|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: jabolčni kis
5.2.2008 15:23:55   
Shya
Prepričale ste me!!!
Moja mami me ni mogla, sam ve pa ste me! Gremo probat!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: jabolčni kis
7.2.2008 10:36:12   
Shya
bljak...sam je pa res grozn za pituser posted image  komi popijem...se moram jaz tut za nos držat!user posted image

(odgovor članu Shya)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: jabolčni kis
8.2.2008 14:43:26   
natasarobi
Ko ste ravno pri kisu. Jaz sem danes brala o enih tabletih, ki vsebujejo jabolčni kis. A je katera mogoče probala s tableti?

Da bi jemala tablete z jabolčnim kisom še mogoče, ampak, da bi to na tešče spila si pa ne znam predstavljat.

A z kakšnimi tabletami, ki jih propagirajo po TV, revijah ste kaj poskusile?

(odgovor članu Shya)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: jabolčni kis
9.2.2008 15:58:32   
Anonimen
Daj v mlačno vodo žličko medu in malo kisa. Pa sploh ni tako slabo za piti.
Tablet pa nisem probala.

(odgovor članu natasarobi)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: jabolčni kis
21.2.2008 15:03:59   
Anonimen
Jaz zdaj dva tedna pijem zjutraj kis. In se mi dogaja da bolj slabo hodim na veliko potrebo. Prej sem šla vsako jutro, zdaj pa pride dan ko sploh ne grem. Se je kateri dogajalo isto? Kaj delam narobe? Pa kg mi nič več ne grejo dol user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: jabolčni kis
28.2.2008 11:18:41   
Donja
Med in kis je moja tašča skoz pije in je ful suha. Med in cimet pa je treba skuhat in pit. Na 2 dcl vode žlica medu in žlička cimeta. Prevreš in spiješ. Meni sta prva dva kozarca bila prijetna potem pa ne več tako da ne vem če je učinek. Bom probala najt email z medom in cimetom in ga gor dat. Učinkovito hujšanje želim.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: jabolčni kis
28.2.2008 11:43:58   
sončika84
jaz sem dve,tri leta nazaj mela to dieto s kisom. in sicersem vsako jurtro na tešče spila en deci kisa szi deci al mal več vode in žlico meda. na začetku je bil okus ogaben,po tretjem kozarcu(dnevu) pa je blo že ok. pol sem se že ful navadla na okus in mi je ratal prov dobr. sm začela tut po več kisa dajat. na začetku sem ga ne deci ampak pol deci. Maščoba na trebuhu se je topila,vendar sem zraven še delala trebušnjake vsaki dan(zjutraj in zvečer al pa sam zvečer9, pa po šesti uri oziroma tri ure pred spanjem nisem jedla. tut pol čez dan sem skoz manj pojedal,kersem spila ogromno tekočine in je lakota kr zginla .tko dasem v tistem času lepo oblikovala trebušček. je pa res,da ko sem šla čez vikend k fanntu sem vse to spustila in je trebušček prec mal narastu. ampak načelma sem bla ful zadovoljna.

(odgovor članu Shya)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: jabolčni kis
28.2.2008 12:37:16   
maja1488
Jaz sem pa od mami že zelo zgodaj pobrala tole s kisom. Pa ne zaradi teže ampak zaradi boljše prebave. Tako je ona pravila. In smo že nekje v sedmem razredu pile kapsule jabolčnega kisa, ki smo jih kupovale v italiji v lekarni. Potem, ko sem začela svoj hladilnik filat sama user posted image  sem jih kupovala v DM-ju (bom pogledala doma kako se imenujejo, je pa ena tableta na dan, mislim, da so od enciana). Ko sem zanosila pa sem jih nehala jemat.

Ne vem kolko pomagajo pri hujšanju, ker sem bila do nosečnosti vedno suhica. Mogoče ravno zaradi tega. Med in po nosečnosti pa sem se poprašičkala za 20kg.

In 4 dni nazaj spet začela jemat jabolčni kis. javim, če bo kaj uspeha. Se pa zraven stroogo držim tudi diete. Vsaj do velike noči user posted image

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: jabolčni kis
29.2.2008 9:54:29   
jaša2
jaz tud pijem kis, pa mi je prav fajn za pit. dam ca.za en noht domačega kisa in ostalo mrzle vode. tak da je prav "osvežilno".

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: jabolčni kis
29.2.2008 12:02:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MID

Ga pa toplo odsvetujem vsem ki imajo probleme z želodcem.Tudi sama sem ga nehala takrat pit zgolj iz razloga,da me je začel po zaužitju le tega bolet želodec.Probajte.Če želodčku ne bo odgovarjal,vam bo kaj kmalu dal alarm.
Da vam opišem kako je zgledal moj problem ob užitju kisa;v želodcu sem začutila takšno bolečino,kot jo lahko začutiš,če par dni ne ješ.No,ne vem kako bi vam drugače poenostavila to bolečino.


Prav iz tega razloga jaz ne prakticiram pitja kisa na tešče, pa imam ful rada kis.
Včasih ga kar tako spijem kak požirek... čist nerazredčenega. V puberteti sem vedno pila tisti kis ki je ostal od solate.
Ampak če ne gre, pač ne gre.

