|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: FEBRUARČKI 2007
5.2.2008 9:16:43   
Margit
IZVIRNO SPOROČILO: DeMer

Maju se tud nogica full poti, tko nasploh, mu bo pa babi za roj. dan kupla robeezke, no al pa shoo shoos copatke, zato za Darco in Ribicau vprašanje, a je tista elastika na copatkih zelo debela? Se bojim, da bi se mu nogica fejst potila.



MI imamo shoo shoos pa nimam občutka, da bi se mu noga potila. Kaj misliš s tisto eleastiko? Je ene 7mm široka.



Pa sej ne da se jim ful poti. Verjetno je to tudi odvisno od materiala. Ampak a nima nič bolj vroče? Ker pri nas ko mu dam nogico ven in jo pošlatam je prav vroča. In isto je ko sva zunaj. Ti DeMer si vidla tiste rjave čeveljčke, pa ima notri samo tanke žabice. In ko prideva notri je nogica čisto topla.

(odgovor članu DeMer)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: FEBRUARČKI 2007
5.2.2008 9:24:42   
atena777
 

user posted image


Pa veliko darilc in denarcev za na prvi toli! user posted image  Pa da bi bil cimbolj zdrav, ko stopicas do 2 leta!

Mamici pa tudi veliko zdravjaaaa user posted image .

user posted image

(odgovor članu DeMer)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: FEBRUARČKI 2007
5.2.2008 9:28:21   
atena777
Vsem posiljava kos torte od slastne Davidove tortice (ker je bila fenomenalna doma narejena iz skrbno izbranih bio sestavin - hvala tasca user posted image )..

user posted image  



Dober tek!user posted image

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 7.2.2008 9:05:59 >

(odgovor članu atena777)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: FEBRUARČKI 2007
5.2.2008 9:31:14   
atena777
Glede švicanja, moje izkušnje so take, da v robeezkah zdaleč najmanj švica kot v katerih koli drugih. David izdatno švica v nogice in pod pazduhami kot velik. Zato so robeezke špica copatki, jaz jih obožujem. Če bi robeez delal čeveljce tudi za ven bi jih kupili.
Elastika v peti je namenjena temu, da copatka dolj ne more spraviti in ni pretesna. To so res kvalitetni copatki tako, da je vse premišljeno, brez skrbi bubilu.

(odgovor članu atena777)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: FEBRUARČKI 2007
5.2.2008 9:32:30   
atena777
Gal vse najboljše z zamudo!

user posted image

Tvoj rojak David!user posted image

(odgovor članu atena777)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: FEBRUARČKI 2007
5.2.2008 9:34:04   
pikecpokec
Tudi naše praznovanje je uspelo, torta je bila očitno odlična, ker so jo zmazali takoj! user posted image
Darila odlična, razpoloženje tudi, Gal je brez problemov zaspal po praznovanju. Potem sta prišla še dva kolega in smo udušili še eno flašo vina user posted image .

Zdej se pa cartamo in preizkušamo nove igrače user posted image

papa


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu atena777)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: FEBRUARČKI 2007
5.2.2008 9:37:12   
atena777
Za darilo pa se še odločamo, kaj bi kupili. Igrač imamo za eno celo sobo. Pol jih mamo še pri babicah in mamah, ene tri zaboje v kleti. Koliko se tega nabere. Človek ne more verjeti. Oblek pa za enkrat tudi dovolj. Bomo videli.

Atena lepa tortica. Vidim tudi da ima David nov stolček :)


Mi tudi nismo nič pretiravali pri darilih, no ena babi in dedek sta prinesla tak leseni stolp, ki ga ima lahko do 3 leta od Sevi (Friends), pa nekaj za obleči iz Ökaidi, midva s tatom sva kupila leseni vlakec, druga babi in dedi pa sta dala 100 EUr za na "toli" račun, pa moja mami mu je pesmico sestavila, še najlepše darilo, taka posrečena je bila.
Saj itak skos nekaj dobiva,..to je bilo samo tako simbolično. Drugo leto pa, ko bo že razumel pa bo verjetno dobival bolj ob obletnicah.

Stolček je pa že za sestrico he, he. V bistvu smo morali trip trap umakniti za nekaj časa, ker ven spleza in kar po mizi plazi. Če nekdo skos ne gleda bi bila lahko katastrofa. To zadevo se da v eni potezi razstaviti v majhno mizico in stolček - v bistvu je bilo v ta namen sprva kupljen...dobra zadeva. Sem Kolumbo ogrevala za to zadevo pred časom pa ni bilo interesa user posted image .

