|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: a bi katera začela na novo?
28.6.2008 9:30:58   
mama_milchy
Jutro,

kako smo kaj? Moje kilice so na istem, se je kr ustavilo;

Debeluška, ne vem kaj se dogaja z vodo, vem le da do nadaljnega smemo piti le ustekleničeno vodo....allora, ko prideš se čujemo;

Punce, kako ste pa ve drugače? pri meni je kr pestro, služba (je full dela), doma, plaža in še s kaj najde;

Lep dan vam želim, jaz sem še malo doma in pol grem delat...

(odgovor članu Hema)
Neposredna povezava do sporočila: 1351
   RE: a bi katera začela na novo?
1.7.2008 7:56:45   
RAKICA1
jutro vsem skupaj no najprej vam postrežem z user posted image user posted image  dišečo kavico upam da  vam bo pasala ker meni zelo kako kaj ve in vaše hujšanje upam da vredu vam gre no toliko za sedaj lep pozdrav čau čau grem mal podelat po hiš

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1352
   RE: a bi katera začela na novo?
2.7.2008 7:27:49   
luka jan
Dobro jutro hujšarice, kje se skrivate?

Danes pa jaz častim s user posted image , da se ne bo vedno samo Rakica1 matrala s kuhanjem.user posted image

Drugače sem še vedno z vami, samo pišem bolj malo, saj sem bila skoraj cel teden bolana. Najprej sem od malega pokasirala rota virus, nato pa me je še nekaj piknilo na nogo in se mi je naredil tak velik flek, pa sem dost letala okrog zdravnikov. Danes se stvari že vračajo v normalo, počutim se fajn, je pa to tudi dober znak da začnem nazaj hujšat, kaj?user posted image

Pridne bodite, jaz hitim sedaj k frizerju, potem pa mal popucam po flatu in zlikam, pa sigurno še kakšna kavica pade vmes.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 1353
   RE: a bi katera začela na novo?
2.7.2008 20:12:26   
bskrle
Sem začela v ponedeljek. Danes za zajtrk čaj in melono, seveda ne celo, niti poluser posted image
AMpak nekaj cukra rabim ...
Za kosilo čisto juho, meso popečeno na žaru, zelena solata
Večerja sadna solata, čaj. Pojedla sem par orehov, kakšen krhelj. Ker mi pade cukr.

Odločena,da med tednom hujšam, za vikend jem normalno, tudi kakšen sladoled.




(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1354
   RE: a bi katera začela na novo?
3.7.2008 7:44:14   
RAKICA1
jutro no najprej pa danes jaz postrežemuser posted image user posted image  z dišečo kavico mi zelo maše  mi zadne čase tamala slabo spi ponoči nevem kaj ji je no upam da gre vaše hujšanje men gre počas mal dol mal gor samo bo se beremo kasneje grem otrokim zajterk naresti lep pozdrav

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 1355
   RE: a bi katera začela na novo?
4.7.2008 8:48:44   
RAKICA1
no najprej postrežem zuser posted image user posted image  prijetno kavico ki mi zelo paše upam da vami tudi
no danes je petek in vaganje sem kar zadovolnauser posted image -0,20dek user posted image user posted image user posted image  kar pomeni da moje novo stanje je73,30kguser posted image user posted image user posted image user posted image  in sem kar zadovolna seveda jutri in v nedeljo bomo pa grešili user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam da preveč nedobim ker grem na user posted image user posted image user posted image user posted image poroko in v nedeljo praznujem rojstni danuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  upam da ste ve tudi kaj zgubile in da maste še volje za hujšanje

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 1356
   RE: a bi katera začela na novo?
4.7.2008 8:50:21   
mama_milchy
Jutro,

za začetek dneva ena user posted image

in kaj je danes, dan za

user posted image

ampak jaz sem že odnehala; morda jeseni začnem resno;

Kako ste kaj ve, seksi mamice?

Lep dan

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 1357
   RE: a bi katera začela na novo?
4.7.2008 8:54:29   
luka jan
Rakica1 hvala za kavico, paše zelo.

Da še jaz na hitro sporočim svojo bero, -1kg, sem torej na 73-ih kg.user posted image user posted image user posted image

Sem bila prav vesela da je šlo spet nekaj dol, mogoče pa mi res uspe do morja oklestit še te 3 kile.

Pridne bodite, pa bolj v senci uživajte, je bolj prijetno.user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1358
   RE: a bi katera začela na novo?
4.7.2008 9:12:36   
bibyzan
Ma, ste pridne. No, jst tud mal. Sem se spet mal skulirala. Zdej mi kaže 88.5 kg. Fajn je padalo. Ko bi še tak naprej!!

