|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007 part 2
27.4.2008 8:06:13   
mama06
Dobro jutro vam želim!

Vidim, da se je stanje na RR umirilo, pa ne vem, ali je to posledica ker ni Pandice in je tudi *kinnie* poniknilauser posted image user posted image Boga VANILI pa se tudi nima s kom menituser posted image

lane31 upam, da se nam spet kmalu javiš brez bodyguardauser posted image user posted image in da vam ritem spet ulaufa na stare tirnice

Za zajtrk ne vem, kaj bi vam ponudila, saj še sama ne vem, kaj bi jedla. Za popit pa pride v poštev samo čaj, ker moje grlo drugega trenutno ne prenese. In da ne boste dejale, da ga ne želim ponudit

user posted image

Kavo bo pa *kinnie* skuhala, ko že ima grif.user posted image

Lepo nedeljo vam želim!

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Desetke007 part 2
27.4.2008 8:43:35   
nova10ka
Dobro jutro..

kavo pa lahko skuham danes jaz, samo brezkofeinsko in s sojinim mlekom, ker se še vedno pazim zaradi dojenja.user posted image

najprej vsem lepa hvala za odgovore glede špinače. očitno je bil res to ta vrag, ki je moji pikici pikice po ličkih naredil. bom ji dala blitvo al pa ne-eko špinačo. pa tudi za odgovore glede prenosne posteljice se zahvaljujem.

uživajte danes na sončku, potujte na morje ali podobno, vsekakor imejte se fajnuser posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Desetke007 part 2
27.4.2008 9:28:50   
lane31
Jutro.....bom ekspresno hitra user posted image
Zelenjava......ponujajte jo mlečno vsaj v začetku , pa jaz jo pikico solim in je ne kuham temveč dušim -prej popražim na žlici olivnega  in zdušim z majaronom ,baziliko in žlico smetane - ali mleka.....tako jo vedno poje samo tako kuhano pa je bilo vse veni in jezik trd kot kamen user posted image


Evo moje neplezačice
http://www.youtube.com/watch?v=aAfqU_8D3-4

Ne me na socialno prijavit,.....saj ima bio cajtinge user posted image

_____________________________

Ko te bom poljubila za lahko noč,
te bom še tesneje
in še malo dlje stiskala k sebi.
Takrat se bom zahvalila Bogu zate.
Ničesar drugega ga ne bom prosila,
kot le za še en dan s teboj...

(odgovor članu nova10ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Desetke007 part 2
27.4.2008 9:46:03   
tave
No da se še jest pofočkam. Zgleda da smo raj uzuni kot pa za RR. Se vidi kok se javljamo.

No mi smo bili učeri na dolenjskem ( bez user posted image , ker je bil na pogrebu ), pri moji mami na vikendu. Bilo je luštn, sam veter nam je mal nagajal.

Suzanamai naš Tej je tud tako bruhu kot Zoja. A misliš da je res virus. Je pa zbruhu čest vse in med tem bruhanjem je bila še nekakšna sluz. Res da mu vsake tok mal iz nosa priteče, ampak ne vem če je to to..

Ja mi gremo tud za prvomajske v južne kraje (bosno). Tast je reku da bo jagenjčka peku mmmmmmmmm, ampak samo en mejhen košček.Pa tam je tok fino. Bajta je čist na samem, pa zrak user posted image .
Tako da do srede se še kej tipkamo.

Za bolančkane pa eno user posted image , da se čim prej pocajtajo.


lp, tave

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Desetke007 part 2
27.4.2008 10:15:21   
*kinnie*
Dobro jutro!
Sem vstala šele ob 9.30.... da se ne bo prelepo slišalo...hitro povem naprejuser posted image

Obupna noč je za nami, mali se je zbudil prvo rundo ponoči in od takrat nič več zaspal. Ob 7 h zjutraj sem dokončno obupala in je misijo nemogoče prevzel mož. Jaz pa spat za dve urici. Me je že ponoči zelo močno bolela glava, vsa leva stran skupaj z očesom, zdaj pa je še hujeuser posted image Upam, da ne zbolim madonca,....zdaj ko gremo na morjeuser posted image user posted image Sem pa zjutraj pogledala, če je kak zobekuser posted image . Pa nič, mi še kar ostjamo pri 0.

