|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
14.3.2008 9:41:56   
fragola
Prve tri mesece bom počakala tudi jaz! Gledala pa bom, ker mi je tako lepo gledat otroške stvari! Ta jane Rebel pro je pa težak samo 8kg!!

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
14.3.2008 13:23:07   
tane
ti, ti fragola, zdaj pa ne samo da med službenim časom visim na RR, zdaj pa surfam po internetu še za vozički, ti groza je toliko izbire... da, ne bomo potem vse junijke z jane rebel pro okrog hodileuser posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
14.3.2008 14:44:00   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: tane

ti, ti fragola, zdaj pa ne samo da med službenim časom visim na RR, zdaj pa surfam po internetu še za vozički, ti groza je toliko izbire... da, ne bomo potem vse junijke z jane rebel pro okrog hodileuser posted image

pole se bomo kje dubile in bomo z istimi vozički samo drugačne barve nam bo podjetje Jane še kaj dalo za promocijo njihovih vozičkovuser posted image
Ne govort kaj jaz vse delam med službenim časom gledam vozičke, gledam hiše, urejem za poroko plus mam fulll dela tle v službi, ma veš da mi nekako uspeva, vsaj zaenkratuser posted image

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
14.3.2008 16:33:52   
tane
ja, enako tudi midva prodajava najino stanovanje in iščeva večjega, na srečo pa imam zdaj malo manj dela tako, da potem ves čas tu visim in trapam.
ah, še vam mojim soborkam sporočam, da sem danes dobila datum za odstranitev pregrade na žalost ni šlo aprila, je vse zasedeno in kljub temu, da sem rekla da grem potem pa k drugemu, da me operira me je frendica, ki konce leta postane G, če opravi strokovni izpit, prepričala naj počakam še en mesec na dr. ribičevo, tako, da po mojih izračunih ostajam med junijskimi borkami, to je pa tudi nekaj.
ta vikend se moram lotit pospravljanja stanovanja, oz. praznenja, da ko se bova selila ne bo toliko šare tako, da dela dosti. vsem lep vikend, se 'slišimo' v ponedeljek, se poskušam med vikendom izognit RR, včasih pa me vseeno malo zanese.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
14.3.2008 18:37:47   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: tane

ti, ti fragola, zdaj pa ne samo da med službenim časom visim na RR, zdaj pa surfam po internetu še za vozički, ti groza je toliko izbire... da, ne bomo potem vse junijke z jane rebel pro okrog hodileuser posted image



Sam ti vozički so les super!!! Sem si jih jaz tudi strokovno ogledala na netu, v službi seveda user posted image user posted image user posted image  pa zgleda da bomo res imele celo povorko istih mulc-vagnov!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
14.3.2008 19:10:14   
fragola
Kaj sem jaz povzročla epidemijo vozičkov Jane slalom pro! Ja ni kej tudi mojo prjatlco sem zelo navdušla tako, da midve povsej verjetnosti se bova vozičkale z enakim vozičkom! user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
14.3.2008 19:13:12   
aqua77
Pa vsi nas bodo spraševali, kaj je to za eno čudo od vozička!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Mi pa čisto važne!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
14.3.2008 19:51:51   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: katalina

Pa vsi nas bodo spraševali, kaj je to za eno čudo od vozička!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Mi pa čisto važne!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

itak da bomo važne saj bomo mele ta lepše vozičkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
14.3.2008 22:48:41   
tejci01
o fragola, kaj si naredila s tistim tvojim vozičkom.
saj drugi vozički se sploh ne bojo več prodajali, saj bomo vse kupile Jane.

Kaj čmo, če je pa čudovit. user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
15.3.2008 12:46:41   
tinkatonka
Hojla punce!

No ko ste doma pa očitno nima nobena časa, da piše kaj tu gor. user posted image user posted image  Je službeni čas bolj primeren a ne. user posted image user posted image  No sej pri meni je enako.

Jaz kuham kosilo, oz. se samo kuha, jaz le premešam sem ter tja, mož dela zunaj na bagerju, nekaj spet koplje okoli hišeuser posted image , Anej spi.user posted image Jaz pa imam malo tišine. Juuuppii! user posted image Grem si po eno kavo in prebrat še mal RR.

Lp Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
16.3.2008 9:58:41   
fragola
Res je tinkatonka jaz med delovnim časom mam več časa viset na rr, kot med vikendom!!!
Buhvari, da bibla še med vikendom tolk gori sej pole bi bla prav preveč že obsedena!user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
17.3.2008 8:30:22   
tinkatonka
Dobro jutro soborke in navijačice!

Kako ste kaj preživeli vikend? Mi smo imeli toliko aktivnosti (obiski, obiski in še enkrat obiski), da je bil vikend mimogrede naokrog.

