|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna dieta
12.3.2008 8:05:11   
Anonimen
Še nasvet glede delanja tabele.
Popiši vse v Excel. Označi tabelo. Jo kopiraj v Word. Ponovno označi tabelo. Tabela/Pretvori/Tabelo v tekst. Kopiraj v post. Zbriši kak odvečen presledek. Post lahko urejaš do cca. tri minute po objavi (imaš gumbek Uredi).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Ločevalna dieta
12.3.2008 10:04:22   
Natyy
V pisarni imam 23 stopinj mene pa tako zeloo zebe. Za znoret. Sicer imam danes OH dan
Z: 4 suhe slive, ki sem jih zvečer namočila v kozarcu vode (slive + voda)
M: 2 kivija
K: polnozrnate testenine z omako iz šampijonov
V: samo čokolada (sladice ne bo, ker sem v nedeljo grešla, in to je sedaj kazen - vzgojna??)user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Ločevalna dieta
12.3.2008 10:12:30   
melani99
Dan!
Tudi jaz imam danes OH, Natyy, dala si mi idejo za kosilo, sem ravno razmišljala, kaj vrečti v lonec.
Jutri pa sadje, joj, joj, ti dnevi so mi najbolj kritični, še dobro, da bom jutri cel dan od doma, da me nebo samo k hladilniku vleklo.
Zadnje čase opažam, da so se moji obroki količinsko kar precej zmanjšali, enostavno mi ne paše pojesti npr za kosilo take (velike) porcije kot prej. A se vam tudi to dogaja?

Lep, uspešen dan!

_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Ločevalna dieta
12.3.2008 10:47:52   
Čupka
Ja, meni se dogaja isto. Včeraj sem imela beljakovinski dan in sem si za kosilo spekla 2 tanki pleskavici, zraven popekla bučko in naredila sem si še skledo zelene solate z dvema paradižnikoma. Solate nisem mogla pojest do konca in ostalo mi je pol pleske. Ni variante, da pojem še kos kruha  ali da povrh še celo popijem juhouser posted image .
Danes imam škrobni dan in bom jedla regrat s krompirjem njaaamaaaaa - za kosilo in za večejo. Ogrooomnoooo skledouser posted image user posted image user posted image Obožujem ga. Kumej čakamuser posted image

(odgovor članu melani99)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Ločevalna dieta
12.3.2008 10:58:11   
Sergia
Zdravo punce!
user posted image user posted image user posted image user posted image obljubim, da se bom potrudila za tebelo. Zdaj jo bom uredila.
Deja777 dobrodošla! Lepo, da si se nam pridružila.
Natasa77 hvala za nasvete kako izdelati tabelo. Bomo videli če mi bo šlo, ker v službi nimamo Windovs programa in se malo še lovim.
Flask-A ni problema, tudi ti ali pa katerakoli druga lahko dela tabelo, saj smo zato tukaj da si pomagamo ane?
Punce, kar tako naprej.
Danes imam sadni dan. Za zajtrk bom jedla banano, za kosilo si bom skuhala kako zelenjavno juhico, in potem sadje do konca dneva.

(odgovor članu melani99)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Ločevalna dieta
12.3.2008 12:08:57   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Čupka

Ja, meni se dogaja isto. Včeraj sem imela beljakovinski dan in sem si za kosilo spekla 2 tanki pleskavici, zraven popekla bučko in naredila sem si še skledo zelene solate z dvema paradižnikoma. Solate nisem mogla pojest do konca in ostalo mi je pol pleske. Ni variante, da pojem še kos kruha  ali da povrh še celo popijem juhouser posted image .
Danes imam škrobni dan in bom jedla regrat s krompirjem njaaamaaaaa - za kosilo in za večejo. Ogrooomnoooo skledouser posted image user posted image user posted image Obožujem ga. Kumej čakamuser posted image


NJAMIIIIIIIuser posted image user posted image user posted image

Jaz pa še ne vem, kaj bom danesuser posted image
Za zajtrk sem kavo in jagodni sok, sadja ne morem videt večuser posted image Vsaj do jutri.

