|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zakladki marčevk
26.3.2008 7:49:14   
Arabela
Lucalu, na 1liter dam notri 4vrečke kamilic,  pa po občutku zrnca kumine in janeža, tako da se oboje čuti v čaju (mislim pa da je kao recept na 1vrečko kamilic 7zrnc kumine in 7zrnc janeža, ampak jaz se tega ne držim).. upam da vam bo pomagalo..
Kaj pa kakšne kapljice mu daješ?


_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu lucalu)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: zakladki marčevk
26.3.2008 7:57:36   
Arabela
Dobro jutro!

Mi smo od včeraj sami trije mušketirji (opa plus pesika, torej štirje), pa smo kar v redu preživeli noč.. KAtarina je lepo spala, mali ga je spet sračkal čez noč... sem pa ugotovila, d ako ga šraufa, ga dam na previjalno, odvijem in malce masiram in menjam pleničko pa je takoj boljše..  zato se pa tudi ponoči previjava.. ob 4ih ga je spet hudo matralo, ampak zdaj lepo spi, jaz pa se igram s tavečjo frčefelo...

Lep dan vsem...


_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: zakladki marčevk
26.3.2008 7:58:35   
Arabela
PA malecki se ful rad kopa, nič ne joka, pa ko ga masiram se mi tako lepo smejčka...  po kopanju zvečer ga lepo podojim in takrat najlepše spi, brez premetavanja....

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: zakladki marčevk
26.3.2008 9:24:28   
jagoga
IZVIRNO SPOROČILO: lucalu

Komaj čakam, da se porihta tole vreme, da bomo lahko začeli hodit na malo daljše sprehode. Včeraj sva bila pol urce kar na balkonu - pa je še mene zazeblo...
Pridne bodite mamice in veliko se cartajte!


Jaz tudi čakam,da se vreme kaj izboljša. Sem že včerej zjutraj mislila, da bo dan primeren sprehodu, ampak potem pa je bila popoldan taka snežna nevihta, da so vsi načrti padli v vodo. Upam da bo danes bolje.

(odgovor članu lucalu)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: zakladki marčevk
26.3.2008 10:07:39   
Lona76
Dobro jutro vsem!
Ne nismo do sedajle spali. Mala je spala do pol devetih, pol pa hranjenje, pa previjanje in sedaj zopet spi. Očkata sva poslali  v vrtec, da jo vpiše, ker je v našem vrtcu čas do 31.3. Upam, da bomo vrtec dobili.
Kdaj vaši zakladki zvečer zaspijo? Naša prespi skoraj cel dan, ob ene osmih zvečer se pa zbudi, pol pa bedi do ene enajstih, učeraj je celo ob pol dvanajstih zaspala. Je pa ne moram podnevi zbuditi. Ker ko ona spi jo živ bog ne zbudi. Se vidi da ima bratca divjaka, ki ni niti sekundo pri miru oz. tiho. Je še iz trebuha navajena na šunder user posted image . No saj to mi je ušeč, da nam ni potrebno paziti in biti čisto tiho ko ona spi. Drugače je kar spala, ampak od pol treh do štirih ga je pa sračkala. Ne in ne zaspati. Sem jo pa danes polagala v njeno posteljico in je kar spala. Ne zaspi pa sama v posteljici. Jo moraš crkljati ali pa zaspi pri nama. To me niti ne moti. Naj se revček crklja. Še prehitro se nehajo. user posted image Nekako pa se tolažim tudi s tem, da se je toliko prehitro rodila in še potrebuje mojo bližino.
No jaz je nebi puščala jokati se, se mi preveč smili. Če bo razvajena bo pa razvajena. Sej jo bomo mi po rokah nosili. Mi je pa svak reku, da je prebral v reviji Mama da se dojenčka ne da razvaditi. Da ko joka vedno z vzrokom joka. Sem si rekla dobra tolažba.
Dost sem načvekala, zdej grem pa likat, vsak dan mam tok da se mi kruser posted image Največ je seveda za oprati in za zlikati od najmanšega.user posted image

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: zakladki marčevk
26.3.2008 10:08:21   
Lona76
Aja mogoče nam danes celo rata iti na sprehod. Za enkrat sije snoček! Jupii

(odgovor članu Lona76)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: zakladki marčevk
26.3.2008 10:48:46   
eva78
Ojla mamice!

