|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolečine
8.3.2008 20:34:59   
Ni novih sporočil
Anonimen
Noseča sem 22 tednov. Že nekaj dni pa me non stop nekaj boli, pika, zbada,....po križu ali kolkih, okrog popka ali spodaj v trebuhu, ali v nožnici,...Pred 1 tednom sem bila na pregledu, pa je bilo vse OK, zdaj pa ne vem če je to normalno ali ne.
Kakšne bolečine so normalne?
Ali vas druge nosečke tudi kaj boli?
Vem, nekatere bolečine (razen krčenja maternice) so normalne...dajte, opišite mi svoje bolečine (ki se štejejo za normalne)!
Hvala, v veliko pomoč mi bo, res!!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolečine
8.3.2008 20:39:34   
Ni novih sporočil
Naja30
normalno je. Vse se razteza.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolečine
8.3.2008 21:59:42   
Ni novih sporočil
bskrle
ponavadi bolijo vezi, ker se raztezaš.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bolečine
9.3.2008 8:38:19   
Ni novih sporočil
bastian111
Anonimka,če bi se zdaj opisala bi točno tako napisala ,kot ti.Vse me boli in tudi jaz sem imela pred enim tednom pregled in je bilo vse ok!

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bolečine
9.3.2008 10:55:10   
Ni novih sporočil
rokapi
Meni je ginekolog v podobnem primeru rekel naj jemljem Magnesol šumeče tablete 3 x na dan preventivno za raztezanje maternice in mi je pomagalo (se dobi brez recepta).

Za hujše krče mi je predpisal Buscopan/Spasmex, da vzamem po potrebi.

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost poleti: Kaj nosečnica sme in kaj...
Nosečnice, ki nosite nosečniški trebušček poleti, ste najbrž že slišale za številne »ljudske« prepovedi, česa vsega ne s...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Mleko.
пеперутка16

Katero mleko je po enem letu bolj zdravo dati otroku: