|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
4.3.2008 14:02:10   
dulcinea
˘Jaz bi dala spodaj tuš, zgoraj pa z banjo s to pregrado, da ni vse pošpricano. P.stroj pa odvisno, kje boš sušila in likala. Ker če sušiš zunaj, potem je boljše, da imaš stroj spodaj. Imajo pa nekateri iz zgornjega štuka speljano cev, skozi katero mečejo perilo v spodnjega direkt k p.stroju.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu klavdijas)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
4.3.2008 14:09:10   
sazi
Moje mnenje je, da v hiši mora bit ena banja - slej ko prej ugotoviš, d abi jo za kaj potreboval (tudi, če nimaš otrok, če jih pa imaš, si pa ne predstavljam kopalnice brez banje).
Nekako tudi razumem moža, da se mu ne sprehaja vsakič tuširat 1 nadstropje nižje -meni se tudi ne bi dalo.
Zakaj pa potrebujete v spodnjem štuku tuš?
Mi imamo v pritličju samo WC z umivalnikom, v nadstropju pa 2 kopalnici - eno mini (cca 3m2) s tušem, WCjem in umivalnikom in eno cca 8m2 z banjo, wcjem bidejem, umivalnikom in obema strojema.
V 8m2 veliki kopalnici je načeloma prostor tako za tuš, kot za banjo, ampak ne potem tlačit zraven še pralnega stroja - no, pa če je kopanica v redu oblike, bi bilo verjetno dovolj prostora za vse (ampak odvisno od položaja vrat, oken, strešine...)

(odgovor članu klavdijas)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
4.3.2008 14:20:02   
lelaval
Jaz vem, da bi midva bila oba za to, da je spodaj le tuš, zgoraj pa le kad. Če pa vam prostorsko dopušča, pa dajta zgoraj še tuš kabino.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
4.3.2008 14:22:40   
Dadi
 
No tukajle je ena fajn rešitev, ki sem jo iskala tudi za naše potrebe....Za tuš greš skozi vrata, jih zapreš pa maš banjo...
Še internetna stran: http://www.boundarybathrooms.co.uk/artweger.html
in še slovenski članek: http://varcevanje-energije.si/aktualno/nova-kad-twinline-2.html
No pa še slovenski partnerji....
http://www.veplas.si/index.php?page=static&item=87&tree_root=13

< Sporočilo je popravil Dadi -- 4.3.2008 14:30:48 >


_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
4.3.2008 14:47:34   
rija
jaz sem za oboje. mi imamo pač samo eno kopalnico, pa v njej vse.....za tri člane mi je skoraj brez veze delat dve kopalnici.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
4.3.2008 20:24:22   
robinzon
Odkar smo pred parimi leti dali v kopalnico poleg banje še tuš, ne vem, če sem se že 2x kopala.  Imam jo pa za kopanje psa, pranje vodnega sesalca, pa kakšne cunje  za namakat 3x letno.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
4.3.2008 20:52:55   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: natka28

pri nas je spodnji štuk, kuhinja+jedilnica, dnevna soba in kopalnica manjša s tuš kabino. zgoraj sobe in večja kopalnica z banjo pa pralni stroj. če se pač hoče kdo samo stuširat pa gre dol, škoda se mi zdi imet oboje, če že imaš kopalnico samo s tušem. mi se kopamo zgoraj in tuširamo spodaj user posted image








A ti opisuješ moje stanovanje, samo malo drugače obrnjeno? user posted image user posted image

Mi imamo v spodnji kopalnici pralni stroj + sušilec + wc + tuš +  vse kar še spada zraven ( glej spodaj v oklepaju user posted image ).


Zgoraj imamo pa banjo + wc + tisto vse kar spada zraven (umivalnik....).


Čao!






_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
4.3.2008 21:00:18   
kofetek2010
Mi imamo 2, uporabljamo le spodnjo, ki ima tuš kabino.

Torej za v bodoče - le ena kopalnica, ki ima oboje in zgoraj (v spalnem delu) le WC.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
5.3.2008 13:06:06   
Anonimen
Evo, sem malo eksperimentirala in ratalo je tole:
http://biba12.moj-album.com/

Meni se zdi preveč natlačeno... Pa vam??

