|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 14 dni že v vložkih
24.2.2008 13:43:40   
spps
ojla!
Po mojem  moraš v ponedeljekuser posted image  

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: 14 dni že v vložkih
24.2.2008 14:22:31   
Gina
user posted image user posted image Ja, zdravstvo..... rak rana slovenske družbe. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Spraševala si, če je možno, da si noseč kljub obilnim krvavitvam. Sama sem v drugi nos. krvavela dva dni res fejst. Prvi dan se mi je ulilo tako hudo, da mi je prišlo čez in čez čez kavbojke, v velikosti cele dlani. Pa veš da kavbojke ne bi kar tako premočile. Potem sem še par dni krvavela kot pri ta rdeči, nakar sem še vsaj 14 dni krvavela po malem. In ne, ni res, da ti ne morejo nič dati. V primerih krvavitev med nos. je možnih več reči, ne le IMN, ne le razvojne nepravilnosti ploda, ne le nizko ležeče vse skup, ampak tudi hormonsko neravnovesje, ki povzroči pomanjkanje progesterona, ki je zaščitnik nosečnosti - v tem primeru je lahko s plodom vse ok, ti pa krvaviš, ker telo nima dovolj hormonov - lahko ti ga dajo v obliki tablet in posledično nehaš krvavet, plod obstane (meni ga niso hoteli dati v prvi nos. urgenci, šele ko sem naletela na drugo dohtarco, mi je dala tablete, po katerih se je krvavitev ustavila), vzrok za krvavitve je lahko izjemno občutljiva sluznica, ki se ob vsakem dotiku fejst močno rani (a si imela odnose, da bolj krvaviš, če kraviš, ne smeš seksat niti pod razno), vzrokov je še več, vendar se jih jaz kot laik ta hip samo toliko spomnim.
Pomembno je tudi, ali si zaprta, ali je odprto vse skup. Matr, bo pa ja en dohtar vedel, al si noseča la ne. user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: 14 dni že v vložkih
24.2.2008 17:36:28   
Anonimen
Gina,  jutri bom pri svoji G hotela malo več kot pa v petek na urgenci, ko me je tolk nesramen G odpravil v minutki.

Sem pa tudi vprašala Pušenjak na MON in mi je pojasnil; "Vaša situacija je tipična za "nejasno stanje" nosečnosti, ki ga gra obravnavati drugače kot "tipično". Obravnava vključuje obvezno opravljanje ßhCG in serijsko spremljanje z vaginalnim UZ na 3 dni dokelr se situacija ne "razjasni"."

Tko, da zgleda da ne preostane drugega kot čakati in upati na najboljše.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: 14 dni že v vložkih
24.2.2008 17:44:45   
tany83
EnaNobena... drzim pesti, da bo vse v redu.... user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: 14 dni že v vložkih
24.2.2008 19:31:19   
Orhideje
EnaNobena! Šele zdaj sem opazila tvojo zgodbo. Full držim pesti, da je vse OK. Sem bla full razočarana, ko si nam na Valentinovo sporočila žalostno novičko.
Moram ti pvoedat, da je moja sodelavka vseskozi krvavela, pa ima sedaj leto in pol staro zdravo punčko. Upam, da bo tudi pri tebi tako.

Naše zdravstvo pa je očitno pri vseh starostnih skupinah katastrofa. Sem misla, da tako obravnavajo le starejše, kar opažam pri svojem delu.
jutri pa le bejž k svoji G, pa vztrajaj, da ti vse obrazloži.