Da se še jaz malo javim- Neli se zbuja na 2 uri, takrat hoče jesti in ker nimam dosti mleka,ji dam še dodatek. V enem mesecu se je zredila za 1,20 kg. Sicer je pridna, razen takrat ko so krči, jo je težko utolažiti. Še sreča,da jo največkrat matra podnevi in da so noči razen rednih zbujanj mirne. Tudi jaz poskušam tako jesti,da je ne bi zvijalo, ampak se mi zdi,da kaj bistveno ne morem pomagati. 2x sem ji dala kapljice proti krčem,pa se mi zdi,da ji je bilo boljše.user posted image

Komaj čakam,da bo lepše vreme in da gremo na sprehod. user posted image

Prilagam še njene slikice iz porodnišnice ter ob dopolnjenem prvem mesecu.

(odgovor članu Lona76)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: zakladki marčevk
26.3.2008 11:29:04   
san
joj eva, kakšna princeskauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eva78)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: zakladki marčevk
26.3.2008 12:02:04   
mergetka
Jaz še kr čakamuser posted image in pol grem tudi vas prečekirat, da se mi ne bo preveč nabralo, ko bom v P user posted image ...

Upam, da niste user posted image
!



Ja, morm povedat, da so vaši angelčki tko lušni, da sem čist raznežena, ko gledam slikice in komi čakam, da bom tud jaz mela svojega korenjaka  v naročju!!!



_____________________________

NAŠEL ME JE ANGEL TISTO NOČ… TAM



(odgovor članu eva78)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: zakladki marčevk
26.3.2008 12:32:03   
san
lona, moj je šele par dni star, tko da še zelo lepo pančka. buden je zjutraj tam nekje od 6 pa do pol devetih, potem spi, in potem se vmes mal podojiva okoli enih in spi naprej. potem je spet buden tam od ene štirih, pa kakšno urco, pol pa spet spi. ponoči ga nazadnje previjem okoli enajstih in se podojiva, potem pa spi naprej do ene 3, pa se podojiva in do 6 je mir. no, tko je zdej prvih 5 dni, bomo videli kako bo čez kakšen tedenuser posted image

(odgovor članu mergetka)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: zakladki marčevk
26.3.2008 12:38:19   
san
joj lucalu, kakšnega sončka lepega imaš. sem zdele slikce vidlauser posted image

pa od svet je tudi ena gor, krasen otročiček, ima isto kapico kot moj urban.

arabela, tvoj je pa zaklenjen, pa ne morm vidtuser posted image

ostalih še nisem uspela pogledat. moram najprej mal prebrat kaj ste kaj napisale za nazaj.

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: zakladki marčevk
26.3.2008 15:11:33   
tina50
pozdravljene!

mi smo prišli pravkar noter, ker smo bili malo vzunaj. sem pa jezna, ker piha veter. če ni dež je pa veter! a imete ve ko grete ven,malčke pokrite čez glavo s pleničko?

lona meni Lan tako različno spi, da sploh ne morem nič rečt. tudi spat za noč gremo tako različno, pa se bomo mogli navadit, ko bo šel ati na šiht, da bomo imeli eno uro, ko bo treba spat. ponoči, pa seveda spi tudi pri meni.
jaz sem tudi prebrala, da dojenčeka ne moreš razvadit.

mi pa gredo na živce vsi tisti nasveti od tastarih, k sploh ne držijo, pa jih non stop ponavljajo (sploh tašča, mojo mamo, pa moram pohvalit je vredu).

