|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
1.2.2005 18:23:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Natas@)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   Kreganje
1.2.2005 19:17:02   
india
Ponavadi je vzro:zmeden2:k delo ali njegova družba,ki ne razume, da ima on veliko familijo, oz. njegova neodogovornost do nas!

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Kreganje
1.2.2005 20:52:14   
Bejba
Zadnje čase se ponavadi skregava, ker po cele dneve dela. Vem, da mu ni lahko in dela za nas, ampak midva z malim sva non-stop sama. Nama je pa danes obljubil, da bo od sedaj več doma, ker naju pogreša :love:.
Aja, pa odkar me je zaprosil, se kregava glede organizacije poroke, no bolj usklajujeva mnenja. On si namreč to predstavlja čisto drugače kot jaz. Ampak se ga da kar hitro prepričat ;).
Mulo pa vedno kuham jaz in pride on prvi do mene, pa ni važno kdo je kriv. Moja zelo, zelo slaba lastnost je namreč trma. Uf, kaj bi dala da bi jo lahko prodala (tudi šenkam, če kdo vzame :)-).

LP; Bejba

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Kreganje
1.2.2005 20:54:53   
Joe
Ne rabim. :)-:)-:)-

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Kreganje
2.2.2005 10:11:11   
Bejba
Joe, še malo doplačam, če vzameš :)-

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Kreganje
2.2.2005 10:19:47   
simona1
Hm pri nas pride do kakšnega pričkanja le zaradi financ, žal taki časi da morš imet kredite pol pa probej še živet zraven. Da se kregava ne morem rečt, res na kakšne par mescev pride kakšna situacije k en drugmu kej očitava brez dretja in hudih besed, pa še to se men zdi hudo za kakšne 10 min. kuhanja mule, ponavadi pride on k men v premirje.
Se včasih pogovarjava koko to da se nič ne kregava, pa moj :muca: pravi da je to zato, ker mava tok drugih stvari na glavi, da ne bi blo fer če bi se še midva kregala. Res mava kar :rozica::rozica:v najinem odnosu, me je kr mal strah da ne bi kej hujšga prišlo na program.

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Kreganje
2.2.2005 12:28:04   
PIAF
Midva se pa kregava, ker sva oba preveč podoben karakter in vedno oba misliva, da imava prav, tako da se prepir (če lahko temu tako rečem) konča vedno neodločeno!
Večinoma pa je to takrat ko je on slabe volje in se znaša na vse okrog sebe, jaz pa tega ne prenesem, ker nisem nič kriva. Takrat je boljše, da se umaknem, ker potem še pride do kakšnih očitkov za nazaj, kar pa ne prenesem.
Pa še občutljiva sem kar fejst moram rečt, pa skoz v neki napetosti odkar imam otročka. Ko on vidi, kakšna sem, se me usmili z masažo (tako kot včeraj) in napetost popusti....

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Kreganje
3.2.2005 15:54:58   
Jutra
Imam vprašanje za Annny:;), če boš to še brala?!
koliko časa pa si ti že skupaj s svojim:love:? in koliko časa že skupaj živita/te?

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Kreganje
4.2.2005 15:40:10   
niki5
veste kako se je težko kregati z nekom, ki misli da ga nikoli ne polomi :zmeden2:

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Kreganje
4.2.2005 17:27:43   
Joe
Zakaj le? Vprašaš ga, če se ni morda prostovoljno poročil s tabo. :)

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   Kreganje
4.2.2005 18:12:37   
jaz99
zATO KER MU NE DAM:)-:)-:)-:)- HEC...... ZATO KER SE GREBEVA ZA NEUMNI RAČUNALNIK...... SEVEDA JE ON V PREDNOSTI,POTEM PA JASZ POPIZDIM KAKO MI NIČ NE POMAGA ITD........................:ups::ups::ups::ups::ups:
NO POBOTAMO PA SE KAR SPROT, ČE NE PREJ PA ZVEČER PREDNO ZASPIMO:angel::angel::angel::angel:

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   Kreganje
4.2.2005 20:15:01   
TARA in MAJ
jaz99 a ga pol kr stradat pustiš:)-:)-bogi revež zaradi takih stvari bi se tud mi kregali,pa nimamo teh problemov ker mu zmeraj dam:)-:)-:)-
No zdej pa resno se nikol ne kregava;)

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   Kreganje
4.2.2005 21:28:44   
niki5
joe,
khm.. kaj pa če nisi poročen.. ;)

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   Kreganje
5.2.2005 9:01:52   
jaz99
Tara9 :že v šoli so nas naučili da morano prebrati vse...in ne samo do polovice,ker lahko kaj spustimo:)-:)-:)-:)- A ne vidiš da sem napisala da se vsak večer pobotava v postelji,a misliš da sva kar tiho... rokica gre gor in dol ,potem pa te že prevzame in sploh ne veš da si se eno uro nazaj kregal:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   Kreganje
5.2.2005 11:20:17   
Joe
Neviđeno, niki5! 8)

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   Kreganje
5.2.2005 13:29:54   
niki5
a ne! :)-:)-

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?