Pošiljam ti  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za srečo, pa da ti pokaže  user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu tany83)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: 14 dni že v vložkih
24.2.2008 19:35:27   
Anonimen
Tany in Orhideje, hvala vama! user posted image   user posted image

(odgovor članu tany83)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: 14 dni že v vložkih
24.2.2008 19:41:37   
spps
enanobena,danes ti želim čimbolj miren spanec,da boš jutr brez težav zmogla vseuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: 14 dni že v vložkih
24.2.2008 20:07:34   
Orhideje
IZVIRNO SPOROČILO: spps

enanobena,danes ti želim čimbolj miren spanec,da boš jutr brez težav zmogla vseuser posted image user posted image user posted image user posted image


Ja, res je skušaj se čim bolj spočit. Čeprav ne bo lahko. Vendar smo borke in zmoremo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: 14 dni že v vložkih
25.2.2008 8:28:04   
pikipu
EnaNobena, mi je hudo zate, sem šele zdajle prebrala tvoj post in odgovore. Veš, mi je bilo hudo že, ko si za valentinovo sporočila žalostno novico. Torej držim pesti in mislim nate, da bo danes vse OK. Veš tudi moja prijateljica je krvavela, pa je rodila zdravega otročka.

Srečno!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Orhideje)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: 14 dni že v vložkih
25.2.2008 8:44:08   
Anonimen
Punce hvala vam za vse!user posted image Ko danes popoldne pridem od G vam javim.

(odgovor članu pikipu)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: 14 dni že v vložkih
25.2.2008 8:54:40   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: EnaNobena

Punce hvala vam za vse!user posted image Ko danes popoldne pridem od G vam javim.


jutro!si se naspala?Naj bo danes lep dan zateuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: 14 dni že v vložkih
25.2.2008 8:58:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: EnaNobena

Punce hvala vam za vse!user posted image Ko danes popoldne pridem od G vam javim.


jutro!si se naspala?Naj bo danes lep dan zateuser posted image user posted image user posted image


Hvala! Ne naspala se pa nisem, ampak zaradi sina, ker se je celo noč zbujal. user posted image

(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: 14 dni že v vložkih
25.2.2008 9:04:00   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: EnaNobena

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: EnaNobena

Punce hvala vam za vse!user posted image Ko danes popoldne pridem od G vam javim.


jutro!si se naspala?Naj bo danes lep dan zateuser posted image user posted image user posted image


Hvala! Ne naspala se pa nisem, ampak zaradi sina, ker se je celo noč zbujal. user posted image

user posted image user posted image user posted image  naša je pa z nama spala,ker je še preden je zaprla oči rekla,da se ji grdo sanja,pa si je na ta način priborila mesto v najini postelji-je ati popustiluser posted image user posted image user posted image user posted image
spat pa pol jaz ne morem,ker me mala celo no brca-ki pade padeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: 14 dni že v vložkih
25.2.2008 10:32:12   
Anonimen
EnaNobena, drži se danes, pa naj ti danes kaj lepega povejo. Držim pesti zate.user posted image

(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: 14 dni že v vložkih
25.2.2008 12:50:04   
Raguel
EnaNobena-mislim nate danes in upam,da čimbolje opravišuser posted image user posted image

_____________________________

VELIKO SE SMEJTE IN RADE SE IMEJTE....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: 14 dni že v vložkih
25.2.2008 15:31:18   
Anonimen
Hvala punce!

Uh, sem pa že na trnih in komaj čakam, da grem na pregled... še ena urca + pač kolikor bo treba čakati pri G (lahko kar traja debelo uro ali pa še več).
Ampak mojih izcedkov ni več. Zjutraj je še bilo malo rjavo, nič več krvavo, sedaj pa ni sledi o rjavih ali krvavih izcedkih. Super, ampak... zdej bo zgledalo, kot da se izmišljujem... 17 dni sem krvavela, enkrat več, enkrat manj, ko končno pridem na vrsto k G, pa vse mine. user posted image

No, upam, da bo kljub vsemu vse ok, pa da lahko gremo čimprej spet v borbo. user posted image Noseča mislim, da definitivno nisem (več user posted image ), ker nimam niti enega znaka za to. Upam pa, da bo vsaj ugotovila zakaj sem krvavela toliko časa.