IZVIRNO SPOROČILO: VANILI
taščin kotiček: joj, mišk, blagor vama!!! A ma kera od vas kakega potencialnega snubca za mojo user posted image ?? Da se še ona poroči in odide daaaaleč daleč stran...

Jaz imam prijateljico zanjo.....samo na tvojem domuuser posted image

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Desetke007 part 2
27.4.2008 10:40:20   
mehurčica
Janja, pojdi na http://www.youtube.com/ in se logiraj. Pol si lahko nastaviš, da si nonstop prijavljena in imaš na vrhu svoj nick name. Jaz tam kliknem ponavadi kar to in potem imaš zgoraj levo to vrstico: Videos/Channels/Community/Upload. Pa klikneš Upload. In potem izpolniš okvirčke:
-title (napišeš tisto, kar se bo videlo napisano nad videom..."urban 6m"..recimo)
-description (tukaj jaz napišem datum kdaj je bil filmček posnet)
-video category (jaz dam vedno people & blogs)
-tags (takj pa napišeš par besed, pod katerimi se da ta filmček najt...recimo urban, andraž, bratec, baby laugh,...itd.)


Aja, pa dobro jutro! user posted image

Jaz sem danes že pogledala Narnio.user posted image Sicer bolj po delih, ker smo se vmes igrali. David se ful rad igra človek ne jezi se in spomin. Ampak na žalost je tako občutljiv, da če ne zmaga, se začne tak jok. Pa mu namerno nisem nikoli pustila vedno zmagat, da bi se ja naučil tudi kdaj zgubit. Pa vsakič mu isto rečem, da nič hudega če izgubi, bo pač drugič mogoče zmagal. Ampak je kljub temu vedno jok.user posted image

Včeraj sem Eni prvič imela v MT na boku, ker smo šli na sladoled. Mi ga je hotela kar vzet - sladoled mislim.

Joj, kdaj bo Eni začela lepo papat.user posted image user posted image Včeraj mi je šlo kar na jok, ko ni hotela pireja. Pa tako dober je bil, njej pa je šlo na bruhanje. Sej vem, da ima še čas, ampak me je strah, da bodo vedno take muke ob hranjenju.




_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Desetke007 part 2
27.4.2008 10:43:03   
mehurčica
Aja, Janja, še to: ko ti napiše, da je video uspešno naložen, moreš še počakat. Včasih kar nekaj časa. Tako da lahko vmes greš kaj druga delat. Jaz sem enkrat mislila, da ni bil naložen ali da je izbrisan, ker ga ni bilo med našimi filmčki nikjer. Pa je potem čez kakih 15min le bil.

_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Desetke007 part 2
27.4.2008 11:09:22   
sanwebdra
Uboga, lane31!!! Saj je samo še danes, pa je itak sonček zunaj, pa se ven zbašite in cel dan zunaj bodite - bo mogoče taščica prej obupala - preveč čistega zraku ... user posted image

Sem bla na gasilskem tekmovanju (in je v izvedbi gasilske vaje tudi treba teči), smo ble ZADNJE (12 od 12 ekip), hhahaha.user posted image  Smo itak šle izkušnje nabirat, konkurenca pa itak prehuda (ekipe, ki se pripravljajo na državno tekmovanje). Smo šele eno leto skupaj, lani smo šle po 6-ih vajah na občinsko tekmovanje in bile 5., letos pa smo se odločile, da gremo še kam drugam (pa smo imela zdaj komaj 5 vaj), da spoznamo še drugje okolje tekmovanja, pritisk na 220, drugačno orodje, da vidiš, kaj počnejo ostale ekipe ... Tako da, ko bomo skupaj 10 let, računam na kar nekaj pokalov. Naše največje tekmice (sosednje društvo) so že tako dolgo skupaj, gredo na državno, pa so ble včeraj 11. To pa tudi nekaj pove, kaj!?!user posted image
Metkica1....HB da ste boljše user posted image