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
5.3.2008 13:41:48   
sazi
Na slikico imam samo dva "napol" komentarja, ker res ne vem, kakšne so dimenzije.
1. mogoče je malo premalo prostora ob WC-ju
2. 2 posamezna umivalnika sta res velik kopalniški kos. Mi imamo enega večjega, a katerem sta tudi 2 pipi, pa je precej manj glomazno, pa še vedno dvema na uporabo.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
5.3.2008 14:23:32   
Anonimen
za 2 umivalnika se itak še nisva dokončno odločila. Tako, da razmišljava.user posted image

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
5.3.2008 16:48:17   
Annny
Ja, kot so že napisale..jaz bi v eno kopalnico dala banjo s pregrado za tuširanje (ker ena banja v bajti mora biti)...v drugo pa morda samo tuš (ne le wc)..ko bodo otroci zrasli, boste pa imeli lepo vsak svojo kopalnico in ne bo drena v eniuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
5.3.2008 19:23:42   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: biba12

Evo, sem malo eksperimentirala in ratalo je tole:
http://biba12.moj-album.com/

Meni se zdi preveč natlačeno... Pa vam??




Oprosti, ampak mi lahko prosim razložiš zakaj potrebuješ 2 umivalnika?


Saj počakaš toliko časa, da si nekdo umije roke ali kaj pač.



Mi je totalno mimo imeti 2 umivalnika.


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
5.3.2008 20:13:21   
sazi
Oprosti, ampak mi lahko prosim razložiš zakaj potrebuješ 2 umivalnika?


Saj počakaš toliko časa, da si nekdo umije roke ali kaj pač.


pač pride včasih, da si želita 2 naenkrat umivati zobe - sploh je pa napisala, da o tem še razmišjata

kot rečeno - predlog, da imata 1 malo večji umivalnik z dvema pipama

pa še ena ideja: kaj pa, če bi dala tja, kjer je banja WC in pralni stroj (lahko še bide zraven), kjer je pa zdaj tuš pa kotno banjo, v kateri bi se dalo tudi tuširat, ker je dovolj višine?

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
6.3.2008 13:54:31   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: hmm...

Oprosti, ampak mi lahko prosim razložiš zakaj potrebuješ 2 umivalnika?

Saj počakaš toliko časa, da si nekdo umije roke ali kaj pač.

Mi je totalno mimo imeti 2 umivalnika.



Meni pa je super. Mi tudi imamo 2 in sedaj si več ne predstavljam kopalnice z enim. Pač lahko sva oba v kopalnici, eden si umiva zobe, drugi... Moj se npr. brije, jaz si med tem časom zobe umijem, se sfriziram... Meni je super in prav nič odveč.

Jaz bi vsaki priporočala, če ima le možnost.

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
6.3.2008 22:12:46   
bini
no, pa še jaz... midva sva bila pred zelo podobno odločitvijo in je padla zadnja glih včeraj, ko je prišel vodovodar user posted image ...
naša kopalnica je kar velika in si lahko privoščiva oboje - v enem kotu tuš, v drugem pa banjo... to je v mansardnem delu, kjer so spalnice... tukaj se pač greš stuširat in umit,ker imaš tud sveže cunje blizu.. iz kopalnice je tud cev v kletno pralnico (tukaj bo tuš, ker planiramo v kleti nekoč imet savno), v pritličju pa smo dali samo wc in umivalnik, ter na ta račun dobili ogromno delovno sobo + knjižnico (ki jo midva nujno rabiva) kar se mi zdi trenutno super rešitev... zna pa biti še kakšna kje...

dvojni umivalnik.. ja, moj je proti, pa tud prostor naju malo baše.. bom pa vztrajala pri širšem umivalniku z eno pipo - vsaj to,.. ker res je velikrat da hočeva vsaj dva (če ne še kateri od malih) istočasno zobe umivat.. potem pa res guža rata  user posted image

pa fajn zidajte dalje user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
7.3.2008 7:49:36   
Andra
user posted image

Midva sva si omislila takšno in je problem rešen. Kadar se hočemo kopat si natočimo vodo, ko nam pa paše tuširanje, pa samo zapremo vrata in imamo tuš kabino. Praktično.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
7.3.2008 15:52:39   
tehnofil
Mi smo pripravili za banjo in pralni stroj zgoraj, tuš in pralni stroj pa spodaj.