(odgovor članu MID)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: jabolčni kis
29.2.2008 13:22:01   
gojska
a vam kej smrdi koža po tem kisuuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: jabolčni kis
1.3.2008 17:52:34   
No.1 žena
Tole sem našla o hujšanju s kisom, pa me zanima, ali ve to kaj verjamete.

Klaus Oberbeil
Knjiga s privlačnim naslovom.
Ponuja namreč lahko metodo do vitkejše postave. V treh različicah: tridnevna, enotedenska in štiritedenska kura.
Osnovna ideja je laično nazorna: jabolčni kis povzroči učinkovito kurjenje maščobe, več kisline v želodcu pa uspešno razkroji številne bolezenske bakterije. Zraven pa natrese še serijo vzporednih nasvetov, ki opravijo z običajnimi stereotipi zdravega življenja. Idealno je zdaj to, da nas malo zebe, saj takrat telo pokuri za lastno gretje več maščob, še posebej poživljajoče pa se je kdaj prepustiti dežju, da nas namoči do kože, nato pa kajpak pod vroč tuš in v topla oblačila.
Kot vse pravljice ima tudi ta vsaj dvoje pasti. Hujšanje s kisom povzroči padec kalija v telesu, kar zna biti usodno za hipertenzike, katerim se dramatično poveča krvni pritisk. Čarobnost tega elegantnega hujšanja, ki poteka brez stradanja, je predvsem stvar religije. Odslej mora človek verjeti v novega boga - v boga kisa!
Pitje vode z žličko jabolčnega oceta postane dnevno obhajilo, ki ga prejmeš po trikrat na dan.
Uspeh predpostavlja nov način bivanja, v katerem postane užitek kislega poglavitna prehranjevalna vrednota. Pot do vitke postave je naenkrat prav zgledno trnova: da bi izgubili nekaj kilogramov teže, se je treba za zmeraj odreči opojnosti mastnega in sladkostim sladkega.

_____________________________

Vaga kaže, baba laže!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: jabolčni kis
1.3.2008 19:58:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasarobi

Ko ste ravno pri kisu. Jaz sem danes brala o enih tabletih, ki vsebujejo jabolčni kis. A je katera mogoče probala s tableti?

Da bi jemala tablete z jabolčnim kisom še mogoče, ampak, da bi to na tešče spila si pa ne znam predstavljat.

A z kakšnimi tabletami, ki jih propagirajo po TV, revijah ste kaj poskusile?


ja, jz sem probala, ampak ni to to. Kapsule pri meni niso imele čisto nobenega učinka. Kis pa.

(odgovor članu natasarobi)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: jabolčni kis
2.3.2008 10:20:21   
Anonimen
Ko sem pila kis nisem odila redno na veliko potrebo. Zdaj ko ga že en teden ne pijem je pa vse ok. Vsak dan grem.
Sem delala kaj narobe?
2 dcl vode sem segrela in v njo dala žličko medu in žličko, dve kisa. In to sem spila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: jabolčni kis
2.3.2008 11:32:04   
Muca Copatarica
Mene kakšna taka mešanica vedno požene. Tudi jaz zdaj pijem kis pa mi je šist ok. Bomo videli, če bodo še rezultati.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: jabolčni kis
3.3.2008 9:17:08   
lelaval
Jaz sem dobra 2 tedna pila po 1-2 žlici kisa na 2 dcl vode, pa ni bilo učinka user posted image  In prebava se mi je tudi poslabšala - prej sem vedno obvezno šla na potrebo že zjutraj (včasih še 1-2x v dnevu), po tem pa sem bila spet zaprta user posted image .
Bom poskusila z jutrijšnjim dnem, pa bom videla, če zopet učinkuje tako, da me zapira (namesto odpira user posted image )

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: jabolčni kis
9.3.2008 20:43:07   
tititi
jao jao jao kaj sem pa jaz nardila. Sem namesto jabolčnega kisa si nardila ta zvarek z domačim vinskim kisom in sem misnla da me pobere. Morm zdej jabolčnega kupit. Jao pa sploh mi ni potegnilo da pišete o jabolčnem kisu user posted image  joj me je sram.user posted image

A to kjrga posebnega kupite. Al prvega na katerem piše jabolčni kis? Al imate večalimanj domačega? Ne kupujem kisa ker mam domačga tko da si morma jutri v trgovini ogledat.

Pa ne okol govort kake neumnosti počnem

_____________________________

H u J š A m ! ! !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: jabolčni kis
16.5.2008 11:06:12   
aichi
Finta je naslednja, skoraj 100% mora bit domači kis, ker ima ene učinkovine not (ne vem na pamet), ki jih un jabolčni, ki ga kupimo v trgovini nima toliko in so rezultati slabi. Vseeno, vsako jutro deci vode in žličko kisa, pa eks, par sekund ti gre na bruhanje, potem pa je ok. V 10 dneh sem počil dol 3 kile brez da bi karkol drugega spremenil. Očitno vpliva na adipcoite, da ne zlagajo maščobe iz hrane v naše telo, pa še kak drug učinek bi se našel, prvič po ne vem kolk časa recimo nisem napihnjen čez dan.

(odgovor članu tititi)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?