|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: moja bajsika..
10.3.2008 9:04:01   
bambi.t
Meni je pa tako grdo, da takemu malemu dojenčku nekdo reče, da je bajsek......tudi če je zares se mi ne zdi primeren komentar.
IZVIRNO SPOROČILO: nefretiti

Meni je pa tako grdo, da takemu malemu dojenčku nekdo reče, da je bajsek......tudi če je zares se mi ne zdi primeren komentar. user posted image



Joj se strinjam z nefretiti. Tudi meni se zdi to neprimerno, sploh če se zavedaš, da se take oznake otroka primejo in lahko vpliva nanj kasneje. Se razvijejo kompleksi. Sicer delajte po svoje, sama sem pri teh stvareh raje previdna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: moja bajsika..
10.3.2008 9:19:32   
Lunc_a
Strawberrie Cherrie in zakaj glup komentar,napišem kaj sem prebrala na pediatriji.meni je pa glup komentar da otrok zgubi kg ko začne hodit-totalna bedarija.

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: moja bajsika..
10.3.2008 9:22:17   
BlackyMouse
IZVIRNO SPOROČILO: Lunc_a

Strawberrie Cherrie in zakaj glup komentar,napišem kaj sem prebrala na pediatriji.meni je pa glup komentar da otrok zgubi kg ko začne hodit-totalna bedarija.


Ne, tole ni totalna bedarija. user posted image user posted image Zakaj pa misliš, da ne pridobivajo več toliko na teži, ko se začnejo plaziti in tako dalje?? Ker nič ne dajemo za jest al kaj? user posted image user posted image


_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: moja bajsika..
10.3.2008 9:47:38   
simona76
Tudi moja je bolj okrogla, sedaj pri dobrih 9m ima dobrih 10kg. P mi ni nikoli nič rekla, da je preokrogla, ji pa govorijo da je bajsi. Pa rečem da ni, samo da je bolj polna, da je prečudovita... Pa je res. In se je nekje do 7 m samo dojila. Zdaj, ko  je pa res zelo aktivna, se pa šlaufeki počasi topijo. Če verjamete ali ne, se punca že spusti in hodi - na kratke razdalje user posted image . In res je to, da ko otroci začnejo hodit, se zaloge zmanjšajo. 

(odgovor članu BlackyMouse)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: moja bajsika..
10.3.2008 10:28:02   
kristinaj
uuuuu je pa v redu zalita ta vaša mala bajsika.... z užitkom bi jo malce poujčkala.....  :=)))

naša je pri 3m imela 64cm in 6400 g.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: moja bajsika..
10.3.2008 10:40:49   
urskas
nekatere imate pa res prave korenjake...user posted image

Moja miška ima 72 cm in 8.800 g pri enem letu.

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: moja bajsika..
10.3.2008 10:47:31   
Lunc_a
kdo je govoril o kasnejšem pridobivanjem na težiuser posted image
sem napisala da otroci ne izgubijo kg ko se začnejo plazit in hodit.Bolj pozorno beri.


(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: moja bajsika..
10.3.2008 11:08:59   
Sonrisa
IZVIRNO SPOROČILO: nefretiti

Meni je pa tako grdo, da takemu malemu dojenčku nekdo reče, da je bajsek......tudi če je zares se mi ne zdi primeren komentar. user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: bambi.t

Joj se strinjam z nefretiti. Tudi meni se zdi to neprimerno, sploh če se zavedaš, da se take oznake otroka primejo in lahko vpliva nanj kasneje. Se razvijejo kompleksi. Sicer delajte po svoje, sama sem pri teh stvareh raje previdna.



Se strinjam z obema. Mene je prav ta beseda najbolj zmotila ...

< Sporočilo je popravil tiniga -- 10.3.2008 11:10:04 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: moja bajsika..
10.3.2008 13:10:02   
bsasab
No midve z naso 3 mesecnico sma pa pravkar iz posvetovalnice in imamo 6810 kg in 62,5 cm, kar se meni zdi superca, tudi P jo je pohvalila, pa cist je bila navdusena ko se ze dviguje in se postavi v pol sedec polozaj, pa iz trebuha na hrbet se prevali, vglavnem bil je danes cel zur pri P....user posted image user posted image user posted image

Lep dan vsem pa ne se kregatuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: moja bajsika..
10.3.2008 14:06:58   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: Lunc_a

Mi še tolk pri 9 mesecih nimamo Immao šele 7,5 kg.Boste pa potem mogli bolj pazit pri prehrani in gibanju



To je najbolj glup komentar, kar sem jih kdaj prebrala, resno.

