|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: FEBRUARČKI 2007
1.2.2008 14:58:05   
atena777
Mene lobanja še kar boli, opremila sem se s COLDrex in Saridon. 
Pomagajo tudi inhalacije in vroče kopeli. David je še kar bošček, predvsem ponoči ga grlo boli.
Moj je pset nekaj novega prinesel iz službe, po novem nas še grlo boli. Zapopuser posted image .

Smo na vezi!

Aja mi ne bomo nič za maškare letos, ker ne bomo še šli v vrtec. Veseli bomo že, če se bomo tok sup sestavili, da bomo RD v ponedeljek praznovali. Moja mami je spet javila, da je zbolela, ko je pa kušvala Davida.

Februarški pa dobro pustujte jutri in do torka!

user posted image

(odgovor članu atena777)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: FEBRUARČKI 2007
1.2.2008 15:31:50   
visnjaaa
O madonca...me pa res ni bilo nekaj časa tu gor....smo že otroci?
Ja fajn.....moj Nejc bopraznoval drugi teden 9.2.2008 roj. dan.
Tud mi ne bomo praznovali z žlahto, ker preveč razsajajo virusi in podobno, tak da bomo imeli praznovanje samo v domačem krogu....samo mi v hiši.
Se bo Nejko kr pol Ani pridružu za praznovanje, aprila, ko ima Ana roj.dan...pa bo.

Pri nas ni nič novega...vse po starem...spimo še vedno ne ponoči v enem kosu, ziza še vedno kot en dojenček...user posted image user posted image user posted image user posted image  raca že tud sem in tja...in to je to.

Jasna81 kaj si po izobrazbi? Ti si iz Celjskega konca, a ne?

No jaz grem jutri v maškare....verjetno bom ciganka...no al pa pika nogavička....bom še vidla. Komaj čakam, da grem mal feštat in da stresem u sebe mal cvička....juser posted image user posted image user posted image
Grema z Evo1 skupaj, tak da bo to urnk zadevauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image do podna....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Otroke mi bo pa mož pazil....sej vem, da me bo 1000000x poklical in me prosil, naj že enkrat pridem, ker se tamal dere in bi rad zizo, ampak........upam, da bom tolk pjana, da se mi bo na celi črti jeb....
ker zdej si pa že res zaslužim malo zabave in sprostitve.

Punce lepo se imejte...vsem bolančkomuser posted image user posted image user posted image ,
vsem pa, ki se sekirate tako ali drugače pa sporočam, da se ne sekiraje, ker se stvai rešijo same po sebi in je zato čist brez veze stresat slabo voljo okrog sebe....vse se da rešit.user posted image

(odgovor članu atena777)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
1.2.2008 15:40:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu visnjaaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
1.2.2008 15:54:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: FEBRUARČKI 2007
1.2.2008 16:12:21   
Bubilu
Ej Kolumbo, ti maš pa danes en čist tak poln nostalgije dan. Lepo.

_____________________________

Hush little baby dont say a word, mama´s gonna buy you a mocking bird.And if that mocking bird won`t sing, mama`s gonna buy you a diamond ring...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: FEBRUARČKI 2007
1.2.2008 16:14:29   
Bubilu
O, pa vidim, da ma tvoj Maj isto pižamo kot moj Maj, a si bla v Belgiji?! Ker namreč pr nas (v Mariboru) niso mel takih tankih pižamc v HM, pa jo je mami iz Bruslja pripeljala.

_____________________________

Hush little baby dont say a word, mama´s gonna buy you a mocking bird.And if that mocking bird won`t sing, mama`s gonna buy you a diamond ring...

(odgovor članu Bubilu)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: FEBRUARČKI 2007
1.2.2008 16:17:52   
Bubilu
Naš Maj pa zdele spi, men bo glavo razneslo, me že cel dan boli, pa nobene tablete ne primejo. Bom morala zdej začet mal ropotat po stanovanju, drugače mali zvečer ne bo hotu zaspat, sam se mi smili, ker se mu nosek maši in je revež prejšnjo turo bolj kratko odspal. Potem pa grema sosedi rojstni dan čestitat, celih 6 let.

_____________________________

Hush little baby dont say a word, mama´s gonna buy you a mocking bird.And if that mocking bird won`t sing, mama`s gonna buy you a diamond ring...

(odgovor članu Bubilu)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: FEBRUARČKI 2007
1.2.2008 16:19:00   
Bubilu
Visnjaaa uživaj na pustovanju, ti prvoščim, pa mal fauš sem ti tudi...

