|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 200 [201] 202   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zakladki marčevk
7.10.2008 21:26:30   
aleži
Tina50 hvalaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tina50)
Neposredna povezava do sporočila: 5001
   RE: zakladki marčevk
7.10.2008 21:57:15   
Naša črtica koraka
Dinki, sem pogledala nove titkove slikeiceeeeeee, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Zdaj vem, zakaj mi je tit tako "domač" ... ima tako podolgovato glavico ko moja anja.
Pa ful lepo kopalnico imate, vav celo ležalniki grejo not, vav, vav ... js bi tut user posted image

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 5002
   RE: zakladki marčevk
7.10.2008 22:02:56   
Naša črtica koraka
IZVIRNO SPOROČILO: Dinki

Sem dodala nekaj novih slikic od Tita v mapico Tit 5 mesecev. Nekaj jih je tudi iz turistične kmetije Urška.



user posted image aaaaaa,
se mi zdi, da morda pa tiste fotke le niso iz kopalnice pri vas doma.
user posted image user posted image user posted image user posted image  evo, se mi zdi da si moram spremeniti nick v ... Js Mona user posted image user posted image user posted image

tumač!

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 5003
   RE: zakladki marčevk
7.10.2008 22:04:03   
Naša črtica koraka
kuku pomlad, kako ste?

(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 5004
   RE: zakladki marčevk
8.10.2008 8:33:51   
tina50
Dobro jutro!

noč je kar bila, glede na to da ima Lan zamašen nosekuser posted image , pa še mene je začelo grlo boletuser posted image

zdajle pa spet pančka miško moj!

povejte mi, če imajo vaši otročki samo nos zamašen ali greste ven ali ste samo notri? jaz sploh ne vem kaj bi počela samo notri! se mi zdi, da mu ful manjka, če ne grema na sprehod in je potem tečko!

(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 5005
   RE: zakladki marčevk
8.10.2008 8:35:01   
tina50
IZVIRNO SPOROČILO: aleži

Tina50 hvalaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image


ni kajuser posted image

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 5006
   RE: zakladki marčevk
8.10.2008 9:29:44   
Zofy
IZVIRNO SPOROČILO: tina50

povejte mi, če imajo vaši otročki samo nos zamašen ali greste ven ali ste samo notri? jaz sploh ne vem kaj bi počela samo notri! se mi zdi, da mu ful manjka, če ne grema na sprehod in je potem tečko!


Moja Julija ima skoraj vsak mesec zamašen nos...No, tako pogosto lih ne, ampak ga je že večkrat imela. In grem normalno ven z njo, samo zdaj bi ji kakšno tanko kapico dala. Pa pucam ji redno pol nosek- zjutraj, zvečer pa še vmes, če je treba. Jaz sem kupila ustni aspirator al kako se temu reče. Je na vdih - ti ga daš v usta in vdihneš in šmrklji grejo lepo ven. Jih pa imajo tako v lekarnah kot v BC, cena pa je okoli 8€.

Aja, pa ZS sem ti poslalauser posted image

(odgovor članu tina50)
Neposredna povezava do sporočila: 5007
   RE: zakladki marčevk
8.10.2008 9:35:37   
Zala.
Živjo

Ja kolk čvekate, ne uspem vsega prebrat. Naše noči so zadnje časeuser posted image , dnevi pa tudi, no bo že.

Tina50  ko je bila Zala prehlajena sva šle vseeno ven, samo vročine ne sme imet. Nosek sva čistili z Baby vac in fiziološko.

Za vse bolančke naj čimprej ozdravijo in nič več ne zbolijouser posted image user posted image user posted image .
Te dni čisto nič ne uspem nardit. Zdej grem pa mal brat, da vidim kaj dogaja.
Se tipkamo.

