|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 [200] 201 202   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 22:50:40   
MetiLu
Ja jest se že pol ure odpravljam spat, pa še kar tle visim...

Bom spet ko zombi zjutri user posted image  Dolenjka, kaj jutri počneš? Prideš kej v naše konce?

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 22:50:50   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: MetiLu

Uf Dolenjka, to je že pravo malo bogastvo user posted image   moja je čist prazna, mam sam potrdilo z bankomata notr ...


Jaz pa še tolk plastike, da bi se lahko že kaka igrača naredila iz nje user posted image  pa mojo in caričino osebno user posted image  

Sam verjetn da je tvoje potrdilo lepše na ogled k moj tošl oz. $ notr

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 22:51:23   
ella79
bo še jencili kako žmohtno prjavla, pa bo 200-tka padla user posted image user posted image

_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 22:51:31   
pina-1
nisem šla...sem samo vato v ušesa dala, ker to kar je na kavču ni normalno..user posted image user posted image A prinesemo še mi malo primorskh drv s sabo ?

meti, moja Mia je tudi skozi samo na trebuhu spala... Ana se pa že rpemika proti "položaju nezavestnega".

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 22:51:51   
MetiLu
hahaha, pa mi je ratalo! Zdej grem pa res lahko spat user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 22:53:01   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: MetiLu

Ja jest se že pol ure odpravljam spat, pa še kar tle visim...

Bom spet ko zombi zjutri user posted image  Dolenjka, kaj jutri počneš? Prideš kej v naše konce?


Kaj pa vem kaj bo jutr user posted image  Definitivno se bom lotla majstra oz. gospoda šefa in ga po zdravju vprašala, ker škarpo še vedno pacajo, ko da bo iz zlatih zrn, pa je že zdej vsa kriva user posted image  Pol greva s carico nujno v hrib, ker moram mal rit zmigat, sem danes to opravilo izpustila user posted image , pol je pa vse odvisn kolk bo ura user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 22:53:30   
pina-1
pa jo mamo..sedaj pa lahko gremo vse počasi v mižule...

kot zombi bom tudi jaz jutri meti..pa itak vsako dan šele ob 15 zafunkcioniram, vstanem pa ob 5:40user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 22:54:32   
pina-1
punce jaz grem.... seberemo jturi dopoldne...

bodite fajn in mirno nočko....

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 22:54:54   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

nisem šla...sem samo vato v ušesa dala, ker to kar je na kavču ni normalno..user posted image user posted image A prinesemo še mi malo primorskh drv s sabo ?

meti, moja Mia je tudi skozi samo na trebuhu spala... Ana se pa že rpemika proti "položaju nezavestnega".


A veš da sva midva ugotovila, da naša najboljš spi na hrbtu pa roke gor, k da se je glih Hitlerju predala user posted image  Res, še smeji se zraven user posted image

Ne, drva kar za zimo imejte, mi jih imamo tolk, da bom verjetn S.p. odprla ko se mi porodniška izteče user posted image   user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 22:54:57   
MetiLu
bejbe, lepo pančkite, jest grem v mižovce user posted image


_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 22:55:00   
ella79
IZVIRNO SPOROČILO: MetiLu

hahaha, pa mi je ratalo! Zdej grem pa res lahko spat user posted image


no zdej pa res lahko greš user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 22:56:31   
dolenjka
Prov, pol grem pa še jaz, sam ne na sladoled, ampak cice spraznit pa palčke preganjat user posted image

Ella se pa verjetn s sladoledom že baše k je kar zginla a ne? Sama foušija me je user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 22:57:14   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: ella79

IZVIRNO SPOROČILO: MetiLu

hahaha, pa mi je ratalo! Zdej grem pa res lahko spat user posted image


no zdej pa res lahko greš user posted image user posted image user posted image



Jaz o volku....

Si se nalizala? user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4988
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 23:00:40   
ella79
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: ella79

IZVIRNO SPOROČILO: MetiLu

hahaha, pa mi je ratalo! Zdej grem pa res lahko spat user posted image


no zdej pa res lahko greš user posted image user posted image user posted image



Jaz o volku....

Si se nalizala? user posted image


ne ne sem bla firbec in sem k majčicam mal pokukala user posted image user posted image user posted image
dobr da je to že za nami


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4989
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 23:01:36   
ella79
a ve ful spremljate ostale teme, k ste tok na tekočem?
jaz sem zvesta le eni user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4990
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 23:02:44   
dolenjka
Mah ja, jaz sem to zjutraj " po nesreči" našla in brala... še vedno me je strah, da se moji prinčipesi kaj zgodi in tolikokrat imam črne misli, da me je kar same sebe strah user posted image  Moram nehat s tem, k pol k se mi nasmeje se kr jokam včasih user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4991
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 23:24:46   
dolenjka
No tko, zdej pa jaz res grem. Je zgleda pirček včeraj pomagal, sem spet 170 po dolgem času načrpala user posted image  Ponavad tam nekje 125 do 140 ml načrpam user posted image
Je moj rekel da še mal, pa bom ko Pina (zaradi količine) user posted image

Moram jutri kaj iz skrinje za kosilo narest, da bom imela prostor za mleko user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4992
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 23:38:09   
Bajsa
Ojla dečve!

