|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čvek kar tako!
20.1.2005 22:32:14   
KIRA
punce, se opravičujem da tako skačem v pogovor, ampak me je trenutno spomin pustil na cedilu.
a katera mogoče ve, akko se imenuje tisti otroški računalnik - kot prvi računalnik za otroke - igrača ali kako naj povem..????
Lp:rozica:

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   Čvek kar tako!
20.1.2005 22:33:09   
baguSka
...sej sm zanalašč krtačo zgubila..:ups:

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   Čvek kar tako!
20.1.2005 22:34:05   
baguSka
kira jst pojma nimam..:(

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   Čvek kar tako!
20.1.2005 22:34:58   
cmokec
Racunalnik je Mali Vedi 1 ali 2 ali Pu verzija. Je ful dober, pri nas ga je Božiček prinesu.

cmokec

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   Čvek kar tako!
20.1.2005 22:35:27   
clea
Pa ne da bos pobegnila baguska!!!To pa ne smes!!!Sej do jutra je še daleč.Lahko pa tudi jaz zjutraj še zate malo dlje spim.

Cmokec nič hudga,ker ni več :kava:,sej jo itak ne pijem,bom raje kakav,ga že imam tuki zraven.
Sem slišala da je krvomočnica ful zanič,a je res?Punce zakaj je pa sploh dobra?Sej sem nekje prebrala na RR ampak ne vem več.:(

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   Čvek kar tako!
20.1.2005 22:36:02   
cmokec
Saj si mislila ta malega prenosnega? Jaz poznam samo te Vedije.

cmokec

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   Čvek kar tako!
20.1.2005 22:37:48   
KIRA
za hitro pomoč. to je to, sam sem pozabila ime. kje ga pa dobim, pa kok košta?? namreč premišljujem, da bi ga eni kolegici kupila za darilo....

pa hvala še enkrat. zlate ste. :bravo::bravo::bravo::bravo:9nebesa

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   Čvek kar tako!
20.1.2005 22:38:15   
clea
baguska,čist prov da ji jo zgubila.Jo bom še jaz,da bom mela tako frizuro.a misliš da bi mi pasala?

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   Čvek kar tako!
20.1.2005 22:38:33   
cmokec
Baguska, jaz sem mislila, da ne bom pila Krvomočnice.

Clea, ni tolk slab okus. Tak bolj zeliščen. Meni je v bistvu prav dober, ampak, če ga pijem, pol kar mislim, da ta mesec pa bo. Pa sem ga nehala pit, da sem bolj na realnih tleh, vsaj upam.

cmokec

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   Čvek kar tako!
20.1.2005 22:38:52   
baguSka
Oj! Sej bom vztrajal še kašnih 10 minut tuki! Da glih ne pobegnem.. Men je vsako jutro blizu, sploh zjutri ko se zbudim!:)-:)-:)- Nikol mi ne uspe ustat z lahkoto..:( Z veseljem bi ti odstopla moj spanec, če bi men kej pomagal!:):)-
Krvomočnica pa je za urejanje ženskih organov!:) Men je čist dobra za pit, jo pijm celo brez medu al pa sladkorja, pa še full močno si nardim!:hudicek:

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   Čvek kar tako!
20.1.2005 22:39:29   
clea
Kira pomoje kar v Intersparu,Leclercu,al pa v kakšni trgovini z igračami.Za ceno pa ne vem,pomoje pa ve Cmokec.

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   Čvek kar tako!
20.1.2005 22:40:38   
KIRA
aha - tolk da bom vsaj vedla vprašat. mimogrede - kaj je ta krvomočnica. že večkkrat sem brala o njej ko o neki čudežni zadevi, pa mi še ni čist jasno. :zmeden:

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   Čvek kar tako!
20.1.2005 22:41:23   
baguSka
Clea za frizuro pa ni panike! Zjutri se zbudiš, pretegneš, oblečeš, obuješ in laufaš na šiht!:)-:)-:)-:)- Še gela ne rabš sploh!:)-:)-:)-

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   Čvek kar tako!
20.1.2005 22:42:06   
cmokec
Kira_in _Vikica, jaz oz. bolje midva sva Vedija Pu iskala v decembru kot nora. Kjer so ga imeli, so ga takoj razprodali. Po naklučju sem ga dobila v Tuš trgovini in je bil okoli 13.000 SIT. Prodaja ga tudi Baby center, lahko pa ga malo ceneje kupiš po spletu pri dobavitelju. Če se ne motim je to podjetje Efekt z Ajdovščine. Pošljejo ti po povzetju.

cmokec

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   Čvek kar tako!
20.1.2005 22:42:15   
baguSka
Baje da pomaga pr zanositvi..:)-:)-:)- Ureja ženske zadeve!:)

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   Čvek kar tako!
20.1.2005 22:42:51   
clea
no pol bom pa kupila ta čajček.Pa hvala za info.Aja še to kje se pa kupi?V lekarni?Madona pa saj jaz nič ne vem.
Baguska saj jaz tudi zjutraj ful s težavo vstanem,ampak mam srečo da mi ni treba bit ravno zgodi pokonc.Lažje se namreč učim ponoč,pol pa zjutri spim.



(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   Čvek kar tako!
20.1.2005 22:43:21   
baguSka
No pa moške tud! Je boljši učinek!:):)-

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   Čvek kar tako!
20.1.2005 22:44:48   
clea
bom jutri probala,to s frizuro namreč.
A hitrejša varjanta je pa da se greš mal štromarja?

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   Čvek kar tako!
20.1.2005 22:45:24   
cmokec
Čaj je dober, če maš v glavi pospravljeno, da to ni čudežni čaj. Pri meni še ni bilo generalke, ...:ups:
Čaj lahko kupiš v vsaki bio trgovini, tudi v nekaterih lekarnah ali tržnici.

cmokec

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   Čvek kar tako!
20.1.2005 22:46:03   
baguSka
Kupi se ga v zeliščnih trgovinah pa na tržnicah! U lekarnah ga ne poznajo (moje izkušnje).:)
Da se ne boš zafrknla in si delala bruko kot sm si jo jaz, k sm pršla u lekarno in me una ni razumela kaj hočm in sm ponovila bolj naglas in je potem vprašala:kaj pa je to? :grrr: Sm se po hitrem postopku obrnila in se je nato čez celo lekarno začela dret ena gospa:..a jo tisto za zanositev?:grrr::grrr: In so seveda bli takoj vsi pogledi na men!

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   Čvek kar tako!
20.1.2005 22:46:48   
emaa
Jaz mam rajš prave čaje, tko da bom brez krvomočnice, se mi pa zdi da mi mela koj baguskino frizuro, če bi ga kej spila. :)-

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   Čvek kar tako!
20.1.2005 22:46:58   
baguSka
Ja ja! Mi je glih frizerka zadnič napisala, da pr njih to s štromom urejajo!:)-:)-:)-

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   Čvek kar tako!
20.1.2005 22:48:04   
cmokec
Kar se pa mojega vstajanja tiče. Pokonci sem z lahkoto do 2 ure zjutraj, ko se vleže vedno takoj zaspim. Ampak zjutraj bi me pa lahko iz pojstle na tla porinli, pa nebi nič vedla ampak sladko spala naprej. :ups:

cmokec

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   Čvek kar tako!
20.1.2005 22:48:07   
baguSka
Punce zdej pa neki resnga!.......:)-:)-

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   Čvek kar tako!
20.1.2005 22:49:25   
cmokec
:)-:)-:)-:)-:)-

cmokec

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?