(odgovor članu tina50)
Neposredna povezava do sporočila: 5008
   RE: zakladki marčevk
8.10.2008 9:38:20   
Zofy
Dinki in Čakajoča, sem pogledala slikice in so user posted image

Sedaj pa z malo zamude vse najboljše za obmesečnice user posted image :
  • Vse naj naj Roku s 6 dnevno zamudo user posted image user posted image user posted image
  • Vse naj naj Taiu s 5 dnevno zamudo
  • Vse naj naj Maši, Taji (Katy14) in taji (Lona76) s 4 dnevno zamudo
  • Vse naj naj Tomažu z 2 dnevno zamudo
  • Vse naj naj Titku in  Niku z 1 dnevno zamudo
  • In še vse naj naj Tii brez zamude

Joj, nekaterim sem voščila s prav grdo zamudo.



(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 5009
   RE: zakladki marčevk
8.10.2008 10:21:53   
Zala.


...uspelo mi je eno slikco dat v album, ta je še iz morja, dva okenčka sta pa zgrešena
kako se to zbriše? Sej sem vedla da bom neumnosti počela. Namesto da bi likala tule gor visim. Nč morem kuhat, bom še pol probala.

Čestitke vsem za obmesečnice user posted image user posted image user posted image , če začnem naštevat, bom še koga pozabla, ker sem danesuser posted image . Bravo marčevskiuser posted image .

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 5010
   RE: zakladki marčevk
8.10.2008 10:22:34   
Ursi2


Sicer vem, da ste jo že najbrž spile, ampakvseeno. Jz sem dans potrebna kr en čeber kave. Pa sploh ne vem, kaj mu je.  Ma skor na pol ure se je jokal. Pa ne vem, a ga je kr naenkrat postalo teme strah al kaj.Potem sem na koncu obupala in sem se zraven njega vlegla na kavč, ki ga ima v sobi pa sem ga vsakič, ko se je začl zbujat in jokat začela trepljat in božat. Pa je pol spal celo do 8. Zdej grema pa na sprehod. Sicer bi mogla ful pospravit, it na vrt, pograbit,................. Eh, sem včeri travo kosila, pa mi je uspelo sam pol, potem pa sem ga mislila v kengurujčka dat, pa bi skupi kosila, pa ni šlo. Je bil preveč zaspan. Revček


Ups, mali je kakal, mormo it rito mejat!

user posted image user posted image user posted image  za vse bolančke!

Aja, Dinki in Čakajoča, sem pogledala slikce. Kaka cukrčka sta!
Dinki, se vidi da je tudi Tit zlo užival na sproščujočem vikendu. Tam ko spitas na ležalnikih je pa lahko skor za reklamo za to kmetijo!
Čakajoča, Nik je pa tud taki pravi dečko. Kolko las ima in kk temno in kk je navdužen nad vodo!


Tia, vse najboljše!!!!!!!!!!!!!!!!

user posted image

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 5011
   RE: zakladki marčevk
8.10.2008 10:24:37   
Vilma
Zala sem pogledala fotko od tvoje princeske, ful je lepa! user posted image
Dinki Tit je svetoven! Kaj skrije svojih skoraj 11 kg?! Meni sploh ne zgleda, da ima toliko kg?

(odgovor članu Zala.)
Neposredna povezava do sporočila: 5012
   RE: zakladki marčevk
8.10.2008 10:30:09   
Vilma
Čakajoča, Nik je lepotec! user posted image  Tak odrasel dečko že zgleda. user posted image
Aleži tud tvoje fotke sem pogledala, ful sta si malčka podobna! user posted image  A tud drugi to rečejo, al se sam men zdi? user posted image  Sara je lepa punca, po mojem je bratec ponosen nanjo ane? user posted image
Evo danes sem se dala fotke gledat. A sem še katero pozabila? user posted image

Danes smo se spet ob pol šestih zbudili. Pa ne zarad Julije, ampak Dominika, je zgleda grdo sanjal, je ful jokal.  Nikakor da se rešim te zgodnje ure vstajanja. user posted image

