|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November 2006 - 3. del
29.2.2008 12:40:04   
krfjolca
Sem se zmotila - 4irce so verjetno user posted image . 1ke in 2ke ima vse, pa 4 kočnike. Zdaj pa podočniki rinejo ven, te so menda najhujši ...

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: November 2006 - 3. del
29.2.2008 13:29:27   
max81
dan...vidim, da ste že pridno načekaleuser posted image , upam, da boste tudi v nadaljne tako pridneuser posted image

no jest sem eno kitico prejle oddruser posted image emala k je mala šla spat, tko da sem si malo baterije nafilala.......zjutri sva pa izkoristile sonček in toplo vreme, sva šle ven kr s triciklom, ati je imel en obisk, tko da sva šli kr sami, zdejle je šel pa na šiht in sva spet sami...dobro da je vikend frej, da jo bo imel on malo na čez, da se jest malo odpočijem

dobro da pri nas ne spimo v trojčku, ker sploh ne vem kako bi se kej naspala, ker se že itak obračam kot en nasedli kit v posteljiuser posted image

zdejle sem spila še en kofi, da pridem malo k sebi, pol pa upam da se mala še malo zmatra k dirka po bajti in gre še za kšno urco spat

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: November 2006 - 3. del
29.2.2008 13:53:15   
Aja1
Max, da vi pa res spite v trojčku? Itak da spite, samo v tem trojčku ni Nika, ampak user posted image  v trebuhu user posted image .

Pa da ne greš danes rodit.

Malinčica, kateri voziček? Kakšna slika?
Mi zdaj že res malo uporabljamo voziček. Ponavadi greva kar peš. Uporabljamo še kar jaguarja. Kmalu ga bomo očistili in pospravili in do konca razterali marelo. Jaguar bo pa še za drugega user posted image . Marelo bo dobil novi član (ko bo in če bo) pa novo.

_____________________________




(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: November 2006 - 3. del
29.2.2008 14:39:49   
max81
IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

Max, da vi pa res spite v trojčku? Itak da spite, samo v tem trojčku ni Nika, ampak user posted image  v trebuhu user posted image .

Pa da ne greš danes rodit.

Malinčica, kateri voziček? Kakšna slika?
Mi zdaj že res malo uporabljamo voziček. Ponavadi greva kar peš. Uporabljamo še kar jaguarja. Kmalu ga bomo očistili in pospravili in do konca razterali marelo. Jaguar bo pa še za drugega user posted image . Marelo bo dobil novi član (ko bo in če bo) pa novo.


ja pa res vidiš, na tega v bušiju pa sploh nisem pomislilauser posted image
mi2 sva šli danes na pošto tudi peš, pol pa še po vasi s triciklom, je blo laži kt z vozom...mi tudi uporabljamo še janeja, drugega zaenkrat ne mislimo kupit, ko bom sama itak ne bom mogla z dvema vozoma ven, ko bo pa moj doma bo pa hodila ali pa bo šla s triciklom...hotl smo kupt zappa, ampak bomo zdej res počakal, da bomo vidl, če ga bomo sploh rabil

našo miš sem dala še enkrat spat, ker se je že kr po tleh valjala, pa oči si je mencala..jest pa tud mal noge u luft pa bo.....ja me je kr resno prestrašila tale moja dohtarca

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: November 2006 - 3. del
29.2.2008 14:43:33   
max81
joj ne sam dones pa res ne bi šla rodit, ker mi tale datum čist nič ne diši...sicer je neki posebnega sam ne bi ..hvalauser posted image ..je pa res da je user posted image  danes veliko bolj miren kot prejšne dni...in veliko bolj živahen kot je bila nikauser posted image , niko sem mogla vsake toliko kr mal poštokat, če je bla mirna, tega sem do sedaj 2 krat

Aja1, tastar se je odloču za Nejo, upam, da ne boš hudauser posted image , za fantka se pa še nisva zmenlauser posted image

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: November 2006 - 3. del
29.2.2008 14:44:39   
max81
No a zdej bom pa jest opletala sama s seboj al kaj????

oh babe...kje se pa mama viv in Urška kej potepata???? jih že dolgo ni bilo na spregled

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: November 2006 - 3. del
29.2.2008 15:12:36   
Zamima
dan user posted image ,...

današnji dan v vrtcu je bil pa že boljši user posted image , je jokala ko sem jo oddala, kako minutko (sem počakala na hodniku, me je zanimalo kako dolgo bo jokala), ko sem pa prišla po njo pa se je igrala user posted image user posted image , sicer spet jok ko me je zagledala user posted image zgleda, da od sreče, ali pa bi ona še bila tam user posted image .