Mehurčica ... to se vam zdaj vse topi, ko tak lubčki letijo user posted image ... kolk je luštnauser posted image  .... a na srečanju bomo potem vsi prejemali lubčke ... user posted image

Tak, zdaj pa na kosilo k mami, pa po Julijo. In ven na sončka. Bo baje samo še danes in jutri, pol pa zopet dež. Seveda sem včeraj morala do mame letat zvečer, ker se je moja čebelica tako jokala - enostavno zdaj noče več jesti zvečer. Zopet neka nova fora in pol zopet huronski jok, zaradi novega okolja, moja mama z njo, tak da sem morala še njo potolažiti. Ampak se ji tamala zjutraj takooooooooo lepo nasmeji, da je seveda vse hudo pozabljeno ... user posted image


_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Desetke007 part 2
27.4.2008 11:45:08   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: VANILI

kinnie, a bi ti prišla en dopoldan k meni pospravljat - mi pomagat, drug dan pa jaz  k tebi?? bi se user posted image  zabavali, mi2 pa čvekali in kakšno pivičko ruknli, pa pospravili (ja, pajade, ful bi pospravli, se že vidimuser posted image )


Joj, z mano si boš lahko pomagala samo v delu, tam pri user posted image in user posted image   user posted image . Sem za pospravljanje mal avanti. Ma ne, pri nas je tako, ko bom ....če bom....imela novo hiško, se bom poboljšala....zdaj sem pa tu na daljšem obisku in se mi ne da, ker stanovanje ni spedenano po mojih merilih in štrajkamuser posted image
Ha, boljšega izgovora pa še ne.....

Ideja pa drgač sploh ni slaba, lahko probava!!! Otročki se bodo res igrali pred hišo, midve bova pa ta čas pod trto naredlile načrt, kako naslednjič pospravit...ti kar pridi...je fajn pri nasuser posted image

Suzanamai: Za Zojouser posted image user posted image

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Desetke007 part 2
27.4.2008 11:46:28   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: mama06

lane31 upam, da se nam spet kmalu javiš brez bodyguardauser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Desetke007 part 2
27.4.2008 11:47:04   
Klaudia
Lep pozdrav!

Midve sva ravnokar nazaj s sprehoda. Sem se prvič rolala z vozičkom. In glede na to da sem 2 leti nazaj zadnjič rolala, pa še to tako, da sem se lovila k user posted image , mi je šlo kar vredu. Bi pa vseeno vprašala če katera obvlada rolanje, da me par stvari naučila user posted image . Evo vsega pa le ne znam user posted image

Danes sva imeli burno noč. Jok od 3h naprej. Vidim da nisem edina. user posted image  Kot zgleda prihaja nov zobek (ja še dobro da jih imamo, sploh kot izgovor za tečnobo user posted image )

zdej pa hitro kosilo kuhat.

Ma je tako zatišje tukaj, midve z Lio pa same doma. In to še do 30.4. user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Desetke007 part 2
27.4.2008 15:18:20   
valči
Zdravo!

Včeraj sem vam pisala,pa me je ven vrglo,pol pa časa ni bilo več.Se mi je skoraj zmešalo not v hiši cel dan,groza.Oba tavečja 37.3 vročine,sine je še bruhal,pa nismo šli ven.

Ponoči pa mi je Nina kašljala,da groza in ne vem,če je ne bom jutri kar popokala in peljala,da jo zdravnica posluša,ker občasno ji še piska in hrope.
Eni je taka lušna,pa Aneta tudi,se bo rada učila,ko ima rada časopis.Joj,da jo moja tašča vidi-mislim tvojo Aneto.Časopis takoj da ven z rok in konec.Ne more tega videt,da to žuli po ustah.



