|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: rabim nasvet.
29.2.2008 18:33:53   
sancy
a res, sej js sm tud tuhtala da bi prej nehala jemat KT. Za ss mi je pa res zau.Cimprej de vidis user posted image user posted image ti zelim. Drugac pa kako si kaj?  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: rabim nasvet.
29.2.2008 18:38:07   
sancy
aja pa se neki me zanima. Js sm ful tko kako naj recem, vse kar je novo me je strah. Najbolj me je pa strah teh pregledov krvi pa vse te preiskave ki jih bom mela ko bom noseca. A mas mogoce kako idejo kako bi se tega straha znebila. Mami mi prau de ko enkrat slisis otrokov srcek de pozabis na strah js pa nevem ce to drziuser posted image

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: rabim nasvet.
29.2.2008 18:40:38   
Anonimen
Jap žal, na škatlici piše en mesec ampak učinek še traja dosti dlje. Sicer pa tudi če še nočeš sedaj zanosit obstajajo kondomi, mi2 sicer teh nisva uporabljala in ni bilo nič, pač samo ni spusto v mene.
Nič ne moreš tako je, če ni vse vredu telo samo izloči, je to boljše kot da bi mogla še it na abrazijo, sicer sem se prej full sekirala in jokala, ampak se moreš sprijaznit in it naprej.
Drugače sem super, ravno si grem računovodstvo podčrtat =) sems e odločila da bom ta simester pridno delala za fax sem namreč prejšnega malo zabiksala, se mi ni dalo učit pa so izpiti šli malo bolj bogouser posted image user posted image user posted image  pa ti kako si kaj?

(odgovor članu sancy)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: rabim nasvet.
29.2.2008 18:48:11   
sancy
Js sm tud uredu, dlih mal odajo( druzinski dvoboj) gledam.Aja sm se odlocla de bom pocas kr nehala s tabletam. Bo mogoce se prej kaj ratalo.A kaj si pridna glede studija.Js bi tud ,mogla letos ze studirat sam se mal pavzirala.
Grem pa zdej oktobra delat poklicni tecaj za predsolsko vzgojo.
Ker po poklicu sem drugac ekonomski tehnik ampak me to ne veseli prevecuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: rabim nasvet.
29.2.2008 18:50:02   
Anonimen
Mene je tudi bilo strah samo enostavno pozabiš potem, ker si samo želiš, da je vse vredu in da čimprej zagledaš svojo pikico. Meni je bil full bed na tisti mizi ležat komi je globinski uz delala, ampak ker se je G pogovrajala z mano mi ni bilo težko. Ko pa sem šla prvič kri dat me je od strah kar zašrafalo naslednji dan pa mi ni bilo nič, saj so sesre bile full prijazne. Prvič ti bo muka potem pa boš vidla da ni noben bavbav pa bo vse ql. Držim pesti zate, da te ne bo preveč strah user posted image

Sicer je mene najbolj bilo strah poroda, ampak želja po user posted image  je večja od tega straha user posted image

(odgovor članu sancy)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: rabim nasvet.
29.2.2008 18:53:05   
Anonimen
Za enkrat še sedaj sem 2.letnik EPF mam pa isti poklic kot ti ekonomski tehnik, ampak je fullmožnosti v tej zaposlitvi tako da meni je prav všeč. Ker lahko delaš kar si skoraj zaželiš. user posted image  Želim ti da uspešno narediš tečaj user posted image

(odgovor članu sancy)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: rabim nasvet.
29.2.2008 19:01:09   
sancy
o hvala.Tud js ti zelim vse dobro glede faxa.Ma mene ze od nekdaj veseli delo z otroci pa mi je se zdej zau da nism po osnovni soli sla naprej na vzgojiteljsko.No zdej sm pa za tecej zvedla in sem vsa navdusena.user posted image Drugac pa ko zanosim in ce me bo kej strah se bom pa nate spovnla pa ti bom pisala. Nevem zakaj sem taka* bojecka* ratala. Ucasih nism bla zdej me je pa kr neki strahuser posted image Ma sej bo. Js bom pa zate drzala pesti da vama bo ratalo. Pa saj bo, mami prau da pride ko to najmanj pricakujes. Upam da resuser posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: rabim nasvet.
29.2.2008 19:13:14   
Anonimen
Hvala user posted image  In verjemi, da ima mama prav pride ko najmanj pričakuješ, jaz sem že obupala skor,da bo ratalo pa je sicer se je slabo končala, ampak bo drugič boljše user posted image  Saj to je normalno, da te je strah koga pa ni? Mene je teme strah user posted image
Držim pesti, da čiprej zagledaš user posted image  in čez devet mesecev poviješ zdravega user posted image

Lep večer user posted image

(odgovor članu sancy)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: rabim nasvet.
29.2.2008 19:15:35   
_sanja_*
Caw punčke...

Js sm super danes. Drugač mi pa fax gre. Sem zadnji letnik na logistiki v Celju. Js tud pojem samo še 5 tabletk, pol pa začnema. No pazla boma še vsj kak mesec. Mogoče 2. Priporočajo user posted image Čeprav sem jemala Yasminelle, k majo res najmanjšo količino hormona, ampak...
Anonimna žal mi je za SSuser posted image Tega se js najbolj bojim. Vse ostalo pa verjetno res mine, ko vidiš srček oz. začutiš otročkauser posted image

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: rabim nasvet.
29.2.2008 19:16:19   
sancy
Hvala tud js teb zelim da cimprej zagledasuser posted image in da mi to sporocis.
Drugace pa lep vecer tudi tebi. Jutri ali pa kdaj ko bos mela cas se mi pa kej oglasi da bomo se kaksno rekle

Lahko nocuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: rabim nasvet.
29.2.2008 19:18:55   
Pikica5
Sem se odločila da ne bom več anonimna user posted image
 
_sanja_* hvala, je bilo res grozno tega ne privoščim nobeni, ampak če narava tako hoče nič ne moreš.