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 1359
   RE: a bi katera začela na novo?
4.7.2008 22:27:24   
barby78
Ojla!

Da se še jaz javim na raport.današnje stanje = 66,5 kg (-1,2 kg) user posted image user posted image user posted image

Ja,ampak se moram tak matrat,ker bi najrajš hladilnik skup zlomla,celega bi spraznala.jutri pa gremo še na piknik user posted image .Mogoče bom pa pila bolj kot jedla user posted image

se čujemo

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 1360
   RE: a bi katera začela na novo?
9.7.2008 20:48:25   
Andreja221
Men se zdi da sm zdej shujšala za par kil odkar popijem 4 šalce kave na danuser posted image

< Sporočilo je popravil Andreja221 -- 9.7.2008 20:51:45 >

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 1361
   RE: a bi katera začela na novo?
10.7.2008 8:13:52   
bibyzan
Oj!!!
Poročanje moje kilaže, na katero seveda nisem ponosna. Ostaja isto kot prejšnji teden, se pravi 88.5. Ma k hudiču naj gre vse skupuser posted image user posted image user posted image !!

(odgovor članu Andreja221)
Neposredna povezava do sporočila: 1362
   RE: a bi katera začela na novo?
10.7.2008 9:03:12   
luka jan
Ej, nikar se ne sekiraj zaradi kilaže, poleti mamo mal pavze, jeseni pa spet nadaljujejmo.user posted image
Veš pri men je isto, nič ne grejo kile dol. Pa se ne sekiram, počasi bo že. Je pa res da bolj malo naredim za to da bi kaj shujšala.user posted image

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 1363
   RE: a bi katera začela na novo?
11.7.2008 7:33:42   
scubadiver
Ojla punce,
ker se je tudi moja številka zelo zelo približala tromestni številki bi se vam zelo rada pridružila, da dobim dodatno motivacijo. Me vzamete medse?
Shujšat bi mogla vsaj 30 kg user posted image user posted image . Ja, ja, sem bolj podobna slončku kot sebi user posted image .


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1364
   RE: a bi katera začela na novo?
11.7.2008 8:48:11   
RAKICA1
jutro no najprej vam postrežem z prijetnouser posted image user posted image  kavico upam da boste zraven vžival
No danes je vaganje jaz sem bila poredna in zelo pridna namreč sem v soboto šla na poroko in v nedeljo imela rojstni dan in sem dobila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image 2kile ampak sem se odločila da ni heca in bila zelo pridna in prišla nauser posted image user posted image user posted image 73kguser posted image user posted image user posted image  in to pomeni da od prejšnjega tedna sem dala -0,30dekuser posted image user posted image user posted image user posted image  zelo sem vesela in ponosna nase da mi je ratalo zgubiti tiste dve kile in še novih 30dekuser posted image user posted image  upam da maste še vse kaj veselja do hujšanja in da vam gre dol ker jaz imam še skoz in bi rada do dopusta prišla na 70kg upam da mi uspe
user posted image user posted image scubadiver dobro došla med nas seveda te sprejmemo med nasuser posted image user posted image  veliko uspeha pri hujšanju in največ volje ker jo boš rabila velikouser posted image user posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 1365
   RE: a bi katera začela na novo?
11.7.2008 9:01:38   
DEBELUŠKA30
Dobro jutro še od mene, naj vam najprej povem, da sem spoznala Mamo Milchy user posted image user posted image user posted image , sva se dobili v Portorožu na kavici in tortici (samo jaz user posted image , ona se je vzdržala od sladkorja user posted image )! Fulll je prijetna in sem prav vesela, da sem jo spoznala, pa novo frizurco je mela user posted image !
Mama Milchy hvala za srečanje, pa še kdaj user posted image !!!

Scubadiver, dobro došla med nami user posted image , upam, da boš pridna in se bomo spodbujale!!! Če želiš biti na tabelici moraš sporočiti svojo kilažo!

Tabelo bom jutri izpopolnila z novimi podatki user posted image , ko se še kakšna javi s stanjem!
Moje stanje je 106,90 kg, to pomeni +1,40 kg user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 1366
   RE: a bi katera začela na novo?
11.7.2008 9:13:23   
luka jan
Bravo za vse tiste ki ste dale kaj dol.user posted image

Moje kile ostajajo enake, torej 73 kg. Tudi jaz sem imela cilj priti na 70 kg pred dopustom, a verjetno ne bo šlo. Mogoče še kakšna kila manj, a to bo to. Grem namreč drug teden na dopust, pa mi je mal cajta zmanjkalo.user posted image

A sem vseeno zadovoljna, samo da ne grejo kile gor.