Sedaj se mi je Lara zbudila,pa vam malo napišem in gremo ven.Smo bili že dopoldne malo,pa sedaj moramo ujet sončka,ker se tako čudno napravlja vreme,da joj.Neki oblaki se kažejo,upam,da bo še dolgo sonček,pol pa bo že tako 1. maj.Kako hitro mine.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Desetke007 part 2
27.4.2008 15:28:48   
valči
Igrače,
vztrajam,da so zvečer pospravljene,preden gresta spat.Igrata pa se večinoma v dnevni sobi,nekaj je tam igrač,večina jih je v sinovi sobi v omari,najbolj mi gre na živce,če z user posted image v roki stopim na kako igračo,zato težim za pospravit juh in ne odstopam

se vidi,da z nino v rokah pišem,vmes še dojim,samo drugače ne gre.

malo še preberem,pol pa ven..


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Desetke007 part 2
27.4.2008 23:38:20   
valči
Kaj je to mogoče,da se ni nobena javila tu gor tako dolgo,ves večeruser posted image Ali vse spite,ali kaj?
Jaz čakam na pol eno uro,ko moram dat AB sinu,torej vsaj do polnoči moram bit auf.

Ponoči,ko se miNina zbudi,mi je tako težko,ker med dojenjem zaspim,pol se pa taka zlamana zbudim,me hrbet,lopatice,vse tako boli,kot da nisem nič spala.Tolažba za tiste,ki ne dojite,vsaj spite mirno.
No,da ne bo kera razumela,da mi je težko ponoči dojit,ne,mi je v užitek,le taka sem zjutraj,kot 80 letna omauser posted image
Pa joka,kašlja,tako da je res bogica,bomo videli,kaj me nocoj čaka.

Sedaj pa počakam,če se kera javiuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Desetke007 part 2
27.4.2008 23:46:56   
janja
Vidim, da je danes nočni mrk. Kaj, a ste vse na morju?

Mi smo bli danes tudi na sončku. Je  blo prav luštno.

mehurčica - hvala za napotke. Bom poskusila.

lane31 - bravo za obrat Aneta. Ko bo pa velika, bo pa sigurno novinarka, k ma tolk rada cajtung.

Urban bi pa sam sedel. Ko gremo na sprehod, se prime za varovalo in ves čas sedi. Nič ne pomaga, da mu dvignem naslonjalo. On mora biti sklonjen še malo bolj naprej. Nasloni se le takrat, ko je že zmatran, pa eno rudno odspi.

valči - user posted image user posted image user posted image za  tvoje sončke.

lahko noč...


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Desetke007 part 2
27.4.2008 23:59:28   
VANILI
čer, mamice-ćvekice!
Tako semzaspana,da oči komaj držim odprte.
Danes smose žezjutraj odpravili na sprehod, mi3, možek pa je končno začel štihat vrtek, ki sploh ni več vrtku podoben bil ampak travniku. Pa smo šlipo solato 1,5km, potemker je teo spal, smo šliše po postrvi v ribogojnico, kar znese skupaj... 6km!!! dobila sem rdeč ovratnik, tok je sonce žgalo. Popoldne semTeotka dala na dekco na travi in smo se zabavali - ful je trgal travo in jodajal v usta.

GH: danes dopoldne sem si iztisnila 30ml in jihzmešala z riževimi kosmči. Kako lepo ga je gledat, ko mu tako paše jest!!! Da bi le še drugo hrano tako jedel...

mama06 - malo čvekanja je posledica prvomajskih praznikov in lepih dnevovuser posted image . sem pa mislila,da bomo prišle do 3.dela, pa zgleda da se nobeni ne da tok tipkat. Jazbi, roko na srce, se rajš dobila na kavi in čvekala v živo, ker me res oči pečejo.

