|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
29.2.2008 23:02:34   
A-N-J-A
Evo to je naš novi(ne bom povedala ta kateriuser posted image )voz


dva motorista en motoruser posted image  


uživam na gujsnici


tudi Bor ma  novo kapouser posted image  


< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 7.3.2008 14:32:03 >

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
29.2.2008 23:12:44   
Gio
čeveljčki....mi imamo ta najbolj mehke cicibanove čevlje, z gumijastim podplatom in v njih je Ela shodila. Priporočam, nikoli več ji ne bi dala mehkih z usnjenim podplatom za prve korake, pa naj reče kdorkoli karkoli, ker je so se ji nogice nekam nagibale navznoter. Sedaj pa je stabilna in lepo hodi. user posted image

_____________________________

Ela kako dela ura? ''ka-ka-ka-ka''
Kaj pa ti narediš v plenico? ''kak''
Kaj pa pije mama zjutraj? ''kaka''

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
1.3.2008 2:31:05   
Anonimen
Ceveljcki - mi imamo tudi Cicibanove in sicer tiste za prve korake. Ker smo jih kupili pred nekaj casa, me je malo strah, da so premjahni.. moramo it izmerit nogo.. Edina tezava, ki jo imamo, je, da ji ful noge svicajo noter.. po 10 minutah obutih cevljov ima cist mokre nogavice. Verjetno treba posiakt nove cevlje

Marela- poleg Maclarna Quest Sport so v igri se marele BBY, ampak za njih nisem nasla podatkov o tezi. Katera ve, ce obstaja kaksna uradna stran? Sem googlala vse mogoce, pa nic.


(odgovor članu Gio)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
1.3.2008 7:45:10   
tinaaja
Pikapola .. obstaja uradna stran BBY... to je spansko podjetje, takrat sem se namucila, da sem nasla spletno stran. zal je nimam shranjene..

Jutro user posted image Vreme je user posted image ampak mi smo spali do 7:15 user posted image Grem na kufe..


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
1.3.2008 7:53:59   
Anonimen
dobro jutro,se se jaz pofockam med otrociuser posted image na hitro in kratko,danes nas caka tascin abraham,tamaladva skrata gresta zraven,ko ju bo zacelo matrati pa bova medve s svakinjo spokale domov....

Pikapola34 tud nasemu svicajo nogice,kar dost resi tezeva,ce mu nogice napudram-stopala preden ga oblecem,zjutraj,enkrat cez dan in zvecer in je malo bolj oz pri nas je za 60%boljse





(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
1.3.2008 7:58:00   
Anonimen
http://www.dm-drogeriemarkt.si/novica.php?id=1358 vem,da je ena o babybonosu sprasevala

(odgovor članu A-N-J-A)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
1.3.2008 8:33:44   
Gio
naši se v vseh čevljih potijo nogice, so pa cicibanovi čevlji edini do sedaj, v katerih ima tudi zunaj toplo nogico user posted image


dobro jutro vsem.....samo kaj, ker je dež user posted image , spet bo tečka....


_____________________________

Ela kako dela ura? ''ka-ka-ka-ka''
Kaj pa ti narediš v plenico? ''kak''
Kaj pa pije mama zjutraj? ''kaka''

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
1.3.2008 9:16:02   
Dajadada
Marela- poleg Maclarna Quest Sport so v igri se marele BBY, ampak za njih nisem nasla podatkov o tezi. Katera ve, ce obstaja kaksna uradna stran? Sem googlala vse mogoce, pa nic.


direkten link na vozičke
http://www.bbyspain.com/mostrafitxa08.asp?Id=4&Textes=textes1&Grup=Sobre-Ruedas&NumGrup=1&NomFamilia=Sillas&menu=1 je pa samo v španščini, pa kilaže nisem nikjer najdla, že ko smo ga mi kupovali

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
1.3.2008 9:17:59   
Dajadada
Borči, kok si luuuuuušnuser posted image user posted image user posted image . Pa sestrca tuduser posted image .

