|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: HOODIA EasySlim
4.3.2008 9:37:33   
marelly
Jaz sem danes dobila Hoodia gordoni kapsule. Pa poročam, kako se bodo obnesle.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: HOODIA EasySlim
4.3.2008 9:47:12   
gapimasa
Marelly,

javi rezultate sprotaj. Me zanima! Čakam na link, da si še sama naročim.

Vso srečo!

(odgovor članu marelly)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: HOODIA EasySlim
4.3.2008 10:00:32   
marelly
Sem ti na ZS poslala link kjer lahko naročiš, ker če ga tle napišem, moderatorji brišejo. LP

(odgovor članu gapimasa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: HOODIA EasySlim
4.3.2008 10:05:34   
Saša27
Oj!

Tudi jaz bi še prosila za link po ZS, pa hvala že vnaprej.user posted image

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu marelly)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: HOODIA EasySlim
4.3.2008 10:08:28   
gamini
Tudi jaz sem jih že naročilauser posted image , zanima pa me, če Rija ali Petja
že opazita kakšen napredekuser posted image oz. minus v kg. Prosim za informacije
iz prve roke...  

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: HOODIA EasySlim
4.3.2008 10:09:31   
marelly
Punce, link vam pošiljam od Hoodia gordoni kapsul, ker so jih nekatere že sprobale in pravijo da deluje. Me bomo pa še videla kako bo delovalo. Ker z obliži Hoodia easy slim še n nkih izkušenj. Sem le brala nekje da je z njimi Oprah kao ful shujšala. Ne vem....

Te Hoodia gordoni pa je že rija kar precej pohvalila in še nekatere.

LP


(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: HOODIA EasySlim
4.3.2008 10:19:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

trenutno nas jih uporablja ene 15, skupinsko, pa nobena ne toži po zaprtju. splišni je očitno jedla neke, ki niso taprava hoodia, ker na trgu se pojavlja en kup približkov, kolikor jaz vem pred časom...user posted image



Ne, ne, jaz sem jedla prav čisto taprave, le da so bile takrat, pred kakšnimi tremi leti,  na Nizozemskem modni hit, zdaj so pa pri nas. Jih je še moj z nizozemskim partnerjem mislil začet uvažat, pa jih potem ni.
Nisem bila zaprta, sploh ne, mogoče sem šla še celo večkrat na blato, pa je bilo to temu vzrok. Ne vem, pojma nimam. Je pa tudi tisti partnr od mojega ful hvalil te tablete, jedel jih je sam in njegova žena, pa sta oba shujšala. Samo da je tip dobil rane po črevesju in je šla namesto blata od njega kri. Sicer so ga nato v bolnišnici porihtali. Zdaj trditi, da je bilo to zaradi hudije, se najbrž ne da, ker ne vem točno, ampak bilo pa je to sočasno z jemanjem teh tablet. Ki jih je potem definitvno nehal jemati.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: HOODIA EasySlim
4.3.2008 10:50:11   
marelly
Ma jaz jih bom vseeno sprobala, pa če bodo kakšni stranski učinki, bom nehala. Čeprav vsepovsod zatrjujejo, da naj jih ne bi bilo. Bom videla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: HOODIA EasySlim
4.3.2008 11:27:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: marelly

Ma jaz jih bom vseeno sprobala, pa če bodo kakšni stranski učinki, bom nehala. Čeprav vsepovsod zatrjujejo, da naj jih ne bi bilo. Bom videla.


Ja no saj, tako je prav.

(odgovor članu marelly)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: HOODIA EasySlim
4.3.2008 15:20:36   
riders
Jaz jih jem 14 dni, shujšala sem 2 kg, lačna nisem skoraj nič. Je pa edini problem v glavi, ker včasih jem tudi če nisem lačna user posted image  Ko bom ta problem odpravila, bodo šle kile definitivno hitreje dol.

Opazila nisem še nobenih problemov glede prebave.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: HOODIA EasySlim
4.3.2008 16:09:50   
maja1488
Jaz sem pa obliže naročila, ker ponavadi pozabim vzet kapsulo pred obrokom. Javljam rezultate. Se pa že en teden držim manj žri, tako da bi morali bit rezlutati pričakovani.

(odgovor članu riders)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: HOODIA EasySlim
4.3.2008 17:56:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

trenutno nas jih uporablja ene 15, skupinsko, pa nobena ne toži po zaprtju. splišni je očitno jedla neke, ki niso taprava hoodia, ker na trgu se pojavlja en kup približkov, kolikor jaz vem pred časom...user posted image

zaprtje pa je posledica spremenjenega načina prehranjevanja, če te kapsule kombiniramo z neko dieto.

posebno beljakoviske diete in povečan vnos beljakovin, premalo ogljikovih hidratov in vlainin, balastnih snovi....znajo prvih par dni povzročati zaprtje. ko se telo navadi na nov način prehranjevanja, pa se tudi prebava uredi.

nikakor pa to ni posledica hoodie. vsaj po nam znanih podatkih ne.