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: zakladki marčevk
26.3.2008 15:49:42   
tina50
lucalu, san, čakakoča, eva78 zdajle sem gledala vaše malčke. vsi so ful luškani. user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image

jaz sem dala tudi mojega Lana v album

(odgovor članu tina50)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: zakladki marčevk
26.3.2008 16:03:33   
Dinki
jaz si ne morem pomagat.....pri nas je malce zatišje ker nam je še ena user posted image  pobegnila, namreč Perp je povila svojo Nejo, pa pridem pol pokukat tudi malo k vam, sej ni hudega, ne user posted image

Sem vas malo prebrala in pregledala slikice in sem čist v 7. nebesih user posted image

Lucalu, mali Tai je cuker bil in še zmeraj je user posted image ...ga mate pa tudi tako lepo napravljenega user posted image

Tina50, tvoj Lan se je šele dobro rodil pa je že nasmejan....tudi pravi cuker user posted image

San, tebi sem za Urbana že napisala pri nas user posted image .....user posted image

aja, pa Eva78...tvoja Neli je tudi že prava punca ratala user posted image ...mali cukrček user posted image

Uglavnem, same pohvale za vaše zakladke user posted image user posted image user posted image ...
lepo vas pozdravljam vse v kompletu user posted image user posted image

kmalu.....user posted image

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu tina50)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: zakladki marčevk
26.3.2008 16:36:56   
ursikazala
Živjo mamice...
Če katero zanima, prodam Hotsling... je skoraj neuporabljen, naša se ni hotela noter basat, ker ima rada stegnjene noge.
http://www.mama.si/forum/viewtopic.php?t=31351

Javite se na zs.

_____________________________

NIKA 21.9.2007
http://www.moj-album.com/uredi/ayatutaya/9506966/

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: zakladki marčevk
26.3.2008 17:09:18   
lucalu
IZVIRNO SPOROČILO: Arabela

Lucalu, na 1liter dam notri 4vrečke kamilic,  pa po občutku zrnca kumine in janeža, tako da se oboje čuti v čaju (mislim pa da je kao recept na 1vrečko kamilic 7zrnc kumine in 7zrnc janeža, ampak jaz se tega ne držim).. upam da vam bo pomagalo..
Kaj pa kakšne kapljice mu daješ?



Najprej smo mu dali Sab simplex, pa ni nič pomagalo. Zdaj mu pa dajemo vetrovne kapljice od Koroških lekarn, pa tudi mislim, da ne pomagajo najbolj... user posted image
Hvala lepa za recept... grem si kar skuhat čajček!

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: zakladki marčevk
26.3.2008 17:10:31   
lucalu
IZVIRNO SPOROČILO: Arabela

Dobro jutro!

Mi smo od včeraj sami trije mušketirji (opa plus pesika, torej štirje), pa smo kar v redu preživeli noč.. KAtarina je lepo spala, mali ga je spet sračkal čez noč... sem pa ugotovila, d ako ga šraufa, ga dam na previjalno, odvijem in malce masiram in menjam pleničko pa je takoj boljše..  zato se pa tudi ponoči previjava.. ob 4ih ga je spet hudo matralo, ampak zdaj lepo spi, jaz pa se igram s tavečjo frčefelo...

Lep dan vsem...



Mi se tudi previjamo ponoči...

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: zakladki marčevk
26.3.2008 17:31:55   
lucalu
eva mala Neli je prava princeska!!!
tina50 ti si pa verjetno rodila v istem tednu kot jaz (vidim, da ima Lan medvedka na postelji user posted image ). Drugače je pa cuker!
No, mi smo bili danes na 1 in 1/2 urnem sprehodu in je full pasalo. Taiu in mamici... user posted image  Res komaj čakam, da pride prava pomlad... takrat bomo pa res veliko zunaj!
Zdaj nas je spet malo zvijalo, ampak trenutno je situacija pod kontrolo in Tai pridno spančka. user posted image  Jaz si grem pa skuhat "čarobni" čaj. user posted image
Pridne bodite mamice in čimveč se cartajte!

(odgovor članu lucalu)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: zakladki marčevk
26.3.2008 17:44:36   
tina50
lucalu verjetno si rodila v ce? ja sma rodile v istem tednu, samo ti si 3.3. ponedeljek, jaz pa 9.3. nedelja user posted image .
men pa zdajle mali že spi bolj kot 4 ure, bi ga kar najraje zbudila, pa mi je rekla patronažna da ni treba, ker lepo napreduje. sam pol bomo pa ponoči imeli veselicouser posted image

(odgovor članu lucalu)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: zakladki marčevk
26.3.2008 18:06:50   
lucalu
tina50 ja, v Celju sem rodila. Meni se je pa Tai pravkar zbudil, ker ga spet zvija in pišem z njim v naročju... Zdaj mu grem pa trebušček malo zmasirat.