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   [Brisano sporočilo]
1.3.2008 9:25:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
1.3.2008 11:14:58   
Pikca
OJLA,

hvala vsem za čestitkeuser posted image

pIKAPOLA, pozdravčki na mrzli sever, lepo, da se javišuser posted image  od marel bi jaz vzela buggsterja (me je tinaaja navdušlauser posted image ), sploh, ker boste imeli še enega - se da gor dat košaro (sicer to je spet dodaten strošek). edin cena je mal huda... od BBY imamo mi eno starejšo marelo in je kar trpežna, samo ne gre v čisto ležeč položaj.

tricikli - ta, ki ga je tinaaja nalimala je lep, ampak jaz bi vzela tega, ki je v akciji (čeprav ne tok lep), ker ima širši polički za nogice in ročaj tako oblikovan, da se lažje pelje z eno roko (sva sprobala). ampak zdaj je babi že kupla poganjalca, tako, da ga ne bomo kupovali zaenkrat...
še link na tega, ki je v akciji:
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=127347

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   [Brisano sporočilo]
1.3.2008 11:23:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pikca)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
1.3.2008 11:40:41   
tinaaja
Tricikle sva si ogledala.. kwa pa vem.. ne vem, kerga vzet. Pikca, ostali v zivo zgledajo velikooo boljse kot ta na tvojem linku + sedez je ful bolj anatomsko oblikovan pri teh:
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=174543

Imajo se eno drugacno razlicico, podbno, a ima luci na balancki (bolj šmekerski) in strehicouser posted image .
a se pri katerem trikolesniku blokirajo pedala?

In se to ... kaj ze ena firma je PIKOLO user posted image user posted image user posted image

Pocka .. a imas se kaksno slikco vase pikice v tem trikolesniku? Kako se pocuti gor?


user posted image




< Sporočilo je popravil tinaaja -- 1.3.2008 11:41:42 >


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
1.3.2008 11:44:41   
tinaaja
Lusten nov avtar pikca user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
1.3.2008 11:52:11   
sezam
cv - user posted image user posted image  to pa je bila večerja. Koliko časa pa si stradala otroka, da je bil talo lačen user posted image user posted image ?

Kati - pri nas tudi tortica v hladilniku čaka (home made user posted image ) Bi mogla zdele še mal pospravit, pa se mi ne da user posted image  časa ima do 5h, potem pa fešta (danes s prijateljčki za oba)

Anja - user posted image user posted image  slikce

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
1.3.2008 12:22:29   
cv105
IZVIRNO SPOROČILO: sezam
cv - user posted image user posted image  to pa je bila večerja. Koliko časa pa si stradala otroka, da je bil talo lačen user posted image user posted image



joj, ne vpraš ... zgleda, da se je nabiral zadnjih 11 mesecev user posted image  ... ampak je pa nucalo ... je spal od 20.00 - 8.45 ... user posted image user posted image  

Anja ... luštne slikce ... user posted image  ... aja, zakaj si pa kupila še en voziček, če ima Bor motor doma? user posted image

ke_enamami ... dober biznis ti želim user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Gio

čeveljčki....mi imamo ta najbolj mehke cicibanove čevlje, z gumijastim podplatom in v njih je Ela shodila. Priporočam, nikoli več ji ne bi dala mehkih z usnjenim podplatom za prve korake, pa naj reče kdorkoli karkoli, ker je so se ji nogice nekam nagibale navznoter. Sedaj pa je stabilna in lepo hodi. user posted image


se popolnoma strinjam z Gio ... v "tapravih" copatih/čevljih otrok ful lepše stoji, hodi ... a je mogoče katera od mamic, ki hodite na FT vprašala, kaj menijo o raznorazni obutvi? ... čist tako me zanima ... mene osebno je reklama shooshosh recimo prepričala in so mi bili čist fajn, dokler ga nisem v cicibana obula ...

skuhala sem, M že spi, še malo posesavčim in pobrišem tla, potem pa v šoping ... fanta imata moško popoldne user posted image

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
1.3.2008 13:35:13   
dskubin
v "tapravih" copatih/čevljih otrok ful lepše stoji, hodi