Februarka zate en velik in topel user posted image , misli pozitivno, pa posluši sam dr. Želim ti vse dobro!

Dons sva z našo bejbiko mele posvetovalnico in 1. cepljenje.
Velika je že 62,5 cm, težka pa 6180 g. user posted image user posted image user posted image user posted image  Zala!
Mal me je sicer čudn gledala ker se kao ni glih dost zredila, 930 g v 6 tednih user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mislem, naša punčara ma prav lepo polna lička in zalita stegnčka, ne preveč, ampak suha pa tud res ni . Pa celo noč mi spi, po moje če bi bla lačna zihr nebi. Ma sej ne vem, me je mal zamorila tale posvetovalnica dons. Itak dohtarci ni blo všeč, ker ji ne dajem d3 kapljic. Kaj a nej otroka matram, da ga zvija in boli user posted image user posted image . Po vrh vsega sem pa še kao nesposobna mama in morva it z Zalo na nevrofizioterapijo, ker citiram iz napotnice: "Mati uporablja neprimerno vrsto pestovanja"user posted image user posted image user posted image  Zdej še svojga otroka ne znam več pestvat al kaj?? Prav, da ma mal unga eks.. neki vzorca, ampak da ni panike, da je sam v men problem, ker jo pokonc nosm ker ji pač tko paše. Pa se tamala res ne nosi velik po rokah. Mah sm slabe volje, sm dons že user posted image user posted image user posted image user posted image  in se sekirala kako sem lahko tko slaba mati, da delam škodo svojmu detetu.
Sva pa dons tud pikico dobile ampak je bla kr dobr pol, je pa ful jokala, ko so jo pičl. Sem jo komaj pomirila revco user posted image user posted image user posted image .
Zdej grem pa ajat. Se grem mal k mojmu stisnt, itak da že spi user posted image .
No pr nas ni ne pogovarjanja, ne jote. Tko da bom začela prjatla klicat user posted image , če se moj ne bo zmigu!

Nočko!

_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4993
   RE: februarski sončki 2008
13.5.2008 6:40:08   
buči
Jutro! Čestitke za 200 strani. Pa ste jih pridelale, medtem ko sem jaz spala. Sem pa zato danes prva! Kako ne, če imamo gradbišče v Aljaževi sobi. Že od 5.45 zlaga lego kocke ... user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 4994
   RE: februarski sončki 2008
13.5.2008 7:00:30   
Februarka08
Danes sem pa prva. Vsaj mislim.user posted image
Tamala je spala dobrih 9 uruser posted image user posted image in ko se je končno začela mal premetavat in mal gledat, sem jo kar k sebi vzela in dala joško, ker mi je že iz obeh ven teklo, tako da je napol v snu pojedla eno, pa še to ne celo, in zdaj spi naprej. user posted image Jaz sem pa vstala, ker sem čist budna in zdaj študiram kaj naj za kosilo nardim, da bi blo že vse narjeno ko pridem iz vozičkanja.user posted image Bova šle dons na mal daljšo turo do moje mami pa bo fino, da bi blo vse narjeno ko dam pridem.user posted image
Zdej grem pa prebrat še do konca kolk ste včer jot skuhale, oz. se pogovarjale oz. različnih palčk probale itd...user posted image user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4995
   RE: februarski sončki 2008
13.5.2008 7:00:59   
buči
Bamby, koliko je star Tim?

Dolenjka, če vabiš gradbince, bi še jaz prišla, Aljaž pa bi vso svojo mehanizacijo s seboj pripeljal, kopal bi kot za stavo, samo en sladoled in jabolčni sok pa 3 čevapčiče mu oblubi. Meni pa kavo pod senčnikom in pepelnik. Ne rabim 10 evrov na uro ...

bajsa, ne se sekirat, v razvojni ti bodo pokazal, kako nosiš otroka pravilno (po njihovem) in nekaj vaj. Jaz z Aljažem pri vajah nisem bila prav pridna doma, pa je vse ok, le malo bolj pozen je bil Sem to že enkrat pisala, ne bom še enkrat, ampak ni panike! Nosi jo pa le pravilno ...

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 4996
   RE: februarski sončki 2008
13.5.2008 7:01:46   
buči
Februarka, sem te za 20 minut prehitela ...

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 4997
   RE: februarski sončki 2008
13.5.2008 7:02:33   
Februarka08
Buči, si me mal prehtela.user posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 4998
   RE: februarski sončki 2008
13.5.2008 7:03:11   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: buči

Februarka, sem te za 20 minut prehitela ...


20 sekund, a ne?user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 4999
   RE: februarski sončki 2008
13.5.2008 7:23:48   
buči
ne, je bilo kar minut ... user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  198 199 [200] 201 202   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 [200] 201 202   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?