|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  91 92 93 [94] 95   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne pričakujemo aprila!
29.4.2008 10:19:16   
barbara b
user posted image   Bravo vse user posted image punce user posted image  user posted image  user posted image Naj bodo prihajajoči meseci polni sreče in mirno nosečnost.  user posted image
Tistim, ki še ne čakate user posted image želim, da zagledate user posted image
Tistim, ki vas pa je obiskala nadležna user posted image   pa želim v mesecu maju  user posted image


_____________________________

Ne sprašuj in ne bodo ti lagali.

(odgovor članu sanna)
Neposredna povezava do sporočila: 2326
   RE: M ne pričakujemo aprila!
29.4.2008 10:40:30   
Lyla
Čestitke novim user posted image !! Želim vam res lepih user posted image  in krasnega otročiča.

Ostalim pa ogromno user posted image  - v maju bo sigurno več sreče ker je mesec
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barbara b)
Neposredna povezava do sporočila: 2327
   RE: M ne pričakujemo aprila!
29.4.2008 16:13:55   
_sanja_*
Neki dni me ni blo, pa sem vas komi našlauser posted image user posted image

Vidim, da je nekaj novih user posted image ! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bravo.

Ostale pa pogumno v maj, je mesec ljubezni in bo gotovo več uspeha. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lyla)
Neposredna povezava do sporočila: 2328
   RE: M ne pričakujemo aprila!
29.4.2008 16:47:11   
witto
Ku----ku---- a je je kakšna nova user posted image ? No sej dneva še ni konec, je pa jutri zadnji dan Aprila. Jast sem se opogumila,in naredila test. -----, pa spet ponovila (za hec)ovul test......in spet sta se pokazali dve črtici......user posted image

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 2329
   RE: M ne pričakujemo aprila!
29.4.2008 19:15:28   
spps
kje je še kakšna aprilčica,da poroza seznam????še par dni,pa  bo aprila konec....dajmo punceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 2330
   RE: M ne pričakujemo aprila!
29.4.2008 21:13:06   
Hator
Sanna, krvomočnico se dobi v Sanolaborju.

Witto, jaz verjame, da se nam boš kmalu pridružila. Stiskam pesti azte.

Vsem pa hvala, hvala za čestitke. Sem med vašimi navijačicami.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2331
   RE: M ne pričakujemo aprila!
29.4.2008 21:33:03   
witto
še malo, še malo Hator, in rezultat bo tu...........user posted image

(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 2332
   RE: M ne pričakujemo aprila!
29.4.2008 21:41:09   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: witto

še malo, še malo Hator, in rezultat bo tu...........user posted image
witto,navijam tud jaz zateuser posted image user posted image user posted image user posted image zeeellooooooooouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 2333
   RE: M ne pričakujemo aprila!
29.4.2008 21:42:39   
witto
jast pa navijam za vse vasuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2334
   RE: M ne pričakujemo aprila!
29.4.2008 21:44:02   
miklarom
zdravo punce! spet se morem mal javit, da vidim ka dogaja. opažam da so spet noveuser posted image . ja bravo user posted image user posted image user posted image user posted image čestitam vsem novimuser posted image vse naj,naj, ostalim pa pogum in veselo naprej saj bo.

no moja user posted image ima danes datum, zaenkrat je še ni. bom pa še kar mal počakala, preden naredim kakšen testek, ko mi včasih za nekaj dni ponagaja.




_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2335
   RE: M ne pričakujemo aprila!
29.4.2008 21:45:40   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: miklarom

zdravo punce! spet se morem mal javit, da vidim ka dogaja. opažam da so spet noveuser posted image . ja bravo user posted image user posted image user posted image user posted image čestitam vsem novimuser posted image vse naj,naj, ostalim pa pogum in veselo naprej saj bo.

no moja user posted image ima danes datum, zaenkrat je še ni. bom pa še kar mal počakala, preden naredim kakšen testek, ko mi včasih za nekaj dni ponagaja.



miklarom,naj se tvoja rdeča za dobro leto skrije v svoj brloguser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 2336
   RE: M ne pričakujemo aprila!
29.4.2008 21:48:26   
miklarom
ja, ja , ko bi jo lahko bi jo kr zaprla not pa zaklenala to user posted image da ne bi mogla ven pobegnat, sam ko se ne da je preveč zvita.




_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2337
   RE: M ne pričakujemo aprila!
29.4.2008 21:56:21   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: miklarom

ja, ja , ko bi jo lahko bi jo kr zaprla not pa zaklenala to user posted image da ne bi mogla ven pobegnat, sam ko se ne da je preveč zvita.



bom jo pretepla če prideuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 2338
   RE: M ne pričakujemo aprila!
29.4.2008 22:37:37   
Arwenko
Pozdravljene!

