|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: a bi katera začela na novo?
7.3.2008 20:06:54   
petrcamg
Jest bi tudi..user posted image . Se odločam že nekej časa za kakšno dieto, pa ni bilo pretirane voljeuser posted image . Bo mogoče lažje, če nas bo večuser posted image .  Rabim pa zgubiti približno 10 kg.

(odgovor članu 1A)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: a bi katera začela na novo?
7.3.2008 20:29:59   
ninataja
Tudi jaz se vam pridružim :) Tokrat pa res začnem s ponedeljkom! Mojemu user posted image  sem že tolkrat rekla da bom prišla do tiste postave izpred dveh let ... Kako postavo sem imela ... Pol pa je šlo čez noč v malore vse. Torej 62 kg zgubit moram pa 7kg.

In kakšen je jedilnik za ponedeljek?

(odgovor članu petrcamg)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: a bi katera začela na novo?
7.3.2008 20:55:05   
bibyzan
Pozdravljene!!!
Tudi jst sem med tistimi revicami, ki se jim je dobra hrana nabrala vsepovsod. Odkar sem spoznala svojega moža sem se zredila za 30 kg. V 7 letih. Na višino 172 cm imam celih 94 kg, me je kr sram. Toliko sem imela, ko sem šla rodit, zdaj pa je že 9 mesecev od tega jst pa kr gor, dol pa ne. Sem ful zamorjena mamica na porodniški, spravim se samo še na sprehod, kamor drugam pa ne. V t5rgovino me ne zvleče noben, čeprav rada nakupujem, ampak sedaj mi pri teh kilah in konf. številki kr pobere voljo.
Se pravi, če shujšam vsaj 15 kg sem na konju, to je pač realen cilj, čeprav si želim shujšat 25, amapk dvomom vase, da bom tega zmožna. nekak v eni me žre, volja pa neka ni dovlj močna. Evo, včeri sm se odločla, da danes začnem, dopoldan je bil še kr ok, o popoldnevu in večeru pa ne bom komentirala.
No, se vam pridružim v ponedeljek, dieta bo verjetno manj žri (predvsem sladkarije me nesejo), po možnosti tud ločevalna. Upam, da bo šlo hitrouser posted image user posted image , ker še zraven dojim.
V glavnem sem vaša sotrpinka.user posted image

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: a bi katera začela na novo?
7.3.2008 21:09:59   
majra
Evo še ene, ki potrebuje brco v ta zadnjo in točno to je ta skupinski štart v ponedeljek.
Bibyzan jaz sem se tudi zredila 30 kg od kar sem spoznala mojega user posted image   in to je bilo pred 7 leti.
Sem pa dve leti nazaj shujšala po ločevalni 13 kg v mesecu in pol, nekaj časa vzdrževala dokler nisem zanosila. Sedaj po porodu se pa že 2 tedna spravljam k hujšanju, pa mi ne uspe.
Imam 84 kg, idealno bi bilo izgubiti 25 kg, ampak moj cilj je 15.


(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: a bi katera začela na novo?
7.3.2008 21:19:51   
tačkica
Eko zdej sm slučajno zašla na ta forum in se kr hitro odločla da se vam pridružim. Že kr neki časa govorim jutri bom pa začela hujšat ampak se enostavno ne lotim tega. No tko velika sm 176 cm težka pa kr 85 kg  grozaaaaauser posted image  ma kaj čmo se mi jih je v nosečnosti kr neki nabralo in to predvsem u rit in boke user posted image Željena teža je pa 70 kg ( kje so že ti časi ko sm jih mela tolkuser posted image )Začela bom pa tdi v ponedeljek, ki moram mal še preštudirat to dietouser posted image Eko upam da me boste vzele medse, da mi bo malce lažje in da bom zvedla kšn super recept.

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: a bi katera začela na novo?
8.3.2008 9:21:54   
*erika*
evo jaz se tudi pridruzujem.vceraj sem zacela z locevalno dieto in moj cilj je da izgubim 30 kg od dveh nosecnostih,tako da veselo na hujsanje.upam da mi bo uspelo.85 kg imam zeljena teza je 55-57kg


< Sporočilo je popravil *erika* -- 8.3.2008 9:22:26 >


_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu tačkica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: a bi katera začela na novo?
8.3.2008 9:42:37   
Anonimen
dobre ste...
jaz tud morem začet...mojih 71kg mora pridit na vsaj 60!!!

