|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Partner me ponižuje!
9.2.2008 21:10:55   
mami_miki
joooooooj...kaj meni moj zna vse reči!

pa mu rečem nazaj...ali pa ponavljam za njim: npr. on reče: kako si glupa! pa jaz njemu-kako si glupa...za njim ponavljam...pa mu ni nič jasno...no...to je ena od tehnik...

drugače pa....ti se počutiš ponižana! on te ponižuje z namenom, da bi se ti tako čutila-in če se, dobi to negativno moč...sicer pa izraža samo to, kar je on...

če se ne boš v sebi počutila ponižane, TI BO VSEENO ČE TI REČE ŠE NEKAJ, KAJ SE TI ZDI NAJHUJE NA SVETU!

(odgovor članu hansol)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Partner me ponižuje!
9.2.2008 21:29:02   
nasmejani
IZVIRNO SPOROČILO: hansol

Kadar ne gre vse tako kot on hoče ali jaz ne naredim kaj po njegovem,zna žalit ko sam user posted image .včasih se sprašujem od kod jih jemlje.ker pa se mu jaz ne pustim in nisem tiho,se začne orng prepir in takrat sem vse drugo samo človek ne user posted image . ima zelo dolg gob** in bogat besedni zaklad!v takih trenutkih si želim,da bi kar odšel in me pustil na miru.
drugače ni nasilen ali kaj podobnega in ko ga kaj ne pikne,nam je prav lepo.
Vem ,da sem jaz ,ker sem noseča,v tem obdobju še dosti bolj občutljiva in me vsaka malenkost vrže s tira.
ampak včasih zgleda,kot da se ne bi zavedal,kako me žali in ponižuje!

Ali ima še katera podobne težave?


Zapusti ga!!!!


_____________________________

Nasmejanost je božji dar.
Hinavščina po človeška napaka.

(odgovor članu hansol)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Partner me ponižuje!
9.2.2008 21:36:07   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: nasmejani

Zapusti ga!!!!



to je pa definitivno najbolj butasta izjava današnjega dneva!

zakaj pa bi kar zapustila?...

želi rešitev-ne bežanja...

otroka ima z njim, želi srečo v družini ima željo, da reši problem...

najažje je reči: zapusti ga!

a ti zapustiš vsakega?verjtno...pa če da krožnik na narobno mesto verjetnouser posted image

(odgovor članu nasmejani)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Partner me ponižuje!
9.2.2008 23:17:17   
Nikita***
IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

IZVIRNO SPOROČILO: nasmejani

Zapusti ga!!!!



to je pa definitivno najbolj butasta izjava današnjega dneva!

zakaj pa bi kar zapustila?...

želi rešitev-ne bežanja...

otroka ima z njim, želi srečo v družini ima željo, da reši problem...

najažje je reči: zapusti ga!

a ti zapustiš vsakega?verjtno...pa če da krožnik na narobno mesto verjetnouser posted image


Izjava nasmejanega niti najmanj NI butasta. Zakaj že?! Bolje, da ga zapusti, kot pa da posluša poniževanja in doživlja nasilje. Žaljivke so psihično nasilje.
Zakaj bi ga kar zapustila? Ker ni dolžna prenašati takšnega nasilja s strani partnerja. Če pa hoče, pa naj ga posluša, samo naj potem ne sprašuje drugih za nasvete.

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Partner me ponižuje!
10.2.2008 8:17:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

IZVIRNO SPOROČILO: nasmejani

Zapusti ga!!!!



to je pa definitivno najbolj butasta izjava današnjega dneva!

zakaj pa bi kar zapustila?...

želi rešitev-ne bežanja...

otroka ima z njim, želi srečo v družini ima željo, da reši problem...

najažje je reči: zapusti ga!

a ti zapustiš vsakega?verjtno...pa če da krožnik na narobno mesto verjetnouser posted image


Ni glih butasta.
Ker ona nima sama kaj rešit. Rešit more njen partner v glavi.

Nekak mi je sedaj bolj jasno zakaj se tri letni otroci v vrtcu ko greš mimo derejo p....ti m...., k....., pras..... ipd.. Saj očitno se večini to zdi normalen način komuniciranja doma. Le kje ti otroci to poberejo.

Ženske dajte met mal samospoštovanja. To ni normalen način komunikacije.

(odgovor članu mami_miki)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Partner me ponižuje!
10.2.2008 10:04:06   
nasmejani
IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

IZVIRNO SPOROČILO: nasmejani

Zapusti ga!!!!



to je pa definitivno najbolj butasta izjava današnjega dneva!

zakaj pa bi kar zapustila?...