hvala za čaj, ki si ga zjutraj ponudla. Jazpa se pacam s šparovim kapučinom, okus- vanilija kajpada. Čeprav sem si kupla še lešnik in čokolado, da lahko zbramuser posted image . Kako kaj zdravje, mamka06?? Upm,da gre na bolje.

tave - uživaj v Bosni!!!

kinnie - pa jaz ti nakazujem mesečno 100 evrov, samo da mojo user posted image  odpelješ!! Obe njeni hčeri sta zlata vredni, ko nista doma, moj mož pa nič, pa vse ji naredi kar se ji sprdne... no, ne vse - ko pa ma dost in jipove, kar ji gre, pa igra gospa užaljenko... o đizus!!!

sanwebdra - ma super za pogum in da ste sploh šle tekmovat!! Zatorej ste zmagovalkeuser posted image user posted image user posted image . Le tako naprej!!!(no, lahko greste po lestvici navzgor proti 1. mestu...)

valči - joj upam, da se otroci pocajtajo čim prej!! In vem, kaj pomeni vstajat ponoči - jaz dojim tudi ponoči na 2 uri, pol pa če ima kdaj tastarejša vročio, si z možem naštimava budilko, da čekirava vsako uro, če ji narašča (ji je enkrat od 37 na skoraj 40 v nekajurah, od takrat čekirava) - in se v tistih nočeh NIČ ne naspiva...  pa itak mi je hudo, ko je keri od otročkov bolanuser posted image

janja - pa kaj si ti kakšna reinkarnacija napoleona??? porkaš, ženska, kdaj spiš??? se mi zdijo tvoji nočniposti tako bistri, meni se pa zatika, na pol že mižim... zdajko topišem...pa še perilomoram obeit -centrifuga nekam čudno zavija, tako cvili kot bi mačke centrifugirala, hm... moram prečekirat...





_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Desetke007 part 2
28.4.2008 0:01:38   
VANILI
janja,sanwebdra, kje sta???!!! Vidim vajuuser posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Desetke007 part 2
28.4.2008 0:04:49   
VANILI
pomagajta, da vsaj do 299. naklofamo!!!
jaz sama ne bom mogla.

jutri vstajam že ob 6-ih, ker moram ob osmih Živo vpisat v vrtec, pol šibamo v Lj, moram si kupit nekaj lepega za oblečt, čeorav i je čist mim, saj nameravam shujšat (sam ne vem kdaj s+bo šlo kaj dol porkaš) in kaj bom pol s temi cotami.

smo hotli it v torek pogledat kamp blizu Umaga, ko je prenovljen.. da bi šli letos poelti tja - smo bolj ziheraši.. drugo leto pa via dalmacija!!! kam boste pa vi kaj šli poleti?? Bošel kdo z letalom in user posted image ???



_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Desetke007 part 2
28.4.2008 0:07:47   
janja
Evo, mene. Sem sam pod tuš skočila. Vanili, sem se že spraševala, a si doma, al ste kam šli?

Saj men se tud mal zapirajo oči, pol pa še ponoč enkrat dojim, okrog 8h  pa moram zdaj žal vstati, ker se Urban noče več dojit in mu moram pripravit zajtrk. No, sej pol mava pa še eno spalno seanso. Če ne drucga, pa na kavču v dnevni.


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Desetke007 part 2
28.4.2008 0:08:32   
VANILI
glede na to, da so zadnji 3 posti moji, je tako, kot da bi se sama s sabo pogovarjala, SPET, zatorej se od vas poslavljam, imejte lep poedeljek, najse vam kaj lepega in zanimivegga zgodi (zdaj sem se spomnila, ima mož neke železne palce v kleti in sem se ob njih spotaknila, v mt-jupa Teotka imela... nagonsko sem roke tako naštimala, da sem ga obvarovala pri padcu, sebe pa čist ogebla. Bla sem ful prestrašena,kar trela sem se, potem sem bla jezna, kaj za vraga majo palce tm za ležat, potem pa vesela,ker sem visla, kakomamica nagosko zavaruje svojga otročička. Tko da ko sem ga pogledala,Teota, tako od blizu, se m je samoširoko dvozobo nasmehnil in sem bila potolažena.. ah jaz jaz

torej kajsem že hotla povedat? aha, lepose mejte in pejmo zdaj vsi lepo spat.

lahko noč!!!