Meni se zdi, da gre samo za to, da če otroka prehitro daš v te čevlje, se hitreje (prezgodaj) začne postavljat in hodit - ga nekako prisiliš k temu, česar drugače sam še ni sposoben (če se nogica obrača, otrok ni sposoben sam hodit, to je moja kmečka logika). Drugače pa ja, ko otrok enkrat hodi, naj bi bil opetnik. Cicibanovi čevlji in copati so drugače čisto v redu, dandanes (mogoče bo čez par let spet drugače) odsvetujejo ortopedski podplat (ki pa ga vsi cicibanovi čevlji in copati imajo - in po moje tega ne bodo spremenili, vse dokler bomo te čevlje kupovali kot munjeni in bojo še v vtcu rekli, da otrok mora imet glih te copate user posted image ), saj naj bi bila prva obutev čimbolj podobna bosi nogi - mehka in z upogljivim podplatom. Sicer je pri ciciban soft podplat zelo mehek, ampak notri ima pa še vedno tisti dvignjen vložek - no, tega naj ne bi bilo, kajti po tem se otroku oblikuje nogica drugače, kot bi se sicer. No, če seštejem vse skupaj, se mi bosi nogi + trši opetnik najbolj približajo nizke superge. Draž je že zgonu nekaj parov in zdej iščem kake primerne tudi za Diti.

Drugače pa se tudi našima dvema v cicibanovih čevljih in copatih obupno poti nogica, to mi je tudi zelo velik minus, samo na obali pa težko dobiš kaj druzga.

< Sporočilo je popravil dskubin -- 1.3.2008 13:44:27 >


_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
1.3.2008 13:58:26   
cv105
user posted image  dskubin ....

no, pri nas je čevelj rešil še en problem ... vsi v naši familiji hodimo "na deset do dveh" ... sej veste ... leva fejst v levo, desna fejst v desno ... mislem, groza ... včasih si prav ne upam gazit po snegu, da se mi ne bi kdo režal user posted image user posted image user posted image user posted image  ...

M je seveda to krasoto podedoval ... ampak samo dokler nismo čevljev oz. copatov obuli ... zdaj stojita/hodita nogici kot po pisti user posted image user posted image user posted image user posted image  ... ne vem zakaj ampak tako je

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
1.3.2008 13:59:07   
draja
IZVIRNO SPOROČILO: cv105

IZVIRNO SPOROČILO: Gio

čeveljčki....mi imamo ta najbolj mehke cicibanove čevlje, z gumijastim podplatom in v njih je Ela shodila. Priporočam, nikoli več ji ne bi dala mehkih z usnjenim podplatom za prve korake, pa naj reče kdorkoli karkoli, ker je so se ji nogice nekam nagibale navznoter. Sedaj pa je stabilna in lepo hodi. user posted image


se popolnoma strinjam z Gio ... v "tapravih" copatih/čevljih otrok ful lepše stoji, hodi ... a je mogoče katera od mamic, ki hodite na FT vprašala, kaj menijo o raznorazni obutvi? ... čist tako me zanima ... mene osebno je reklama shooshosh recimo prepričala in so mi bili čist fajn, dokler ga nisem v cicibana obula ...



jaz sem se ornk pozanimala tako v razvojni ambulanti kot tudi na nevrofizioterapiji. Odgovor je bil povsod enak: absolutno nobenih čevljev dokler otrok ne hodi že povsem samostojno! Otrok naj bi shodil bos, ker pa to zaradi mraza ni vedno mogoče pa naj ima nogavičke s stoperji ali pa copatke ala shoo shoos. Ko enkrat shodi seveda dobi prave čevlje, ampak nikakor ne kakšnih ortopedskih, ampak čim bolj mehke (ala Geox, Superfit).

Mi se bomo tega mnenja držali, ostali pa: vsak naj dela po svoje. Tudi stroka menja mnenje na vsake toliko tako da je nemogoče vedeti, kaj je res absolutno prav in kaj ne.