Se podpišem pot to
Naš je tudi močan-4.m. 64.5 cm in 7700g in mu ati pravi da je mali Veso
Se je pa soseda norca delala-kaj moja ima 1 leto pa ima 10kg-je moj rekel -ja od lufta se ne rediuser posted image


< Sporočilo je popravil Laubica -- 10.3.2008 14:08:44 >


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: moja bajsika..
10.3.2008 16:14:19   
neisha80
Na svetu je samo en najlepši otrok in vsaka mama ga ima.Pa naj bo suhec ali "bajsi".

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: moja bajsika..
10.3.2008 16:26:14   
kaya2007
men se zdi pa največja bedarija, da otroke "ocenjujemo" po kilah! res neumen stavek, ki ga pogosto slišim je, naš je pa tolk fejst, ker ima že xx kil user posted image  in obratno seveda, tudi za "talahke" isto velja. kaj imejo kile z osebnostjo?

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: moja bajsika..
10.3.2008 18:14:15   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: Lunc_a

kdo je govoril o kasnejšem pridobivanjem na težiuser posted image
sem napisala da otroci ne izgubijo kg ko se začnejo plazit in hodit.Bolj pozorno beri.




Izgubijo ne, bolj se razporedijo oz. bolj ponucajo kalorije v gibanju. Hkrati pa rastejo in tako se bolj potegnejo. Ni iz trte zvito, tako je. Ne rečem, da pri vseh. Eni pač ostanejo buckasti, večina pa ne.

Pa kje ste se najdle kregat! Svaka vam čast!user posted image

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: moja bajsika..
10.3.2008 18:56:24   
pavlyna
zdravo

tintin- naša larisa je tud rojena 8.11.07

in je mela pri porodu 3240g in 52 cm, zdaj pri 4. mesecu pa mamo 6500g in 64 cm.
smo prov luškani-okrogli in se prav lepo zabavamo in klepetamo.

lep pozdrav vsem

lepo skrbimo za naše user posted image - ni kaj
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: moja bajsika..
10.3.2008 20:41:59   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

IZVIRNO SPOROČILO: Lunc_a

kdo je govoril o kasnejšem pridobivanjem na težiuser posted image
sem napisala da otroci ne izgubijo kg ko se začnejo plazit in hodit.Bolj pozorno beri.




Izgubijo ne, bolj se razporedijo oz. bolj ponucajo kalorije v gibanju. Hkrati pa rastejo in tako se bolj potegnejo. Ni iz trte zvito, tako je. Ne rečem, da pri vseh. Eni pač ostanejo buckasti, večina pa ne.

Pa kje ste se najdle kregat! Svaka vam čast!user posted image


Eni ne zgubijo. Žal. In potem imaš 5 let staro punčko ki ima 40kg. Je debela že od rojstva in kil ni zgubljala. Se je kasneje začela plazit, kasneje je shodila, ker je bila pač tolk okrogla. In želodec ima že od vsega začetka raztegnjen. Najprej kr naprej dojenje, ko je bila gosta hrana je pač kr naprej skutke, mleko itd., še vedno prevečkrat in preveliki obroki.  In meni debeli dojenčki niso lepi in se s tem ne bi hvalila.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: moja bajsika..
10.3.2008 20:43:47   
Volga
In meni debeli dojenčki niso lepi


Meni tudi ne. Samo to ni več rdeča nit teme ali pač user posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: moja bajsika..
10.3.2008 21:11:26   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

IZVIRNO SPOROČILO: Lunc_a

kdo je govoril o kasnejšem pridobivanjem na težiuser posted image
sem napisala da otroci ne izgubijo kg ko se začnejo plazit in hodit.Bolj pozorno beri.