Scubadriver, dobrodošla med nami, pa upam in želim da ti čimbolj uspe.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1367
   RE: a bi katera začela na novo?
11.7.2008 9:37:03   
barby78
Ojla!

Da še js javim svojo težo: 66 kg.to je - 0,50 kg od prejšnjega tedna.ja,boljš kot nič.

Danes se greva pa s tamalim mal kopat.ati bo pa princesko čuval,ker je na bolniški.
tako.
lepo se imejte,pa-pa

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 1368
   RE: a bi katera začela na novo?
11.7.2008 9:55:33   
bibyzan
Zdejle gledam. Zakaj sem že poročala včei? sam bog ve?? Verjetno sem bila trdno prepričana da je petek. Pa je menda dans. user posted image user posted image user posted image
No, saj kilaža ostaja ista, tak da ni panike!
LP, pohvale vsem pridnim!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 1369
   RE: a bi katera začela na novo?
11.7.2008 22:23:17   
Anonimen
Me nekja časa ni bilo, smo z dopusta. 79,5 kg. Ah, bo že bolje, važno, da preveč ni šlo gor. LP

(odgovor članu bibyzan)
  Neposredna povezava do sporočila: 1370
   RE: a bi katera začela na novo?
12.7.2008 10:53:39   
RAKICA1
jutro no najprej postrežem z dišečouser posted image user posted image  in prijetno kavico

Debeluška jaz pa mam prošnjo mam sosedo ki je dobila voljo za hujšanje sam trenutno nima prikloplen int in bi se rada včlanla med nas če bi jo lahko vpisala v raspredilnico med nas pod  imeno Bajsamamica in včeraj je imela stanje 111,90kg rada pa bi zgubila 35kg
no jaz ji želim veliko uspeha pri hujšanju in volje user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1371
   RE: a bi katera začela na novo?
15.7.2008 18:06:29   
mama_milchy
Pozdravljene,

ja kje pa ste vse user posted image  
evo, jaz sem se vrnila z dopusta, smo se imeli prav lepo, na poroki je bilo superca, sedaj pa že delamo...

Debeluška, seveda bo še kdaj user posted image  in user posted image , brez skrbi.
Punce, je pa tudi Debeluška prijetna in prijazna deklica, super družba.

No, da vam povem, da jaz tukaj končujem mojo dieto, ker moja user posted image  namreč zamuja že 2tedna in še test oziroma dva sta pokazala +user posted image user posted image , kar najbrž pomeni, da sem user posted image  za 100% pa bomo obiskali ginekologa oziroma sem se že naročila in sicer imam pregled 31/7 user posted image

sedaj pa šibam, ker pričakujemo obiske.

Lep preostanek dneva vam želim,

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 1372
   RE: a bi katera začela na novo?
15.7.2008 20:58:21   
pikica36
mama milchy- čestitkeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1373
   RE: a bi katera začela na novo?
15.7.2008 21:37:40   
luka jan
Bravo mama_milchy, sem ful vesela zate.user posted image user posted image user posted image

Sem že mal pričakovala da boš napisala kaj tako lepega, no pa sem le dočakala.
Želim ti vse lepo, ko boš pa rodila bomo pa spet skupaj hujšale, kaj?user posted image

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 1374
   RE: a bi katera začela na novo?
16.7.2008 8:30:17   
mama_milchy
Dobro jutro,

no, najprej naj vam postrežem z user posted image ; jaz sem si jo sicer skuhala ampak je taka bol mlečna, ker mi ne paše preveč.

pikica36 in luka jan, hvala, hvala; sedaj moram še na prvi pregled h G ampak je do 31/7 kr doolgaaa, bom že  zdržala....

luka jan, to sigurno, da bomo hujšale; če ne bomo pazle pri hrani, naj bojo user posted image user posted image user posted image  do hujšanja spravli; teči sm, teči tam, kuhaj, peri, likaj in pol itak ne bo časa za mislit na čokoladice, čipse in ostale neumnosti....

aja, drugače se dobro počutim, malo zaspano - tako da me zvečer hitro zmanka, ne bruham, nimam slabosti in upam da bo cela user posted image  OK.

Kje ste pa ostale seksi mamice? Pri nas zunaj je že lep sonček, jaz pa popoldan v službo; sedaj imam nekaj malega za pospravit ma ne bom pretiravala, ker sem jutri dopoldan sama doma in bom takrat generalko nardila.

Uživajte, pa se beremo....

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 1375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?