(odgovor članu Čakajoča)
Neposredna povezava do sporočila: 5013
   RE: zakladki marčevk
8.10.2008 10:38:54   
Vilma
Aja še to! Lona hvala za odgovor glede vdihov in hropenja. user posted image

A bo še kakšno srečanje marčevk pred zimo? user posted image

(odgovor članu Lona76)
Neposredna povezava do sporočila: 5014
   RE: zakladki marčevk
8.10.2008 10:42:33   
Dinki
IZVIRNO SPOROČILO: jagoga

IZVIRNO SPOROČILO: Dinki

Sem dodala nekaj novih slikic od Tita v mapico Tit 5 mesecev. Nekaj jih je tudi iz turistične kmetije Urška.


Dinki, sem si slikice ogledala, pa upam, da tiste kosmate roke in noge (ki Tita hranijo) niso tvoje.user posted image user posted image user posted image



Ups, a sem dala uno sliko gor še preden sem šla k depilatorki? user posted image user posted image user posted image
ne, tam sta moja dva fanta skupaj user posted image .

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 5015
   RE: zakladki marčevk
8.10.2008 10:48:49   
Dinki
Dinki hvala za nasvet kako dvigovati naše zakladke. Se bom začela truditi da bom tudi jaz tako dvigovala Tajo. Sicer pa imava tudi midve RA naslednji četrtek. Bomo videli kaj bo kaj povedala. Za enkrat hodiva preventivno.


Lona76, a imaš tudi P za Bežigradom oz. v istem ZD kot G?

glede podaljšanja porodniške....če si jo pa ti ne zaslužiš, pol pa res ne vem?!?! Sej sem prav zadnjič pomislila, da je tvoja porodniška bolj podobna bolniški kot čemu drugemu. Skratka srečno pri uveljavljanju podaljšanja! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu Lona76)
Neposredna povezava do sporočila: 5016
   RE: zakladki marčevk
8.10.2008 10:57:00   
Dinki
IZVIRNO SPOROČILO: Lona76

Dinki te poštarji pa res ne vejo kdaj naj pridejo user posted image . Tit pa nebodi ga len. Ja verjetno jim je tudi lepše potrebe opraviti ko so brez pleničke user posted image . Sej verjetno so ti šli najprej lasje pokonc zdej ti je pa že smešno.



Ma ja, mi je dal prec vedeti, češ: "ti boš mene kle puščala samega brez plenice....na pa imaš" user posted image .
Sem pol dala uno podlago kar v pralni stroj in je kot nova. super je ta podlaga iz ikee, se lahko pere na 40 v stroju, pa sem se jo vedno bala dat v stroj, zdej sem pa videla da ni nobene panike. Ma nisem bila jezna, ker je bil luštkan na tleh z uno malo ritko in velikimi učki, je takoj vedel da je nekaj ušpičil user posted image .

O poštarju pa raje ne bom user posted image user posted image user posted image ...sem dobila prometno kazen user posted image user posted image user posted image ....slikana ne da bi sploh vedela ko sem prekoračila hitrost, pa sem ob 120 € in ob pike user posted image user posted image user posted image ....raje ne bom, ker sem jezna k......kaj vse bi lahko Titku kupila za ta denar user posted image user posted image user posted image

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu Lona76)
Neposredna povezava do sporočila: 5017
   RE: zakladki marčevk
8.10.2008 11:01:40   
Dinki
IZVIRNO SPOROČILO: Naša črtica koraka

IZVIRNO SPOROČILO: Dinki

Sem dodala nekaj novih slikic od Tita v mapico Tit 5 mesecev. Nekaj jih je tudi iz turistične kmetije Urška.



user posted image aaaaaa,
se mi zdi, da morda pa tiste fotke le niso iz kopalnice pri vas doma.
user posted image user posted image user posted image user posted image  evo, se mi zdi da si moram spremeniti nick v ... Js Mona user posted image user posted image user posted image

tumač!


