|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: laparo in histero
22.3.2008 11:12:14   
Barachiel
urskaj, jaz še nimam namena delati na otročku, ampak sem najprej hotela poskrbeti za svoje zdravje. Mi je pa rekla, da bi imela sedaj seveda največ možnosti, ampak naj se seveda odločim sama, ko bom za to pripravljena. Je pa rekla, da ko se bom odločila za naraščaj, da če mi eno leto ne bo uspelo, naj pridem k njej in bova šli takoj v postopek, da se ne bom matrala.

_____________________________

"Ljudje smo angeli z enim krilom, zato lahko letimo le objeti"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: laparo in histero
22.3.2008 13:37:01   
Anonimen
Barachiel, želim ti vse naj, naj in ko bo čas za bebija, da čimprej zagledašuser posted image user posted image user posted image !!!!!

(odgovor članu Barachiel)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: laparo in histero
2.4.2008 9:33:40   
čačka
Ojla punce

Eno hitro vprašanje... a ste imele popolno narkozo ali samo lokalno?

Lp,
Čačka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: laparo in histero
2.4.2008 19:48:00   
Anonimen
prenešeno iz druge teme:

metir user posted image

živjouser posted image . ali ve katera zakaj ti vbrizgajo zoladex pred histero in laparo?user posted image

(odgovor članu čačka)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: laparo in histero
3.4.2008 20:53:46   
Barachiel
čačka pod splošno (popolno) narkozo.

_____________________________

"Ljudje smo angeli z enim krilom, zato lahko letimo le objeti"

(odgovor članu čačka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: laparo in histero
3.4.2008 20:57:31   
Sulfinija
Sem vam na tej temi sporočila,da sem v pon. pet tednov po lapari zagledala magični + na svoje  testu.Danes sem nosečka 5.tednov   jutri pa bom že 5t1dan.V četrtek 10.4 pa imam prvi pregled pri G držite pesti zame in najinega sončeka.Ratalo pa je v 59.krogu.

LP mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Barachiel)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: laparo in histero
3.4.2008 21:59:16   
metir
čestitamuser posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: laparo in histero
4.4.2008 10:06:28   
Barachiel
user posted image user posted image  prejmi čestitke tudi z moje strani user posted image user posted image  pa predvsem veliko ZDRAVJA user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljudje smo angeli z enim krilom, zato lahko letimo le objeti"

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: laparo in histero
4.4.2008 11:08:11   
nia28
Hojla punce midva z mojim tudi čakava na tama gični plusek in ga ni in ni iz mesca v mesec ;(((

Zdaj sva naročena na spermiogram in na Laparoskopijo v CE v primeru da je sprermiogram ok in če ne zanosiva do jeseni bom šla na ta poseg . Malo me je strah te Laparoskopije. Na histero sem bila pred enim letom ko so mi odstranili pregrade.

A mi lahko katera pove kako je  ta poseg . Sicer seznanjena sem z tem kako poteka zanimajo me najbolj izkušnje. In kako je po tem!!!

Hvala za odgovor!!

(odgovor članu Barachiel)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: laparo in histero
4.4.2008 14:38:17   
waiting
Tudi mene v sredo caka laparo in HSC
imam pa vprasanje za vse tiste, ki ste to ze dale skozi,
koliko casa ste bile v postelji?
Sama sem nekako planirala da bi sla na dolgo pot z avtom
ze v petek to je samo 2 dni po operaciji in nekako se mi dozdeva
da to ne bo mogoce.

(odgovor članu nia28)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: laparo in histero
4.4.2008 14:58:14   
nia28
Hojla Weiting,

moja  izkušnja na hsc je taka da ni tako hudo če počivaš vsaj en teden.  Jaz se nisem držala sem malo prehitro začela delat in hodit in mi ni bilo glih fajn. Ful te doltišči in občutek imaš kot da imaš hude menstrualne krče.
Fajn je če se držiš navodil, ki ti jih da zdravnik. Sicer nobena ženska ni enaka drugi vsaka prenaša poseg drugače ene lažje druge težje.

Za Laparoskopijo pa še ne vem ker je še niesm mela pravijo pa da ni prijetna.