Kosilo bo pa neki.. hm.... hm.... dobrega- ker imam beljakovinski danuser posted image user posted image user posted image Zrezkiiiiii
Se mi pa poznata te dve kile, ki sem jih dol spravla- vsi me sprašujejo, kako to da sem se skup potegnilauser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Ločevalna dieta
12.3.2008 12:15:59   
Natyy
Melani99  danes jaz tebi, jutri ti meni........ user posted image  user posted image  user posted image user posted image

Jaz pa prihajam v obdobje, ko se moram najesti. Za koslio pojem prilično kar veliko (predvsem zmažem sama skledo solate). Potem ne morem večerjat. Preprosto nisem lačna. To se mi je zgodilo v pon, tor.. Vem, da ni prav, da bi si morala porcijo kosila razdelit na pol. Pol bi pojedla za koslilo pol za večerjo. Sem danes dobila preblisk, da bom probala pred koslilom popoti kozarec ali dva vode. Potem bom definitvno prej sita (vsaj občutek sitosti bo prisoten).

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Ločevalna dieta
12.3.2008 12:30:12   
mava
Jaz sem danes deseti dan, začetna 73kg, danes 70kg torej -3; zanima me ker na sadni dan lahko uživaš tud zelenjavo ali si lahko naredim tako zelenjavno juhico recimo: cvetača, brokoli, korenček kuhano na vodi in vodo mal osoliš pa šel mal paradižnika za okus in začimbe? to bi recimo za kosilo;
kaj pa za beljakovinski dan ko piše da lahko sir pa kruh ali si lahko iz polnozrnate moke naredim mal testa za pizo pa gor mal sira, recimo v tistem razmerju kot bi jedla kruh pa sir?
Drugače pa se sedaj striktno držim vse dni! sem kar ponosna
Držim pesti za vse nas!!!!!!!!!!

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Ločevalna dieta
12.3.2008 13:07:50   
Rožica I
NATYY- bravo za komaj 1. greh po šele 37 dnevih user posted image !
MAVA- 3 na 3 (oz. 3-3.. user posted image ), pa bo kmalu cilj, samo ne biksaj ga s sirom in kruhom v istem dnevu in obroku user posted image !
SERGIA,ČUPKA, FLASK,MELANI99 in ostale- samo tako naprej user posted image !

Moj OH dan:
Z- 2 majhni jabolki
K- polnozrnate testenine s paradižnikovo omako in posušenimi gobicami
V- ne vem še, kaj bi si privoščila, če sploh kaj! (malo tudi zaradi tega, ker skozi nekaj grešim, pa imam slabo vest user posted image )



_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu mava)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Ločevalna dieta
12.3.2008 13:25:27   
soncek28
Punce naj vam povem,da ste res pridne.Jaz sem se odločla da danes začnem!!!Moja teža je 70 kg,višina 1,65 no bomo videl kako mi bo ratal,ve pa le tako naprejuser posted image !!!
 

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Ločevalna dieta
12.3.2008 13:29:17   
mava
soncek28 dobrodošla...
Torej pica odpade, kaj pa na sadni dan zelenjavna juha???

(odgovor članu soncek28)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Ločevalna dieta
12.3.2008 13:51:33   
Natyy
IZVIRNO SPOROČILO: mava

Jaz sem danes deseti dan, začetna 73kg, danes 70kg torej -3; zanima me ker na sadni dan lahko uživaš tud zelenjavo ali si lahko naredim tako zelenjavno juhico recimo: cvetača, brokoli, korenček kuhano na vodi in vodo mal osoliš pa šel mal paradižnika za okus in začimbe? Ja lahko to ješ. Na sadni dan je dovoljena zelenjava (nevtralno živilo) to bi recimo za kosilo;
kaj pa za beljakovinski dan ko piše da lahko sir pa kruh ali si lahko iz polnozrnate moke naredim mal testa za pizo pa gor mal sira, recimo v tistem razmerju kot bi jedla kruh pa sir? O tem ti ne morem ne pritrditi in ne zanikat. Logično bi bilo da, če zamenjaš kruh s "podstavkom za piczo". Nikakor ne smeš mešat beljakovin kot so sir, jajca, meso. Odločiš se pač za eno vrsto beljakovine, drugo konzumiraš čez 4 dni user posted image .  Osebno se nebi lotila pizze na B dan.
Lahko si jo pripraviš na OH dan. Tako z zelenjavo, gobicami, kečapom (pelati). Meni je zelo dobra. Gor dam Na olivnem olju prepraženo zelenjavo, čebulo in česen.
Drugače pa se sedaj striktno držim vse dni! sem kar ponosna
Držim pesti za vse nas!!!!!!!!!! Jaz tudi!!!


