|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kampiranje na Hrvaškem
3.4.2009 21:10:39   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2
Je pa tko da pred tamalo sva imela en mali gumenjak in nama je bilo praktično vseeno kje sva bila...sva se itak zjutraj napokala v čoln in odplula v kak samotni zaliv kjer sva bil anato sama......zdej pač to ne gre več


Še kakšne dve leti, pa boste lahko spet šli z gumenjakom.

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kampiranje na Hrvaškem
3.4.2009 22:40:17   
pikapolona2
jah splišni ..računam da nama kmalu uspe še  kakšen otrok in tako se tale plovba še malo odmakne...zato sva ga tudi prodala.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kampiranje na Hrvaškem
4.4.2009 21:07:59   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2

jah splišni ..računam da nama kmalu uspe še  kakšen otrok in tako se tale plovba še malo odmakne...zato sva ga tudi prodala.


Jah no, kaj češ. Vsega se pač ne da imet naenkrat. No, ampak med otroci in gumenjakom verjamem da ni bila prav težka odločitev.user posted image

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kampiranje na Hrvaškem
5.4.2009 20:51:10   
pikapolona2
ti splišni..kako pa ti veš da sm jst iz Tržiča? Se ne spomnem sploh da bi že kdaj čvekaleuser posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kampiranje na Hrvaškem
6.4.2009 11:49:48   
pikapolona2
evo ....moj afrendica je bila od 11 julija dalje za 10 dni...ni še bila prevelika gužva..
komaj čakam...divna here we comeuser posted image

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kampiranje na Hrvaškem
7.7.2009 10:24:35   
buba 20
Midva s fantom sva se odločila, da bova šla letos kampirat na Korčulo in sicer v kamp Mindel. Zanima me, če je kdo že bil tukaj in bi mi znal povedati kako je s trgovino v kampu in elektriko (ali je na voljo tudi za šotore)?

Zelo bom vesela vsake info.

Lp


(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kampiranje na Hrvaškem
7.7.2009 11:27:00   
sončeeeek
ojla! sem še nova v tem, komaj danes prijavljena...

sva se s fantom letos kar dobro založila s kamping opremo - nov šotor, mini hladilnik, platna, plinski gorilnik... :) stolčki, le še miza manjka, no saj eno imava od lani, ampak je premajhna (se moraš skos držat k tlom) user posted image  bo treba it po bolj praktično...

Zanima pa me, če ima kdo izkušnje iz kampa  MARITIME - pri Zadru (Privlaka).
Tja smo hodili, ko sem bila še majhna, pa imam zelo lepe spomine od tam! mivka, pa senčka... user posted image

Kamp sem našla že na netu...

LINK: http://www.camping.hr/campInfo.aspx?id=204&j=CRO

... vendar bi mi bolj prav prišel kak nasvet od tistega, ki tja zahaja! Iz slikc, priloženih na netu se ne vidi veliko!

Hvala!

PS: Sem pa že veliko koristih reči zvedela tu gor, na forumu glede kampiranja, tako da sem vsa navdušena... Eni si res tako lepo uredite na kampiranju, vse tipi topi! user posted image user posted image

lp

sončeeeek

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kampiranje na Hrvaškem
15.7.2009 9:30:49   
albert1
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Mi smo bili lani v Živogošču. Mala Duba.
Cene so ugodne. Kamp je v senci, plaža na ,,dohvat ruke,,. V kampu trgovina, gostilnica, prodaja sadja in zelenjave, spominki, do mesta( v bistvu zaselka, ena picerija, pa par gostilnic user posted image  ) se sprehodiš po kampu in si tam. Plaža je prodnata, ampak ni tisti čisto droben prod. Morje čisto kot solza. Do Makarske - večjega turističnega središča pa je enih 25 km.





Hojla,

a maš mogoče kak kontakt, da se prej najavimo. Tole zgleda res zanimivo. Prosila bi še za kakšen napotek kako do tja. Na dopust gremo že ta konec tedna.user posted image

LP

P.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?