Jaz bi ti priporočala da si 1 teden vzameš kar dopust in da počivaš. Ker vse rabi svoj čas da zaceli!

pozdravček

(odgovor članu waiting)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: laparo in histero
7.4.2008 10:56:39   
rebit
Ojla punce!
Za mano je laparo in histeroskopija! Ni bilo tako hudo, ampak vseeno počivanje ni odveč. Po operaciji sem bila tako zadeta, da sploh nisem nič vprašala, kaj so mi delali. Povedali so mi le, da je sve prehodno in da so mi odstranili pregrado. Dodatnih informacij pa nisem dobila. Zdaj nervozno čakam na izvide. A je katera imela podobno operacijo v Celju? Koliko časa po operaciji ste dobile izvid? Ful vam bom hvaležna za odgovore.
Lp

(odgovor članu nia28)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: laparo in histero
7.4.2008 11:16:59   
db
REPIT V CELJU DOBIŠ IZVIDE V ROKU DVEH TREH DNEH SAJ JAZ SEM DOSLEJ DOBIVALA TAKO

(odgovor članu rebit)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: laparo in histero
7.4.2008 11:18:58   
rebit
db Hvala! Upam, da bo temu res tako. Javim, ko jih imam v roku!

(odgovor članu db)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: laparo in histero
7.4.2008 11:25:14   
db
JA PRI MENI JE BILO KOSEM BILA LANI NOVEMBRA NA HSG SEM DOBILA 2 DNI PO POSEGU ,LETOS KO PA SM MELA HISTO. IN LAPO.PA SO ME V PETEK ODPUSTIL V TOREK PA SEM ŽE IMELA IZVIDE.A MAŠ GINEKOLOGA V BOLNICI AL PRIVAT?

(odgovor članu rebit)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: laparo in histero
7.4.2008 20:19:28   
rebit
Zdravnika imam v bolnici. A to kaj spremeni?

(odgovor članu db)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: laparo in histero
14.4.2008 10:06:16   
anci banci
ojla dekleta

za mano je laparo in hsg na odpustnici piše drillnig in odtranitev polipa. ali ima kaka podobno izkušnjo s tem? za drilling vem kaj je ker mi je moj ginekolog povedal... za polip me pa zanima kaj hudiča je to... ker sm bila po operaciji tudi pošteno "zadeta" od pomirjeval in protibolečinskim inekcijah in nisem uspela vprašat... samo pa moram priznat da je bila kar boleča izkušnja vsaj ko sem se zbudila iz narkoze....potem pa nasednji dan so bolela samo ramena in nič drugega in hvalabogu da je bilo to hitro za mano....osebje ful prijazno...nimam pripomb...
ali je bilo kateri tudi slabo po tisti"grenki soli" ki jo dobiš da se sčistiš?
sedaj pa v nove boje in upam da bo ratalouser posted image user posted image

tudi drugim borkam želim enako

(odgovor članu rebit)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: laparo in histero
9.6.2008 1:53:04   
misk2
zivjo. jst grem tudi na lpsc in hsc. upam da bo vse ok. enkrat sm ze imela lpsc ...ampk zato ker so mislili da je mojim bolecinam vzrok slepic... tko da upam da bo ok...edin skrbi me kako bo glede mojga dopusta ker greva kmalu za tem na morje....???user posted image

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: laparo in histero
9.6.2008 11:35:51   
Rakica_80
Ja odvisno kako se boš počutila, vsaj en teden počivaj!
Boš pa videla najbolj sama, kako se boš počutila in še en teden kasneje boš morala šive dati dol, tako da en teden kasneje kot sem rekla.

(odgovor članu misk2)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: laparo in histero
9.7.2008 12:18:49   
Inti_07
Pozdravljene! Tudi jst bi nekaj samo uprašala in sicer sama sem sla na UZ h dr. Tomaževiču in me je naročil na histeroskopijo! V kakšnem primeru te naroči se na lapro.? Ali to ponavadi naredijo kar oboje hkrati?