Rožica I Res je bil samo en greh do sedaj, a ga obžalujem. Sem pa prišla v obdobje, ko kg stojijo. Se tolažim s tem, da bo že še pričelo dol it. Upam, da kmalu ker pogled na tehtnico, ki vsak dan kaže isto (ali 100 - 300 g razlike pač ni najlepši. V ponedeljek bom na pol poti (časovno) upam, da tudi kakšen dag čez polovco po teži.........user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mava)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Ločevalna dieta
12.3.2008 15:19:28   
FLASK_A
Punce, kdaj se sme jesti riž in kdaj neuser posted image Na katere dneve?

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Ločevalna dieta
12.3.2008 15:57:22   
reni70
Dan pupikeuser posted image

Včeri se nism nič javila,ker nisem prišla na vrsto za user posted image .No bom pa danes več napisala.
Včeraj sem se šla vagat v lekarno uu tolk kg sem imela pa samo,ko sem user posted image .
69,700 kg.Torej se bo treba resno v roke vzet.
Vagala se bom 1x tedensko.Bo čist uredu,ker ,če bi mela vago doma bi skala nanjo vsake 2h.
Včeraj sem imela škrobni dan.
Z:dve rezine ananasa
K:rjavi riž z zelenjavo,solata
V:isto kot K.(pol manj

Danes
Z:dve rezne ananasa
K:polnozrnati špageti s paradižnikovo omako,solata
V:Kos torte pa rebro čokolade

Jutri pa sadni dan user posted image ,ne maram tega dneva,če dam skozi ta dan pol vem,da bom zmogla.

Katera je spraševala za rižuser posted image
Riž se sme jesti samo na ŠKROBNI DAN.

Kolk pa kej vode popijete punce.
Jaz 2l na dan,ne gre mi več,pa še to skoz nosim flašo za sabo,da ne pozabim nanjo.
Lepo bodite pa brez grehov prosim user posted image .



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Ločevalna dieta
12.3.2008 15:58:43   
Čupka
Mava, sir in kruh lahko ješ. Na beljakovinski dan, seveda. Samo potem ne smeš ne mesa, ne jajc, tisti dan, ampka samo beljkovine v obliki mlečnih izdelkov. Če lahko ob zrezku poješ kos kruh, potem lahko tudi ob siru poješ kos kruha (oz. kot košček pizze, saj je vendar kruh narejen takokot testo za pizzo, sploh če narediš testo s polnozrnato moko!)

(odgovor članu mava)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Ločevalna dieta
12.3.2008 16:00:42   
Čupka

IZVIRNO SPOROČILO: mava

soncek28 dobrodošla...
Torej pica odpade, kaj pa na sadni dan zelenjavna juha???


Tudi na sadni dan lahko ješ zelenjavno juho, vendar brez krompirja, fižola, maščob. Tako kot si napisala zgoraj, je čisto OK. Moja mami je sadne dneve očetu obogatila z zelenjavnimi juhami. Shujšal je samo 26kguser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mava)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Ločevalna dieta
12.3.2008 16:24:16   
Anonimen
Pozdravljene!

Zanima me kako kaj pijete kavico če jo sploh? Namreč jaz sem zelo navajena popoldan it na kako kavico in ne vem če se smeuser posted image   Sicer pa prvi dan poteka ok, sploh nisem nevem kaj lačna in res upam da bom zdržala. Se mi pa kar daleč zdi še 89 dni.user posted image
Lep (vetrovni) dan še naprej

(odgovor članu Čupka)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Ločevalna dieta
12.3.2008 19:58:04   
Peteršilj
deja777, kavo pij, ko se ti jo zalušta. Jaz jo pijem vedno z mlekom, če glih ne bi smela. Tega užitka si ne bom jemala.
Mene pa zanima, keri dan lahko jem gobe in keri dan lahko jem morske sadeže? aLI LAHKO NA oh JEM ŠPAGETE Z M. SADEŽI? Verjetno ne, a ne ?


_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Ločevalna dieta
12.3.2008 20:01:49   
caillou
Sem na 58-ki. Samo še trije kilogrami me čakajo. Kako se po tej dieti ustaviti ? Meni je namreč tak način prehranjevanja kar zapasal.

Kar se pa tiče kave, pa lahko povem, da vsak dan spijem eno belo kavo in sicer z rjavim sladkorjem in sojinim mlekom.