_____________________________

Hush little baby dont say a word, mama´s gonna buy you a mocking bird.And if that mocking bird won`t sing, mama`s gonna buy you a diamond ring...

(odgovor članu Bubilu)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: FEBRUARČKI 2007
1.2.2008 16:19:46   
Bubilu
Zdej bom pa počas nehala s samogovori, pa grem še eno tableto popit.

_____________________________

Hush little baby dont say a word, mama´s gonna buy you a mocking bird.And if that mocking bird won`t sing, mama`s gonna buy you a diamond ring...

(odgovor članu Bubilu)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: FEBRUARČKI 2007
1.2.2008 20:10:06   
pikecpokec
Dnas sem si pa privoščila eno turo z novim avtekom user posted image . sem šla malo v šoping, po fasngo, pol pa še v city center po slike s poroke, da jih lahko končno razpošljeva, pa neki za Gala za rojstni dan, pa v DM ker sem imela še en bon.

zdej pa grem zahvale za poroko pisat pa slike zraven limat.
lahko noč!

aaaaaaa, spomnla sem se, da sem si kupla en lonček čokoladnih sanj (tribarvna čokoladna krema!)user posted image user posted image user posted image user posted image
hej juhej!


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Bubilu)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: FEBRUARČKI 2007
1.2.2008 20:14:53   
malecka_mateja
čer!

pikecpokec in kakšen je tvoj novi avto!pa srečno vožnjo!user posted image

mi že vsi spimo!razen mene tako da jaz tudi grem!

darca sej bo!če pa rabiš pogovor pa veš da me lahko pokličeš in se mi zjočeš pa te bom rade volje poslušala!user posted image user posted image

višnja fajnega pusta hrusta!
jaz bom mačka tamala žaba moj pa menih!sej vam bom lsikice poslala!

zdaj pa grem!lep večer!papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: FEBRUARČKI 2007
1.2.2008 20:25:52   
DeMer
pikecpokec in kakšen je tvoj novi avto


Tak k moj. user posted image

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: FEBRUARČKI 2007
1.2.2008 20:33:58   
visnjaaa
Kolumbo pa kje si jutri najdla Čatežke, ko nimam nobenga cajta? Zjutri sem sama, moj dela, pol grem na 50 letnico, zvečer pa v maškare...pa to ni res.
A boste tam prespal, al grete se samo kopat za en dan?
Čeprav ti Čatežke zdej res ne priporočam, ker jih tud naš pediater odsvetuje, ker razsajajo: rota virus, in ostale viroze.....pa če ne želite bit bolani, rajš ostanite doma z malimi otroci....

Ti kr počak z Čatežem še ta mesec in pejt lepo marca se v naše konce kopat in se bomo šle skupuser posted image ko ne bo več tolk teh viroz....


Uživajte!


(odgovor članu DeMer)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: FEBRUARČKI 2007
1.2.2008 21:00:21   
DeMer
Kolumbo, lepe slikce! A ste Maja kej ustrigli?

A bi bla tolk dobra in še men poslala "vročo" prošnjo?


Mi ne bomo nič za maškare, ker nisem nič kupila. :( Mogoče bomo drugo leto, miške. Ker mava midva še kostume iz mladih let.

Moj prst je grd, da sem danes skor okoli padla. Zdravnica je rekla sicer da je lepa rana. user posted image Je kr luknja not. Kdaj se bo pa to tolk zacelilo, da bom lahko kakšen čevelj gor dala.

Jutri kuhamo govejo juhco, torej bo mes, krompir in solata. Če se mi bo slušajno kej dalo bo pa še kaj sladkega.

Zdej  grem pa poslušat tele naše glasbenike.


LN

(odgovor članu visnjaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   [Brisano sporočilo]
1.2.2008 22:26:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu DeMer)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: FEBRUARČKI 2007
2.2.2008 7:30:03   
malecka_mateja
jutro!

mi smo že budni!

ma sem zaspana!

demer kaj pa tebi prošnja a misliš službo menjat?

moj še dela do 10 pol pa gremo v evroparka na maškare potem pa v ruše še na karnevaluser posted image
kuhamo goveje zrezke pa rižeka pa juhico....

zdaj pa gremo zajtrkovat!

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: FEBRUARČKI 2007
2.2.2008 8:20:37   
visnjaaa
dobro jutro!

Jaz sem že tud pokonc...kako sem še zaspana. Nejc je žnaru celo noč za jošk.
Me kr pokliče mamaaa amaaa, pa me začne po zizikah božat, če pa ga ne registriram mi pa kr majco začne gor vlečt in si kr sam postreže...krizaaa
Mogla bom nekak nehat dojit....uuuu matr se je zdle posral, smrdi ko ...o fujjj...mu grem hitr rit previt, preden zasmrdi cel štuk.