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Desetke007 part 2
28.4.2008 0:13:56   
janja
IZVIRNO SPOROČILO: VANILI

pomagajta, da vsaj do 299. naklofamo!!!
jaz sama ne bom mogla.


a mislš 199.


smo hotli it v torek pogledat kamp blizu Umaga, ko je prenovljen.. da bi šli letos poelti tja - smo bolj ziheraši.. drugo leto pa via dalmacija!!! kam boste pa vi kaj šli poleti?? Bošel kdo z letalom in user posted image ???


Mi smo že rezervirali, letos na Pagu (Novalja). Gremo pa točno čez 2 meseca. Za 14 dni. Men Istra ne potegne, čeprav imam eno ful pocen varianto. Kaj mislš? Tašča in tast imata prikolico v Novigradu, pa sta 6 mesecev dol. Saj letos bosta vabila, pa ne bom šla (beri: ne mi dihat za ovratnik). Če bo hotel, bom dala Andraža mal dol za kake 14 dni.

Drugače pa mi prakticiramo - vsako leto drugam. Jaz sem s starši več kot 20 let hodila na Lošinj (kampirat). Ko se je rodil Andraž, pa sva se z mojim odločila, da gremo še malo drugam. Zadnja leta smo bili tako malo na Lošinju, v Biogradu, lani na Murterju, no letos pa Pag.


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Desetke007 part 2
28.4.2008 0:16:12   
janja

Vanili - pa ne da odhajaš spat?

Kje pa je valči? A ni rekla, da bo bedela do pol enih.


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Desetke007 part 2
28.4.2008 0:16:59   
valči
VANILI,ej,glede tašče je tako,da tudi pri nas je naš najmanj vreden,pa vse naredi in takoj,ko ona hoče,pa najbolj priden,pa najmanj pohvaljenuser posted image Ful žalostno,samo resnično.Ponavadi je tako,da tisti,ki je doma,pač naj...
Kar se tiče janje,sem se ničkolikokrat spraševala,kako živi,ko ob tako nemogočih urah tu gor piše,ker meni se že tudi bliska in kar črke po malem plešejo...
Janja,do kdaj spiš zjutraj in ali si vedno tako pozno hodila spat,tudi,ko otrok ni bilo?


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Desetke007 part 2
28.4.2008 0:23:11   
janja
IZVIRNO SPOROČILO: valči


Kar se tiče janje,sem se ničkolikokrat spraševala,kako živi,ko ob tako nemogočih urah tu gor piše,ker meni se že tudi bliska in kar črke po malem plešejo...
Janja,do kdaj spiš zjutraj in ali si vedno tako pozno hodila spat,tudi,ko otrok ni bilo?



Valči jaz imam motnje spanja. Zdaj res, odkar sem rodila Urbana hodim spat ob nemogočih urah, a kaj ko imam šele zvečer mir in čas, da poškilim na RR in postorim malo po stanovanju. Spim zjutraj nekje do 8h oz. dokler se Urban ne zbudi. Andraž je itak zaspanec, pa včasih pred 9.uro sploh ne vstane. Tako da se malo le naspim. Ostalo pa nadoknadim med dnevom, ko se stisnem k Urbanu in ga prisilim, da tud on mal zaspi. Sej drgač je pa ful tečen. Vem, da bom morala počas spremenit to svojo razvado, ker ko bom šla v službo bo res kriza. Se spomnim pri Andražu, da smo hodili potem vsi spat že od 21.uri. Pa je blo še težko zjutraj vstat.


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Desetke007 part 2
28.4.2008 0:23:51   
janja
Ja, a še nismo na 199. user posted image

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?