Se oglašam prvič, pa ne vem ali še pašem tukaj noter ali že med M ne pričakujem maja...user posted image

No dejstvo je, da bi user posted image  morala priti 26.4 (najkasneje) in zaostaja, sicer pa imam vedno cikluse med 28-30 dni.
Današnji jutranji test je bil sicer negativen, ampak dokler ni user posted image  še ostaja upanje, da je pa le uspelo user posted image

LP.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2339
   RE: M ne pričakujemo aprila!
30.4.2008 6:57:22   
diamantina
Moje M še zaenkrat ni, ampak bo danes pricurljala, ker mi je temperatura padla iz 36.8 na 36.4, tako da jo pričakujem in bom kar modro obarvala ta zadnji aprilski dan. Škoda, no pa bo mogoče maja več sreče.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2340
   RE: M ne pričakujemo aprila!
30.4.2008 9:58:34   
Anonimen
živjo babe
lahko me obarvate v modro.
sicer nisem dobila menstruacije, test je bil vceraj zvecer negativen.
potem sem premisljevala in se spomnila, da sem mela 12.4. rahlo krvavitev. sem zdaj ko nisem menstruacije dobila, mislila da je to bla vgnezditvena krvavitev..
ampak glede na to, da sem s koncem januarja nehala jemati KT, mislim,da se mi menstruacija se ni cisto uredila. je februarja tocno na datum prisla, vendar le rahla krvavitev, marca je tocno blo, pa vse normalno. zaj pa aprila se malo zmesala in prav tako mene zmesala, da vec nisem znala kaj si naj mislim.
ampak vem,da nisem noseca, ker nimam nobenih znakov, da bi bla, tako da se kar selim v maj.
zdaj ko so 3meseci mimo, sem se scistila, in zdaj greva z mojim veselo user posted image user posted image user posted image , da bo maj potem res roza tudi za naju..


mejte se

(odgovor članu diamantina)
  Neposredna povezava do sporočila: 2341
   RE: M ne pričakujemo aprila!
30.4.2008 11:09:10   
limonita
Živjo!

Tudi mene lahko pobarvate v modro user posted image Pa saj je bilo to za pričakovati, ker sva z mojim skupaj samo za vikende in bo tako še dva meseca.

Čestitke vsem novim nosečkam tudi z moje strani. Želim vam vse najboljše, lepo nosečnost pa zdrave bebije.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2342
   RE: M ne pričakujemo aprila!
30.4.2008 12:18:28   
sonček85
miklarom,naj se ti skrije ta tvoja user posted image ,saj je ne potrebujemo.potem se bomo pa z vozički sprhajale .jupi



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 2343
   RE: M ne pričakujemo aprila!
30.4.2008 12:33:19   
sanna
Navijam še tale zadnji dan, da se še kakšna user posted image prikaže! Dajmo punce!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 2344
   RE: M ne pričakujemo aprila!
30.4.2008 14:36:15   
Barbk
Jaz tud še navijam in močno upam še na kako novo srečko user posted image . Dajmo punce!!!

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu sanna)
Neposredna povezava do sporočila: 2345
   RE: M ne pričakujemo aprila!
30.4.2008 15:46:09   
dolinamiru
Žaluser posted image , spet smo na začetku. V mesecu aprilu, kljub nepričakovanju je prišla popolnoma nepovabljenauser posted image .

Ampakuser posted image , svet se vrti naprej mi gremo v nove zmageuser posted image . Prosim ,da me daste na seznam za  25. maj

lp Dolina

(odgovor članu barbara b)
Neposredna povezava do sporočila: 2346
   RE: M ne pričakujemo aprila!
30.4.2008 17:31:22   
kepica
Sem vas komaj našlauser posted image
Tudi jaz še vedno mislim na vasuser posted image Upam, da se te dni še kateri nasmehne sreča.
Punce, močno držim pesti za vas.user posted image

(odgovor članu dolinamiru)
Neposredna povezava do sporočila: 2347
   RE: M ne pričakujemo aprila!
30.4.2008 21:13:34   
miklarom
ja, danes je še skrita mojauser posted image , je še ni na plan in upam da je tudi ne bo. seveda se bomo skupaj sprehajale z vozički,
lepo bi bilo, da se pol vse dobimo vsaka s svojouser posted image in pokramlajamo ob kakšni user posted image .

no jes zdej odhajam v tujino za en teden , pa da pol vidim kaj bo med tem časom se mi dogajalo.
ko pridem nazaj vam takoj vse javim


_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 2348
   RE: M ne pričakujemo aprila!
1.5.2008 9:06:44   
diamantina
Lahko me obarvate modro in se selim v že potekajoči maj. user posted image  

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 2349
   RE: M ne pričakujemo aprila!
1.5.2008 10:42:24   
Arwenko
No tudi k nam je prišla danes, po 6 dnevni zamudi, kar se mi ni zgodilo še praktično nikoli.

Se glede na svojo dolžino ciklusa (30 dni) selim kar v junij.

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 2350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  91 92 93 [94] 95   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  91 92 93 [94] 95   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?