želi rešitev-ne bežanja...

otroka ima z njim, želi srečo v družini ima željo, da reši problem...

najažje je reči: zapusti ga!

a ti zapustiš vsakega?verjtno...pa če da krožnik na narobno mesto verjetnouser posted image

Drugi odgovor bez opsežneg pisanja je.
Pametni popusti.
Ko bo to mu naredila verjetno se bo spametoval in se spremenil.
Ak se ne spremeni pol pa tuki ni blo ljubezni.


_____________________________

Nasmejanost je božji dar.
Hinavščina po človeška napaka.

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Partner me ponižuje!
10.2.2008 11:32:02   
frutka_
Ne morem verjet, da lahko ena ženska svetuje drugi, da je najlažje da ga zapusti. To je vendar nasilje. Najlažje je OSTATI in se ne soočiti s celotno zadevo.
Mož še mi v življenju ni rekel da sem glupa. Morda bi mu oprostila enkrat ampak da se bova obmetavala s takšnimi izrazi mi pa na kraj pameti ne padeuser posted image
Kaj se ne spoštujeta? Se  nimata rada? Kaj pa ti je v razmerju z njim tako lepega? Da te psuje? Ali da te ima za navadno budalo? Za sebi manjvredno? Človek imej se rad je napisal Trstenjak. Življenje prehitro beži, ko ga je naenkrat konec in kaj se boš vprašala takrat? Je bilo vredno?

(odgovor članu nasmejani)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Partner me ponižuje!
10.2.2008 12:19:21   
Nikita***
IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

joooooooj...kaj meni moj zna vse reči!



Ker te niti malo ne spoštuje...

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Partner me ponižuje!
10.2.2008 13:05:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jery

IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

IZVIRNO SPOROČILO: nasmejani

Zapusti ga!!!!



to je pa definitivno najbolj butasta izjava današnjega dneva!

zakaj pa bi kar zapustila?...

želi rešitev-ne bežanja...

otroka ima z njim, želi srečo v družini ima željo, da reši problem...

najažje je reči: zapusti ga!

a ti zapustiš vsakega?verjtno...pa če da krožnik na narobno mesto verjetnouser posted image


Izjava nasmejanega niti najmanj NI butasta. Zakaj že?! Bolje, da ga zapusti, kot pa da posluša poniževanja in doživlja nasilje. Žaljivke so psihično nasilje.
Zakaj bi ga kar zapustila? Ker ni dolžna prenašati takšnega nasilja s strani partnerja. Če pa hoče, pa naj ga posluša, samo naj potem ne sprašuje drugih za nasvete.


Podpišem!!!user posted image user posted image

Pa še tole dodam... ena je napisala da ji mož med drugim reče kok je glupa...
Ne znam si predstavljat ,res...
Zakon niso samo otroci in pa posteljne aktivnosti , skupni računi in še kaj...
Zakon oziroma patnerstvo je tudi medsebojno razumevanje, spoštovanje, zvestoba, varnost, prijateljstvo....
No saj ne rabim naštevat verjetno vsi vemo kaj in kako....

In če bi me mož žalil tega ne bi dopustila in sprejela to ni noben odnos, to je seveda moje mnenje!!!

(odgovor članu Nikita***)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Partner me ponižuje!
10.2.2008 13:30:59   
Anonimen
joooooooj...kaj meni moj zna vse reči!

pa mu rečem nazaj...ali pa ponavljam za njim: npr. on reče: kako si glupa! pa jaz njemu-kako si glupa...za njim ponavljam...pa mu ni nič jasno...no...to je ena od tehnik...


Upam da te ne bo preveč šokiralo k ti bo en dan otrok reku da si glupa.

Resnično me zanima kaj si ljudje predstavljajo pod partnerstvo. Žaljenje? Poniževanje? Boj za premoč kter je bolj nekulturen in nespoštljivuser posted image
Mene tud dostikrat prime da bi kej tacga izjavla, pa se vžrem v jezik. Ker svoje jeze in frustracije lahko tud drugač izrazim, k pa da ponižujem in žalim osebo k jo mam rada. Glih vse kar ti tist trenutek pade na pamet pa tud ni treba ven vrčt.

A svoje prijatelje, starše, znance in sodelavce  tud tko zmerjate oz. jih vaši partnerji zmerjajo?
Če jih ne....zakaj ne? So več vredni kot "ljubezen njegovga življenja"?