Ja, ja, nismo še tako na visoki nogi user posted image , v mojo kopalnico še stol komaj notri prineseš user posted image , no ima pa moj dragi pisuar user posted image , to pa tud ni kar tako, ne??? user posted image

pa hvala za pohvale Titka, tudi vsem ostalim user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Dinki -- 8.10.2008 11:02:33 >


_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 5018
   RE: zakladki marčevk
8.10.2008 11:12:37   
Dinki
IZVIRNO SPOROČILO: Vilma

Dinki Tit je svetoven! Kaj skrije svojih skoraj 11 kg?! Meni sploh ne zgleda, da ima toliko kg?

A bo še kakšno srečanje marčevk pred zimo? user posted image


Ma meni tudi ne zgleda več tak bucko, je pa izredno dolg in pa krepak....vsak, ki naju sreča reče...ooo ta bo pa košarkaš user posted image , ma jaz vsakemu rečem, ne, ne, bo hokejist user posted image . zdej sem se ga že čist navadila in mi je ful všeč, da je tak orng dečko.


Srečanje??? ja, jaz sem zmeraj za! Kaj pa ostale, ste za to, da se dobimo nekje na zaprtem? Predlogi?

Zala, tvoja Zala je pravi cukerček user posted image

oooooo pa Zofy....avatarček je svetoven!!!!!user posted image  user posted image user posted image user posted image

Tia do mumu, vse naj, naj in eno veeeeeliko vrečo zdravja ti želiva Tit in Dinki user posted image user posted image user posted image

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 5019
   RE: zakladki marčevk
8.10.2008 13:06:01   
*medica*
IZVIRNO SPOROČILO: Naša črtica koraka

IZVIRNO SPOROČILO: *medica*


rdečica med nogami mu počasi zginja..sem kupla sudocrem..sem jo že preh imela sem dobla pr darilu od P..no hvala bogu počas mineva..

DA NISO GLIVICE ... ZA PROBAJ S CANASTEN KREMO, ŽE PO 1X NANOSU SE OPAZI RAZLIKA

nčk..tebe sem pa hotla vprašat glede alergije..kako to zgleda..ker pr anisu sem opazila neke fleke na nogici...niso pikice ampak taki čudni fleki..no itak da  moram jet k P da vid kaj je..

IMA PIKE IN TUDI FLEKE, KI PA IZGINJAJO IN SE POJAVLJAJO




ravno tazadno sem kupla canasten ker je mami tud neki fasala pa he srbelo ko hudič no po prvem nanosu je takoj zginlo ...a veš da pa sem res razmišljala da bi tud na anisu probala ampak se nisem ravno upala..no pa jo bom zej..user posted image

aja glede flekov pa je tko ..mel je preh pikice po celem telesu..ampak zj sem te flekce opazila samo na eni nogici pikic pa ni..no flekci že bledijo..ampak mislim da sem sama kriva glede tega ker sem se napokala te dni baklave..user posted image user posted image in mu je zgleda udarlo ven..no sej sem orehe že preh jedla pa ni blo nič sam je blo zgleda zj pretiravanje..user posted image

(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 5020
   RE: zakladki marčevk
8.10.2008 13:13:31   
*medica*
pozdravljene..

veliko veliko ..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da vaši zakladki čimpreh ozdravijo..
ko berem kako so vaši malčki bogi..pa skoz neki..joj..srce se mi para..no hvala bogu je anis zaenkat še zdrav..trkam..jest pa jamram ker slabo spi...user posted image ..srčno upam da bo vse hitro minilo in da ozdravijo in več nikoli ne zbolijo..