(odgovor članu 1A)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: a bi katera začela na novo?
8.3.2008 23:12:15   
1A
kje ste vse hujšarice, ali se že pripravljate na ponedeljek???user posted image

_____________________________

vedno aktivna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: a bi katera začela na novo?
9.3.2008 8:10:54   
LIDJOČKA
IZVIRNO SPOROČILO: 1A

kje ste vse hujšarice, ali se že pripravljate na ponedeljek???user posted image


Predpriprave na skorajšnji začetekuser posted image .

(odgovor članu 1A)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: a bi katera začela na novo?
9.3.2008 8:44:04   
SašaL
Pozdravljene sotrpinke!

Tudi jaz se vam pridružujem, seveda če bom imela dovolj volje, kajti te mi zadnje čase močno primanjkuje. Upam, da si bomo druga drugi v oporo in da bo s tem tudi več motivacije.
Želim si shujšati 15 kg, ki so ostali po porodu, že z 10 pa bi bila zadovoljna. Ločevalna dieta mi ne ustreza popolnoma, ker sem zjutraj preveč lačna in me samo sadje ne nasiti. Zato bo moje prehranjevanje potekalo takole:
ZJUTRAJ: kosmiči ali polnozrnat kruh z jogurtom
MALICA: sadje
KOSILO: po ločevalni dieti
VEČERJA: po ločevalni dieti
Upam, da mi bo uspelo brez pregreh v obliki sladkarij. Aja, zraven pa še vsak dan pol ure orbitreka.
Sedaj pa na psihične priprave za jutrišnji dan - da bom zdržala. Ko bi vsaj bilo lepo vreme, da lahko grem malo z otrokom ven in ne mislim več samo na hrano. Tudi jaz sem namreč na porodniški.

Lep pozdrav!

(odgovor članu LIDJOČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: a bi katera začela na novo?
9.3.2008 9:02:30   
A.N.J.A.
Evo, jaz se vam tut pridružim...
Kile sporočim naknadno, se moram še zvagat..
Jutri začnem... Shujšat moram pa za cca 10 kg...
A.N.J.A.

(odgovor članu SašaL)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: a bi katera začela na novo?
9.3.2008 9:26:52   
barba
Se nas je kar veliko nabralo user posted image

Jaz bom kar po ločevalni hujšala, jo bom pa mogla mal prilagodit zaradi službe. Sem šla študirat tisti zveščič od 90-dnevne ločevalne. Sem vidla, da lahko juhe brez zakuhe vsak dan ješ. Sicer bi morala na proteinski dan jesti govejo juho, na ostale dni pa zelenjavne. No, na sadni dan bo pri meni tud zelenjavna juha in kakšen kompot. Men so juhe res dobre.user posted image

No, pri meni bo jutri takole:
ZJUTRAJ: zeleni čaj, 2 pomaranči
MALICA: zelenjavna juha, sadje
KOSILO: ribji file z zelenjavo, solata,
vmes pa veliko veliko pitja vode in različnih čajev.

Kosilo imamo ob 5h - pol 6h tko, da kakšne večerje niti ne bo, mogoče kakšna skleda solate s sirom.

Upam, da se čim prej rešimo teh odvečnih kg. Jaz bom še 2x na teden na aerobiko hodila.user posted image

< Sporočilo je popravil barba -- 9.3.2008 9:30:25 >


_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu A.N.J.A.)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: a bi katera začela na novo?
9.3.2008 9:58:03   
1A
BARBA no midve imave nekje isti namen ampak kolk nama bo pa uspelo bove pa vidle, volja, volja, volja!!!    lp pa lep dan 



_____________________________

vedno aktivna

(odgovor članu 1A)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: a bi katera začela na novo?
9.3.2008 14:55:57   
nina166
Ojla!

Še ena, ki mora nujno shujšat. Tako da začnem z vami jutri, bom pa hujšala z beljakovinsko dieto. Bi pa rada shujšala za 10 kg...tudi z 7 bi bila zadovoljna user posted image

Danes še veselo jejte, jutri pa gremo v akcijo user posted image

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu 1A)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: a bi katera začela na novo?
9.3.2008 15:54:49   
majra
IZVIRNO SPOROČILO: nina166


Danes še veselo jejte, jutri pa gremo v akcijo user posted image


Berem in se zraven bašem z bonboniero, ki sem jo dobila včeraj za 8 marec. Moram pospravit, da ne pridem v skušnjavo
user posted image

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: a bi katera začela na novo?
9.3.2008 18:55:45   
mala maja
IZVIRNO SPOROČILO: LIDJOČKA