Zala ni šanse, da bi spala skupaj z mano, ko je bila še čisto mala sva enkrat tako zaspali, ko je imela krčke, zdaj pa ni šanse, tudi čez dan noče spati drugje kot v svoji posteljici user posted image , ok, prenosna postelja pride v poštev na potovanjih user posted image . Bom vidla, mogoče bo pa začela silit k meni ko bo kaj večja user posted image .


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: November 2006 - 3. del
29.2.2008 15:34:45   
majas
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima


Zala ni šanse, da bi spala skupaj z mano, ko je bila še čisto mala sva enkrat tako zaspali, ko je imela krčke, zdaj pa ni šanse, tudi čez dan noče spati drugje kot v svoji posteljici user posted image , ok, prenosna postelja pride v poštev na potovanjih user posted image . Bom vidla, mogoče bo pa začela silit k meni ko bo kaj večja user posted image .



se kar podpišem. Včasih pa sem bi stisnila k njej in z njo zaspala pa ni šanse, se premetava pa pleza po meni.

Lepo da je Zala pridna v vrtcu-mo ti rekli da bo vse ok user posted image

Kamaj pišem, ker tamala skače po meni. včeraj zvečer je mela vročino, tako da ko sem prišla domovzvečer sem jo do 22ih uspavala, potem pa šla tudi jaz spat
k


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: November 2006 - 3. del
29.2.2008 15:37:39   
majas
Imam pa podaljšan vikend, sem v pon.doma in mi prav paše. user posted image Tako da greve danes do mojih, zvečer pa grem ven, ker moj komaj jutri pride. Res rabim malo sprostitve. user posted image ker sem preutrujena od vsega...




_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: November 2006 - 3. del
29.2.2008 15:39:28   
majas
IZVIRNO SPOROČILO: atanja

Sm pa slabe volje zdele ker je prijatlca zvedla da ma njena mami raka... jojojojojjojoj. Ko eden premaga pa drugi zboli... to je res grozno...


Ah vse več in več je tega user posted image upam da bo vse ok, pozitivno razmišljat pa bo veliko lažje.


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: November 2006 - 3. del
29.2.2008 19:12:05   
Anonimen
Danes je luna, a ne? Jaz sem cel dan tečna za znoret, Ana pa tudi. Kar naprej se je cmerila, kar tako za brezveze. Sva šle že ob šestih spat, sem še jaz zraven zaspala. Zdaj greva pa z mojim en film pogledat.
Tudi mi že imamo 12 zobkov btw.
Lep vikend vsem!

(odgovor članu majas)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: November 2006 - 3. del
29.2.2008 20:03:22   
Aja1
IZVIRNO SPOROČILO: max81

Aja1, tastar se je odloču za Nejo, upam, da ne boš hudauser posted image , za fantka se pa še nisva zmenlauser posted image


Itak, da ne bom jezna. Gorenjska je daleč user posted image . Tastar ima dober okus user posted image user posted image



_____________________________




(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: November 2006 - 3. del
29.2.2008 20:08:41   
max81
IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

IZVIRNO SPOROČILO: max81

Aja1, tastar se je odloču za Nejo, upam, da ne boš hudauser posted image , za fantka se pa še nisva zmenlauser posted image



no pol pa super, če ne mamo še cajt spremenituser posted image
Itak, da ne bom jezna. Gorenjska je daleč user posted image . Tastar ima dober okus user posted image user posted image