če katera rabi link, naj me kontaktira na ZS.



Jaz tudi uporabljam hoodio, pa me je odprlo, ne zaprlo.user posted image  Pa na beljakovinski sem.user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: HOODIA EasySlim
4.3.2008 21:53:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77
Jaz tudi uporabljam hoodio, pa me je odprlo, ne zaprlo.user posted image  Pa na beljakovinski sem.user posted image


Ja, saj je mene tudi. Samo pekoče.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: HOODIA EasySlim
5.3.2008 12:54:23   
maja1488
jst bi tudi rada tale link za naročanje, ker obližev ni več na zalogi in čakajo novo pošiljko, za katero pa se jim sanja ne, kdaj pride.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: HOODIA EasySlim
5.3.2008 13:51:57   
marelly
Jaz danes komaj drug dan jem te kapsule. Dopoldan eno in pozno popoldan eno. Ponavadi sem čez dan skoz nekaj grickala. Pa sladko mi je skoz pasalo. Zdaj pa komot zdržim od enega do drugega obroka, brez vmesnih grižljajev, lačna nisem,po sladkem sploh želje nimam. Ne vem sicer, če je že to od teh kapsul, ker je komaj drugi dan jemanja. Bom poročala še naslednje dni kako bo. LP

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: HOODIA EasySlim
5.3.2008 14:14:12   
Bejba
Eno vprašanje: kapsulo naj bi vzel eno uro pred obrokom. Zdaj me pa zanima ali moraš nujno potem eno uro po zaužitju kapsule jest ali lahko potem preskočiš obrok, če imaš pač občutek sitosti?

Hvala

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu marelly)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: HOODIA EasySlim
5.3.2008 14:21:43   
rija
jaz jih ne jemljem uro pred obrokom....pač pa uro pred pričakovanim navalom lakote in posledično žretja.....user posted image  torej eno nekje ob 10. dopoldan, drugo ob 15. ali 16. uri popoldan....pa zdrži.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: HOODIA EasySlim
5.3.2008 14:22:54   
rija
aja, pa obrokov ne preskakujte, ker to je najslabša varianta pri dietah....telo si po izpuščenem obroku začne delati zaloge za slabe čase....

optimalno bi bilo jesti na dve uri....pa čisto malo.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: HOODIA EasySlim
5.3.2008 14:34:24   
riders
IZVIRNO SPOROČILO: rija

jaz jih ne jemljem uro pred obrokom....pač pa uro pred pričakovanim navalom lakote in posledično žretja.....user posted image  torej eno nekje ob 10. dopoldan, drugo ob 15. ali 16. uri popoldan....pa zdrži.....


Natančno tako tudi jaz.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: HOODIA EasySlim
5.3.2008 19:26:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: riders

IZVIRNO SPOROČILO: rija

jaz jih ne jemljem uro pred obrokom....pač pa uro pred pričakovanim navalom lakote in posledično žretja.....user posted image  torej eno nekje ob 10. dopoldan, drugo ob 15. ali 16. uri popoldan....pa zdrži.....


Natančno tako tudi jaz.

Tudi jaz.user posted image

(odgovor članu riders)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: HOODIA EasySlim
7.3.2008 10:00:03   
maja1488
Dobila danes obliže. Bom testirala par dni, pa vam javim kolko so kej učinkoviti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: HOODIA EasySlim
7.3.2008 10:58:54   
marelly
ja maja 1488 javi ko jih sprobaš!!!!!!! LP

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: HOODIA EasySlim
7.3.2008 14:03:22   
pokica_
halo punce,

a lahko še meni katera pošlje link za te tablete oz. obliže prosim; na ZS.

hvala,
LP

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu marelly)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: HOODIA EasySlim
7.3.2008 14:13:46   
maja1488
Šele zdaj sem ratala lačna. Pa ponavadi moram jest oziroma se ne morem upret že ob 9, pa potem ob 11 in komaj zdržim do kosila. Zaenkrat sem zadovoljna.

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: HOODIA EasySlim
10.3.2008 8:47:40   
mojamura



tudi jaz sem si naročila tablete in obliže, da primerjam kako deluje eno in drugo. najprej bom probala tablete, nato pa še obliže, javim kako se bo obneslo




_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?