Izgubijo ne, bolj se razporedijo oz. bolj ponucajo kalorije v gibanju. Hkrati pa rastejo in tako se bolj potegnejo. Ni iz trte zvito, tako je. Ne rečem, da pri vseh. Eni pač ostanejo buckasti, večina pa ne.

Pa kje ste se najdle kregat! Svaka vam čast!user posted image


Eni ne zgubijo. Žal. In potem imaš 5 let staro punčko ki ima 40kg. Je debela že od rojstva in kil ni zgubljala. Se je kasneje začela plazit, kasneje je shodila, ker je bila pač tolk okrogla. In želodec ima že od vsega začetka raztegnjen. Najprej kr naprej dojenje, ko je bila gosta hrana je pač kr naprej skutke, mleko itd., še vedno prevečkrat in preveliki obroki.  In meni debeli dojenčki niso lepi in se s tem ne bi hvalila.


Sej pravim, da ni pri vseh tako, pri večini pa je.
Meni so pa vsi dojenčki lepi. Tudi bolj zaliti.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: moja bajsika..
10.3.2008 22:05:17   
neja2007
Ojla,

tudi mi imamo doma pravega malega buda, ki je samo dojen. Star je 4,5 mesece in tehta 8620g, velik pa je 66cm. Ob rojstvu je tehtal 3210g, velik pa je bil 50cm. Oblečen sploh ne zgleda debel, nagec pa ima prave mišelinkaste noge, ostalo pa je čisto OK!
Glede teže me je že skrbelo, vendar mi je P rekla, da dokler se samo dojima ni panike.

LP



(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: moja bajsika..
10.3.2008 22:10:26   
Lunc_a
ja nekatere se kregate brezveze in sploh podrobno ne preberete,ampak samo tisto kar ve hočete slišatuser posted image
Naja ni me treba učit,vem kako to gre.še enkrat si preberi in boš videla da čist mimo misliš od mene
ah..... bo že

(odgovor članu neja2007)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: moja bajsika..
10.3.2008 22:14:58   
Blejka26
ja res je..nekatere se res hočte samo kregat in iščete napake..kaj je to kaj takega da pohvališ svojega otroka..zame je to normalno in jaz hvalim svojo miško,ki je mali budek..sploh pa se za negativne komentarje ne zmenim..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: moja bajsika..
11.3.2008 11:31:06   
Zanica
Vauuuu jaz sem pa mislila da je moja Lejlika bajsikauser posted image !!!! Hihihihihihiiiii, ampak res je luštno ko je otrok mal "obložen", pa učasih bi jo kar pojedla!!! user posted image user posted image

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: moja bajsika..
11.3.2008 12:07:26   
mišk
Men se pa zdi, da folk čist za vsakega dojenčka reče kolk je debel!user posted image  To mi gre tak na živce. Recimo za mojo, ki pri skoraj petih mesecih meri 65,5 cm in ima 6510g. Men se sicer ne zdi debela, sam bolj okrogle ličke ima. Tak da ma lahko otrok štiri kile ali osem, vedno bo nekdo rekel, da je bajsi!

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: moja bajsika..
11.3.2008 12:33:04   
kaya2007
Men se pa zdi, da folk čist za vsakega dojenčka reče kolk je debel!


no, za našo, ki ima toliko kil pri 10 mesecih tega nihče ne reče user posted image  user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: moja bajsika..
11.3.2008 15:08:37   
*lenc@*
men je pa to zanimivo majhni dojenčki so lepi (kar ta beseda sploh pomeni), ko so pa večji pa to prav nič ni več "lepo" oz je že označen z debeluhom.
da ne govorim, zdaj ko smo starejši, žal videz pomeni ogromno, po tem si ocenjen. govorim na splošno!!!!




_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: moja bajsika..
11.3.2008 21:01:27   
simona76

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

In meni debeli dojenčki niso lepi


Meni tudi ne. Samo to ni več rdeča nit teme ali pač user posted image


Eni imate pa res grozne izjave! Žal moram komentirat
A če boš imela otročka, ki bo malo bolj debel, boš pa rekla, da ni lep?!? Bi pa rada slišala .

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?