Kolumbo kanto za smeti so vam ukradli?  Se zgodi ja.....groza...res za jezo.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: FEBRUARČKI 2007
2.2.2008 9:07:20   
Margit
Dobro jutro!

A tukaj ste?! Jaz vas pa med dojenčki iščm. A smo že res tolk stari???? Sem misnla da bomo do konc feb. dojenčki :(

No midva sva prispela domov. Matic je bolje. Je imel antibiotik direkt v žilo. Pa še za 14 sva ga dobila za domov. Ma pa nek celulitis (ampak ne tistega našega user posted image ). Je imel čist vnete učke, celo levo stran zatečeno, rdeče pod učkom do sred lica, vneta ušeska, ... gnoj čez vse te kanale, in so se bali da se mu zamaši tja do sinusov. Tako da je bla kar mal panika. No sedaj je stanje boljše. Verjetno bomo tudi Mašo iz vrtca vzela, vsaj za čas okrevanja. TAko so nama svetovali na infekcijski.
Hvala za vse user posted image .

Vsem user posted image , ki ste praznovali te dni, želim vse naj naj user posted image

Vsem bolanim, pa da se čim prej pozdravite. Mene so tolažili, da bo stanje konec februarja boljše. Tako da zdržimo še do marca. Potem pa bo sonček in lepo vreme odgnal vse te bacile, bakterije in viruse.

Grem zajtrk pripravt, se javim kaj kasneje. Morm še prebrat kar ste pisale te dni.


(odgovor članu visnjaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: FEBRUARČKI 2007
2.2.2008 14:25:27   
Bubilu
Kakšen user posted image dan. Midva z Majem nisma ponoč skor nč spala, mu je nosek nagajal, čeprav sm mu Operil not našpricala. Božček. Vsaj vročine nima. Zdej spi, jst grem pa tud mal mižat, ker sm čist adijo. Nimam kondicije za neprespane noči. Ajaj, ne vem kako bo to zgledalo, ko bo treba zjutri v službo.

_____________________________

Hush little baby dont say a word, mama´s gonna buy you a mocking bird.And if that mocking bird won`t sing, mama`s gonna buy you a diamond ring...

(odgovor članu Margit)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: FEBRUARČKI 2007
2.2.2008 14:37:16   
Darca_k
No nas pa je verjetno našel rotavirus user posted image user posted image .
Mali sračka že cela dva dni (danes sem v eni uri trikrat zamenjala plenice), pa še iz noseka mu ful teče... Sedaj pa je še user posted image  začel bolj pogosto obiskovati stranišče... In tako oba ležita...

Atena in Malecka_Mateja hvala za vzpodbudne besede... Danes mi je že malo bolje, ampak včeraj je pa res bila že kriza... V ponedeljek pa bomo vključili babico, če bo Maj malce bolje, če ne pa bom ostala doma... Kot je napisala Atena... če ne bi razumeli, pa niso edini....

Margit vesela sem, da je Matic bolje...

Tudi mi ne bomo šli nikamor za pusta, v torek tako imamo zdravnika. Bomo pa drugo leto nadoknadili... Upam, da se bomo pobrali do rojstnega dneva, ker takšno kot je trenutno stanje si kakšne zabave sploh ne morem predstavljati...
Nič grem še malo pospravljat tačas ko mali spi...

Lepo pustovanje vsem tistim, ki sedaj rajate user posted image

(odgovor članu Bubilu)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: FEBRUARČKI 2007
2.2.2008 15:25:28   
Margit
IZVIRNO SPOROČILO: Darca_k

No nas pa je verjetno našel rotavirus user posted image user posted image .
Mali sračka že cela dva dni (danes sem v eni uri trikrat zamenjala plenice), pa še iz noseka mu ful teče...


Darca_k lahko da je to od antibiotika. Saj je dobil antibiotik za ušeska? a sem prav prebrala, no ker sem zelo nahitro preletela vaše pisanje. Tud pri Maticu smo mislili, da je v bolnici dobil rota, ker je driskal na eno uro. Pa so dali blato na kontrolo in ni bil rota. Tako, da lahko da je od antibiotika, ali pa od nenormalno sladkega čaja, ki ga je tam pil.

