
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
mamice štiriletnic, ki prodajate oblačilca 17.3.2008 9:03:01
|
|
|
|
tejč
|
Doma imam punco, ki bo maja dopolnila 3 leta. Rada bi nakupovala rabljena oblačila od ene, ki bi redno na pomlad in jesen prodajala cotke. Naša ima trenutno 94 cm in 14 kg. Sploh se ne bi branila HM cotk, CA, Okaidi, Zara, Idexe, Benetton, Wenice ali pa no name, samo da je lepo ohranjeno. Mislim, da bi bila obojestranska korist, če bi te-premnogokrat predarge cotke-ponosili. Zaintersirane se mi javite na privat.
_____________________________
http://www.moj-album.com/uredi/tejc/7435703/
|
|
|
|
|
RE: mamice štiriletnic, ki prodajate oblačilca 17.3.2008 14:04:08
|
|
|
|
Sibil_
|
Nadaljnje info na zs.
_____________________________
Moja dva srčka: angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011 Lukas - 28.02.2007
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiBosi koraki za zdrav razvoj?Ali je za malčka bolje hoditi bos, nositi bosonogo obutev ali klasične čevlje? Strokovnjaki poudarjajo, da način hoje po...
Trmast otrok Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Zadnje s foruma
bolimucica12ali ste imeli punkcijo kolena ali bolija zelo (
13%)

na sredini (
3%)

ne boli (
3%)

je nisem imel (
78%)

pozabil sem (
3%)
Število vseh glasov: 797Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!