|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Dizajnerski otroški stolčki 15.2.2008 22:54:30
|
|
|
|
Anonimen
|
Ne razumem, kaj pomeni zate izraz "dizajnersko", vendar upam, da sem vsaj malo zadela.
|
|
|
|
|
RE: Dizajnerski otroški stolčki 15.2.2008 23:43:10
|
|
|
|
2 Sraki
|
Malo si tule poglej: http://www.sirch.de/C_13_b.htm Imajo tudi zastopnika v Slo, če bi te kaj več zanimalo. Piši na ZS.
|
|
|
|
|
RE: Dizajnerski otroški stolčki 16.2.2008 9:55:11
|
|
|
|
A.J.
|
Živjo! Niso glih dizajnerski, so pa izjemno luškani. Tle na RR se oglašuje, mal poglej bannerje: http://www.step2.si/pohistvomizasstolcki767000.htm Pa fino je, ko jih več ne rabiš, zložiš in pospraviš... Lp A.J.
|
|
|
|
|
RE: Dizajnerski otroški stolčki 16.2.2008 18:51:54
|
|
|
|
MoonEve
|
Mogoče najdeš kakšno idejo na Baby Gadget-u, ena meni najboljših strani za vse možne dizajnerske stvari za male človečke. Evo, nekaj idej za pokušino: ... Uf, so se že meni začele cediti sline...
_____________________________
Otrok vesolja si, nič manj, kot so to drevesa in zvezde. _____________________________
|
|
|
|
|
RE: Dizajnerski otroški stolčki 17.2.2008 11:18:46
|
|
|
|
frutka_
|
Mislim da ima tudi BUši izbiro dizajnerskih stolčkov.
|
|
|
|
|
RE: Dizajnerski otroški stolčki 17.2.2008 20:18:18
|
|
|
|
Anonimen
|
O, MooonEve, super so tile :)).
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Od postavitve na noge do hojeslovenkaKako dolgo je trajalo med tem, ko so se vaši otroci sami postavili na noge, ter tem, ko so shodili brez opore?Do 2 tedna (
20%)

Do 1 mesec (
16%)

1-2 meseca (
19%)

2-3 meseca (
16%)

3-4 mesece (
15%)

Več (
13%)
Število vseh glasov: 268Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!