|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdaj ste o nosečnosti povedale v službi?
5.2.2008 8:40:53   
Katina
K sreči sem se pred to user posted image odločila povedati po NS, saj so tam odkrili, da je plod odmrl in se mi poleg lastnih težav ni bilo treba obremenjevati s pogledi v službi, ker sploh niso vedeli.
V sedanji user posted image sem tudi povedala po NS in bi povedala ne glede na to, da sem šla potem na bolniško.

Mislim pa, da pravila ni. Vsaka naj po svoje preceni razmere v službi in poskuša najti najprimernejši trenutek.
Pri izbiri ugodnega trenutka vam želim veliko sreče. Prav tako vam želim, da bo novica sprejeta z odobravanjem.

(odgovor članu iva77)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kdaj ste o nosečnosti povedale v službi?
5.2.2008 10:04:42   
Janey
Meni se je ko sem bila par tednov noseča ponudila ena dobra ponudba v službi in se mi je takrat zdelo fer da povem direktoru preden se dokončno odloči če da mene na to delovno mesto. In izkazalo se je, da sem dobro naredila. Drugim sem povedala ko sem bila mimo rizičnega obdobja, po  3 mesecih.

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kdaj ste o nosečnosti povedale v službi?
5.2.2008 12:25:22   
mokatela
še niti pisnila nisem, čeravno mi je bilo 14 dni tako slabo in sem komaj vzdržala v službi. bom povedala po prvem pregledu, ker mi druga ne preostane (je potrebno najti nadomestilo zame in to zna malo trajati pri nas). nameravam pa povedati samo svojima šeficama, za ostale pa mi dol visi (odnosi niso najboljši in jih en drek briga, po domače povedano).

lep dan

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kdaj ste o nosečnosti povedale v službi?
8.2.2008 20:54:10   
petra1978
Jaz pa sem svjima dvema šefoma povedala ta teden (sedaj sem v 7t), ker imam takšno službo, da nekaterih stvari pač ni najbolj priporočljivo počet. Oba sta sprejela z takšnim veseljem, da sem ju komaj prepričala, da nista povedala vsem ostalim.
Drugače pa so me že tudi vprašali, če sem mogočeuser posted image . In vedno sem odgovorila: "Saj vem, malo sem se zredila, ja." Tako nisem niti zanikala, niti portdila.

(odgovor članu mokatela)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kdaj ste o nosečnosti povedale v službi?
8.2.2008 22:24:16   
*talcy*
pozdravljene ..jaz sem v slabem 5t in sem že na bolniški ... zdaj pa nevem če bi povedala v službi ...za ta teden sem rejkla da imam kao gripo za naprej pa pojma nimam kaj naj rečem ...kakšen nasvet??

(odgovor članu petra1978)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kdaj ste o nosečnosti povedale v službi?
9.2.2008 10:50:17   
Katy\o/
Povedala sem po opravljeni NS.

*talcy*, v tvojem primeru, bi jaz kar povedala za nosečnost. V nedogled se ne da lagat, pa potem ko zračunajo in povežejo ugotovijo še to, da si jim lagala. Kar pa sigurno ni dobro. Samo moje mnenje.


_____________________________

Postali smo mala družinica! :)

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kdaj ste o nosečnosti povedale v službi?
9.2.2008 11:05:13   
*talcy*
katy o...hvala ....saj to bom povedala v sredo po pregledu pa čeprav bo komaj 5t in 1d in vem da ne bo še videti skoraj nič ker je prezgodaj ...sam moja šefica je K_A_T_A_S_T_R_O_F_A !!!  nič ne obdrži pri sebi ...vse razblebeta...za prvo user posted image  sem jo prosila naj bo tiho nekaj časa a ta je vsem razblebetala in pol sm mogla it na abrazijo k sem prišla v službo so se eni delali neumni drugi pa non stop neki spraševali .... tako da za koga zadavit ...

(odgovor članu Katy\o/)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?