< Sporočilo je popravil caillou -- 12.3.2008 20:02:55 >


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Ločevalna dieta
12.3.2008 21:44:53   
Sergia
                     začetek                začetni kg                željeni kg             izgubljeni kg          željeni izgubljeni kg
NATY                 2.feb                         75                        60                        -7                          -15
PETERŠILJ        20.feb                                                                                      
LONJA               1.feb                                                     65                        -3,5                 
MOJCA75          1.mar                                                                                       
MIKENA08         1.mar                         75                       60                                                     -15
CAILLOU            1.mar                        62                       55                         -4                          -7
ROŽICA1            1.mar                        75                       60                                                     -15
MAVA                3.mar                        73                                                    -3                    
DAYSI               26.feb                                                                                                           -12
SAŠA27              4.mar                                                                                        
MELANI99                                                                                                 -5                    
FLASK_A            4.mar                                                                              -2                     
ČUPKA               3.mar                        65                        60                       -2                          -5
RENI70              10.mar                       70                        60                                                   -10
DEJA777            12.mar                       76                        64                                                   -12
SONCEK28        12.mar                       70                                                                   
SERGIA              1.mar                                                                              -2                         -15
 
Juhu, uspelo mi je!!!!user posted image  
Sem se v službi cel dopoldne matrala z razpredelnico, na koncu mi pa sodelavec pove da je na tistem rač. to zelo težko narediti. No, doma sem jo pa naredila brez problema.
Vidim da vas v začetni teži krepko vodim. Mojih -15 kg je prvi cilj, potem moram pa še kar nekaj dol spravit.
V torek se zopet tehtamo! 

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Ločevalna dieta
12.3.2008 21:48:41   
Sergia
No, lshko bi bilo malo bolje user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Sergia)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Ločevalna dieta
13.3.2008 6:35:31   
Natyy
Pravijo, da se dan pozna po jutru, potempatekm bi vam morala zaželeti že dober dan (pokonci sem že od 4 ure).
Danes je moj sadni dan
Z: Suhe slive namočene v vodi od večera
M: Ananas
K: sadje, sadje (morda prav tako ananas)
M: banana
V: Kivi ali dva

Deja 777 V kolikor piješ kavo z mlekom (mleko je beljakovina) je to že "greh" ali nedovoljena razvada. Sama pijem kavo (eno zjutraj, ko vstanem, drugo doma po kosilu) brez sladkorja in dodatkov. Sem se navadila in meni odgovarja. Na tebi je kako jo boš pila oziroma kdaj boš pred grehi zatiskala oči.

Petršilj: Gobe lahko ješ vsak dan (so nevtralno živilo).
Morski sadeži spadajo meed beljakovnine (torej jih lahko konzumiraš na B dan)

Caillou  obstaja knjiga naslednjih 90 dni. V nej so prav tako recepti kaj in kako jesti. Živila med seboj še vedno ločuješ vendar le v okviru obrokov in ne več dni. Če se ne motim je ena dodala link 90 dnevna ločevalna, kjer lahko prvo ali drugo knjižico potegneš dol.

Sedaj še tole. Včeraj sem bila pridna. Nič sladice za večerjo le rebra črne 70% čokolade od gorenjke. Torej svoj greh sem kaznovala s sebi najljubšem delu diete (sladko obožujem).


(odgovor članu Sergia)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Ločevalna dieta
13.3.2008 9:23:33   
Anonimen
Pozdravljene punce, mene tu ni bilo kar nekaj časa ker je bil tamaml bolan in nisem bila nič na netu. Tako začela sem 1.3 in do danes izgubila 3 kg - napedekuser posted image

(odgovor članu Natyy)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Ločevalna dieta
13.3.2008 12:36:08   
mava
Čestitke vsem da se tako dobro držite. Jaz mam danes OH dan tako bo verjetno za kosilo pašta z paradižnikom in solata. Vendar mi zdaj kg že kar od nedelje stojijo, pa ful pazim pa še manj jem kot je treba?! Začetnih 72, zdaj 69, želim 62

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Ločevalna dieta
13.3.2008 13:49:29   
Natyy
IZVIRNO SPOROČILO: mava

Čestitke vsem da se tako dobro držite. Jaz mam danes OH dan tako bo verjetno za kosilo pašta z paradižnikom in solata. Vendar mi zdaj kg že kar od nedelje stojijo, pa ful pazim pa še manj jem kot je treba?! Začetnih 72, zdaj 69, želim 62


To je normalono, da se kg ustavijo. Vendar z vzsrajnostjo prično ponovno padat.
To v tem času dopovedujem tudi sebi. Vem, da je slaba tolažba a bolje taka kot pa nobena. Se pa telo kljub temu, da teža stoji ali minimalno pada, spreminja

(odgovor članu mava)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?