Komaj čakam konec tedna, ker se gremo malo odpočiti v toplice. Bomo veliko noč (na žalost moje tašče) praznovali v toplicah. user posted image

Jaz sem imela ta vikend spet en preblisk, da mogoče pa ne bi bilo fajn čakat več in da bi šli kar v akcijo. Ampak se spet potem postavim kmalu na realna tla, da naj počakam še malo, saj bo hitro minilo. Zdele bo velika boč, naslednji teden praznujem še svojih rosnih 26, potem bo tu že april. Spet dve službeni poti in že bo tukaj maj. No maja se pa več ne pazimo in upamo, da ugledamo magični plusek v juniju. Tako je bilo tudi pri prvem otročku, ko sem imela zadnjo M na petek 13. maja 2005. user posted image  Joj punce jaz res komaj čakam. Sploh ko potem tudi tukaj v službi vidim, da trebuščki sodelavk rastejo kot gobice po dežju, pa seveda mene še toliko bolj prime. user posted image

Šibam..

Lp Tina


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
17.3.2008 9:44:34   
tane
Jaz sem jo že spila...pa še za vas, DOBRO JUTRO!

user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
17.3.2008 10:20:10   
fragola
user posted image user posted image user posted image tane hvala za kavico čeprav je ne pijem! No zjutro si lahko natočim lih malo kavice pole pa dam full mleka, tako, da rata kremasto, da bi pa pila samo kavo ni šans! Me boli prav želodec!

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
17.3.2008 10:29:55   
tinkatonka
Tane hvala za kavico.user posted image  Danes sem eno že spila, pa zihr bom še dve al tri. user posted image  Jaz sem pa prava kofetarca. Instant kava, brez mleka in sladkorja.

tane..kako si uredila z G??? Si se naročila?

LP Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
17.3.2008 10:36:50   
tane
tinkatonka, sorči, sem zapisala pod temo G v LJ, pravi, da zdaj ne sprejemajo, če že imaš svojega G, da se lahko naročim šele septembra, je pa tista moja frendica (G - to become, konec leta, ko opravi strokovni izpit) potrdila, da je zelo vredu dr. domazet-fink in da lahko zrihta, da pridem prej k njej. sem se odločila, da po operaciji pregrade 6.5. ko mi dajo kontrolo pri G, še grem k svoji v KR in ji takrat potem povem, da bom zamenjala in dvignem kartoteko ali da jo pošljejo v LJ.

moram reči, da sem zdaj res pomirjena, ker imam datum za OP, in zdaj že planiram naprej, pa vozičke gledamuser posted image ...

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
17.3.2008 10:49:16   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: tane

tinkatonka, sorči, sem zapisala pod temo G v LJ, pravi, da zdaj ne sprejemajo, če že imaš svojega G, da se lahko naročim šele septembra, je pa tista moja frendica (G - to become, konec leta, ko opravi strokovni izpit) potrdila, da je zelo vredu dr. domazet-fink in da lahko zrihta, da pridem prej k njej. sem se odločila, da po operaciji pregrade 6.5. ko mi dajo kontrolo pri G, še grem k svoji v KR in ji takrat potem povem, da bom zamenjala in dvignem kartoteko ali da jo pošljejo v LJ.

moram reči, da sem zdaj res pomirjena, ker imam datum za OP, in zdaj že planiram naprej, pa vozičke gledamuser posted image ...


super dej tane, potem boš vidla, da bo vse ok in boš drugo leto cartala bebico!!!user posted image user posted image user posted image
Pa voziček boš imela verjetno isti, kot jaz!user posted image

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
17.3.2008 11:07:24   
tejci01
o hvala tane za kavico, čeprav sem jo že spila ampak še ena ne bo odveč.
še posebno ker je zunaj oblačno vreme, in me vleče prav za spat.
Glede operacije pregrade srečno in nato v borbo, da nas bo drugo leto čim več mladih mamic.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

In pošljemo M za nekaj časa na počitnice. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lp tejci01

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
17.3.2008 11:36:46   
tinkatonka
tinkatonka, sorči, sem zapisala pod temo G v LJ, pravi, da zdaj ne sprejemajo, če že imaš svojega G, da se lahko naročim šele septembra, je pa tista moja frendica (G - to become, konec leta, ko opravi strokovni izpit) potrdila, da je zelo vredu dr. domazet-fink in da lahko zrihta, da pridem prej k njej. sem se odločila, da po operaciji pregrade 6.5. ko mi dajo kontrolo pri G, še grem k svoji v KR in ji takrat potem povem, da bom zamenjala in dvignem kartoteko ali da jo pošljejo v LJ.

moram reči, da sem zdaj res pomirjena, ker imam datum za OP, in zdaj že planiram naprej, pa vozičke gledam ...


No super. Boš videla da bo po OP vse vredu in da boš naslednje leto že vozičkala naokrog, še prej pa ponosno razkazovala svoj trebušček, ki bo iz dneva v dan večji. Pa srečno tane. user posted image

Jaz imam danes spet zelo slabo prekrvavotev v prstih in me ful ful zebe. Zdele bom šla pa namesto malice malo ven na sončka na sprehod za pol urce, ker mi to ful ful paše, pa si bom v DM-u še mimogrede kaj za malico kupila.