Poanta vsega je spoštovanje. Če spoštuješ nekoga ga ne žališ in ponižuješ. Če spoštuješ sebe ne dovoliš da te nekdo žali in ponižuje.
In potem bi vsi radi imeli otroke ki spoštujejo starše, učitelje, prijatelje.....kako že? Če pa doma tega ni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Partner me ponižuje!
10.2.2008 22:55:45   
mami_miki
glejte: ponižanost je v vas!!!!

men lahko reče kdo karkoli želi, pa se ne počutim ponižano!!!

če se v sebi počutiš neponižanega in sebe spoštuješ, potem te noben NE more na svetu ponižat!

tisti, ki se počuti ponižanega ima sam tako mnenje o sebi...

zakaj se mi zdi butasto to, če bi ga kar zapustila: naj pojasnim:user posted image

hm..kje je meja!!!

nekdo se že počuti ponižanega, če mu partner reče: joj kako si smotana, lahko bi drugače naredila...ali  pa svinja pokvarjena zgini stran...se mogoče komaj takrat počuti ponižanega....nekdo rabi fuuuuuuuuuuuuuuuuuuul kletvic, preden se počuti ponižanega....

tako da...vsak reče kdaj komu kaj takega, da ga poniža...če bi zaradi tega si odhajali....zapuščali en drugega-bi danes bili vsi sami...

sploh pa ni štos v tem: je v tem, da je pri sebi treba rešit s ponižanostjo in nespoštovanjem!

kako naj nekoga spoštujem, ki sam sebe ne spoštuje!ne gre to...

jaz ne spoštujem vseh ljudi! tisti, ki se ne spoštujejo, ne morejo bit spoštovani...

no ok...mogoče je mal pretežko...ampak ok...lahk bi 3 strani o tem..sam nimam zdaj časauser posted image

jaz rečem mojumu partnerju vse kaj mi na misel pride: sem iskrena in se ne dalm fine...če mu ne paše....potem pa naj gre...sam GRE OD SEBE! ne od mene...

tisti, ki nas ponižuje, nam da samo priložnost, da se naučimo naj sebe spoštujemo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Partner me ponižuje!
10.2.2008 22:56:47   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Nikita***

IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

joooooooj...kaj meni moj zna vse reči!



Ker te niti malo ne spoštuje...


sebe ne spoštuje!!!!!

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Partner me ponižuje!
10.2.2008 23:02:18   
mami_miki
vse to je naredilo najino zelooooooooooo trdno..

a mislite, da je skoz sam lepo?

človeka ljubiš, ko sprejmeš, če te tudi kdaj ponižuje....-takega kot je...

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Partner me ponižuje!
11.2.2008 0:21:51   
Nikita***
IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

vse to je naredilo najino zelooooooooooo trdno..

a mislite, da je skoz sam lepo?

človeka ljubiš, ko sprejmeš, če te tudi kdaj ponižuje....-takega kot je...


Psihično nasilje vsebuje: posmehovanje, poniževanje, namigovanje, klevetanje, šikaniranje, grožnje, izsiljevanje. In ti praviš, da človeka ljubiš, ko sprejmeš psihično nasilje?! O, ljuba ženska user posted image

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Partner me ponižuje!
11.2.2008 12:13:27   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Nikita***

IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

vse to je naredilo najino zelooooooooooo trdno..

a mislite, da je skoz sam lepo?

človeka ljubiš, ko sprejmeš, če te tudi kdaj ponižuje....-takega kot je...


Psihično nasilje vsebuje: posmehovanje, poniževanje, namigovanje, klevetanje, šikaniranje, grožnje, izsiljevanje. In ti praviš, da človeka ljubiš, ko sprejmeš psihično nasilje?! O, ljuba ženska user posted image



ne razumeš....mogoče enkrat boš...

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Partner me ponižuje!
11.2.2008 12:31:59   
sazi
popolnoma se strinjam s karin24

moj partner ni tak, je pa bil tak bivši - zato pa tudi je bivši

za mami-miki pa toliko - besed bvšega partnerja nisem nikoli vzela kot poniževanje in se nisem čutila ponižana. Bila sem razočarana, da je sposoben takih besed in te besede izreči meni, ki naj bi me ljubil in spoštoval. Vedno se je izgovarjal, da to pač reče v navalu besa - me ni zanimalo. Bes gor ali dol, če ven mečeš besede imajo te besede ozadje - od nekje jih zagotovo privkleče, ker globogo v sebi misli tako, le pretvarja se, da ne. Nekaterih besed mu nisem mogla odpustiti in niti minute več nisem želela ostati ob njem, pa čeprav je bilo 100 želaj in razlogov, da bi bila še naprej skupaj.
Ja, vsak ima svoje meje. In če ima nekdo občutek, da je šlo vse preko njegovih meja, mu tega ni treba prenašati.