IZVIRNO SPOROČILO: 1A

kje ste vse hujšarice, ali se že pripravljate na ponedeljek???user posted image


Predpriprave na skorajšnji začetekuser posted image .


pripravljena na boj. Smo rd od malega praznovali dva dni prej, da sem se lahko najedla torte. Jo hoče katera kos, jo je tooolk ostalo.user posted image
Jutri pa v nove boje, do lepih postav in neboleče hrbteniceuser posted image user posted image . Joj jaz hodim ko robot že dva dni.

drugače pa jaz imam na 177cm 94 kg in jaz sem se v 10 letih zakona zredila 35 če ne celo 40 kguser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu LIDJOČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: a bi katera začela na novo?
9.3.2008 19:48:22   
Anonimen
Se pridružujem. Odkar je svak rekel moževi sestri (ker je noseča), da naj ne je preveč, da ne bo potem taka kot jaz (160/70), sem jezna ko user posted image in bi mu rada dala kajlo. Ona se bo širila jaz pa...user posted image user posted image user posted image  Moj cilj -8 kg ali vsaj -5 kg za začetek. Po kateri shujševalni pa kaj hujšate? Lp

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: a bi katera začela na novo?
9.3.2008 19:49:16   
nina166
IZVIRNO SPOROČILO: majra

IZVIRNO SPOROČILO: nina166


Danes še veselo jejte, jutri pa gremo v akcijo user posted image


Berem in se zraven bašem z bonboniero, ki sem jo dobila včeraj za 8 marec. Moram pospravit, da ne pridem v skušnjavo
user posted image


Tudi jaz navadno pred dieto pojem vse sladkarije. Si mislim "zdaj še lahko, potem pa ne bom smela" in " boljše da pojem danes kot pa da me premami med dieto" user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Jaz sem že pospravila vso zalogo sladkarij....v trebuh. No razen kake kekse, ki jih nimam rada bi še našla kjeuser posted image  user posted image

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: a bi katera začela na novo?
9.3.2008 20:06:35   
1A
DECEMBERKA- nimam določene ampak sem si mal podstrešje v glavi pospravla in sem rekla joj kaj bi dala da bi kot ponavadi zgledala, oblekla tiste hude kavbojke v omari že od lanskega marca, pa tisto lepo oblekco za polet!!!!???
drgač pa še dojim in imamo doma 6 mesecev staro pikopolonico po imenu Lara!!
uspelo nam bo ampak, mormo imeti le voljo in predstavo da bomo kmalu oblekle kopalkeuser posted image !!!!!!   lp pa najejte se še dans dobrotuser posted image


_____________________________

vedno aktivna

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: a bi katera začela na novo?
9.3.2008 20:15:00   
DEBELUŠKA30
Mala Maja, ko sem prebrala tvoje prvo sporočilo na tej temi (začetek te teme), je popolnoma isto, kot bi ga sama napisala! Sam da imam jest še kakšno kilo več kot ti user posted image !
Včasih imam občutek, da se mi že srce duši v tem "salu" user posted image ! Pred 4 leti sem shujšala za - 24 kilogramov in jih seveda v enem letu pridelala nazaj user posted image !

Tko da punce, jest se vam tud pridružim, ker res potrebujem motivacijo in voljo, tako kot večina vas user posted image !

Jutri zjutraj, ko se zvagam, pa sporočim točno kilažo, čeprav me je kar groza user posted image , pomoje jih imam največ user posted image !

(odgovor članu 1A)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: a bi katera začela na novo?
9.3.2008 20:30:54   
tititi
Evo punce se vam še jaz pridružim. Zgubit imam sicer ene 5 kg, ki so večalimanj nabrani na trbuhu  user posted image ,  ampak imam cilj, bolj kot izgubo kilogramov, se malo bolj zdravo prehranjevat, ker zdaj sem totalno samo na sladkarijah in kruhu in siru. :(

Tko da: več telovadit, manj sladkarij in bolj pestro prehrano z več sadja in zelenjave in manj ogljikovih hodratov, in kar bo najtežje, z več beljakovin (meso je bljak zame user posted image ) ampak, če hočem imeti kej koristi od telovadbe (beri malo mišic) bo to nujno. Baje user posted image

Jaz bom za začetek tudi jedla zajtrk. Seveda v mejah normale. Ker jaz sem najbolj zjutri lačna in raje spustim večerjo... če bi jedla samo sadje, bi ga verjetno tolko pojedla, da bi se nasitila, da bi blo to preveč in bi se samo od tega redila...