Šibam zdaj še kaj naredit.

Lp Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
17.3.2008 11:53:43   
jer.za.
Mmmmmmmmm, Tane hvala za kavico. Si jo pa res ravno sedajle kuham, sem namreč velika kofetarica, spijem ene 3-5 kav/dnevno. Vendar ne si želeti da mi jo strežete v lokalu, ker sem tudi sama kot študentka delala v lokalu in točno vem kaj je dobra kava, kdaj je zažgana......najbolj mi gre pa na živce ko naročim belo kavo, potem mi pa skuhajo kavo, pa še tri četrt "šalce" pene zraven. Se je že zgodilo, da sem zahtevala drugo, ker ponavadi vedno poudarim da malo pence.
Tane, pa USPEŠNO operacijo ti želim. Boš videla, se bo še vse uredilo. A si iz gorenjske, ker imaš G v Kranju? Jaz sem, pa imam G v Ljubljani ker so se mi v Kranju zamerili.

Šibam, nekdo trka, se še kasneje kaj javim.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
17.3.2008 12:44:56   
tane
jer.za. rojena v KR, zato ima to G že od 18 leta, zdaj pa že 8 let živim v LJ.

drugače pa punce sem tako jeeeeeeeznauser posted image user posted image user posted image , zdaj sem se že malo pomirila ampak danes sem mojemu šefu povedala, da sem dobila datum za OP in je takoj rekel, da takrat pa ne morem, ker da mi on 1 mesec nazaj že povedal, da gre on takrat za 3tedne na dopust in da moram biti jaz namesto njega takrat v službi.
joj, sem mislila da bom najprej jih nekam poslala, potem jokala od jeze razlagala vse mogoče, tudi to kaj pa če bi me takrat avto povozil in me potem tudi ne bi bilo, medtem ko njega ni, skratka sem bila že na tem, da rečem GREM pa mi dajte odpoved, no in ker seveda to ne gre, in oni to vejo sem bila potem pripravljena prestaviti za 1. teden sem tudi dobila datum, 13.5 to ja več kot 1.teden kasneje pa že iz inata ne.
PODEN!!!!!

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
17.3.2008 12:52:59   
jer.za.
mojemu šefu

To je pa tako, ko si v naši prelepi državi šefi lahko privoščijo kar si hočejo, mi smo pa eni loleki, ki moramo tako plesati kot oni hočejo.
sem tudi jaz danes jezna, imamo en koncert, pa je kao obvezna prisotnost vseh zaposlenih. Sem prejle govorila z direktorico, pa mi je rekla da je danes itak moja naloga, da sem tam da se smejimuser posted image user posted image user posted image  Mislim...........kot da nimam doma dveh malih otrok, ki me bolj potrebujeta, jaz pa v službi od 6.00 pa do 20.00-da se tam smejim........grrrrrrrrrrrrrr.
Ampak na srečo je to samo parkrat na leto.

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
17.3.2008 13:05:40   
tane
ja, mene najbolj to boli, da tega, da sem pa ponavadi vedno pripravljena vskočiti, pa pomagati, pa da delam očitno tako dobro, da lahko velikega šefa JAZ nadomeščam, ko gre za 3tedne, to pa nič ne pomeni. pa samo dva tedna bi se prekrivala, pa verjemite nimam take službe, da bi se kaj tako pomembnega zgodilo v2 tednih. pa itak sem rekla, da sem po OP 1.teden doma in lahko sprejema klice. oz kaj ful nujnega storim, ampak ne. sploh sem pa že takrat, ko sem zanosila in smo ravno imeli ful dela, jaz pa ful bruhala doma, kljub temu prišla za 4ure delat, čeprav mi je G rekla naj ostanem doma, da če bom še tako bruhala, da bom morala itak v bolnico na infuzijo. no, zdaj pa taka zahvala, od zdaj naprej samo še jaz in samo jaz...sori grem na bolniško, sori grem na porodniško...pol me pa dve leti ne bo bodo pa videliuser posted image


(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
17.3.2008 13:13:42   
tane
evo, tale bo pa moj...da se malo pomirim z bolj prijetnimi stvarmi

user posted image

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
17.3.2008 13:31:32   
fragola
joj tane, kaj čmo šef je šef na žalost je tako. Vendar je pa nesramen do koncauser posted image
pošiljam ti user posted image user posted image user posted image

glede vozička je pa tudi ta lep, vendar meni je še zmeraj najlepši oranžen in moderuser posted image

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
5 položajev za manj potenja med seksom
Preverite seksualne položaje, s katerimi vam bo med seksom najmanj vroče ter si boste tako zagotovili najmanj neprijetne...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?