(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: November 2006 - 3. del
29.2.2008 20:14:00   
urška76
Čer!
Max mame viv pa res že dolgo ni nič, oziroma zanemarja nas novembrke. Jest se pa kar javljam no. Vsaj ene dvakrat na teden. Danes je to direkt iz Domžal.user posted image
Smo mel dans celo sranje v službi, no ga mamo že neki časa, ker se neki z našimi delnicami mešetar, pa se nekateri mal za stolčke tresejo. Pa odpoklic predsednika sveta delavev je bil dans, pa sem v volilni komisiji in sem morala še popoldne nazaj glasove štet. K da sem komi čakala, da grem v petek popoldne nazaj v službo user posted image
Naša mala ima tudi že 12 zobk, pa ena trojkica že malo rovari, sam bo po moje še en mal trajal, da se prkaže. Petke pa tam okoli tretjega leta prikukajo v glavnem.
Moj najdražji je šel pa nazaj v Lj, ker gre k enemu kolegu na rojstni dan. Naših dveh pa tud ni doma, ker sta šla moji nečakinji čestitat za 17 let. Jih je včeri praznovala.
A je kej pametnega danes na Tv?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: November 2006 - 3. del
29.2.2008 20:16:04   
urška76
IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

IZVIRNO SPOROČILO: max81

Aja1, tastar se je odloču za Nejo, upam, da ne boš hudauser posted image , za fantka se pa še nisva zmenlauser posted image


Itak, da ne bom jezna. Gorenjska je daleč user posted image . Tastar ima dober okus user posted image user posted image




Max ti sam glej, da nav fantek Miha, da ne boš pol mela dveh Mihov pr bajt user posted image

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: November 2006 - 3. del
29.2.2008 20:51:07   
urška76
A dons k mam pa jest čas in volo ni pa nobene za klepet. user posted image  Pol se pa čudite, zakaj sem tok mal gor user posted image

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: November 2006 - 3. del
29.2.2008 21:16:15   
max81
IZVIRNO SPOROČILO: urška76

IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

IZVIRNO SPOROČILO: max81

Aja1, tastar se je odloču za Nejo, upam, da ne boš hudauser posted image , za fantka se pa še nisva zmenlauser posted image


Itak, da ne bom jezna. Gorenjska je daleč user posted image . Tastar ima dober okus user posted image user posted image




Max ti sam glej, da nav fantek Miha, da ne boš pol mela dveh Mihov pr bajt user posted image



hehe
drgač pa lepo da si se en mal oglasila...maledva sta zdrava???

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: November 2006 - 3. del
29.2.2008 21:18:02   
max81
ja to pa tud mene zanima kje so vse dones..pa še petek je, pa nikjer nobene....jest tud čakam, da tastar pride dam iz šihta....pa še glavo si morm it posušit, pa se mi sploh ne da...sem lenaaaaaaauser posted image

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: November 2006 - 3. del
29.2.2008 21:30:09   
Aja1
Poglejte tole user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

http://med.over.net/forum5/read.php?151,4606519,4606519#msg-4606519

_____________________________




(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: November 2006 - 3. del
29.2.2008 21:39:51   
Aja1
Jutri greva s tastarim pa v savno user posted image . Komaj čakam. Neja gre pa v varstvo k tašči. Bo pasalo malo sprostitve. Nameravam imet pa jutri vodni dan....upam, da se ne bom že zbudila lačna (pol bo itak padlo vse v vodo). Sem se zredila v enem mesecu 3 kile user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Maja, ti pa uživaj danes.

_____________________________




(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: November 2006 - 3. del
29.2.2008 21:47:06   
max81
o AJA1 vi2 pa kr fino uživata...ja sej je prov tako


majas tudi ti uživejuser posted image

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: November 2006 - 3. del
29.2.2008 22:04:49   
Aja1
Grem jaz kar počasi spat. Moj itak že smrči 100/uro.

Mirno noč vsem in lepo preživite vikend.

_____________________________




(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: November 2006 - 3. del
1.3.2008 8:14:00   
Anonimen
Aja1, hvala za link. Super smešne zadeve. user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu Aja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: November 2006 - 3. del
1.3.2008 8:25:29   
Anonimen
Haha

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: November 2006 - 3. del
1.3.2008 8:32:07   
max81
dobro jutro tudi iz gorenjske...mamo smotano vreme, pa piha, eh sej sem vedla, k bo moj frej bo pa vreme za en drekuser posted image
tamala je tečna za  znoret, kr skoz neki sitnar, pa vse skup ni nič pojedla, ne vem al bodo spet zobki na pohodu, ker tkole tečne je pa sploh ne poznam

ja nč lepo se mejte in uživejte v vikendu

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?