(odgovor članu Darca_k)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: FEBRUARČKI 2007
2.2.2008 18:58:00   
atena777
Hi,na hitro se javljam s pogorišta...danes me že drugi dan kei v trebuhu šraufa, taka slabost me obliva, kot da bi bila gripa?
Sem čist fuč, na pomoč priskočila mama v babysitting...
Kolumbo, da bi tatu tvoje kante zadela kap!user posted image
Demer tista luknja bo do julija french manikure, verjemi!
Nisem preveč zgovorna danes.  Grem nazaj ležat!

(odgovor članu Margit)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: FEBRUARČKI 2007
2.2.2008 19:59:04   
malecka_mateja
čer!

mislim da nam manjka nujno eno srečnaje in to v zelo kratkem ker mso vse neke brez volje in bolane...čas je da se poberemo in gremo naprej!kajti so tudi drugi ki nas potrbujejo in me njih!in seveda ljudje ki nas imajo radi in nam pomagajo ter so nas pripravljenni poslušat!zato punce glave pokonci in gremo naprej!Bolezen bomo vsi premagali,tudi težave v službi in razne operacije vse bo še ok!samo volja,dobra beseda ter moč nam bodo pomagali na tej poti!
če se bomo vdale bo še slabše!
torej jaz od danes gledam samo še pozitivno in se nebom več smilila sama sebi!in mislala na o kako bo v vrtcu in koliko krat zbo mala zbolela amapk na to da prihajajo topli dnevi in da bo mala skoz zdrava ker bom tudi jaz in da se bodo začeli sprehodi!naša gradnja hiše,morje...optimistično naprej!user posted image user posted image user posted image user posted image


malo mam navdiha in sem gledla en film ki mi je res dal misliti!pa še enega invalida sem srečala ki je rekel kaj bi dal za en dan tvojih noguser posted image pa sem se zamislila.

zdaj pa grem v posteljo mojega pocartat ker gre delat!mala že spi!

in ne pozabite jutri je nov dan!naj vam bo z sončkom obsijan in brez težav!
rada vas imam!nočko

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu atena777)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: FEBRUARČKI 2007
2.2.2008 20:03:19   
Bubilu
IZVIRNO SPOROČILO: malecka_mateja

čer!

mislim da nam manjka nujno eno srečnaje in to v zelo kratkem ker mso vse neke brez volje in bolane...čas je da se poberemo in gremo naprej!kajti so tudi drugi ki nas potrbujejo in me njih!in seveda ljudje ki nas imajo radi in nam pomagajo ter so nas pripravljenni poslušat!zato punce glave pokonci in gremo naprej!Bolezen bomo vsi premagali,tudi težave v službi in razne operacije vse bo še ok!samo volja,dobra beseda ter moč nam bodo pomagali na tej poti!
če se bomo vdale bo še slabše!
torej jaz od danes gledam samo še pozitivno in se nebom več smilila sama sebi!in mislala na o kako bo v vrtcu in koliko krat zbo mala zbolela amapk na to da prihajajo topli dnevi in da bo mala skoz zdrava ker bom tudi jaz in da se bodo začeli sprehodi!naša gradnja hiše,morje...optimistično naprej!user posted image user posted image user posted image user posted image


malo mam navdiha in sem gledla en film ki mi je res dal misliti!pa še enega invalida sem srečala ki je rekel kaj bi dal za en dan tvojih noguser posted image pa sem se zamislila.

zdaj pa grem v posteljo mojega pocartat ker gre delat!mala že spi!

in ne pozabite jutri je nov dan!naj vam bo z sončkom obsijan in brez težav!
rada vas imam!nočko


Hvala za tole.



_____________________________

Hush little baby dont say a word, mama´s gonna buy you a mocking bird.And if that mocking bird won`t sing, mama`s gonna buy you a diamond ring...

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: FEBRUARČKI 2007
2.2.2008 20:43:37   
Darca_k
user posted image user posted image user posted image  bravo Malecka_Mateja that's the spirit user posted image .

Prav imaš, nihče drug nas ne bo pobral, kot me same... Torej akcija user posted image .

No pri nas jaz trenutno uspešno vijugam med mojima moškima...

Margit hvala za idejo, vendar mislim, da je res bil virus, ker antibiotik še jeva, medtem ko je danes nekje popoldan nehal driskati. In do sedaj nič več ni kakal, pa ful je jedel danes, pa norel okoli, tako da mislim, da bo kmalu spet OK.
Je pa mojega ful zvilo, je že kakih 8x bil na WCju pa ful je bruhal... Atena mislim, da se podobno počuti kot ti... Tako da nam je verjetno Maj res kakšen virus prinesel...

Skratka grem dalje v akcijo novim zmagam naproti... Držite se, pozdravite se in naj vaši malčki uspešno premagujejo novosti...


(odgovor članu Bubilu)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...
Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?