Tko da vsem zelim nizek start na dolge proge. Na kratke se ne splaca user posted image

Se beremo jutri.

_____________________________

H u J š A m ! ! !

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: a bi katera začela na novo?
9.3.2008 20:39:15   
petrcamg
Tudi jaz sem že dva dni na bonbonieri, pa pridno praznim zaloge...user posted image ! Je pa res, da skoraj vsak dan z user posted image  hodiva vsaj 3 ureuser posted image
Jutri pa začnem z ločevalno- mislim, da bo za kosilo puran pa zelenjava, isto za večerjo, za zajtrk pa klasika-sadjeuser posted image .
Zvečer bom pa še mal potelovadila. Prejšnji teden sem že začela z badmintonom, tko da upam, da bom počasi prišla v staro formo, pa da si bom loh privoščila ene hude hlače, ki jih imam ogledaneuser posted image .


Berem in se zraven bašem z bonboniero, ki sem jo dobila včeraj za 8 marec. Moram pospravit, da ne pridem v skušnjavo
user posted image  

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: a bi katera začela na novo?
9.3.2008 21:00:07   
mala maja
user posted image user posted image  se nas je pa veliko nabralouser posted image user posted image  super. In veste kaj opažam, da smo skoraj vse kar precej user posted image in zato bomo imele še večji voljouser posted image

GaPIMASA    80 kg        -15 kg
ABI             90 kg        -20 kg
MALA MAJA  90 kg        -30 kg
BODOČA
VESNICA      76 kg        -10 kg
BARBA         67 kg        -10 kg
LIDOJČKA                 -10 kg
SANI1                         -10 kg
KIKI                             -25 kg
SONČKI       80 kg         -20 kg
ČUPKA                         - 5kg
POKICA_                     -10 kg
TAJDUŠKA    61 kg        - 7 kg
1A              67 kg        -10 kg
PETRCAMG                  -10 kg
NINATAJA    62 kg        - 7 kg
BIBYZAN     94 kg        -25 kg
MAJRA        84 kg        -25 kg
TAČKICA     85 kg        -15 kg
*ERIKA*     85 kg         -25 kg
LAMAMA     71 kg         -11kg
SAŠAL                     -15 kg
A.N.J.A.                       -10 kg
NINA166                     -10 kg
DECEMBERKA               - 8 kg
DEBELUŠKA

jaz bom kar po ločevalni hujšala.

Jutri je po knjigi takle jedilnik
ZAJTRK: sveže jagode in pol ananasa
KOSILO: 2 postrvi, solata
VEČERJA: pol kosila
amapk ker ni ne jagod in postrv bom jaz zjutraj sadje kosilo pa pač osliča.

Debeluška, saj jaz imam tud verjetno še kakšno kilo več kot sem napisala. user posted image ampak najhuje je da se mi sploh ne vid da imam skoraj 100 kiluser posted image  neben mi ne verjeme, pa vsak me prepričuje da mi ni treba hujšat. Ko sem bila zadnjič pri zdravnici mi je rekla naj še enkrat stopim na tehtnico, da ne verjameuser posted image . Tko letos se bom res zavzela in shujšam.Sem res odločna, da mi usep. in veste kaj mi je cilj. En kup čist novih oblek, ki jih ne mroem oblečtuser posted image user posted image   Razen če se ne bo ponovila zgodba izpred dveh let, ko sem v enem mesecu shijšala 12 kg bila sem pa ko luna. Se mi ej tako vrtelo da me mož ni pustil za volan, potlej je pa rekel da je dost. Tko sem dobila nazaj  potlej 12 kg + 12 kg.user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil mala maja -- 9.3.2008 21:11:22 >

(odgovor članu 1A)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: a bi katera začela na novo?
9.3.2008 21:00:52   
sani1
Vidim, da ste vse lepo izpraznile hladilnike in pojedle vse sladkarije...user posted image user posted image user posted image

Jutri začnemo!!!

tititi
- namesto mesa lahko ješ tudi jajca. Super podpis...

A imate določene datume do kdaj je treba izgubiti kilograme ali boste vse 90 dni na ločevalni dieti?

A ja pa še za trakce  sem vam hotela povedati - KETONI v urinu...(ampak to sigurno že veste)...

Jaz imam jutri sadni dan!

Se jutri beremo!

(odgovor članu petrcamg)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: a bi katera začela na novo?
9.3.2008 21:05:01   
sani1
mala maja koliko si pa visoka? Sej če si visoka se ti pol res ne pozna?

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?