In kot pravijo nekatere - potrebno je gledati na prihodnost. Na odnos očeta do otroka in posledično tudi na odnos otroka do mame, ker mu oče ne bo ravno lep zgled.

hansol - praviš, da bi šla stran če ne bi bila finančno odvisna od njega. Vem, da jaz zelo lahko kritiziram, ker nimam takih problemov in da je vse to zelo težko in težko zbrati voljo, pogum, energijo... AMpak, če res vidiš, da to pelje samo na slabše, da je za prihodnost zate in za otroka bolje, da ga ne bi bilo, lahko zmoreš tudi sama. Zagotovo nisi edina, ki je bila prepuščena sama sebi, a je vseeno zbrala pogum in odšla in se potem pobrala. Ampak kot rečeno - lahko mi je soditi, ko se mi s tem ni treba soočati. Želim ti, da najprej poizkusiš, če se da kaj na miren način pogovoriti in spremeniti in če se nič ne spremeni na bolje, da razmisliš o svoji in otrokovi prihodnosti.

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Partner me ponižuje!
11.2.2008 12:45:01   
bistra72
Strinjam se s tiano, da znamo tudi ženske biti kdaj hudo grobega jezika. Dejstvo pa je, da zakon, v katerem so v igri grde besede, ni vzpodbuden niti za partnerja niti za otroke. Edina rešitev je pogovor. Če se bosta pogovorila in dala možnost drug drugemu, da pove, kaj ga moti na partnerju in seveda to upoštevala, potem sta zmagala. Ločitev ni rešitev, je beg pred realnostjo in problemi.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Partner me ponižuje!
11.2.2008 13:09:21   
mami_miki
včasih so pač prisotne tudi grde besede-če si jezen pač si...men se ne zdi tako težko razumet, da v navalu jeze pač rečeš marsikaj...jaz tud če rečem: mi ni nikoli žal, ker tisti trenutek sem pač tako mislila...men se zdi normalno, da se včasih skregaš in rečeš pač nekaj grdih besed-jeza to prinese zraven...itak pa je to na vsakem izmed nas, da reši sam pri sebi...raje izrazim, ko pa zadržujem v sebi, pa pri 50 zbolim, ker ne znam izražat čustev...

ok-ne bi rekla, da je nekdo nonstop jezen, celeeeeeeeee dneve in je skoz nesramen...če to ni pogosto-pravim, če se skregaš pač ko se...

saj če se vsak dan tako kregaš, ali večkrat oz. zelo pogosto-potem je težje-takrat lahko razmišlajaš če ti še je ok v zvezi, ali bi morda bilo bolje če odideš...

drugače pa če se to zgodi na ne vem kolk časa...recimo da si 80% z nekom ok v dobrem odnosu..potem pa ti ni treba kar odit, če se tu pa tam skregata, in si izrečeta nekaj zelooooooooooo grdih besed-je res, da je to v nas, nekje v podzavesti-NAJ BO TAKRAT PRILOŽNOST, da se lahko rešiš in ugotoviš, zakaj si tak....samo zato se kregamo, da lahko rešimo svojo jezo...kako bi jo lahko drugače...

(odgovor članu bistra72)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Partner me ponižuje!
11.2.2008 13:33:27   
bistra72
Itak, da se vsi kdaj jezimo. ampak mislim, da je treba vseeno pazit na besede. če se ne da, OK , tudi prav. definitivno pa se je treba opravičiti, če besede, ki smo jih izrekli, niso bile resnične in so bile izrečene samo zato, da bi prizadele drugega. To se mi zdi otročje in nezrelo. Zato pravim, da je potreben pogovor, da imata zakonca priliko povedati, kaj jih jezi. potem manjkrat pride do tega, da se žalimo v izbruhu jeze. Ločitev je pa zadnja stvar na svetu, ki bi jo priporočala, sploh zaradi takih stvari, ki se dajo urediti in niso unikatna.

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Partner me ponižuje!
11.2.2008 15:30:30   
hansol
Pozdravljene!

