|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
8.3.2008 9:43:42   
t*e*j*k*a
Zredila sem se za 12 kg. Po porodu je šlo dol 6 kg. Zdej mam pa še 2 več kot pred nosečnostjo. Ampak se nič ne trudim hujšat. Ful jem, ampak ker dojim gre vse kar pojem v mleko. 

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
8.3.2008 10:22:02   
tojeto1
Ej, to sploh ni panike. Svaka častuser posted image . Ti kar lepo uživaj in papcaj. Poleti bo šlo pa še teh 2 kg dol ko še sama ne boš vedela. Važno, da so ti cunje spet prav.
Pa obilo užitkov!

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
10.3.2008 0:24:08   
sandra85
zredila za 11kg, 2 dni po porodu mi je ostalo še 4+kg, ki sem jih v slabem tednu izgubilauser posted image
zdaj pa se mi je naredila majhna zimska zaloga, ki jo morem dat dol pred poletjemuser posted image




_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
10.3.2008 14:56:50   
andie
Mislim, da sm se v nosečnosti zredila okol 17 kg, tri mesece po porodu pa -22kg.
Nism dojila, samo en mesec, telovadla ne, je člo samo.
Zdaj pa mal športanja, ko je čas, koža se je vseen raztegnila...user posted image

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
10.3.2008 15:26:25   
bsasab
Jaz sem se zredila za 20 kg, takoj po porodu (na tehnico sem stopila takoj ko sem prisla iz P) sem imela 10 kg manj, po mesecu dni (takrat sem dojila) sem izgubila se 5, sedaj pa pocasi, res pocasi padajo kg. Danes sem malo vec kot 3 mesece po porodu in imam +4.

_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
10.3.2008 15:27:46   
bsasab
a ja, pa tudi boki so se ze "skrcli", so mi cunje spet pravuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

(odgovor članu bsasab)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
10.3.2008 15:48:41   
Pia77
Tik pred porodom sem imela dobrih 16 kg več kot pred nosečnostjo; ob prihodu iz porodnišnice sem imela že 10 kg manj (malo večji otrok, veliko plodovnice, nekaj otekanja); ostalih 6 kg pa mi visi po trebuhu, bokih, zadnjici, nadlakteh... Upam, da bo šlo tudi to počas dol... user posted image

(odgovor članu bsasab)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
14.3.2008 19:00:43   
andie
nadlakteh...


JA, vsaj meni je šlo tu hitruser posted image
Taka sm ko bilderka, k skos tamalo okol prenašamuser posted image user posted image

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
15.3.2008 13:16:20   
pavlyna
oj!
jst sm mela prej 49kg
med nosečnostjo sem se zredila 16kg in sem mela 3mesece po porodu že spet svojo težo nazaj.
tko da se ne nč sekirat.

lp

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
15.3.2008 15:13:36   
valči
V prviuser posted image sem se zredila 10 kil,takoj po porodu zgubila 7 kil
V drugi user posted image sem se zredila 22 kil,takoj po porodu zgubila 6 kil
V tretji user posted image sem se zredila 15 kil,takoj po porodu zgubila 5 kil

Skoraj 5 mesecev po porodu imam 2 kili viška,vendar kakih 5 moram dol dat,da bom zadovoljna.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
16.3.2008 20:11:33   
only_me
pridelala 16 kil. 10 jih je šlo takoj dol - po porodu. in potem, na,esto da bi šle dol, so šle gor - kljub polnemu dojenju (samo naj mi še katera reče, da če dojiš, kile kar izginejo). Pol sem se kljub dojenju vrgla na dieto in sedaj imam še 4 kile viška (7,5 mesecev po porodu).

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
22.3.2008 17:36:15   
Majchi
Zredila sem se za 19 kg. 8 jih je šlo dol v P, 3 v naslednjih treh tednih, potem se je pa ustavilo. Še 7 sem jih s pomočjo Montignaca sama eliminirala tam nekje 3, 4 mesece po porodu. Tako da sem 4 mesece po porodu bila na svoji teži.
Če pa ne bi sama mrdala, pa ne bi bilo nič. Kljub polenemu dojenju.

(odgovor članu only_me)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
22.3.2008 23:17:03   
dreamz
Med user posted image sem šla gor 16 kg. Po porodu - 9.

Ampak nevem kdo pravi, da dojenje pomaga pri hujšanju... user posted image . Imela sem večji apetit kot med nosečnostjo in sem se še dodatno zredila za nekaj kg. Nisem pa upala takoj na dieto, da nebi izgubila mleko. Ko je imel user posted image  4 mesece, sem začela z ločevalno dieto (ne tako striktno) in shujšala 8 kg, mleka pa je še vedno dovolj. Še nadaljujem z dieto dokler ne izgubim še vsaj 5 kg. user posted image

_____________________________



(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
23.3.2008 14:58:08   
hillmagic
Ko sem zanosila sem imela 75 kg. Ko sem sla roditi sem jih imela 95 kg. Takoj po porodu sem ila 85 kg. Danes 5 mesecov po porodu jih imam 88 kg. Zgledam kot da sem v 5 mesecu nosecnostiuser posted image . Nic ne de Tako pac je.
Pomoje ko bova z mojo dojencico tekali na okoli pa poletje bo in bo slo se kaj dol. Zal je za enkrat tako.

