
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
|
RE: Shranjevanje odprtih riževih kosmičev 27.1.2008 20:07:29
|
|
|
|
Mesečnica
|
Jaz sem si za shranjevanje mleka in kosmičev kupila kar "Milupa Box" (http://www.kolinska.si/sl/blagovne_znamke/otroska_prehrana/milupa/ostalo/milupa_box/). Mleko imam shranjeno v hladilniku, kosmiče pa v temni omari. Tiste kosmiče, ki jih ne porabim tako hitro, pa takoj, ko jih odprem, pretresem v steklene kozarce od Linolade ali Nutele, dobro zaprem, potem pa jih jemljem le iz enega kozarca, dokler ga ne spraznim, potem pa načnem drugega. Saj kosmiči in mleko zdržijo tudi več kot 3 tedne, če jih ne odpiraš - pokvarijo se, če so prevečkrat izpostavljeni zraku. Tole s steklenimi kozarci se meni zelo dobro obnese.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiDojenček in poletje: 5 nasvetovVročina lahko "zdela" tudi dojenčka, zaradi česar se mu lahko podre njegov ritem. V poletnih mesecih zato bodite čim b...
Zadnje s foruma
Vaše najljubše ime?MariposyKatero ime pa je vam najbolj všeč?Larisa (
20%)

Sara (
35%)

Lara (
45%)
Število vseh glasov: 540Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!