držim pesti za tiste ki mislite podalšat porodniško ...user posted image user posted image upam da vam jo podalšajo ..user posted image user posted image

slikce malčkov so pa res fenomenalne..titek je pravi korenjak ..pravi mali macho..l
zofy avtarček je prav super..kako date tak velke slike gor ..jest sem jo mogla tako zmanšat da mi jo je sploh prijelo..user posted image ..važn malčki so prav user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *medica*)
Neposredna povezava do sporočila: 5021
   RE: zakladki marčevk
8.10.2008 13:43:43   
mumu
No zdej mam pa končno 5 minut časa tut za rr, upam. Tia je bla pokonc od 7.30 pa do zdej, sploh noče več spat. Dva mesca nazaj sem jamrala, da noče spat v vozičku, zdej pa noče več spat v postelci, ampak sam v vozičku pa še to točno pou ure pa bože nedaj da jo dam v ležeč položaj, sej sem že čist zmešana, kako nej pa vem kaj nej paše, k je vsake dva dni drugač user posted image  user posted image .

Hvala lepa vsem za čestitke in lepe želje za zdravje (tega že nujno potrebujemo, bi blo lepo če ne bi bli nč prehlajeni po dolgem času). Jaz jo klub zapacanmu nosku peljem na sprehod, sej če bi ble sam noter bi ble že obe zmešane. Če pa bi zraven fasala še vročino bi pa ostale doma.

Dinki, Čakajoča, Zala., Zofy, čudovite slikice user posted image user posted image .

Dinki boga reva, prov hudo mi je da si kazen fasala za prehitro vožnjo, škodauser posted image .

Kar se pa srečanja tiče, bi vas zelo rada spoznala in upam, da bom lahko prišla baje se da velik vozičov zbrat pod Emporium. nisem še bla tam sam tuki je ena januarčica pa se one tam dobijo če je slabo vreme.

Zdej sem pa že dost načvekala, grem rajš mal energije še v pospravljanje usmert. Lepo se imejte, vas počekiram še zvečer.

(odgovor članu *medica*)
Neposredna povezava do sporočila: 5022
   RE: zakladki marčevk
8.10.2008 14:01:55   
aleži
IZVIRNO SPOROČILO: Vilma
Aleži tud tvoje fotke sem pogledala, ful sta si malčka podobna! user posted image  A tud drugi to rečejo, al se sam men zdi? user posted image  Sara je lepa punca, po mojem je bratec ponosen nanjo ane? user posted image


ja, ja. Vsi pravijo,da je Žiga, ko je bil majhen, njemu so pa pravli, da sem jaz ko sem bila majhna. Sem naredila otroke podobne meni user posted image user posted image  Včasih jo oblečem v njegova oblačila in kot da zavrtim film nazaj iz pred 3-eh let.!!! Na začetku sem se ful mešala........ še zdaj ji rečem Žiga!! Sara me pa samo čudno pogleda!user posted image

(odgovor članu mumu)
Neposredna povezava do sporočila: 5023
   RE: zakladki marčevk
8.10.2008 14:03:37   
aleži
Zofy a si prišla v Izolo?
Zelo sem se nasmejala Juliji oz. tvojemu avantarju.user posted image Ful lepa kokica s prstki!! V živo je pa še lepše jo gledat!!!user posted image

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 5024
   RE: zakladki marčevk
8.10.2008 14:08:36   
aleži
Tiste, katere imate punčke,sem danes dobila idejo-trik od prijateljice  kako naj se polula (v vrečko), ker se mantram že 3 dni s tem lulanjem. Dala jo bom enostavno na kahlico, jo zamotla, dala ji pit čaj.....in ko se bo polula, bom dala v eprueto ali v vrečko.
Če pa ima katera boljšo idejo naj napiše, če ne bom dohtorirala dokler bom nesla v laboratorij.user posted image

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 5025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  198 199 200 [201] 202   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 200 [201] 202   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pomladna potepanja z dojenčki in malčki
Lepi pomladni dnevi kličejo po dolgih sprehodih z dojenčki in kavico s prijateljico, kajne? Da bodo daljši sprehodi udob...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?