(odgovor članu dreamz)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
23.3.2008 16:52:11   
ursikazala
Ko sem zanosila, sem jih imela itak že 10 plususer posted image nato sem nabacila še 14.
Po porodu in z dojenjem sem teh 14 spravila dol v 4 mesecih, do sedaj pa še dodatnih 6user posted image user posted image user posted image
Skrivnost - pogosto vozičkanje na dolge relacije (5 km 2-3x na teden) in zmerna prehrana v pogostih obrokih. Ne gledam pa na kalorijeuser posted image
Aja, pa še sigurno to pripomore, da ni nobenega stresa, saj tamala ful pridno spi in mami se vsako jutro zbudi spočita in dobre voljeuser posted image


_____________________________

NIKA 21.9.2007
http://www.moj-album.com/uredi/ayatutaya/9506966/

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
28.3.2008 16:49:19   
branka87
med nosečnostjo sem se zredila za 20kg....  pol po porodu sem jih takoj zgubila 8kg, dva dni po porodu 2kg, po enem mesecu pa še 2kg.... pa se nisem nič pazila oz. sem še bolj jedla

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
6.4.2008 18:50:47   
*kinnie*
V nosečnosti sem se zredila za okoli 6 kg, iz porodnišnice sem prišla tako nakako 4-5 kg minusa (na 10 kg prvelike osnoveuser posted image )

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
7.4.2008 7:24:11   
BibaMaJa
Zredila sem se 19 kg, po porodu sem imela 9 kg manj, zdaj 2,5 meseca po porodu imam še 4 kg. Polno dojim in čisto vsaki dan pojem eno čokoladouser posted image . Se mi zdi kar ok.

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
7.4.2008 10:23:41   
poka1
Zredila sem se za 18kg.Ko sem prisla  iz bolmice(7dni po porodi.ker sem rodila cr) sem bila -14kg,cez 1 teden pa se dodatnih -6kg. Zdej po 3 mesecih pa sem na mojih kg pred nosečnostjo.

_____________________________

26.12.2007 smo dobili Ažbeta 57cm,4710g
23. 3. 2009 smo dobila Ulo 53cm. 3940g

(odgovor članu BibaMaJa)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
20.4.2008 14:59:24   
teja28
med nosecnostjo sem se zredila za 11 kg. Iz porodniscnice prisal -10 kg, ena kilca pa je sla potem se v 14 dneh. Pa smo smet taki kot pred zanositvijo.user posted image

(odgovor članu poka1)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
20.4.2008 17:12:14   
KT
Med user posted image  sva z našo zvezdico pridelali ubogih 8 kg, iz porodnišnice pa sem prišla s kepico težko 3700 g, sama pa z -10kg. Ob polnem dojenju prvih 7 mesecev in kasneje še zvečer in zjutraj, se kar ne poberem iz 48kg. Res pa je, da je naša pikica malo večja pika user posted image  in jo je kar težko prenašati okoli.

(odgovor članu teja28)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
20.4.2008 18:35:56   
smotka lonib
jest sem se pri zadnji zredila za okoli 14-15 kg. ko sem prišla iz porodnišnice, mi jih je ostalo 8 kg. prve 3 mesece sem šla dol samo 2 kg, (čeprav sem  dojila vse obroke) do 6 meseca pa sem prišla do svoje teže pred porodom (58). po tem pa sem izgubila še 2 kg, ker se je naša hotela samo po roki nosit in zdej mi teža niha nekje med 56-57 kg.tudi če več jem, vse izgubim, ker non stop letam po štengah gor in dol, ali pa Zalo lovim.

_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
22.4.2008 13:24:32   
anny1
Pridobila 18 kg, teden po porodu -12kg skoraj 3mesece po porodu - -4 kg, šla pod težo zanositve

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
26.4.2008 9:30:18   
paula
NIč se bat, po porodu gre precej dol. Jaz sem se zredila 8kg, ko sem šla iz porodnišnice sem jih imela 5 manj (tj. bilo 4dni po porodu), sedaj (9 dan po porodu) imam samo še 2 kg več. Sem pa bila celo nosečnost zelo aktivna, en dan pred porodom sem šla še na Šmarno goro. Priporočam ti, da čim več hodiš - magari po ravnem - vsaj 1 uro na dan. Tudi porod je bil hiter - 1,5 ure. Okrevanje (šivi) pa še traja...

(odgovor članu mars)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
13.5.2008 15:43:10   
Taula
Trenutno sem 9 dni po porodu, 10 kg lažja. Upam da gre še kaj dol.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?