliko je pa to verjetno?

No, saj bodo videli takoj po teh dneh, ko je vpis, koliko prijav bodo imeli. Takrat jih še enkrat pokliči in vprašaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
13.2.2008 13:37:43   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Volga, na šolo, pod katero okliš pašete, se mora vpisat, tako kot so ti rekli.

Prepis potem ni noben primer, razen v primeru, če bi morali prav zaradi tvojega otroka potem še en razred odpreti, da bi ravno šli čez normativ. Ampak koliko je pa to verjetno?

No, saj bodo videli takoj po teh dneh, ko je vpis, koliko prijav bodo imeli. Takrat jih še enkrat pokliči in vprašaj.


Spliš, vse to vem, pa me vseeno skrbi. Sicer sta obe šoli veliki, obe imata po tri razrede v paralelki, tako da...ne vem, kaj bo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
13.2.2008 13:41:19   
Lenny
Vprašaj, mogoče se bo čisto enostavno rešilo. Če sta obe šoli v istem polskem okolišu, potem ne bo potreben prepis. Tako je bilo pri nas. Ti držim pesti!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
13.2.2008 13:46:25   
Anonimen
Lenny, saj je napisala, da je vprašala, pa so ji rekli, da je prepis potreben.

Ma po moje ne bo nobene stiste s prostorom, če so trije razredi. To bi bilo kvečjemu pri takih malih šolah, da bi se šlo, ali bo en razred ali dva.

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
13.2.2008 13:52:23   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Lenny

Vprašaj, mogoče se bo čisto enostavno rešilo. Če sta obe šoli v istem polskem okolišu, potem ne bo potreben prepis. Tako je bilo pri nas. Ti držim pesti!


nista, to vem, da nista.

hvala za pesti.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
13.2.2008 14:13:58   
Lenny
Lenny, saj je napisala, da je vprašala, pa so ji rekli, da je prepis potreben.


Ja, zdaj vidim, prej pa sem spet šlampasto brala, potem pa pametujem. Sorry. Danes je en tak smotan dan, se mi 5% opraviči user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
13.2.2008 19:01:37   
Anonimen
No, mi smo z vpisa. Kakšnih 5 minut je trajalo, Največ.

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
14.2.2008 8:24:24   
Lenny
Uf, to je bilo pa brzinsko. No, saj verjetno se tudi na naši šoli popoldne ni imela časa z vsakim tako dolgo ukvarjati.
In kako se je zdelo bodočemu šolarju?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?