Se vam javim zvečer!

(odgovor članu Raguel)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: 14 dni že v vložkih
25.2.2008 16:24:17   
Eviii
tudi jaz držim pestke zate. da čimbolje odpraviš pri g.
mi je žal, da se ti šele zdej oglašam. moja kolegica je imela podobno izkušnjo. je krvavela ko nora. pol leta, vsakič med eno in drugo user posted image . najprej en dan, naslednjič dva dni, naslednjič skoraj cel teden. vse, dokler ni skoraj en mesec non-stop krvavela. seveda je bila vmes pri g. pa so jo sestre odslovile češ, da je vse to normalno user posted image ... in ko je pršla končno na vrsto do g, jo je ta nadrl, da kje je pa bla tolko cajta. je imela polip. so ji ga seveda potem tudi odstranili in zdej je vse ok z njo.
upam, da se vse srečno izteče in da ni nič hujšega. sporoči nam, ko se vrneš.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: 14 dni že v vložkih
25.2.2008 17:39:28   
ajam27
EnaNobena kako je bilo na pregledu? Nestrpno pričakujemo tvoj odgovor in seveda debel +!!!
Tudi jaz držim pesti (členki so že popolnoma beli)user posted image .
user posted image

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: 14 dni že v vložkih
25.2.2008 18:05:44   
Tiki55
EnaNobena nestrpno čakamo, da se nam javišuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ajam27)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: 14 dni že v vložkih
25.2.2008 18:20:14   
srecna_zvezda
IZVIRNO SPOROČILO: Tiki55

EnaNobena nestrpno čakamo, da se nam javišuser posted image user posted image user posted image


Se podpisem spodaj!!!Drzim pestiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tiki55)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: 14 dni že v vložkih
25.2.2008 19:25:34   
Anonimen
Evo mene od G. Sem se kr načakala. Tko, ßhcg je na meji, ko je nosečnost, ampak pri tako visoki nosečnosti, kot naj bi bila jaz, bi moral biti občutno večji. Naredila mi je tudi UZ in videla eno ogromno cisto, zadebeljeno sluznico in poslala me je še enkrat na odvzem krvi, da vidimo če ßhcg raste ali pada (v sredo zvem rezultate). Ampak najbrž gre za propadlo nosečnost.

No, bomo pa drug mesec naredili še enega piškota. user posted image

(odgovor članu srecna_zvezda)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: 14 dni že v vložkih
25.2.2008 19:28:07   
srecna_zvezda
IZVIRNO SPOROČILO: EnaNobena

Evo mene od G. Sem se kr načakala. Tko, ßhcg je na meji, ko je nosečnost, ampak pri tako visoki nosečnosti, kot naj bi bila jaz, bi moral biti občutno večji. Naredila mi je tudi UZ in videla eno ogromno cisto, zadebeljeno sluznico in poslala me je še enkrat na odvzem krvi, da vidimo če ßhcg raste ali pada (v sredo zvem rezultate). Ampak najbrž gre za propadlo nosečnost.

No, bomo pa drug mesec naredili še enega piškota. user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image zate!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: 14 dni že v vložkih
25.2.2008 19:34:38   
tasa.m
Držim pesti zate, da se naslednjič vse lepo konča user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , in kaj naj bi ta cista pomenila.

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: 14 dni že v vložkih
25.2.2008 19:38:44   
Orhideje
EnaNobena! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
 
 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: 14 dni že v vložkih
25.2.2008 19:38:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tasa.m
in kaj naj bi ta cista pomenila.


Nimam pojma user posted image Rekla je, da je mogoče to vzrok tako dolgega krvavenja in pa da cikli niso enako dolgi (ampak pri meni so enako dolgi na 30-32 dni) user posted image



Pa hvala vsem!


< Sporočilo je popravil EnaNobena -- 25.2.2008 19:39:19 >

(odgovor članu tasa.m)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?