Tvoj se naj tušira zvečer predno gre spat.user posted image Pa ne bo več problema.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
7.3.2008 20:49:26   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: Andra

user posted image

Midva sva si omislila takšno in je problem rešen. Kadar se hočemo kopat si natočimo vodo, ko nam pa paše tuširanje, pa samo zapremo vrata in imamo tuš kabino. Praktično.







Koliko pa je stala če smem vprašat?


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
11.3.2008 7:28:25   
Anonimen
"Mi" imamo v spodnji kopalnici WC, umivalnik, tuš in pralni stroj (pa še en ločen WC je poleg kopalnice), v zgornji pa banjo, tuš, dva umivalnika, WC in bide - in koš za perilo, da ni problemov user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
18.3.2008 7:37:14   
Lunca1
IZVIRNO SPOROČILO: Dadi


No tukajle je ena fajn rešitev, ki sem jo iskala tudi za naše potrebe....Za tuš greš skozi vrata, jih zapreš pa maš banjo...
Še internetna stran: http://www.boundarybathrooms.co.uk/artweger.html
in še slovenski članek: http://varcevanje-energije.si/aktualno/nova-kad-twinline-2.html
No pa še slovenski partnerji....
http://www.veplas.si/index.php?page=static&item=87&tree_root=13


Edini problem je, da taka banja stane 4000 EUR.user posted image user posted image  Drugače je pa super rešitev. user posted image

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
18.3.2008 8:00:02   
Anonimen
nisme brala vseh odgovoriv..če prav razumem zidate novo hišo in vi imate v načrtu da je pralni stroj v kopalnici??!! zakaj pa nimate pralnice/utilitija?če mate novo hišo? men je to čist mem. k bi si v dnevno postavla pralni stroj. pralni stroj se da v kopalnico če res ni druge rešitve recimo v bloku. drugač so meni že prvotno kopalnice v pritličju če zraven ni tudi spalnice popolnoma zgrešena zadeva. nikakor si ne morem predstavlat, da bi se hodila gor pa dol po šptengah tušiat, vlačla s sabo cune, brisače, pa vrjetno bi vedno neki pozabila si prinest. ok če vam ustreza prav.
8 kvadratov konec koncev ni prav ogromna kopalnica. pazi da je ne zatrpate. v prostoru rabiš tudi kak centimeter praznega prostora, ne da je na koncu vse tako nažokano da se tut premikat ne moreš. jaz bi v tvojem primeru raje dala malo večjo kad in če že stekleno pregrado pa se lahko tudi v banji tuširaš.

(odgovor članu klavdijas)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
18.3.2008 10:20:10   
Seven*
Mi imamo dve kopalnici. V spodnji, ki je hkrati utility imamo pralni stroj, čistila ipd. V tisti je samo tuš in umivalnik. Tukaj tuširamo psa, čevlje, tepihe iz avtomobilov, zato smo kupili poceni tuš in umivalnik.

Zgoraj pa imamo v kopalnici kotno banjo, tuš kabino, dva umivalnika (prideta ZELO PRAV, sploh odkar so otroci, si že kar predstavljam kako bo, ko bomo imeli dva pubertetnika doma), bide in WC.

En WC imamo še spodaj čisto ločen (za goste).



_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
18.3.2008 13:05:11   
Dadi
IZVIRNO SPOROČILO: Lunca1

IZVIRNO SPOROČILO: Dadi


No tukajle je ena fajn rešitev, ki sem jo iskala tudi za naše potrebe....Za tuš greš skozi vrata, jih zapreš pa maš banjo...
Še internetna stran: http://www.boundarybathrooms.co.uk/artweger.html
in še slovenski članek: http://varcevanje-energije.si/aktualno/nova-kad-twinline-2.html
No pa še slovenski partnerji....
http://www.veplas.si/index.php?page=static&item=87&tree_root=13


Edini problem je, da taka banja stane 4000 EUR.user posted image user posted image  Drugače je pa super rešitev. user posted image


Ja žal...cena je astronomskauser posted image ker je pač eden in edini primerek takih banj...

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 49
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?