Hvala vsem za odgovore.
Moram povedat,da sva se v soboto s partnerjem temeljito pogovorila.Priznal mi je svoje napake in jaz njemu svoje.Vem,da sva oba kriva,ker jaz znam človeka strašno sprovocirat,ampak s tem ne opravičujem njegovega poniževanja,Kar je izrekel,je izrekel.
V glavnem sva se strinjala,da bova poskusila malo drugače.Mogoče bolj odkrit odnos (kar meni ni problem.on je pač tak tip,da se težko izpove) in mogoče bo bolje.Bom videla kako bo.Če se ne bo popravu,bom pa resno razmislila o tem,da greva vsak po svoje.
Še enkrat hvala za vaše nasvete.
LP

(odgovor članu bistra72)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Partner me ponižuje!
11.2.2008 15:42:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hansol

Pozdravljene!

Hvala vsem za odgovore.
Moram povedat,da sva se v soboto s partnerjem temeljito pogovorila.Priznal mi je svoje napake in jaz njemu svoje.Vem,da sva oba kriva,ker jaz znam človeka strašno sprovocirat,ampak s tem ne opravičujem njegovega poniževanja,Kar je izrekel,je izrekel.
V glavnem sva se strinjala,da bova poskusila malo drugače.Mogoče bolj odkrit odnos (kar meni ni problem.on je pač tak tip,da se težko izpove) in mogoče bo bolje.Bom videla kako bo.Če se ne bo popravu,bom pa resno razmislila o tem,da greva vsak po svoje.
Še enkrat hvala za vaše nasvete.
LP



Zelo pohvalno!!! Želim vama še naprej tak odnos da bosta stvari reševala z pogovorom!! In brez poniževanja in žaljenja...
Srečno!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hansol)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Partner me ponižuje!
11.2.2008 21:06:52   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: hansol

Pozdravljene!

Hvala vsem za odgovore.
Moram povedat,da sva se v soboto s partnerjem temeljito pogovorila.Priznal mi je svoje napake in jaz njemu svoje.Vem,da sva oba kriva,ker jaz znam človeka strašno sprovocirat,ampak s tem ne opravičujem njegovega poniževanja,Kar je izrekel,je izrekel.
V glavnem sva se strinjala,da bova poskusila malo drugače.Mogoče bolj odkrit odnos (kar meni ni problem.on je pač tak tip,da se težko izpove) in mogoče bo bolje.Bom videla kako bo.Če se ne bo popravu,bom pa resno razmislila o tem,da greva vsak po svoje.
Še enkrat hvala za vaše nasvete.
LP



no tako....!

dobro, da ga nisi zapustila...a vidte? pogovorit se je treba...ne pa kar zapuščat...

(odgovor članu hansol)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Partner me ponižuje!
12.2.2008 11:37:05   
frutka_
Hansol lepo, da sta se pogovorila. Obenem pa upam, da se stara situacija nikoli več ne ponovi. Prav tako ima večina moških težave v izražanju svojih čustev. Upam, da je bilo to prehodne narave.

Srečno!


(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Partner me ponižuje!
12.2.2008 15:50:29   
VERONICA
tisti, ki nas ponižuje, nam da samo priložnost, da se naučimo naj sebe spoštujemo! [/q

TO PA NI RES!!!
 
Tisti ki nas ponižuje samo naredi da še sami začnemo verjeti v to da nič nismo vredni. Ampak razumem te, mama miki. Tudi sama sem nekoč imela partnerja kateri me je poniževal. Ne, ni kričal na mene, šlo se je za čisto majhna neljubezenska dejanja. Tudi jaz sem sebe tolažila kako to pa ni važno, da sem močnejša od tega. Končalo pa se je z velikim neljubezenskim dejanjem.

Hansol, ne dovoli si tega. Zdaj misliš da si (še) dovolj močna, počasi to več ne boš. Mogoče se boš zlomila takrat takrat ko te bo še lastni otrok začel zaničevati.

In to da provociraš... joj joj. Ne verjami tega.


(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Partner me ponižuje!
12.2.2008 22:19:09   
Slončica
Čustveno nasilje in šibka osebnost,s tvoje strani seveda.
Nažalost so moški velikokrat preobremenjeni in ko pridejo z dela, si želijo v miru pojesti kosilo, brez vpitja, polivanja,razlaganja zakaj se nogavice niso same pospravile v koš za perilo...ja hudo je to delavno življenje.
Drgač pa te ponižuje kokr mu dovoliš, žal.

(odgovor članu hansol)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?