(odgovor članu Margit)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: FEBRUARČKI 2007
5.2.2008 9:44:46   
atena777
Se mi zdi, da se je David začel kar zdraviti od RD, tako dobro mu je delo!

user posted image user posted image user posted image
Danes mu je šlo že manj zeleno iz noska, no v bistvu je bilo bolj zasušeno, to je že napoved ozdravitve kajne?

Mene pa je včeraj zvečer tako bučka spet bolela, da nisem mogla zaspati, danes pa sem po dolgem času spet kavo spila, čeprav imam še vedno diarejo user posted image .
Mah kaj čmo, se je treba nehat bolezni vdajat in se probat delat, da smo zdravi, če le gre user posted image .


(odgovor članu atena777)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: FEBRUARČKI 2007
5.2.2008 10:10:27   
DeMer
Atena, ewo robezke z a ven http://www.robeez.com/Department.aspx?DeptID=282&PriceCat=4&Lang=EN-UK&RefID=ftf_tredzFeb08_uk

(odgovor članu atena777)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: FEBRUARČKI 2007
5.2.2008 10:20:31   
Bubilu
Maj ima tudi Superfit copatke, pa se mu že v zelo tankih nogavičkah nogica spoti. Tiste iz HM mu pa lezejo z nogice.

_____________________________

Hush little baby dont say a word, mama´s gonna buy you a mocking bird.And if that mocking bird won`t sing, mama`s gonna buy you a diamond ring...

(odgovor članu DeMer)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: FEBRUARČKI 2007
5.2.2008 10:38:45   
Bubilu
IZVIRNO SPOROČILO: DeMer

Maju se tud nogica full poti, tko nasploh, mu bo pa babi za roj. dan kupla robeezke, no al pa shoo shoos copatke, zato za Darco in Ribicau vprašanje, a je tista elastika na copatkih zelo debela? Se bojim, da bi se mu nogica fejst potila.



MI imamo shoo shoos pa nimam občutka, da bi se mu noga potila. Kaj misliš s tisto eleastiko? Je ene 7mm široka.


Ne vem kako bi to razložla, tko debela se mi zdi. Mah, še diplomirala bom iz teh copatk. Najraje bi ga itak doma imela sam v ABS nogavičkah a kaj ko mu nonstop dol lezejo...


_____________________________

Hush little baby dont say a word, mama´s gonna buy you a mocking bird.And if that mocking bird won`t sing, mama`s gonna buy you a diamond ring...

(odgovor članu DeMer)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   [Brisano sporočilo]
5.2.2008 12:39:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Bubilu)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: FEBRUARČKI 2007
5.2.2008 15:14:34   
atena777
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Tole sm najdla na sončku za mene kao "nova kolevcija...dajn mi je k sam sesavljaš živali: http://www.soncek.si/si/lego-5419-kmetija-i9273.shtml
pa tole mesto k ma en kup oken, Majkl ma najraš okna ni vrata sam da se odpira: http://www.soncek.si/si/lego-5480-mesto-i2312.shtml


Kolumbo, tole tazadnjo imamo mi in je kul. V e-igrače je še mal cneje (glej v hali A v kleti imajo svojo trgovino)..
Tisto taprvo pa vi že imate al kako?
mi mormo tud še kupit taveliko zeleno ploščo!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: FEBRUARČKI 2007
5.2.2008 15:38:02   
helimaša
IZVIRNO SPOROČILO: atena777
Pa veliko darilc in denarcev za na prvi toli! user posted image  Pa da bi bil cimbolj zdrav, ko stopicas do 2 leta!
Mamici pa tudi veliko zdravjaaaa user posted image .

se podpišem

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 7.2.2008 9:07:06 >

(odgovor članu atena777)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: FEBRUARČKI 2007
5.2.2008 15:45:00   
bucka01
Julija želi DAVIDU vse najboljše za 1.rojstni danuser posted image
 
Čeprav z manjšo zamudo.

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: FEBRUARČKI 2007
5.2.2008 17:02:24   
Darca_k
Najprej MATICU VSE NAJBOLJŠE ZA TVOJ 1. ROJSTNI DAN!

user posted image

ter kot je napisala Atena, da bi bil čimbolj zdrav na poti do svoje dvojkice...

Mamici pa seveda še... user posted image , da bo še naprej tako pridna in lepo skrbela zate user posted image .