A logistiak je težka v Celju?




< Sporočilo je popravil Pikica5 -- 29.2.2008 19:19:19 >

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: rabim nasvet.
29.2.2008 19:20:07   
sancy
Zdravo Sanja. Si prisla mal pogledat. Hvala enako, tudi mene je srah ss ker se mi zdi da mora  biti to zelo bolece, ampak ne glede na vse upajmo da bo vse vredu ko bo. Pol si pa pridna glede faxa. Super ti gre. Pa drgac kej, se ze pripravljas kej glede na to de bos kmaluuser posted image

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: rabim nasvet.
29.2.2008 19:20:51   
_sanja_*
Upam, da bomo vse tri čimprej zagledale user posted image user posted image . Mi2 oba čutima da bo user posted image  user posted image Ne vem zakaj... Ampak obema se zdi, da bo punčka. Bomo vidli user posted image

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: rabim nasvet.
29.2.2008 19:21:29   
Pikica5
Sancy hvala za lepe želje, tudi jaz tebi želim da čimprej ugledaš user posted image  pa pridi še kaj poklepetat user posted image

Lahko noč pa sladke sanje

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: rabim nasvet.
29.2.2008 19:22:27   
sancy
o lepo lepo, nismo vec anonimniuser posted image

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: rabim nasvet.
29.2.2008 19:23:54   
Pikica5
Seveda bomo vse zagledale user posted image user posted image  user posted image

Jaz tudi čutim, da bo punčka, pa še full si želim punčko, bo taka mamina cartica user posted image  pa tudi če bo fantek ne bo nič narobe samo da bo zdravo user posted image

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: rabim nasvet.
29.2.2008 19:25:07   
sancy
Sanja mogoce te pa obcutek ne vara in bo res puncka.Kaj pa glede imena, sta ze zbrala za oba spola al se nista nic tuhtala?

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: rabim nasvet.
29.2.2008 19:25:11   
_sanja_*
heh... Pikica, lepo da nisi več anonimna user posted image Ne, logistika ni težka. Mogoče en izpit na leto, ampak to je vse. Vse ostalo gre z lahkoto. Upam, da bom septembra diplomirala.
JAAAA, Sancy, sploh mi ne gre iz glave ta user posted image . Dans sem bla v H&M in sm gledala te male cotke, joooj... Pa voziček že vem kakšnga bi mela pa vse user posted image Ful si želim, upam, da bo čimprej user posted image
Enako pa tudi vama, seveda. Pa brez katastrof kot je SS. Groza, ne predstavljam si, kaj si preživelauser posted image Tolk si želiš user posted image , pol pa ... user posted image Upam, da bo v drugo vse ok user posted image

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: rabim nasvet.
29.2.2008 19:25:15   
Pikica5
Ja ne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sem pogum zbrala in se razkrila user posted image

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: rabim nasvet.
29.2.2008 19:27:49   
_sanja_*
Joj, tti odgovori so tk zakasneli user posted image Al pa smo me tk pridne user posted image
Men je tudi vseen al bo punčka al fantek. Sam da bo zdrav/a.
Ime? Ne, nisma izbrala. Sem pa razmišljala, da bi zbrala ime, ki bi blo sestavljeno iz črk, ki jih imava v imenu. Se pravi, da nekam napišema Sanja in Miha (moj dragi je MIhauser posted image ) in ppoiščema vse možne kombinacijeuser posted image
Pa vidve? Razmišljata o imenih?

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: rabim nasvet.
29.2.2008 19:28:27   
Pikica5
V bistvu sem še mela srečo ker je bil v 6tednu in je bilo kot malo dosti bolj močna user posted image , sicer vidiš dobesedno vse kar gre iz tebe, velike kosi nekega tkiva. Tiste punce, ki pa majo že v kakšnem 14 tednu je pa bolj hudo, saj morajo it na abrazijo pa še plodek je že kar dosti velik.
Tudi jaz upam, da bo vse vredu v drugo, vem da bo. Tudi vama želim, da bo vse vredu  z vajinima pikicama. user posted image

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: rabim nasvet.
29.2.2008 19:30:11   
sancy
Js sm pa rekla da ni vazn kaj bo sam da bouser posted image zdrav. To si iz srca zelim da bo.Aja kaj pa glede imenov zauser posted image ste ze kaj tuhtale. Js sm rekla da za puncko zbiram med Lucijo in Tia za fantka pa se nevem cist tocen( sm se izdala da tuhtam da bo puncka)

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: rabim nasvet.
29.2.2008 19:32:22   
Pikica5
Mi2 sva že tudi tuhtala imena in sma izbrala za punčko Alina za fantka pa Tian user posted image  

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: rabim nasvet.
29.2.2008 19:33:57   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ja saj pa ni napisala, da nista npr. po 4 al pa 5 dni na teden skupaj al pa da sam na zmenke hodita, napisala je sam da ne skupaj živit kar ne pomeni, da ne vesta kako bi bilo živeti skupaj.... jaz in moj user posted image  tud ne skupaj živima ampak sva skupaj najmanj po 4 dni in vema kak bi zgledalo skupno življenje 7 dni na tedenuser posted image ...


ne, ne veš. Najprej pojdita vsaj skupaj na dopust za 10 dni, pa boš videla, koliko je ura.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: rabim nasvet.
29.2.2008 19:36:36   
Pikica5
user posted image
A nista sladka =)

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?