(odgovor članu tina50)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: zakladki marčevk
26.3.2008 18:37:36   
eva78
jaz sem pravkar Neli odložila. Sem tudi z njo v naročju gledala fotke zakladkov marčevk. Danes že od pol enih popoldan ne spi. Malo jo matrajo krči, rada bi se cartala itd. Upam,da bo vsaj za urco zaspala.

 
Sem šla naše zakladke še 1x pogledat.Vsi so taki srčki!!! Pa kak so vsi lepo oblečeni.  user posted image  A že kaj ugotavljate podobnost vaših user posted image ? Pri nas so vedno debate. Najini starši iščejo slike, ko sva bila midva z mojim še majhna in ugotavljajo podobnost. Večina vidi podobnost z mojim fantom. Moj si srčno želi,da bi bila Neli čimbolj podobna njemu in ko mu kdo to potrdi, je ves presrečen.Čeprav bi tudi jaz rada videla,da bi bila vsaj majčkeno podobna meni. Pa se hecajo in me tolažijo,da spol ima sigurno po meni. user posted image  Jaz pa  kar težko rečem, komu je podobna. Mislim,da je še prehitro.

Aja v kolikem času se spremeni barva oči? Jaz imam sivomodre, moj pa rjave. Katera je dominantna?






(odgovor članu lucalu)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: zakladki marčevk
26.3.2008 19:02:07   
san
Aja v kolikem času se spremeni barva oči? Jaz imam sivomodre, moj pa rjave. Katera je dominantna?


pri nama je tako in se je obema pri 4 letih spremenila dokončno v rjavo, oz. sine ima še zelene, take olivne, mal pa že vleče na rjavo.

tina, krasen fantičekuser posted image

(odgovor članu eva78)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: zakladki marčevk
26.3.2008 19:04:05   
san
mi smo šli pa danes na balkon za 10 min in se je ravno takrat sonce skrilo za oblakuser posted image in je bilo kar prehladno, pa sem ga mela čist zadekanega. potem pa greva notr, ga slečem in se pokaže sonceuser posted image user posted image . bomo probal jutri ali pojutrišnjem še enkrat.

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: zakladki marčevk
26.3.2008 20:16:18   
lucalu
eva pri nas večinoma pravijo, da je Tai podoben meni... razen mojega user posted image , ki trdi, da je podoben njemu. user posted image
No, če pogledam slike, ko sem bila dojenček, sva si res podobna. user posted image  No, ušeska pa nosek ima pa po mojem. Neka mešanica je. Pa itak bomo šele kasneje videli komu je res podoben. Sem pa že slišala, da pravijo, da so fantki PONAVADI (ne vedno) bolj podobni mamicam, punčke pa atijem... user posted image

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: zakladki marčevk
26.3.2008 21:59:13   
Katiandi
Ojla!
Da se še vam jaz pridružim: rodila sem sicer že 20., vendar smo šele danes prišli domov. porod je potekal brez težav, vsega skupaj 5 ur,  v porodni sobi pa uro in tričetrt. prerezana nisem bila, tako da je blo vse super. Potem mi pa doktorca noč pred izpustom iz P pove, da bojo Jakata poslali v LJ v pediatrično kliniko zaradi tresljajev. user posted image  Tako sva ga s fantom potem do danes obiskovala in trepetala vsak dan.  Na srečo ni bilo nič hudega narobe, tako da se končno cartamo doma. Je priden fantek, flaško izprazne v trenutku, imava pa kar nekaj težav pri dojenju, zato mu tudi dajem dodatek. Upam, da bo zdaj mlek hitreje nastajal, ko nisem več pod stresom.
Tako da danes bo prva noč skupaj vsi trije, bomo vidli, kako nam bo šlo.
Vsem želim zdrave otročke in da pridno papcajo.

(odgovor članu lucalu)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?