Hvala

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Laparoskopija in Histeroskopija: razlika ...
17.7.2008 12:10:02   
ONA 1980
Pozdravljeni vsi skupaj.
Imam eno vprasanje in sicer: 14 julija sem imela laparoskopijo. Naj bi so nasli eno majho endometriozo in so jo odstranili in vse ostalo naj bi bilo v redu. Po laparoskopije sem se pocutila v redu, mal meni sivi bolijo ampak to ni nic takega. Ampak meni pa je spet zaceli pece v spodnjem delu trebuha bolj na levi strani(levij ovarij). Jaz ne vem al je to normalno ali je kaj narobe, da niso nekaj do konca naredili? Ne vem, bom hvalezna za vsak odgovor!!!user posted image

(odgovor članu metir)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Laparoskopija in Histeroskopija: razlika ...
18.7.2008 7:28:34   
beba75
OJ!
Jaz sem imela laparo 15.07. in je sedaj vse vredu, so mi pa rekli da če bo karkoli res karkoli kar sem mi ne bo zdelo normalno naj kar pridem nazaj v bolnico ali pa da jih pokličen na oddelek. Priporočam ti da jih prvo pokličeš, če pa ne boš zadovoljna z odgovoro pa kar idi v bolnico. Boljše že je če te ša enkrat pregledajo kot pa da se ti kaj vname. Le pogumno in naj re ne bo sram ker si jih kaj prišla vprašat saj mi nismo zdravniki da bi vedeli kako kaj, zato so oni tam a ne?
Ja pa še to jaz sem bila v MB.

(odgovor članu ONA 1980)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Laparoskopija in Histeroskopija: razlika ...
18.7.2008 8:17:41   
a.jrad
Beba75 pozdravljena!

Mene čaka laparo in histero v torek 22.07.2008 in komaj čakam, da se vsega rešim.
A mi poveš kaj so ti delali oz. kaj so ti našli?
Jaz namreč nimam rednih menstr.- na3-4 mesece in mi je g.odkrila mioim, PCO in septum.

Hvala in želim ti čimprejšnje okrevanje!

lp

(odgovor članu beba75)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Laparoskopija in Histeroskopija: razlika ...
18.7.2008 9:13:57   
biba77
IZVIRNO SPOROČILO: a.jrad

Beba75 pozdravljena!

Mene čaka laparo in histero v torek 22.07.2008 in komaj čakam, da se vsega rešim.
A mi poveš kaj so ti delali oz. kaj so ti našli?
Jaz namreč nimam rednih menstr.- na3-4 mesece in mi je g.odkrila mioim, PCO in septum.

Hvala in želim ti čimprejšnje okrevanje!

lp



Jaz imam tudi isti datum v Mb. Meni bodo delali drilling.


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu a.jrad)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Laparoskopija in Histeroskopija: razlika ...
18.7.2008 12:13:27   
beba75
Oj!
a.jrad
meni so delali hsc, thl in laps. Ker na ultrazvoku niso videli nobenih posebnosti so se odločili da bodo prvo naredli samo hsc , potem pa so videli da imam levi jajčnik full v zarastlinah in prilepljen na črevesje so se kar med posegom odločili da so mi naredile še laps. Torej odstranili so vse zarastline še tiste male na desni strani, popravili levi jajcevod, odstranili majhno pregradico v maternici in pregledali jajčnike, zdaj naj bi bilo vse poštimano. Ker pa imam neredne mesntruacije, folokli pa tudi ne dozorijo( zrastejo do največ 10mm) mislim da bom še potebovala še kaj za pomoč da bom zanosila. Sicer mi je dr.Kovačeva (me je operirala) rekla da bojo sedaj čakali cca6mesecev ali več če bo šlo po naravni poti, mam pa 15.9 kontrolo pri moji zdravnici dr. Gavričevi pa se tak bomo tam dogovorili kako dalje.
Šla sem domov v četrtek in dobila 10dni staleža.

biba77
drilling pa  kot je meni znano je "bujenje" jajčnikov da začnejo delati tako kot je treba, kako pa to poteka pa ne vem, mislim pa da je manj zakomplicirano kot laps.

Sicer pa kar pogumno brez strahu malo že boli ampak vse bomo potrpele samo da  bomo lahko imeleuser posted image .



Lp beba75

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




kater ime?
marjetica23

:)

viljam (4%)

fabijan (8%)

saša (24%)

živa (41%)

marko (24%)


Število vseh glasov: 130

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!