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
1.3.2008 14:31:33   
K_a_t_i
Se na hitro javim in popišem stanje v naši familiji:
Žiga že 2,5 uri spi. Zgleda zbira moči za popoldansko žurko! Sine, ne pozabi, da moraš prej še pojesti špinačo...
Oči - user posted image  jah, oča pa smrčijo klele zraven na kavču user posted image .
Mami - men je pa mal dolgčas, ker sem že vse zribala, skuhala, prpravla narezek, finiširala tortico, prebrala Jano, obesla cunje... Ma, ni akcije in sem čist nesrečna user posted image .

Videm, da ste se neki na čevlje spravle - Žiga je pa za razliko od omenjenih lih kontra (ma ja, sej če je na mami, pol mu tist k vsi tumbajo itak ni kul) - v čevljih se kar spotika, v copatkah (mamo robezke) mu pa fino gre.

Kwa so še ble zaene teme? K zdele bi pa lohka mal pokomentirala. Ja, Bor je facon na slikcah. Še mal pa bo Elo dol z motorja potisnu. Pa jst se tud sprašujem zakaj potrebuje voziček user posted image  user posted image

Kr_enomami moram še pozdravt pa Pikapolo obvezno!

Tole bo pa pomojem več al manj vse. Mogoče bi še mal tole vreme okrcnila - kwa si le nek misle?! Katastrofa!!!!! Sem se veselila, da bomo vikend družno preživeli na igrišču, zdej bomo pa zgleda zabubljeni doma. Noči pa ponovno ne bom komentirala.

Pa, pa

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
1.3.2008 14:50:49   
pocka
tinaaja - nimam drugih slikic, ker smo ga pospravili do rojstnega dneuser posted image . Ga pa nismo še zunaj sprobali, ker je vedno kako čudno vreme, pa bubcani smo bili, pa bla bla...jo pa lahko samo zate user posted image potem slikam, pa ti slikco pripopam...Hm, moje mnenje je pa tako, tista palica za potiskat je malo labava, ampak se da preživeti tudi s tem, pedala se kao blokirajo,da se ne vrtijo,ampak mora imeti nogice gor, drugače se vseeno vrtijo, sedež se da premikat (zašraufat) naprej nazaj,da lažje doseže padala (Taja ga ima čisto naprej in jih doseže, je pa precej velika),balanco lepo doseže, ampak ji je mogoče malenkost previsoka (za videt),ni pa moteče oz. ne ovira in se lepo drži,sicer pa čez 2 meseca bo super, ograjice ne pogrešamo,ker ima 5-točkovni pas (kot na traxxu)...
...ne vem kaj še lahko napišem, moti me edino to,da če se drži z eno roko za balanco, pol cela zadeva zavije in ti z uno ročko zadaj ne moreš zavijat oz. držat ravne smeri, ampak to je verjetno problem vseh triciklovuser posted image (fizika pač). Več ti lahko povem šele ko gremo ven, ampak mislim,da ne bo večje spremembe, ker smo jo do zdaj vozili pri babi po dnevni sobi (100kvadratov) in smo imeli kar veliko maneverskega prostora. No,tole je bilo zdaj obsežno poročilo, če te pa še kaj zanima, pa kar vprašaj.

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
1.3.2008 15:02:50   
erna14
dan-adijo


_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
1.3.2008 15:10:07   
erna14
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
malecka mateja-tjasa
bibi-aljaz
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


vse naj pa lepo praznovanje,pa lepo bi bilo ce bi kaksno slikco prlimale....

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
1.3.2008 15:10:19   
tinaaja
Pocka, hvala. A s potisno palico lahko usmerjas sprednje kolo? Po sliki bi rekla, da ne user posted image Ker unga iz BC preko palice nadzorujes sprednje kolo.

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
1.3.2008 15:37:00   
Gio
tricikel.....mi imamo tegana spodnjem naslovu, palica vrti sprednje kolo...samo če bi še enkrat kupovala, bi vzela kaj drugega, ker je nekam cinglast in se ne vodi lepo

http://images.baby-center.si/01/0036/0001/imgArticle_174543.jpg

_____________________________

Ela kako dela ura? ''ka-ka-ka-ka''
Kaj pa ti narediš v plenico? ''kak''
Kaj pa pije mama zjutraj? ''kaka''

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?