< Sporočilo je popravil Darca_k -- 5.2.2008 17:03:42 >

(odgovor članu bucka01)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: FEBRUARČKI 2007
5.2.2008 17:13:16   
Darca_k
Mi dva z našim korenjakom sva danes bila na pregledu.
naše najnovejše mere: 9 kg in 74 cm.

Drugače pa imako sedaj vneto še drugo uho in prepoved vrtca do ponedeljka...

No mamica in ati sta se malo 'spravila k sebi... Je pa Maj okužil babico in teto (in tako sedaj tam obe sračkata)... Zato sem napisala šefu, da me še ne bo... Upam, da ne bo preveč jezen...
K prababici ga namreč ne upam dati, saj je takšen virus lahko za njo preveč, medtem ko je naš ati še vedno samo levoročen...

To so najnovejše novice...

Aja glede copatk: s sho shoes smo ful zadovoljni, Maj jih ima rad obute, ne poti se v njih, kljub temu da imamo nogavice + tanke zokenjčke... Sedaj pa moram šibati...

(odgovor članu Darca_k)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: FEBRUARČKI 2007
5.2.2008 19:02:21   
malecka_mateja
evo mene!

tamala se je glis uspavala!user posted image jaz pa grem malo pred tv!

imam novo frizurouser posted image do ramen vendar ful postopoma!ful posopoma!tak da sem zelo kratka!amapk baje mi ful pašeuser posted image slikic vam ne pokažem ker je to izgovor za hitro srečanjeuser posted image

nimam danes dan d za pisat zato raje grem!

papa


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Darca_k)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: FEBRUARČKI 2007
5.2.2008 20:49:39   
helimaša
čer

no tko.....v službi user posted image .....mi je bla tastara služba bolj všeč.....čeprav je bla šefica katastrofa.....je bil pa kolektiv tok boljši.....sej bomo prežvel.....
Maša je pri moji mami v varstvu....jo tok pogrešamuser posted image user posted image user posted image .....jutr jo greva iskat.....da se mal pocartamo ko bomo upihnili prvo svečkouser posted image user posted image .....kok gre hitr cajt.....a ni blo lepo ko so bili še čisto majceni in smo bli čist brez skrbi kje bo otrok in kdo ga bo čuval ko bo treba it v službo.....hmmmmm......to je blo fajn.....pa bo že......
nč punce se grem mal v dekco zavit k me neki čudn trese.....tp so živčki.....

nočko

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: FEBRUARČKI 2007
5.2.2008 21:05:15   
atena777
IZVIRNO SPOROČILO: bucka01

Julija želi DAVIDU vse najboljše za 1.rojstni danuser posted image
 
Čeprav z manjšo zamudo.


David se zahvaljuje Juliji user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu bucka01)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: FEBRUARČKI 2007
5.2.2008 21:27:34   
atena777
IZVIRNO SPOROČILO: bucka01

Julija želi DAVIDU vse najboljše za 1.rojstni danuser posted image
 
Čeprav z manjšo zamudo.


David se zahvaljuje Juliji user posted image za čestitke!

user posted image

user posted image Tudi David Juliji z malo večjo zamudo čestita za prvo svečko!user posted image  

< Sporočilo je popravil atena777 -- 5.2.2008 21:29:35 >

(odgovor članu atena777)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: FEBRUARČKI 2007
5.2.2008 21:31:25   
atena777
Jaz sem si privoščila filmski Maraton, gledam Margitin DVD-je user posted image .
Prav paše. Se je pa moj okus kar spremenil. Včasih sem gledala same romantične komedije, sedaj pa samo zgodovinske in biografske. jutri pride Mozart - mljaski!

(odgovor članu atena777)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: FEBRUARČKI 2007
5.2.2008 21:34:52   
DeMer
Atena, kolk so Legice cenjejše v BTCju? Hm, me mikajo! 

(odgovor članu atena777)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: FEBRUARČKI 2007
5.2.2008 22:02:09   
Margit
IZVIRNO SPOROČILO: DeMer

Atena, kolk so Legice cenjejše v BTCju? Hm, me mikajo! 


Mogoče boš našla na tej spletni strani
http://www.e-igrace.si/

(odgovor članu DeMer)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: FEBRUARČKI 2007
5.2.2008 22:17:39   
Margit
klikni tukaj
to je tudi nov komplet

pa ta tudi tukaj 

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 7.2.2008 9:08:27 >

(odgovor članu Margit)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?